Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) bmwk1200s válasza Bocha (#147) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Ezzel most megleptél, mármint hogy ujjal kevésbé kezelhető felülete van. Komolyan azt gondoltam, hogy azért dícsérik az omniát (többek között), mert könnyen vezérelhető ujjal is.
Tervezek új mobil vásárlását, és köszönöm, hogy felhivtad erre a figyelmemet, mert kacérkodom az omniával.

Semmit sem írok alá!

(#152) Parosz válasza bmwk1200s (#151) üzenetére


Parosz
tag

Neked is ugyanazt üzenem ;)

(#153) bmwk1200s válasza Parosz (#150) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Egy fórumtársad kérdése kapcsán. Okosteló 8megapixellel, vagy sima teló 8 megapixellel?
De az Iphone :F (na nem mintha nem tetszen a szifon)

Semmit sem írok alá!

(#154) Bog válasza Parosz (#150) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mért nem bírod magadban tartani??? :F :((( Az volt a fórumtárs konkrét kérdése, hogy a tesztelt készüléket egy Omniával összehasonlítva melyiket ajánljuk. iPhone szóba sem került!
Még egy dobásod van, utána megunom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#155) Womb válasza Parosz (#148) üzenetére


Womb
senior tag

Miért csinálod?
Megsértődtél,vagdalózol,holott jogosan haragszanak rád.
Ki fognak rakni,és ezt csak magadnak köszönheted.

(#156) Parosz válasza bmwk1200s (#153) üzenetére


Parosz
tag

Az Omnia 5mpx, nem 8..
Hidd el, nem fényképezőben mérjük a telefont, pláne hogy hiába a sok mpx, ezek még mindíg korlátozottan használhatók.. Szal ezek a 8mpxes csodák este ugyanúgy elvéreznek mint akár a szifon, sőt jobban.. A szifonba viszont sokkal jobb a böngésző, a képnézegető, a zene, a multitouch, az egész felhasználói felület, a kijelző, 3d játékok, nem kell stylus sem..

(#157) Parosz válasza Womb (#155) üzenetére


Parosz
tag

Én csak mint alternatíva megemlítettem. Szerintem minden Ban jogtalan volt idáig.
Ja és Bog vagdalózik, nem én.

[ Szerkesztve ]

(#158) Womb válasza Parosz (#157) üzenetére


Womb
senior tag

(#159) Gubro


Gubro
senior tag

Parosz, mint Zoltanfi sokadik nickje, ezennel véglegesen kitiltva.

Alapból járna neki, de most még ki is erőszakolta.

[ Szerkesztve ]

(#160) shtml


shtml
őstag

Kisebb felbontásban is olajfestményszerűek a képek?

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#161) tween válasza Parosz (#157) üzenetére


tween
őstag

Zoltánfi te annyira hülye vagy,hogy az már nekem fáj..... ;]

(#162) bmwk1200s válasza Parosz (#156) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Igazad van, elismerem! Nem 8, csak öt. De a többiben szerintem igazam volt.
Jajjj...elnézést, látom már mindegy! ;]

A Renoir widget kezelésből támogatja az újabbak letöltését? Bocsánat ha hülye a kérdés! :B

Semmit sem írok alá!

(#163) toma552


toma552
csendes tag

Apropó, lenne még egy kérdésem: ezzel a telóval hogyan lehet jászani? Úgy mint az iphonenal/ipod touchal? vagy kapsz egy virtuális billentyűzetet?

[ Szerkesztve ]

(#164) RenegadeC2 válasza toma552 (#163) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

A gyáriak gondolom teljes képernyősek, mint a többi LG-nél.
Ezen a videón viszont sajna ugyanolyan virtuális bill. van mint a Viewty-nál.

https://copy.com?r=wQUd20

(#165) cilus_baybee


cilus_baybee
csendes tag

Sziasztok!

Végigolvastam a fórumot, de sajnos még mindig nem világos előttem, hogy Omniát, Pixont vagy Renoirt vegyek?

