Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rudi válasza worxland (#48) üzenetére


rudi
nagyúr

Komolyabb FPS játéknál azért elég jól érezhető a különbség még a G700s Max gamer és takarékos módja között. Ha nem mozogsz úgy 5-10 másodpercet (pl. sniperként várod az érkező áldozatokat), akkor hirtelen akciónál feltűnhet, hogy takarékos módban kell egy gondolatnyi idő az egérnek, míg felébred, gamer módban pedig nincs ez a késlekedés.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#52) Skinny26


Skinny26
aktív tag

3 ezerért is lehet venni fasza egérpadot... Ott van a Steelseries QcK... A legjobb a piacon évek óta.

(#53) jocek91 válasza Skinny26 (#52) üzenetére


jocek91
aktív tag

QCK-ból max a mass a jó. Nálam a goliathus vált be...

(#54) tibi72


tibi72
aktív tag

Kisujj támaszto egeret csinálhatnának már,más tipusoknál már létezik.
Hát nem tudom mi vana a Logitech-el egyre szarabbak a cuccai csak a csocsi-rogyi van csak de azt kurv@ drágán! De mégis Logitech cuccaim vanak,reménykedek hátha felvesznek egy bár normális tervezöt és vissza térnek a régi kerék vágásba.

(#55) #16939776


#16939776
törölt tag

Ha mondjuk lenne valamiféle ajánlás, hogy egyes egerükhöz melyik saját márkás padot ajánlanák, mert mondjuk kipróbálta valami "nagy játékos" aki 100%-osan elégedett volt vele...
Vagy ezek után csomagban lehetne kapni, akkor lehet hogy emészthetőbb lenne ez a próbálkozás.

Munkahelyen és otthon is QcK van, de már csak megszokásból :DDD

(#56) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ez kell nekem! Pedig nem akartam többé Logitech egeret venni. :)

(#57) b. válasza afterwhite09 (#1) üzenetére


b.
félisten

szerintem meg nem tudod mit beszélsz...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#58) whitezo88 válasza SQX_Barto (#45) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem fog meghalni :D
én is előbb cseréltem Abyssusra mint megvárom míg meghal. de már hányás volt úgy szétkopott.

(#59) gabipaci


gabipaci
addikt

Urak, nekem van szerencsém a kezemben tartani egy G602-es egeret, most is azt nyúzom, tesztelem.

Nem nagyon tudok még sok mindent mondani róla, lévén, hogy ez még nem az eladásra szánt gyártásból van. Pénteken kaptam meg, de már hétvégén kerestem őket, mert pár perc alatt találtam néhány hibát szoftveresen is és hardveresen is. Megnyugtattak, hogy a gyártásra már azok nem voltak jelen, és ha minden jól megy, holnap kapok is egy "rendes" modellt, hogy nyugodtan folytathassam a tesztet.

Mindkét egérpad is volt már a kezemben pár hónapja, sajnos azokat tesztelni nem tudtam még, de a hét végére talán az is meglesz.

Amit már most tudok, hogy fogásra nagyon kényelmes, az oldalsó gombok meglepően kézre esnek, a G700 görgője nagyon hiányzik, és egyelőre az üzemidő nagyon biztató.

Logitech hardware tester

(#60) sing1ep1ayer válasza gabipaci (#59) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Mi az hogy a G700 görgője hiányzik? Ebben nem az a szuper szabadonfutó(ra is állítható) görgő van, amit a jobb egereikbe pakoltak az utóbbi időben? :F

(#61) gabipaci válasza sing1ep1ayer (#60) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem sajnos, a cikkben is szó van róla, hogy a G600 görgőjét kapta. Hozzátenném, hogy szerintem az MX Revolution-nak volt a legjobb free spin-es görgője. A G700-ban már mechanikus váltó van, az MX Revo meg olyat tudott, hogy beállítottad mekkora sebesség felett kapcsoljon be a free spin, alatta meg click to click volt. Egy álom volt :)

Logitech hardware tester

(#62) Klemice válasza gabipaci (#61) üzenetére


Klemice
senior tag

A görgője álom volt de az egér maga a rémálom! (mx rev)

(#63) gabipaci válasza Klemice (#62) üzenetére


gabipaci
addikt

Tökéletes egér nincs!
MX Revo hüvelykujj görgője nagyon nem jött be, és a dokkoló is problémás. Nem lehetett mit kezdeni, ha lemerült. Nem volt lehetőség usb-s töltésre, vagy akku cserére.
Más problémára nem emlékszem, bár nem ma volt. Mondjuk van egy itthon, szinte null kilométeres.
Lehet be üzemelem.

