Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) afterwhite09


afterwhite09
tag

Sajna a logitech eléggé elvérzett az M518 után :\ Még a G400 elég jónak tűnik eddig, de mondjuk megnéznék egy ilyen nagyon menő új G-s egeret is:D

[ Szerkesztve ]

People had more, than they needed...

(#2) Füleske


Füleske
addikt

Vajon az egérpadoknál is csak a márkajelzést kell megfizetni vagy adnak mellé némi minőséget is ?

(#3) Xaels válasza afterwhite09 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a G9 is nagyon jóra sikerült csak a benne rejlő potenciált nem használták ki megfelelően. 3 évig használtam és még ott van a fiókban tartaléknak a G400 mellé.

A címben az az "egére" szerintem nem helyes ebben a formában. Közben javítva

(#4) banhammer: pont ez amit nem értek. Ott egy könnyen cserélhető burkolatú egér és nem adnak ki hozzá új formákat, anyagokat...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) banhammer


banhammer
veterán

Az egér gyűrűsujj, kisujj támaszték lehetne nagyobb.
Nekem állandóan lelóg a gyűrűsujjam, kisujjam a Logitech G9-es WIDE LOAD GRIP G9-ről és összekoszolom az egérpadom.

Az egéralátét meg baromi drága.
A G240 harmadáért már OZONE Groundlevel S vagy SteelSeries QcK mini szövet egérpadot lehet kapni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) nyunyu


nyunyu
félisten

Sajnos a Logitech is beallt a vakuljparaszt mozgalomba, es egyre pofatlanabb aron meri a markanevet.

Egyre kevesbe erzem azt, hogy en lennek a celcsoportjuk, pedig 1998-2010 kozott gyakorlatilag majdnem mindegyik csucs egeruk megfordult nalam.

Most peldaul teljesen tanacstalan vagyok, mit vegyek a rakoncatlankodo toltoelektronikaju MX Revo helyett.
Baaaar van meg 2-3 Revonyi alkatreszem, talan sikerul egy hibatlanul mukodot osszerakni. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

tetszetős az egérpad, de vajon anna a vezeték nélküli egérnek mennyi lehet a késleltetése, hogy "gamer"?:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7) enginev3.0 válasza nyunyu (#5) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem a Logitech mindig drága volt :)
Én várok egy G9x-hez hasonló egeret, addig marad ez, de szívesen kipróbálnék valami hasonlót

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Az a baj, hogy a Logitech is már tömegcikk lett, és minden "gamer" azt veszi, mert attól lesz neki SWAG-je, hogy Logitech az egere, billentyűzete, kormányja. :W

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#9) enginev3.0 válasza BlackSoft (#8) üzenetére


enginev3.0
félisten

És? :F
Ez esetben nem érzem így, nekem is minden Logitech ami lehet, de ez nem olyan mint hogy mindenki Nike-t hord, vagy mindenkinek Samsungja van, hisz ezeket nem viszed ki az utcára, csak otthon vannak az asztalon :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) BlackSoft válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


BlackSoft
addikt

Látom az aláírásod. :D Ezzel nincs baj, ha mondjuk neked van több Logitech cuccod, mert szereted. Azzal van a baj, hogy minden vérpistike Logitech-et vesz, mert majd kiírja mindenhol közösségi oldalakon, meg az iskolája menőzik, hogy neki Logitech van, és az menő.

Szóval csak azt mondom, régen még ritkább volt, és nagynak számított ha Logitech eszköze volt valakinek. Ma már a tescoban is vannak perifériái.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#11) Rypejakten válasza BlackSoft (#10) üzenetére


Rypejakten
addikt

na, és akkor mi a helyzet a Razerrel? ;]

(#12) BlackSoft válasza Rypejakten (#11) üzenetére


BlackSoft
addikt

A Razer nem felkapott, nem árulják sok helyen, és az ára miatt nem is veszik sokan nálunk. És szerintem nagyon jó termékeik vannak, előtte nekem Logitech egerem vol, de most már a Razer leváltotta :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#13) Rypejakten válasza BlackSoft (#12) üzenetére


Rypejakten
addikt

a Razer nem felkapott? :C
legalább akkora hype-ja van a Razernek külföldön is, mint a Beats-nek. semmi gond a Logitech cuccokkal, és nem hiszem, hogy csak azért veszik őket, mert menő. sőt, pont Logitechet nem vennék azért, mert menő.

