Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Nem rossz, azonban ez menü szerintem már elavul és nem is gyors.
Samsung Pixon jobb mint ez (gyorsabb és kezelhetőbb) Ja meg azt hittem tud olyan videót mint pixon...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Lirion válasza AS (#1) üzenetére


Lirion
addikt

De a pixon drágább is vagy 30%-kal, ennyiért tudjon is többet szerintem. Ez egy jó alternatíva, ha vki olcsóbban vágyik 8 mp-es érintős telefonra.

(#3) AS válasza Lirion (#2) üzenetére


AS
félisten

Vodafonál nézd menyibe kerül. Én egyik nap néztem pont lg volt drágább, de ha adsz linket. :)
Végül is mindegy mert jövőre mindegyik 70-80 sem lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Lirion válasza AS (#3) üzenetére


Lirion
addikt

Független árban értettem, vodánál előfizuban jó áron van a pixon, főleg D kategoriában. :)

(#5) joey04


joey04
titán

hát ez sem lett valami nagy szám...Pixon jobb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) orbano


orbano
félisten

Éreztem, hogy az olajfestményes poén előkerül :D

egyébként vicc ez az érzékelő, saccra ilyen vonalélességre elég lett volna 3-5 megapixel is, legalább nyertek volna egy kis dinamikát és zajmentességet. de ugye a számháború...

egyébként meg bűn ronda, inkább a pixon még ha drágább is. az nagyon tetszik :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) fateless


fateless
veterán

Ezek a készülékek - csakúgy, mint az Omnia, Touch HD - sohasem nyerték el teljes mértékben a tetszésemet; gondolom mert nem vagyok célcsoport, illetve nem a praktikum a fő szempont. Mindemellett kellemes kis masina, amire kitalaálták, arra jó.

Az új rovat viszont :R :C :R

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) hito válasza AS (#1) üzenetére


hito
nagyúr

Cáfolnám a nagyúrat...Jobb videót csinál mint a pixon. Ne legyünk megint a megapixelek és felbontások rabja :DDD
Pixon meg sem közelíti videó képminőségben a Renoir-t...ha nem hiszed csinálok tesztvidit, jelenleg mindkettőből van otthon nekem 1 :P

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9) AS


AS
félisten

Ha már itt tartunk a lg nek van még egy 8:
107 x 52 x 13.9 mm

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) NeRo28 válasza hito (#8) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Engem éndekelne az a tesztvideó mind2 készüléktől,mivel a pixon és ez között vacilálok!

(#11) Womb


Womb
senior tag

Egészséges készülék az a Renoir,részemről akár ajánlott is lehetett volna.
A közepes anyagminőséget (véleményem szerint,persze) nem éreztem annyira közepesnek,inkább megfelelően jónak gondolom.
Nem gáz az a Renoir név,csak Bocha művészlelkét sértette egy picit a méltatlan névadás :)

(#12) hito válasza NeRo28 (#10) üzenetére


hito
nagyúr

Ha gmailon átmegy és küldesz priviben mail címet akkor küldök. :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#13) hito válasza Womb (#11) üzenetére


hito
nagyúr

Womb....az lett (ajánlott) :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#14) Womb válasza hito (#13) üzenetére


Womb
senior tag

Ööö....
Ha megengeditek,akkor én most Dunának mennék....
Nem tudom,hogy miért képzeltem "tetszett" minősítést,pedig á-tól cettig elolvastam a tesztet.

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

Először is a Nokia szerintem megint elaludt az a helyzet, mint az érintős mobiloknál, és nehezen ébred fel, vagy nem tudom mivan velük. Motorola valahol azért érthető, ők most az 5megapixeles kodak-os mobiltól várják a csodát, nem biztos hogy van keret egy 8megapixeles mobilcsoda tervezésére,mégha a kodak valószínüleg ismételten benne lenne a dologban, de hát a válság az válság.

