Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) student válasza AS (#49) üzenetére


student
őstag

nem lehet navigátorként használni semmivel sem?

(#52) RenegadeC2 válasza student (#51) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

De igen, megfelelő JAVA-s navicuccal.

A böngészős kérdésedre idézet a tesztből:
"A menürendszer harmadik füle az alkalmazásoké. Itt találjuk az egészen jól használható webböngészőt,...."

https://copy.com?r=wQUd20

(#53) AS válasza student (#51) üzenetére


AS
félisten

Java alapú valamivel lehet. ( de sosem lesz olyan jó mint egy Windows vagy symban készülékben ) ( ha van rá ilyen)
Igen nincs ilyen szoftver a rajta.... :(

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#54) hito válasza Bocha (#50) üzenetére


hito
nagyúr

Semmi akadálya, de sajna késő du. előtt nem megy. Kb. 6ra tudom igérni.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#55) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

A menürendszer leírását így kezdtem: A menürendszert a Prada/Viewty vonalról már ismerhetjük, épp ezért nem is szeretnék túl sokat írni róla. Azt gondoltam, hogy ebből egyértelmű, hogy amire nem térek ki, arról a Viewty tesztben lehet tájékozódni. Remélem, hogy mostmár az, itt a link a böngészőre:
[link]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#56) Bocha válasza hito (#54) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Tökéletes, előre is köszi! :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#57) hito válasza AS (#53) üzenetére


hito
nagyúr

Fontos infó GPS-sel kapcsolatban:

LG ügyfélszoli tegnap arról adott nekem szívéjes tájékoztatást, hogy egész biztos lesz rá (és így fogalmazott): "valami IGO alapú navigációs szoftver, kifejezetten Renoir-ra".

A mikorra természetesen nem tudott választ adni, de azt mondta hogy készülőben van.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#58) Bog válasza hito (#57) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

:F :F :F
Hát azt bizony megnézném, mert az iGO tudtommal még mindig nem fejleszt Java nyelven...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#59) AS válasza hito (#57) üzenetére


AS
félisten

Oké várjuk várjuk. ( de nem igo lesz az tuti) :)
Ezzel az a baj hogy tulajok 70% vagy több nem is fogja tudni hogy lesz ilyen....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#60) Bocha válasza Parosz (#48) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Tény, hogy így az ember legalább egy festményről tudni fogja, hogy Renoir kép. Persze azt nem, hogy mi a kép címe, sem azt, hogy egyáltalán ki volt Renoir, arról nem is beszélve, hogy ha meghallja ezt a nevet, egyből a mobiltelefonra fog asszociálni, pedig... hát, szerintem a készülék finoman szólva is kisebb volumenű dolog. Összességében tehát ez az, ami nem tetszik nekem: sok ember ezentúl egyből a telefonra fog gondolni, ha meghallja a Renoir nevet, ami elég szomorú.
Persze nem olyan vészes a helyzet, nem vagyok felháborodva, jelentéktelen dolog ez mindenki életében, a Renoiros életrajzot is csak azért raktam ki, hogy feldobjam kicsit a tesztet. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#61) Bocha válasza AS (#59) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Amíg nincs, addig jobb is, ha nem tudnak róla. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#62) hemaka válasza Bog (#58) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem véletlenül, a proci hamar megadná magát... :D

(#63) hito válasza Bog (#58) üzenetére


hito
nagyúr

Hát én is figyeltem a gomblyukon amikor ez a mondat elhagyta a száját. Csak egy történet, hogy mennyire lehet hiteles és szakszerű az infó:

AV kábelt szerettem volna Renoirhoz, hogy tv-re tudjam küldeni. Külföldi potálon olvastam, hogy UTC-100 kell hozzá, mint viewty-hoz. Elballagtam extremedigitalba, ott volt a legolcsóbb :DDD Term. eladónak gőze nem volt az egészhez, mondom akkor várjon felhívom LG ügyfélszolit. A következő infóval tudott gazdagabbá tenni a hölgy:

RCA kábel kell hozzá :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :W :W És ezt az adatdömpinget kb 10perc hívástartás után zúdította rám. Ezzel az erővel azt is mondhatta volna, hogy fekete, vagy műanyag borítású.