(#14) BlackSoft válasza Rypejakten (#13) üzenetére


BlackSoft
addikt

De mi most magyarországról beszélünk, és mivel a Logitechnek vannak olcsó termékei is, ezért sokan veszik.
Nem fog a pistike Genius egeret venni (nem mintha szar lenne egy Genius Gila) hanem egy Logitech-et, mert az "gamer" név :U Tucatszor hallottam emberektől, hogy ő gémer cuccokat vásárol, mert lodzsitek :DDD

Razer főleg amerikában, és japánban felkapott dolog. Nálunk erősen luxuscikk egyelőre.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#15) banhammer válasza BlackSoft (#8) üzenetére


banhammer
veterán

Ha már ennyire szapulod a Logitech-et akkor egy kis történet ami velem történt meg.

Elkezdett lejonni a folia a Logitech G9-sem hatarol.
Kivancsisagbol felhivtam a Logitech tamogatas vonalat, hogy hatha van nekik csak kulonallo nagy markolatjuk a Logitech G9-hez es ha van mennyiert tudom megvenni.
Kozoltek, hogy van nekik es nem kell fizetni semmit, csak adjam meg a cimem es a UPS-sel kikuldik.
Eloszor azt hittem rosszul hallottam es rakerdeztem, hogy biztos ingyen?
Mert a garancia mar reg lejart (ha jol emlekszem 2007 karacsonyan vettem az egeret) es nagyon szivesen fizetek is a markolatert, mert annyira szeretem azt az egeret.
Azonnal valaszoltak, hogy tenyleg ingyen kuldik ki, nem kell fizetnem semmit!
Na ekkor kellett visszaraknom az allkapcsom.
Megadtam az adataim es mondtak, hogy a UPS-tol kapok visszaigazolo levelet amivel nyomom tudom kovetni, hogy merre jar a markolatom.
Szepen megkoszontem a segitseguket es leraktam a telefont.
Par hettel kesobb a UPS meghozta az uj markolatot.

Ezek után ha választani kell újra Logitech terméket veszek.

Nem egy olyan méreg drága egérmárka van ami csak egy azaz 1 év garanciát ad a több, mint 10-20 ezer Forintos egerére (az tény, hogy nem kötelező megvenni).
Ami nálam a vicc kategóriát jelenti.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) BlackSoft válasza banhammer (#15) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem mondtam egy szóval sem, hogy rossz lenne, nekem is volt Logitech egerem, régebben még billentyűzetem is, és egy kormány is volt már tőlük.

Csak mivel csinál a Logitech 2-3ezer forintos termékeket is, amik vannak minden nagyobb árúházban, ezért már mindenkinek van valamilyen terméke tőlük, és sokan azt hiszik ettől menők lesznek.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#17) -=Ghost=- válasza banhammer (#15) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

Corsair házammal volt hasonló esetem.
Obsidian 800D. Amikor gépet cseréltem benne, megnéztem lehet-e hozzá usb3-as előlapi panelt meg 6gbps-es sata hátlapot venni. Lehetett.
Az egyetlen probélma az volt, hogy az előlapon az usb3-as csatikat az alaplap hátuljába kellett volna bedugni. Na mondom küldök nekik egy levelet, hátha van ehhez valami átalakítójuk... Jött a válasz, hogy nekik nincs, de amazonról linkelt párat, és közölte, hogy ha még nem vettem meg a cuccokat akkor ne is vegyem, adjak egy címet és küldik ingyen. Kb 2 hét múlva meg is érkezett minden. (Átalakítót érthető okból nekem kellett szereznem...)

