Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyrus


Cyrus
tag

Tetszik a készülék, de valamit nem értek. A nagyobb testvére 4 Wattal többet tud, fele annyi benne az akksi, mégis több ideig képes meghajtani az eszközt 6 órával. Ez hogy lehet?

https://www.lg.com/hu/lgcompf4/compare/compare.lg?category=/hu/audio

[ Szerkesztve ]

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Tetszik, de hatalmas hiba, hogy nincs OTG-zenelejátszás!

(#3) Cyrus válasza Fred23 (#2) üzenetére


Cyrus
tag

Ez miért órási hiba? Mi a baj a bluetooth kapcsolattal? Nem kötekedés, csak nem tudom, miért ennyire kellene az, amit írtál...

(#4) Doki42


Doki42
őstag

Jó cikk, jó ketyere..
Tetszik

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#5) monti0222w


monti0222w
addikt

Rádió van benne? Asszonynak keresek rádiós bluetooth-os hangszórót. :) :)

(#6) Fred23 válasza Cyrus (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem minden telóban van nagy tárhely, sokan örülnének, ha rádughatnának egy pendrive-ot.

(#7) Bossyy


Bossyy
tag

Szerintem is fontos lenne az OTG vagy legalább egy kártyaolvasó foglalat. Nekem a cikkben is említett Tronsmart Mega van (az itteni teszt hatására választottam, nyáron vettem, így nem tudom, hogy még a jobb vagy már a gyengébb szériából származhat, de szól, mint az ágyú), és azonnal beledobtam egy 8 GB os kártyát több napra elegendő zenével. Így amikor nem akarok vacakolni a telefonnal, akkor önmagában is egy komplett kis zenelejátszó. Így pl. használható háttér lejátszónak akkor is, ha a telefon ki van kapcsolva, vagy éppen 10-20 méternél távolabb van, esetleg éppen játék fut rajta.
Ez az LG azért jó kis cucc lehet, de amíg bírja a Tron addig nem váltok.

[ Szerkesztve ]

(#8) Eff82 válasza Cyrus (#1) üzenetére


Eff82
csendes tag

Mert a magyar oldalon nincs kiírva, hogy más a feszültség.
Battery Capacity
PK3
3.7V 5200mA
vs.
PK5
7.4V 2600mAh

Ez ugyebár elméletben ugyanakkora teljesítmény, csak lehet nagyobb feszültségen hatékonyabban ki tudják használni.

szerk: engem az jobban zavar, hogy nem voltak képesek egy akasztót vagy bármilyen rögzítésre szolgáló megoltást kialakítani rajta.

[ Szerkesztve ]

(#9) Sigma7


Sigma7
tag

Fél éve ilyet akartam, elmentem meghallgattam a Markt-ban. Utána már nem akartam ilyet.
Sosem volt igényem sok mélyre, nem tuc-tuc zenéket hallgatok, de ez a szegény hangszóró szinte csak a közép és a magas sávot tudja leadni. Mint egy felturbózott Sokol rádió...
Sajnáltam, mert a design, a burkolat, az összeszerelés minősége hibátlan.
De persze meg kell hallgatni, ízlések és pofonok...

(#10) bufi01 válasza Sigma7 (#9) üzenetére


bufi01
tag

Nekem bejött.1 hónapja használom teljes megelégedettséggel.Ebben az kategóriában megnézheted,hallgathatod a többit is nagyobb márkák közül Sony,JBL stb. Azok sem szólnak szebben,azon felül hogy (Jóval) drágábbak...
a jó mélyhez nagyobb kategóriát kell választani

(#11) Maximum1 válasza monti0222w (#5) üzenetére


Maximum1
őstag

Bedugod a fejhallgatót antennának és Bt-n átjátssza a hangot a ketyerére, legalábbis nekem a JBL Clip 2-n megy így.

(#12) igori


igori
tag

Ajánlom Clavinetjunkie csatornáját YouTubeon, rendkívül igényes tesztelő, kifejezetten Bluetooth hangszórókat hasonlít össze!!!
Ez, hogy a mobilarena azt mondja jól szól.... Hát... Hulladék inkább

[ Szerkesztve ]

(#13) monti0222w válasza igori (#12) üzenetére


monti0222w
addikt

Tapasztalat? :F ismerem Szentkútit elég jó hallása, érzéke van ezekhez, nem hiszem hogy olyan nagyot tévedne.
Igor is csak egy lehetőség a választáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#14) lexter00 válasza monti0222w (#13) üzenetére


lexter00
őstag

Nem vitatom szentkúti tudását de Clavinetjunkie profibb ;) Ennyi pénzért már inkább Doss Soundbox XL-t vennék.

(#15) monti0222w válasza lexter00 (#14) üzenetére


monti0222w
addikt

Persze, nem vitatom, azt sem tudom a MA milyen mérőeszközőkkel van felszerelve.
A Doss termékeit már én is nézegetem, csak nincs bennük rádió, anno vettem az asszonynak egy Aune Sound bass-t, nem rossz, de vannak hibái ahogy a nevesebbeknek is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.