Logitech hardware tester

(#64) Coccolino_O válasza BlackSoft (#14) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Olcsó termékei az a4tech-nek vannak. Na azok, olyanok is. Logi-t nem mondanám azért annyira olcsónak, inkább középkategóriásnak a többihez viszonyítva. Már ami a játékos egereket illeti.

[ Szerkesztve ]

(#65) lestyanrobi válasza Coccolino_O (#64) üzenetére


lestyanrobi
tag

Az A4Tech-nek a legjobb egerei vannak annyira jók és TARTÓSAK, hogy azt mondjam, hülyeség pl. Logitechet venni, ami nekem mindig elromlott 2-3 év után. Most X7 Oscar Edition-öm van talán 3 éve és teljesen jó, anyagminőség meg még éppen nem zavaró (a márka több termékével ellentétben). Játékra szerintem bőven elég és 5500-ért vettem anno, következő egerem is A4Tech lesz.

[ Szerkesztve ]

(#66) sing1ep1ayer válasza gabipaci (#61) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Fogalmam sincs, milyen a G600-é, nekem eddig MX1000, MX1100R egereim voltak és jelenleg egy általad is említett Revolutiont nyúzok. Az 1100R görgője szerintem volt olyan jó, mint a jelenlegijé, de ezeknél rosszabbra nem szívesen váltanék. Pedig marhára bejön az egér, de ha ezt tényleg képesek voltak róla lespórolni, akkor részemről felejtős. :(

(#67) gabipaci válasza sing1ep1ayer (#66) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem mondtam, hogy rosszabb, egyszeruen nekem hianyzik a free spin, es a jobbra-balra dontheto funkcio.
En nem csak jatekra hasznalom az egeret, weboldalakhoz meg nagyon jo a free spin funkcio.

Logitech hardware tester

(#68) sing1ep1ayer válasza gabipaci (#67) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

A free spin nekem is hiányozna, pont az a legfontosabb. Oldalra ritkán döntöm a görgőt, anélkül még meglennék, de a szabadonfutó üzemmód hiányában inkább más márkát választok, mert igazából ez az egy dolog ami a Logitech mellett tartott eddig. Hab a tortán, hogy mostanában azt olvasom, hogy a hibás, de még garanciális cuccaikat állítólag már nem cserélik, csak javítják, ráadásul jópáran elégedetlenek is a szervízzel. Tehát gyakorlatilag rosszabb egeret és rosszabb szolgáltatást kapok tőlük mostanában ugyanannyiért, mint amennyiért korábban úgymond elkényeztettek és amellyel kiemelkedtek a mezőnyből.

(#69) Findzs


Findzs
addikt

qck mass -om van és ezután már tuti nem vennék ilyen vékonyka padokat

nem is értem miért jó ha ilyen "papír" vékonyak :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#70) Bakitm válasza lestyanrobi (#65) üzenetére


Bakitm
tag

Jelenleg nekem is A4tech egerem van (x-710bh). Az egyetlen nagy bajom a szoftver amit azóta sem használok hozzá, mert az agyamat eldobtam a komplikáltságától, meg, hogy sehogy sem tudtam összehozni, hogy az oldalsó két gomb ne csak előre és vissza gomb ként funkcionáljon, hanem a játékok is felismerjék. Ezért mindig csak bekalibrálom meg belövöm a gombokat, rátöltöm az egérre és már kukázom is. Igaz olcsó volt, nem panaszkodhatok, de a régi logis egeremnél, ami egy mx620 volt, a setpointban lazán belőhettem mindent amit akartam és mindenhol normálisan tudtam használni a gombjait. Ez nekem pl a drágább árfekvésű egerek és márkák (legyen akár logi, vagy razer vagy akármi) mellett voksol, mert szeretem a plusz gombokat és ki is használnám ha egyszer már vannak.
Mondjuk lehet erre is van egy megoldás a4tech-nél, ami nálam van, de nem idegesítem magam tovább a szoftverükkel.

gabipaci: Olyan infót megoszthatsz, hogy milyen méretekkel rendelkezik az egér? Meg, hogy szerinted milyen fogásokkal lehetne kényelmesen használni?