Nagy segítség :D Úgyhogy ezek alapján érdemes komolyan vagy nem komolyan venni a naviszoft infót.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#64) RenegadeC2 válasza hito (#57) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Nem kell nekik semmit sem fejleszteni, mert már létezik naviszoftver JAVA alá ami offline térképpel is megy!

Online térképes meg van egy rakattal: Nav4All, MobiTrack, amAze, iGotU, stbstb...

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#65) Bog válasza RenegadeC2 (#64) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

iGO alapú...!

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#66) hito válasza RenegadeC2 (#64) üzenetére


hito
nagyúr

Passzolom, nem vagyok nagy szakija a témának. Eddig csak Garmint, meg IGO8-at használtam még.
De az LG ügyfélszolgálat dilletantizmusa elképesztő.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#67) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

#65: Azt nem írtam hogy a linkelt szoft. iGO alapú, csak azt hogy van használható navi JAVA alatt is! ;)

#66: Ez elég változó. Volt hogy olyan csávót kaptam vonalvégre, aki nagyon vágta a mobilos témákat, és nemcsak azt hanem bármi ami vele kapcsolatos. Értsd ezalatt pl. garanciát, jogi és szervízes tudnivalókat. Többször kell próbálkozni! :)

https://copy.com?r=wQUd20

(#68) Parosz válasza Bocha (#60) üzenetére


Parosz
tag

Így már árnyaltabb a helyzet.

Erre azt tudom mondani, hogy Renoir nevére és munkásságára lényegesen több ember fog emlékezni 10 év mulva, mint erre a telóra és akkor majd visszaáll a régi rend :DDD

(#69) hito válasza RenegadeC2 (#67) üzenetére


hito
nagyúr

Vagy még a beszélgetés elején tiszta vizet kell önteni a pohárba pl. ílymódon:

Csókolom, Ön retardált?

Amennyiben a válasz pozitív, illedelmes elköszönés után bontani kell a gsm kapcsolatot. :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#70) Bog válasza Parosz (#68) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Annak idején a Citroen is nagy vihart kavart a Picassoval, a festő leszármazottjai, örökösei perre is mentek, de nem tudom, hogy mi lett a vége.

Élő emberről bármit elnevezni oké, ha az érintett hozzájárul (lásd Talma). De rég halott, a maga korában nagy művész nevét "kölcsönvenni" szerintem is gáz. Sokkal faszább lett volna, ha LG Rockwell néven jön ki a fotós telefon:-D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#71) RenegadeC2 válasza hito (#69) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

:DDD Ebben csak az a gáz, hogy ezzel a mondattal a kérdező is kreténnek fog hatni... vagy nem? Nem tudom :)

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#72) hemaka válasza Bog (#70) üzenetére


hemaka
nagyúr

Haha, Rockwell bácsi amilyen ego, simán belement volna, persze némi kp fejében. :D
Várom a fejleményeket ezügyeben :)

[ Szerkesztve ]

(#73) Parosz válasza Bog (#70) üzenetére


Parosz
tag

Az imresszionizmus, amely stílusban Renoir alkotott, szóval az imresszionizmus lényege a pillanatnyi benyomás (franciául: inpresszió) megjelenítése a festővásznon. Tehát egy hangulat, egy elkapott pillanat, egy helyzet, amit a művész megörökít. Pont mint ma egy fotós. Tehát ez egy létező párhuzam.

Plussz Renoir egy köztiszteletben álló ismert név, és mint ilyen kitünő "reklámarc"
Én pl azt se tudom ki ez, mi ez a Rockwel, amit mondtál.

