Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ftc


ftc
nagyúr

Egyes külföldi lapok úgy hozzák le, hogy ez lesz EU-ban Acer meg US.ben

Mi ebből az igazság?

(#2) Sefter


Sefter
veterán

jónak tűnik, az áron múlik minden...

Psn ID: sefter_hun

(#3) szp1


szp1
addikt

Az miért van, ha kijön egy tablet vagy mifene akkor itt is meg a mobilarénán is megjelenik hírként? Nem tudtok megegyezni a hardver hovatartozásáról?
Nem támadásképpen, csak érdekelne.... ;)

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#4) flexxx2 válasza szp1 (#3) üzenetére


flexxx2
őstag

Ez pont hogy a két kategória egyvelege.

(#5) TTomax válasza ftc (#1) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ahhoz képest UK-ban az Acer van kinn.Szóval kacsa.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#6) Duree


Duree
veterán

Na pont ez az amit szívesen megvennék,mert minden benne van ami kell.Ha az árazása nem a csillagos ég akkor ebböl egy sikertermék lehet

duree54

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Amellett, hogy szép, kicsi túl nagynak tartom a keretét. Nekem ezekkel a gépekkel az a gondom, hogy az android-os, windowsos tablet gyártók gyakorlatilag csak hardvert gyártanak, a szoftvert rábízzák az android marketre, ahol nem biztos, hogy optimalizálni tudják azokat, mivel rengeteg féle hardverre és szoftverre kell megírni az appokat. A tartalom pedig szinte meg se jelenik sehol. Se az ingyenes, se a fizetős.

Nem tetszik se az ipad, se az ipad 2 belső hardvere, de az iTunes viszont köröket ver a kokurenciára. (persze itthon nem annyira). Ott vannak appok, zenék, filmek, hang és video podcast-ok, ingyenes és fizetős oktatási anyagok.

Tudja valaki, hogy hasonló ingyenes és fizetős tartalom letöltést támogat-e valamely másik tablet gyártó? Talán a samsungnál olvastam valami olyat, hogy újságokat lehet elérni, de nem tudom, hogy ez csak a szokásos online olvasgatás, vagy letölthető optimalizált didgitális újság.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) alibaba78 válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


alibaba78
őstag

Nem tudom, mit kell optimalizalni, eddig csak tegra 2-es alapok vannak az ujdonsagokban.

(#9) smkb válasza Duree (#6) üzenetére


smkb
őstag

Nem hiszem, hogy csillagos ég lenne... a kisebbik Iconia A100-as (512kb ram, 8gb flash) 299 font ~ 90.000 huf, a nagyobb memóriával szerelt Iconia helyett meg inkább a kisebbik Asus Transformer, 379 fontért bill-dokkoló nélkül (1gb ram, 16gb flash) dokkolóval 430.

(#10) alibaba78 válasza smkb (#9) üzenetére


alibaba78
őstag

Ne az iconia-bol indulj ki, mert az valoban draga. A 7"-es verziobol lesz egy a101-es verzio is, ami a 3g miatt £399-os arcedulat kapott.

(#11) Tigerclaw válasza alibaba78 (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Rengeted féle cpu, gpu van az androidos, windows-os tabletekben, más a memória mérete, más a kijelző felbontása, a sokféle verziójú oprendszerről nem is beszélve. Szóval szerintem nem igazán tudják optimalizálni az appokat.

Nem vagyok oda az ipad szériáért, nem is vennék olyat bizonyos hardveres okok miatt, de ott kompletten foglalkoznak az egész platform-al (hardver, szoftver, tartalom), amíg más tableteknél gyakran csak hardvert ad a gyártó és tartalmat szinte senki.

Nálam az ideális tablet mondjuk a samsung galaxy pad 10.1 lenne (vagy más hasonló, akár ez a packard bell is lehet), amit az iTunes-hez csatolnának.

Nem vagyok apple fan, egy régi ipod minden tulajdonom tőlük de ők már ezerszer elmondták, hogy a titok az, hogy bármit csinálnak az A-tól Z-ig terjed. Kész, azonnal használható dolgokat árulnak és minden passzol mindenhez.

Szerintem az Android market-et minél hamarabb ki kellene bővíteni letölthető ingyenes és fizetős tartalmakkal. Ne csak egy alkalmazás áruház legyen. (vagy a gyártók hozzanak létre ilyet)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) ftc válasza TTomax (#5) üzenetére


ftc
nagyúr

S miyeln árban dobálják?

(#13) lujó55


lujó55
őstag

de jó! éleződik a verseny, jót tesz az áraknak! :C

(#14) Findzs


Findzs
addikt

nem is rossz :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#15) TTomax válasza ftc (#12) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nézd csak,ez egy elég mérvadó uk store...tölem 3km-re van szerencsére,vagy pechemre... :DDD
[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16) lumpen_stex


lumpen_stex
aktív tag

az alsó élére tették az usb vagy hdmi csatlakozót? csak gartulálni tudok hozzá :U

(#17) lumpen_stex válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

ez nettó hülyeség. az android egy egységes java-n lapuló felületet ad az alkalmazások felé, nem, hogy nem lehet, nem is szabad optimalizálni. mert az a firmware kiadójának a dolga.

/*Szerintem az Android market-et minél hamarabb ki kellene bővíteni letölthető ingyenes és fizetős tartalmakkal. Ne csak egy alkalmazás áruház legyen. (vagy a gyártók hozzanak létre ilyet)*/

hmm nade mégis mivel? van 1000 speciális app, pl aldiko-amivel könyveket lehet venni, meg van tv-re és zenére is, a torrent kliensről nem is beszélve. ez nem a market dolga..

(#18) Depiboy válasza lumpen_stex (#17) üzenetére


Depiboy
tag

az android egy elbaszott dolog és az egész az Apple majmolásának kijelenthető!

(#19) Tim82 válasza Depiboy (#18) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönjük a megfontolt, értelmes, tényeken, tudáson és intelligencián alapuló, egyáltalán nem flame-nek szánt hozzászólásodat, Emese.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.