Mondanom sem kell a tápom is corsair, és ha valamiért szükségesnek érezném lecserélni ezt a szörnyet, a következő házam is corsair lenne. Most éppen egy 900D-re szavaznék.
Miért? Mert nem csak addig vagyok fontos amíg fizetek.
Tény, hogy nem olcsó cuccok, de cserébe minőségiek, és az ilyen apróságokkal lehet rávenni az embereket, hogy legközelebb is tőluk vegyem meg ami kell.

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#18) banhammer válasza BlackSoft (#16) üzenetére


banhammer
veterán

Ennyi erovel a Samsung is fujjjj, mert csa ugy onti magabol a mobilt, tevet, notebookot, stbt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) BlackSoft válasza -=Ghost=- (#17) üzenetére


BlackSoft
addikt

Corsair-t én is nagyon szeretem, házam/tápom/ssd-m corsair. Bár nemsokára a házat cserélni kell egy Silverstone-ra majd.

(#18) banhammer: A Samsung egy utolsó semmirevaló rizszabálók kezén lévő cég, akiket mind telefon, mind pedig TV téren megutáltam...ja a HDD-kről ne is beszéljek ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#20) nyunyu válasza BlackSoft (#16) üzenetére


nyunyu
félisten

Csak mivel csinál a Logitech 2-3ezer forintos termékeket is,

Regen is csinaltak olcsogagyi tomegtermeket, meg dobozos termekeket dragabban.
Sokszor meg a ket messzirol egyformanak tuno egerben sem volt semmi kozos a forman kivul. :DDD

Pl. eredetileg a videki netezos gepemhez OEM M-S48 egeret akartam venni, mondvan minek fizessek ketszer annyit a dobozos M-W48-ert.

Aztan mehettem vissza a boltba, mert az olcso eger nem ment az akkori fo egeremhez (MM+) kapott PS/2->soros adapterrel, es cserelhettem vissza a dragabbra, amihez eleve adtak olyan adaptert.

Kivancsisagbol mindket egeret szetszedtem, olcso gagyiban valami noname mikorkapcsolo volt, illetve a PS/2 6 lababol negy volt bekotve az eger elektronikajaba.
Dragabbik egerben akkor meg japan Omron D2F-F volt, illetve a PS/2 mind a hat laba be volt kotve a teljesen mas elektronikaba, ami tudott soros porton is kommunikalni. (hol volt akkor meg az USB???)

Ja, tapintasra is mas volt a ket eger, OEM az rucskos feluletu, nyers szurke volt, fekete L logoval a hatan, dobozos tesoja meg feher szinu, teljesen sima feluletu volt szines L logoval.

De errol a szines logorol ugy az MX500/700 magassagaban leszoktak, most mar a huszonezres egereiken is ocso festes van.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21) Reggie0 válasza nyunyu (#20) üzenetére


Reggie0
félisten

Mondjuk a G500 a draga gagyi tomegtermek kategoriajaba esik. A szenzort kisker aron megkapod 3000 forintert, a tobbit meg kb. 1000 forintbol hozzak ki tomegtermelesben. A boltban meg 15000 Ft korul jar.

(#22) cairojack


cairojack
aktív tag

Nekem nagyon nem tetszik külsőre. Mondjuk technikailag nem rossz, persze nem játékra.

Más: valakinek nincs infója arról, hogy az új "S" széria mikor jelenik meg Magyarországon?

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#23) Dragon3000 válasza BlackSoft (#12) üzenetére


Dragon3000
veterán

Razer Lachesis egerem volt, nem bírt ki egy évet sem, el kezdte azt játszani az érzékelője, mint az 500Ft-os gagyi egerek. Utána vettem a g9x-t és minden tekintetben sokkal jobb és még olcsóbb is volt, és 1 év helyet 2 év garit kaptam. A mai napig szépen működik.

(#24) beteg


beteg
őstag

Kár, hogy a Logitech már kizárólag szemétre való minőséget produkál. A tized annyiba kerülő márkák is jobb minőséget adnak, tisztességesebb garanciával.

Csak futni kell!

(#25) jocek91


jocek91
aktív tag

Loginak egy baja van az anyagminőség ha ezen javítanak akkor nagyon jó kis cuccokat lehetne tőlük venni. Nekem is szét kopott a G35 fülpárnája ami a gyermekbetegsége ennek a fülesnek, viszont szó nélkül küldtek egy újat.