Szal szerintem jó ötlet volt a névadás..

(#74) Bog válasza Parosz (#73) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ken Rockwell

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#75) Bocha válasza Parosz (#73) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez kicsit erőltetett párhuzamnak tűnik nekem. A fotózás nem csak és kizárólag elkapott pillanatokat örökít meg, ennyi erővel az összes festmény/stb. szintén azt örökíti meg, mivel állókép. Nem, ahogy a képeknek, a fotóknak is sokszor mélyebb jelentése van egy elkapott pillanat bemutatásánál, így tehát erőltetettnek érzem a párhuzamot az impresszionizmus és a fotózás között.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#76) 64b0r válasza Bocha (#60) üzenetére


64b0r
aktív tag

Teljesen egyetértek. Ha valóban a művészetet akarnák pártolni, akkor adnának hozzá ingyen múzeum belépőt. :)
Egyéb hozzáfűzni valóm is lenne:
"Renoir az utolsó képviselője a tradíciónak, mely Rubenstől Watteau-ig tartott" - ez akkora marhaság, hogy neki lehet támaszkodni. Ha Renoir volt az UTOLSÓ, akkor a tradíció Rubens-től Renoir-ig tartott! Teccikééteni? :P ;)
Nem beszólni akarok, megnéztem a Wiki-n is, ahonnan leszedted a szöveget, és ugyanaz a balfaszság van oda is kiirva.

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#77) fateless válasza Bocha (#75) üzenetére


fateless
veterán

Nekem nem tűnik erőltetettnek a párhuzam: Ha valamit látsz hirtelen, valami megtetszett, van egy érdekes pillanat, csak előkapod és lekattintod

MOD
mielőtt fehérmájúak belekötnek ebbe is: a telefont kapod elő

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#78) Bocha válasza 64b0r (#76) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hát, valóban kissé logikátlannak tűnik, ész nélkül lefordítottam a Wikiről, kiszedem, kösz. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#79) Bocha válasza fateless (#77) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A fotózás akkor sem _csak_ erről szól. :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#80) mark75


mark75
senior tag

Nem rossz készülék,és jó a kezdő ára.
Ami pár mostani telorol nem mondható el.

(#81) Parosz válasza 64b0r (#76) üzenetére


Parosz
tag

"Ha valóban a művészetet akarnák pártolni, akkor adnának hozzá ingyen múzeum belépőt."

Úgyse mennének el csomóan, vagy még a nagyker lenyúlná az összeset, de ha ők nem akkor a boltok biztosan :K Amúgy nem túl eredeti ötlet :(

Idézet a wikipédiából
"Az impresszionizmus a modern művészet első jelentős forradalma volt, amely magát az érzéki benyomást, az impressziót rögzítette. Az impresszionisták elsősorban a fény festői voltak, az adott dolgokat úgy ábrázolták, ahogyan adott pillanatban látták, ez az élmény vezette az ecsetjüket. A fény felbontja a színeket, a levegő rezgése elmossa a szilárd körvonalakat, a felületen reflex-hatások vibrálnak."

[ Szerkesztve ]

(#82) Parosz


Parosz
tag

De hogy a telórol is essen szó: az a legfőbb gond vele, hogy nincs rajta oprendszer. Így se navi, se élvezetes játékok, se témák. Ezeket próbálja ellensúlyozni a kamera?

(#83) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Netezos, mobilarenas kepet nem tudnatok feltenni? Kivancsi lennek, erdekelne a telko, milyen vele netezni.