A Renior név nem annyira ismeretes, bevallom én kb. semmit nem tudok róla és a műveiről, viszont a neve egyből leesett, hogy mely dologhoz tudom kapcsolni.
A mobil nekem összességében tetszik, a menü is, a gagyibb műanyagok olvasása közben kicsit húztam a számat, aztán húztam tovább is, amikor megláttam a teszképeket, hiszen ez a fő erőssége ennek, kijelenthetjük, talán. Vagyis csak lenne, mert tényleg iszonyúan durván kiégnek a képek. Lehet a következő soft. frissítéssel valamit babrálnak vele. Az ára sem vészes, főleg, hogy ebből még vonhatunk le pár ezret bőven később. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Bibby


Bibby
addikt

Kicsit tömör lett a teszt, pont egy ilyen telefonnál nincs a böngészőről kép meg bővebb info? :F

Ελευθερια η θανατος

(#17) bmwk1200s válasza hito (#12) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Nem lehetne esetleg valahogy közkincsé tenni a felvételeket? Engem is érdekelne! :DDD

Semmit sem írok alá!

(#18) AS


AS
félisten

Vajon a véletlen műve hogy 2 legnagyobb mobilos oldal egyszerre tesztelte a Lg és a Samsung érintős 8 megapixels készülékét??

Meglehet nézni a Samsung Pixon felülete menyivel barátibb menyivel nagyobb az ikonok és olvashatóbbak:
Videót nézzétek meg:
link

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) hito válasza bmwk1200s (#17) üzenetére


hito
nagyúr

Hátha pontról pontra segítesz nekem, hogy hova és hogyan tudom feltölteni akkor semmi akadálya :DDD
1ébként már néhány hete van 8mp-es összehasonlító teszt egy külföldni portálon (nem jut eszembe a neve az oldalnak) és ott rengeteg fotó, videó van fenn minden létező körülmény mellett (C905,Pixon,Innov8,Renoir,N82 is asszem).

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#20) Lirion


Lirion
addikt

Elolvasván a tesztet hiányérzetem támadt a kamera leíásnál. Miért nincs megmelítve, hogy van benne "beauty shot" mód is, ami portré készítésnél jöhet jól illetve "art" mód, ami a színek melegségével játszik, touch focus sincs megemlítve, pedig ez a 4. készülék a piacon ezzel a funkcióval? Persze ezek nem világmegváltó csodák, de vannak annyira nem-hétköznapiak, hogy szerepelhettek volna a cikkben.

Jah és a widgets-ekről se sok info van, pl. kimaradt, hogy ha túl sok kerül a képernyőre, lehet görgetni őket fel-le irányban, nincsenek lekorlátozva a főképernyő alp méretére, mint a pixonnál.

[ Szerkesztve ]

(#21) AS válasza hito (#19) üzenetére


AS
félisten

Igen van, de egyik sem jó, mert Renoir és Pixon is erősen bétás volt még akkor.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) Parosz


Parosz
tag

Nem akarok feleslegesen háborogni, de valószínűleg nem én vagyok az egyetlen, aki szerint ez a művészet olcsósítása, egy francia festő műveit pakolni egy mobiltelefonra háttérképnek, micsoda gondolat... azaz gondolat egy fenét: ez a valóság.

Márpedig teljesen feleslegesen háborogsz, mert ez inkább tekinthető a művészet terjesztésének, népszerűsítésének és felkarolásának, mint ócsitásának.

És tudod honnan jött a gondolat?

Ezek olyan háttérképek, amik az iPhone-on gyárilag találhatók :K

(#23) Bibby válasza AS (#18) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor menj a pixon topikba és mondd meg nekik milyen jó. :U
Elhiszem hogy egy megbecsült tag vagy, sőt még talán szándékosság sincs benne, de állandóan flémeszerűségeket gerjesztesz.

Parosz: egyetértek, nem gúnyt űztek a névből vagy ilyesmi, még a festményét is felhasználták.
Talmát is miért kell idekeverni, attól hogy nincs köze a fotózáshoz, bizonyára nagyon jó reklámarc és kész. Nem csak motorosruhát meg sisakot lehet vele eladni. :U

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#24) hito válasza Lirion (#20) üzenetére


hito
nagyúr

Lirion....mert itt nem szeretik az eldzsííít :( Pedig szerintem tényleg érdemes a szeretetre :K
Kezesbárány és nagyon lehet vele szimpatizálni, engem még nem hagyott cserben. Viewty-m is volt, de LG-nél érzésem szerint mostanra kezd beérni az érintőképernyő megoldás.
Sztem egy samsung sose lesz ennyire szerethető...Az csak egy okostelefon, de ennek lelke van :))

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#25) Mamuska válasza Parosz (#22) üzenetére


Mamuska
őstag

Nem te vagy véletlenül Zoltanfi?