(#26) enginev3.0 válasza beteg (#24) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak mert nekem a 2 Wave, 2 G15, G510, G9x, mx518, illuminated-nek sosem volt semmi baja, G35-nek pedig annyi hogy lekopott a párnáról a bőr, de ezt ingyen cserélik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#27) Kasya


Kasya
nagyúr

G700 boldog tulaja vagyok...egy gondom van, nem tamogatja az Unifying-ot.
G700s amugy tetszetos :)

(#28) beteg válasza enginev3.0 (#26) üzenetére


beteg
őstag

Gusztustalan ez a kép.

Csak futni kell!

(#29) jerry311


jerry311
nagyúr

...gamer egér...
...vezeték nélküli...
:W :W :W
Szerintem sosem leszek képes ezt a két dolgot együtt elfogadni.

(#30) enginev3.0 válasza beteg (#28) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem az is az, hogy indoklás nélkül le szemetezel bármit is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31) Bakitm


Bakitm
tag

Azért arra kíváncsi lennék, hogy milyen méretekkel rendelkezik ez az egér és hogy kb mennyi lesz a végfelhasználói ára. Mert ha abból indulok ki, hogy a logi webshopja túláraz, ne mis kicsit, akkor ha olyan 15k környékén árulnák és méretben is jó lenne én tuti megvenném, kevés ilyen pozicionálású gombokkal rendelkező egér van (pl egy nagát sose tudnék használni, mert undorító helyen vannak a gombok pl egy fps játékhoz).

(#32) beteg válasza enginev3.0 (#30) üzenetére


beteg
őstag

Órákig mondhatnám.
Az utolsó logitech szemetem, amivel átvertek, egy g700-as egerem volt. 28 ezer forint. Egy nap alatt leszív bármilyen aksit. Hibás konstrukció. Azt mondják rá, hogy ez nem garanciális hiba.
És ez csak egy.
Nagyon sokáig csak logit vettem. Nem akarok hazudni, de legalább tíz éve. Amit az utóbbi 2 évben produkálnak, az vérlázító.
Én most azt javaslom mindenkinek, hogy vegyen tized annyiba kerülő, de sokkaljobb minőségű más márkákat.

Csak futni kell!

(#33) Bakitm válasza beteg (#32) üzenetére


Bakitm
tag

A G700-as általad átverésnek nevezett dolgot annak köszönheted szerintem, hogy nagy valószínűséggel nem jártál utána a dolgoknak, mivel a G700 az nem foglalkozik az energiatakarékossággal lévén szó, mert gamer cuccnak tervezték. Ha jól tudom, nincsen benne olyan energiatakarékossági folyamat, mint például egy Performance mx-ben ami egész jól bírja aksi idővel.

(#34) banhammer válasza jerry311 (#29) üzenetére


banhammer
veterán

Azt ugye nem olvastad, hogy "elsősorban az MMO játékok kedvelői szerethetnek majd".

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35) cairojack válasza beteg (#24) üzenetére


cairojack
aktív tag

Mondj példát jobb márkára, és azt fogjuk venni. De tényleg. Hallgatlak.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#36) Kasya


Kasya
nagyúr

G700 normal hasznalat mellett 3 napot bir. Aktiv hasznalat mellett egy nap (vagy akar 10 ora, DPI-tol fuggoen).
Ha nem hasznalod, akkor valamennyire takarekba rakja magat, igy kb 5 napot bir.
Utana kellett volna olvasni a dolgoknak, mielott megvetted volna. Mindenhol tisztan levan irva mennyit bir az aksija, es Duracellel +4 ora hozhato ki belole aktiv hasznalat mellett.

Mellesleg nem tudom mit zavar, ha USB-rol toltheto es gyarilag adtak hozza aksit... A masik meg, hogy nezd meg a konkurens gamer egereket, mennyit birnak (pl roccat) es maris ertekelni fogod a G700 aramhasznalatat.

jerry311: Miért, mi a baj vele? A valasz ido?

