Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

A kép csak illusztráció, nem akkor és nem ott készült!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) Nimrod válasza localhost (#1) üzenetére


Nimrod
addikt

A Lehelen lévő villamosmegálló és a feljáró közötti pár lépés is megér egy misét... box a occsóé adom néppel hogy megtehesd azt a pár lépést célod felé, de közben nehogy a nép mögé nézz, ahol a villamos ütközője van, mert megtámad a szemét és neked annyi...

(#3) Thunderzolee

Hallod, én pont fordítva jártam.
Szintén az Árpád-hídnál a metróaluljáróban, bár már régebben történt, egyik oldalt láttam virágárusokat, megyek tovább a Volán állomáshoz, megnézem menetrendet, na mondom még van egy kis időm, visszamegyek virágért, de mire odaértem, egy darab árust sem láttam már. Hová lett az összes kb. 5 perc alatt? :F Ilyen hirtelen nem lehet eltűnni.. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) localhost válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Biztosan elmentek sörért a Közelterülésfelügyelőknek.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) localhost válasza Kalandor (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Este töltök fel képet"
(1) Melyik este?
(2) Hová?
(3) Milyen képet? (azaz miről)

--- TÖBB kérdésem nincs.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Micsoda? Korrupció? Hova gondolsz? Magyarországon ilyesmi? Dehogyis, ez teljességgel elképzelhetetlen. :DDD

Jók az írásaid! :K

Sk8erPeter

(#8) localhost


localhost
Közösségépítő

Miért van az, hogy az aluljáróban csupán áthaladva egy szempillantással fel tudom mérni, hogy ki az a virágárus, aki épp a fal mellett szobrozik, mögé nézve mindig látom a vödör, kosár virágot is.
Miért csak én látom meg?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.