(#26) AS válasza Parosz (#22) üzenetére


AS
félisten

De készüléknek akkor sincs köze a festőhöz....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) hito válasza AS (#26) üzenetére


hito
nagyúr

Ez jobb lenne neked:

LG KC910 Győzike

?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#28) AS válasza Bibby (#23) üzenetére


AS
félisten

Igazából az egyik sem annyira jó... sincs semmi áttörés egyikben sem.... (majd 2009 közepe)
Csak pár érdekességet közlök , igazából, mindegy melyiket vásárolják, 3 honnap múlva elavult lesz....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#29) Parosz válasza Parosz (#22) üzenetére


Parosz
tag

Viszont a kamera nagyon korrekt lett szerintem :K

A színek a helyükön vannak, nem olyan zöldeskék mint az innov8.

Szerk: Most láttom, egy-két tesztkép meg homályos itt-ott, fene se érti ezt..

[ Szerkesztve ]

(#30) AS válasza hito (#27) üzenetére


AS
félisten

Az nem lehet mert Koreai gyártó dönti el mi lesz a neve ( nem a magyar , persze jöhet ki gyözike edition :D ( nincs kizárva) (ahogy volt Talmácsi is) :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) Lirion válasza Bibby (#23) üzenetére


Lirion
addikt

Azért az tény, hogy a pixon jobban kezelhető, bár a widget megoldásban az LG lenyomta meg wifi-ben is.
Vakus sötét képeket meg kérünk vazze, külföldi tesztekben a vaku gyengébben szerepelt, mint a többi telefon sima led villanója, igenis nagyon fontos, hogy egy nem betás modellnél is szar-e a vaku vagy nem. Úgyhogy pótoljátok légyszi a hiányosságot, köszi! :)

Parosz: ilyen kinyilatkozásokat légyszi ne, lövésed sincs se neked, se másnak itt, hogy honnan jött a gondolat, mellőzzük inkább az ilyen flame-indító gondolatokat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#32) Murderer69 válasza Mamuska (#25) üzenetére


Murderer69
őstag

nekem is ez jutott az eszembe :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#33) Enjoy


Enjoy
addikt

Nem rossz ez sem, de a pixon szerintem is jobbra sikerült :R
Azok az előlapi gombok nagyon igénytelenek a fedlapon szerintem :B

► més que un club ◄

(#34) hito válasza Lirion (#31) üzenetére


hito
nagyúr

Vakus képeket tegnap lőttem. Renoir vs. Pixon és hát az eredmény elgondolkodtató, mi több megdöbbentő.
Full sötét fürdőszobába 3méterre Renoir nappali világosságot csinált, Pixon elvérzett mellette...és szó sincs elfogultságról. Különbség kb olyan mint egy téli borús délután 2óra és téli borús délután fél5 között.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#35) AS válasza Parosz (#29) üzenetére


AS
félisten

LOL
Már nem azért de ilyen hülyeséget, több teszt oldalon is így volt a sorrend: INOV8 SE C905, Pixon Renoir ( vagy INOV8 Pixon SE C905, Renoir )
Már sokszor leírtam: nem teljesen jók a színek utólag lehet orvosolni... de ha mosott vagy nem éles azt nem lehet.... :)
Mért kérdőjelezzük meg a teszteket?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) Parosz válasza Lirion (#31) üzenetére


Parosz
tag

Nézz rá kérlek a tesztelt készülékre, mondjuk nézd meg a szélét körben, az alakját. Ha ezután se jön a gondolat az baj. Nem nekem.

Murderer69: Neked is LG KC910 Győzike :DDD :DDD való

As: szerkesztettem közben, mert csak egy képről írtam véleményt, aztán megnéztem a többit. Az innov8 jobb ennél.

[ Szerkesztve ]

(#37) Murderer69 válasza hito (#34) üzenetére


Murderer69
őstag

főnök jöjjenek akkor a képek kiváncsian várom ;)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#38) student


student
őstag

97k? ennyivel nyitott? az nem rossz.
amugy ez nem tud ugy fokuszálni hogy ahova nyomsz a képernyőn oda fókuszál?

(#39) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

Szerintem ez nem sikeredett valami erősre...
Szoftverfrissítést ne is várjatok, érintőkijelzős cuccokba ezt a menüt fejlesztik eldzsíííék már vagy négy éve, csak míg más gyártó ezt frissítésként adja ki, addig LG hozzádob egy új készüléket. Gratula.
Navigációs szoftver van JAVA alatt is, azzal talán lesz értelme a GPS vevőnek, szerintem ez sokaknak hiányzott előző készülékekből a WIFI-vel együtt, pirospont érte. A microSD foglalat a telefon oldalán már alap, de én értékelem.
Sajnos nekem kinézetre egyáltalán nem tetszik.