[ Szerkesztve ]

(#37) nyunyu válasza Bakitm (#33) üzenetére


nyunyu
félisten

MX Revo elso szeriajaban * ugyanaz a LiIon akku van, mint amit a G7-hez hasznaltak.

Az allandoan performance modban mukodo G7 leszivja 1-2 nap alatt, mig az MX Revo a bekapcsolt energiatakarekos funkcioival elment vele 2 hetig...

*: masodik szeriatol kezdve fixen raforrasztottak egy csatlakozot az akkura, es ugy van radugva az eger elektronikajara.
Kiiktattak az elso szeria helyere pattintos megoldasat, ami igazabol allando kontakthiba forras volt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38) beteg


beteg
őstag

2013-at írunk emberek!!!!
De ha nektek ez a teljesítmény megfelelő, semmi közöm hozzá.

Csak futni kell!

(#39) Kasya válasza beteg (#38) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tudsz jobbat esetleg? Mert akkor erdekelne enmeg is...

(#40) Bakitm válasza nyunyu (#37) üzenetére


Bakitm
tag

Nem mondom, hogy az összes egerük, meg az összes termékük tökéletes, csak azt hogy a g700-nál az adott fórumozó által említett konstrukciós hiba, nem az, hanem tisztán le volt írva több helyen is.
Minden gyártónál becsúsznak olyan termékek amelyek rosszabbul sikerülnek. Ez lehet akár logitech akár razer vagy bármi más ilyen drágább cuccokat forgalmazó márkát említhetünk. Viszont, hogy azért lehúzni egy márkát, mert valaki nem olvas utána a dolgoknak és háborog és ezért mondja, hogy ezt nem ajánlja már senkinek, azt nem tudom megérteni.
Mindent el lehet mondani a logitechről, csak azt nem hogy minőségtelen fosokat készít. Az, hogy valaki esetleg kifog egy szériahibás darabot az benne van. Nekem is tönkrement a samsung telefonom mert gari után jött ki a gyártási hiba, de emiatt nem mondom hogy egy hulladék márka, mert igenis jó cuccokat gyárt, de érdemes köztük válogatni. Több logitech termékünk is és volt is és egyikre sem mondhatom, hogy nem érte meg az árát. Jelenleg csak azért nem logitech egerem van, mert nincs az igényeimnek megfelelő, meg a pénztárcámhoz méltó, de ettől még nem a márka lesz szar. (bizonyos részek nem arra a hozzászólásra vonatkoznak amelyikre válaszoltam.)

(#41) big-J


big-J
őstag

60 napos akksi idő... ha 5 perceket használod ja... viccesek

(#42) big-J válasza beteg (#38) üzenetére


big-J
őstag

Razer Orochi 2013

(#43) nyunyu válasza Bakitm (#40) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem sem tetszik a mostani erosen tularazott L kinalat, meg eleve nincs olyan egeruk, ami kivaltana a fokozott nyalelvalasztast, amit anno az MM+, iF MM, MX700, MX1000 kiadasa okozott.
MX Revot erosen tulzasnak tartottam anno, meg se akartam venni, csak hat tonkrement az MX1000, es mar nem lehetett kapni...
Aztan par nap hasznalat utan teljesen meggyozott, hogy igenis helye van a kedvenc egereim kozott.
Perf MX viszont nagyon nem tetszett.

Ami nekem *most* kene:
- legyen rendes palm gripes az eger, ne ilyen rovid, mint MX700 ota az egereik tobbsege. MM+ 1.5 centivel hosszabb volt!
- rendes lendkerekes gorgo, nem a Perf MX erosen olcsositott verzioja, plusz a gorgo sebessegfuggo racsni kikapcsolasat az eger firmwaree kezelje, ne a hulye SetPoint.
- 6-8 gomb boven eleg, termeszetesen Omron D2F-F vagy -01F, vagy valami hangtalan alternativa. D2FC-F akarmit nem akarok az eger kornyeken latni, Panasonic EVQP0 meg azonnal ballisztikus iven iranyitja az elso hengeres irattarto iranyaba. (Lasd Perf MX, G700, osszes ma kaphato MS eger)
- oldalso gombokat tehetnek fel centivel elorebb, kozelebb a gorgohoz.
- unifying
- teflon tappancs, bar ennek hianya konnyen orvosolhato
- USB madzagrol tolheto, kb. mint az MX1100R vagy a Perf MX. Meg veletlenul sem az MX700/1000/Revo bolcsos megoldasa
- 1db ceruzaakkuval menjen ~100 orat.
- ne kelljen hozza SetPoint
- max 125 gramm akkuval egyutt
- arban se szalljon el 15k fole