[ Szerkesztve ]

(#71) gabipaci válasza Bakitm (#70) üzenetére


gabipaci
addikt

Persze, megoszthatok mar barmit, amit tudok, egyedul azert nem irtam meg rola, mert a minosegen nagyon erzodik, hogy ez csak egy tesztpeldany. Viszont 10 perce kaptam az emailt "fentrol" hogy amint lesz nekik eladasra szant peldany, azonnal kapok, varhatoan ezen a heten. Es megerositettek, hogy azok a hibak, amiket felsoroltam nekik, mar nincsenek benne a kiadasra szant peldanyokban.
Most csak annyira ternek ki, hogy nekem nagyon kenyelmes, pedig nehezen adom fel a megzokott formakat egernel. Nem vagyok otthon, meretekrol most nem tudok konkretan nyilatkozni, de nem kicsi... ;]

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#72) lestyanrobi válasza Bakitm (#70) üzenetére


lestyanrobi
tag

Nekem eddig minden felismerte, ahol be akartam állítani. Fura, majd megnézem néhány más játékokban is, ha eszembe jut.

(#73) Coccolino_O válasza lestyanrobi (#65) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Szerintem többségében kritikán aluli egereket gyártanak, de azért az árért nem is érdemes túl sokat elvárni. Az anyagminőség egy dolog, a belseje az egérnek meg egy másik.

(#74) Bakitm válasza Coccolino_O (#73) üzenetére


Bakitm
tag

AZ a4tech-nek egy jó pont az én egeremnél, hogy kiváló szenzor van benne, ami profin végzi a dolgát. Ugyan kívül mindenhol műanyag, de egész jó kialakítású és fogású. A gombok 2 év alatt még nem emntek tönkre, így megérte azt a pár ezer forintot nekem amibe került.

lestyanrobi: hát úgy van nekem szoftverben belőve, hogy a bal oldali két gomb az előre és vissza a böngészőben, a triplára meg makróztamegyet. A makrósat látják és a makró jellegét észlelik a gombon. Viszont a két oldalsó gombot, pl asszem a cs go meg a wow, amiben néztem nem észlelik. Mondjuk a szoftvere már rég nincsen fent.

(#75) bakagaijin válasza nyunyu (#43) üzenetére


bakagaijin
tag

Érdekes, nekem pont az mx1000 volt az, amikor azt mondtam, hogy egy kicsit várni kell, amíg a Logitech újra megtanul egeret csinálni.

mx1000-nek valamiért ugrál a pointere, ha mozgatom akkor véletlenszerűen ugrik vagy 2cm-t a képernyőn. Teljesen random módon, így játékra teljesen alkalmatlan, irodában használtam egy ideig, kb pont egy irodai hetet bír az akksija, bár péntek délutánra azért már necces volt a dolog :). Ja, akksi, az mx1000-be beépített akksi van, ami 4-5 évet bír, utána cserélni kell. Youtube-on szép leírások vannak ennek a módjáról.

Nomindegy, én emiatt iiirgalmatlan hosszú ideig a Mouseman Cordless Optical-t használtan, ténylegesen rongyosra koptatva, gumi már sehol nincs rajta régóta :). Mostanában mx620 mindenhol és ezt nagyon szeretem... Csak nagy (volt akkoriban) a szabadonmozgó görgő selejt aránya. Ezt nem tudom megjavították-e már. Régebben szeretett a görgő magától - a saját súlyánál fogva - elmozdulni ha nem nyúltál hozzá (ghosting vagy crawling néven lehet youtube-on rákeresni). Példa: http://www.youtube.com/watch?v=LPMBwYacFPo Nem homogén anyagú a görgő, vagy nem középen van felfüggesztve, vagy mittomén... de elég gázos volt jó példányt találni.

(#76) bakagaijin válasza Coccolino_O (#73) üzenetére


bakagaijin
tag

Én kb 3 évig használtam A4-et (valamelyik elemnélküli jobbkezes egerüket), a külső borítás elég gáz volt... amikor hámlani kezdett róla a burkolat és úgy az egész baromi gusztustalan volt. Mindegy, pár mosás és radírozás után használható volt csak ronda... Viszont elkezdett fájni tőle a csuklóm... de veszettül... Szóval ekkor végigzongoráztam a kiállított felhozatalt a boltokban, hogy melyik az amelyiket tudom jól fogni... így nyert az mx620.

(#77) Zsocz


Zsocz
csendes tag

G240 egérpad a legjobb amit valaha vettem (nem reklám) , csak jót tudok róla mondani.
Én G602-vel használom , amiről szintén csak áradozni tudok. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.