Bocha: XXL ilyen nehezen adta a készüléket?
Első oldal: "Az újdonságot az XXL GSM-től kaptuk, köszönjük."
Második oldal: "A tesztkészüléket az XXL GSM-től kaptuk, köszönjük." :)

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#40) Bocha válasza Parosz (#22) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

De rohadtul nem értelek... leírtam _feltételes módban_, hogy _valószínűleg_ nem én vagyok az egyetlen, aki ezzel nem ért egyet. Egy szóval sem írtam, hogy ez hülyeség, a véleményem írtam le, mire a Te reakciód: feleslegesen háborgok, hülye vagyok. Tartsd tiszteletben más véleményét, én is tiszteletben tartom.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#41) Bocha válasza RenegadeC2 (#39) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

My mistake.. javítottam, kösz. :)
Egyébként igen, csak hétvégére kaptam meg, ezért is a szokásosnál kicsit rövidebb és tömörebb teszt, egyszerűen nem volt időm mindent megnézni.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#42) AS válasza Parosz (#36) üzenetére


AS
félisten

Persze hogy jobb mert abban egy kompakt fényképező van, míg a renoir és pixonban csak sima mobilos valami....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#43) Lirion válasza Bocha (#41) üzenetére


Lirion
addikt

Akkor vakus fotókra már nem várhatók? Tényleg kiváncsi lettem volna rájuk. :(
hito már csak benned bízunk, tölts fel légy oly kedves néhány képet meg videot a kiéhezett népnek! :DDD

(#44) Bocha válasza Lirion (#20) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Köszi, a Widgeteket és a Touch focust beleírtam, igazság szerintem nem vettem észre, hogy ilyenek is vannak. :B Ezt a beauty-shot és art módot viszont kihagyom, akit annyira érdekel, az már megtalálja az infót a fórumban, fölösleges mókusvakításnak tartom ezeket a szoftveres hülyeségeket.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#45) Bocha válasza Lirion (#43) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem, sajnos nem. Tényleg elfelejtettem ilyet lőni, legközelebb oda fogok figyelni, tudatosult, hogy az általam hittnél nagyobb igény van rá. :K

Mod.: egyébként nemsokára jön a 8 megapixeles összehasonlító teszt, ott az utolsó pixelig kivesézzük majd a dolgokat, szóval ami késik, nem múlik, csak sajnos úgy tűnik, hogy elég nehéz összeszedni mind a négy érintett telefont.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#46) hito válasza Lirion (#43) üzenetére


hito
nagyúr

MINDENKINEK....
Aki küldd nekem mail címet priviben annak késő délután mennek vakus tesztképek. :K
Ott majd minden-ki-derül :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#47) student válasza Bocha (#45) üzenetére


student
őstag

miért nincs a böngészőről egy árva szó se ? annyirra szar?
igo 8-t lehet erre rárakni?

[ Szerkesztve ]

(#48) Parosz válasza AS (#42) üzenetére


Parosz
tag

De ebben van xenon, ami nagy előny, szóval elöttem le is írták, rossz fényviszonyok közt ez a nyerő

Bocha:

Én tiszteletben tartom a véleményedet :R
Csak a véleményed elé írtam, hogy "Márpedig teljesen" nem értek vele egyet, a saját szavaidon húztad fel magad..

Az én saját különbejáratú tiszteletben tartandó véleményem az, hogy a művészetet ahol lehet pártolni, népszerűsíteni és terjeszteni kell, hogy ne legyen az hogy
figyelem, ismét a Te véleményed jön :)
"a potenciális vásárlók többsége valószínűleg annyit tud, amennyit művészettörténetből a fejébe tuszkoltak anno - tehát nem sokat."

[ Szerkesztve ]

(#49) AS válasza student (#47) üzenetére


AS
félisten

IGO-t csak Windows mobile re lehet rakni.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#50) Bocha válasza hito (#46) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ha elküldöd nekem, akkor berakom őket a tesztbe, persze csak ha stimmel az EXIF :D . Viszont akkor kérlek kettőt küldj, hogy meglegyen a két sor. Előre is köszi! :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.