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44) Bakitm válasza nyunyu (#43) üzenetére


Bakitm
tag

Ez az USB kábeles töltés nekem nagyon bejön, volt annó logi vezeték nélküli egerem, ami 2xAA elemmel ment és pár havonta cserélgetnem kellett, de kicsit nehézzé tette, így nem tudom, hogy most tudnám-e használni normálisan egérpadon a súlya miatt.
Ennek az új egérnek a kialakítása így első ránézésre nekem bejövős, viszont ahogy elnézem, nem tudnám fingertip fogással használni, pedig a plusz gombok mennyisége és elhelyezése nagyon ideális lenne, főleg egy jó árral. Remélem a közeljövőben kapunk róla újabb infókat és/vagy egy tesztet.

(#45) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Részemről nagyon rossz irányba megy el a Logitech :(
Design nem tetszik, az árak meg végképp nem.
Most egy használt mx 518-am van, ha meghal, akkor valószínűleg DeathAdder lesz a következő egerem...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#46) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Nézzétek alapvetően minden attól függ, kinek mi válik be. Annó nekem 5 év után volt egy görgőtörésem a G9-en amit gariztattam. Egy G9X-et kaptam amivel (és annó a másikkal is) teljesen meg vagyok elégedve. Persze ha valakinek éppen tönkremegy és már nincs rá garancia, vagy rossz szériát fog ki, elhiszem hogy tele a tudata.

Ha belegondolok, hogy 10 évig vagy tovább használok egy logitech terméket (25.000 forint volt a G9) akkor nem jövök ki rosszul.
Valóban léteznek rossz szériák, illetve hibás termékek ezért sem felmagasztalni sem lefikázni nem kell a gyártót.
Az egérpadokra kíváncsi vagyok, G9X alá szerintetek melyik a jobb?, elég nehéz egérrel játszom...

"in medias res"

(#47) rudi válasza Bakitm (#33) üzenetére


rudi
nagyúr

Nagyságrendbeli fogyasztáskülönbség van egy kifejezetten gamer és egy kivejezetten vezeték nélkülinek tervezett egér rézékelője között. Ahogy Te is írtad, a G700/G700s-ben egy olyan szenzor van - konkrétan a G500/G500s szenzora - amit egyáltalán nem érdekel a fogyasztás, csilliós frekvencián megy óriási mintavételezéssel, mert az a dolga, hogy a lehető legpontosabban működjön. A Performance MX szenzora viszont takarékosabb, cserébe viszont nem olyan végtelenül pontos. A másik dolgo, amin nem spórol a G700/G700s a Performance MX (és a többi viszont igen) a szenzor lekapcsolása. A gamer szenzor akkor is "teljes gázon" megy, ha percekig nem rágnatják, a vezeték nélkülire optimalizált viszont lekapcsol, sőt egy idő után az egér bontja a kapcsolatot a rádiós vevőjével is.

Egyébként a G700s átkapcsolható takarékos móda, akkor javul a fogyasztása, de értelemszerűen romlik a teljesítménye.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#48) worxland válasza rudi (#47) üzenetére


worxland
addikt

Én, mint koca felhasználó, majd 3 év használat után egyáltalán nem érzem pontosabbnak a G700-at (2000 dpi-re beállítva) a Perf MX-nél (1500 dpi).

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#49) enginev3.0 válasza beteg (#38) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem azzal van a baj, hogy 2013-van, hanem hogy tudatlanul, és hibásan ítélted el a dolgot, vagy is mondtad rá hogy szar, úgy hogy közben azt sem tudtad mit használsz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#50) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Lehetne olcsóbb is az egérpad.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.