I humbly and respectfully decline™

(#84) Bocha válasza Magnum_ (#83) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

55-ös hozzászólás.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#85) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Renoir másképp, by Bog:
[link]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#86) jooker82 válasza Bocha (#84) üzenetére


jooker82
nagyúr

Namost a dolby hangzásról nem esett szó a tesztben,hogy mennyivel jobb mint egy átlag készülék,v egy W szériás Se telefon. Ujjlenyomatot hagy a készülék hátulja mint a viewty?
És témának lehet e beállitani olyat mint a viewtyban a halas hogy kihasználja az érintőképernyőt.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#87) Bocha válasza jooker82 (#86) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ne haragudj, nem személyesen Neked szól, de kérlek gondold már végig, hogy mi is az a Dolby rendszer, majd ehhez vedd hozzá, hogy ez egy telefon, aztán gondolkozz el, hogy a "Dolby rendszer egy telefonban" marketingfogás-e, vagy van valóságalapja.
Annyit írtam, amennyit a dolog megérdemelt: kihangosítva és fülessel egyaránt nagyon jól szól.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#88) hito válasza jooker82 (#86) üzenetére


hito
nagyúr

Én is csak ennyit tudok hozzátenni: nagyon jól szól. Először nem hittem a szememnek, hogy LG megint ejátszotta azt mint viewtynál, nevezetesen hogy nincs hanszínszabályzó. De kérdem én: a tökéleteset minek piszkálni/állítgatni :DDD
Izlések és pofonok, de nekem ennél jobb hangzás nem kell. Az tutti, hogy telefonban ilyen jól eltalált előre beállított hangzással még nem találkoztam.
De jó hangzás ide vagy oda, egy hangszínszabályzó mp3 lejátszóba a minimum legalapabbja. Itt spúr volt a gyártó.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#89) Magnum_ válasza Bocha (#84) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Oke koszi, megneztem a viewty-t.. Hozzamerned a safarihoz? Miben es mennyivel rosszabb? Akkor meg ezen sincs qwerty gombsor a bongeszoben?

I humbly and respectfully decline™

(#90) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez a dolby dolog olyan, mint anno ha jól emlékszem a N6233-nál volt a stereo hangzás, ergo tény hogy csak marketing szagú a dolog. Már az sem teljesült, mivel 1-2méter kell a két hangforrás között, hogy érezzük a stereo-t.
De ne kövezzetek meg, ha nem így van. :( :)

(#91) rOwLeY válasza AS (#1) üzenetére


rOwLeY
őstag

Bocsi, hogy szóvá teszem, de nem tudom megérteni, hogy mi szükség van arra, hogy minden ilyen mobilos hírnek vagy tesztnek a topicját azzal nyiss meg, hogy a Samsungnak a az épp aktuális konkurens telefonja mennyivel jobb?! :F :F

(#92) tween válasza rOwLeY (#91) üzenetére


tween
őstag

Le van fizetve,de pssssssszt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#93) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nem mondom, hogy rossz, de hogy egy kurva EQ-t nem képesek belerakni, az vicc.

(#94) hito


hito
nagyúr

Na mindenkinek (aki kért) ment mail-re egy kis mikuláscsomag. :C

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#95) jooker82 válasza (Kolombusz) (#93) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az eqvalizerröl csak annyi a véleményem hogy jó ha van de én az se k750 i n valahogy sose tudtam beállitani az ideális hangszint,ugyhogy csak ugy volt rajta.A viewtymnél nincs eq és mégis jobban el van találva a beállitás mint amit eq el lehet.A renoirnál meg mégjobbra sikerült.Ugyis pont az ideális beállitást keresi mindenki,ez meg ugy van beállitva.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#96) joey04 válasza Mamuska (#25) üzenetére


joey04
titán

legalább van kin röhögni. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#97) Parosz válasza joey04 (#96) üzenetére


Parosz
tag

Mi volt a vicces?

(#98) bmwk1200s válasza hito (#94) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Én nem kaptam, pedig az elsők között jelenkeztem.... :O :B

Semmit sem írok alá!

(#99) hito válasza bmwk1200s (#98) üzenetére


hito
nagyúr

Bocsánat :DDD Ezt már nem igazán lehetett lekövetni...pótolom nyomban.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#100) Dare2Live válasza Bog (#70) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

LG Rockwell

rotfl

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.