Csak az Omniát próbáltam és el is bizonytalanodtam rögtön, mert lehet, hogy nincs szükségem a windows alapra, elég az otthon a gépen.

A Pixon nálam utolsó a sorban, pedig nálam a fényképezés nagyon fontos tényező.

A Renoirban pedig az a 3 "joystic" gomb nem jön be, habár, ha világít akkor nem vészes.

Elég nagy dilemma ez, hiszen ezek komoly összegek, jól át kell gondolni.

Talán a Pixon nekem nagyon műanyagos, az Omnia csillogása tetszik a legjobban. Csaj vagyok, szóval ez fontos! :DD

Tudom, hogy bele-bele kaptam mindenbe, de az első benyomásaimat írtam le.

Szerintetek mi legyen? :))

(#166) hito válasza cilus_baybee (#165) üzenetére


hito
nagyúr

Cilus...neked omnia volt a kezedben, nekem pixon és renoir. Én Renoirra esküszöm, kezelhetőbb, szerethetőbb, okosabb (wifi,gps), és szebb is ha már a csajosság is szóba jött :DDD
Hidd el nekem, imádni fogod...kamerája sokkal jobb, videó minősége überelhetetlen. Én már TV-kábelt is újítottam hozzá, alapkiegészítő Renoirhoz. Mondjuk csak videót tudod vele megnézni TV-n, de az a lényeg.
Ne sz*rozz, ugorj bele Renoirba, ha neked is mind2 lett volna kezedben nem hezitálnál.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#167) RenegadeC2 válasza hito (#166) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

"...ha neked is mind2 lett volna kezedben..."
Ott a pont. Azaz mégsem, mert a mondat helyesen így szól: "Ha mindhárom lett volna a kezedben."

Szerintem mielőtt eldönti, fogdossa meg a mind a hármat, aztán döntsön. Egyébként winmo esetén sem kell rögtön az xda-developers honlapjára ellátogatni, nagyon jól használható hétköznapi telefonként is. Úgysem használja ki mindenki a tudását.

Ilyen "kamerája sokkal jobb" egyértelműen szubjektív kijelentésekkel pedig ne okozzunk csalódást a leendő tulajnak, ilyenekre ott vannak a tesztek, Bog-ék ezért vannak..

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#169) RenegadeC2 válasza #95806464 (#168) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Nem feltétlen, ott "csak" 3.2Mpx a kamera, nem tudni a kedves leendő vásárló mennyire "ég megapixel lázban".
Csak idézni tudom önmagam: el kell olvasni a tesztet, utána ha bejön akkor kipróbálni, ha még mindig jók a benyomások akkor megvenni :)

https://copy.com?r=wQUd20

(#170) cilus_baybee


cilus_baybee
csendes tag

Sziasztok!

Hááát igen, én megapixel lázas vagyok :)
Azért ez a három.

A Renoir felé hajlok, őszintén szólva.
De megfogadom a tanácsot, kézbe veszem a másik kettőt is és utána eldöntöm.
Köszönöm a segítséget, majd írom a fejleményeket! :C

(#171) bulika25


bulika25
csendes tag

sziasztok.
én is mobil vásárlás elött vagyok és nem tudok dönteni.a két jelült:nokia 5800xm vagy lg kc910?ha valakinek volt már mind kettövel dolga az légyszi adjon tánácsot.elöre is köszönöm.
hello

(#172) N-vidi-A válasza bulika25 (#171) üzenetére


N-vidi-A
őstag

ha valaszthatnek, akkor 5800, marcsak mert nokia, bar a renoir is nagyon szep, es okos telo! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#173) student


student
őstag

nem pörög ez a topic, ennyire sz.r ez a telo senki sem veszi?

(#174) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon szimpi ez a kis teló. A Pixon után azonnal ezt vettem a kezembe. Ez nekem jobban bejött mint a Pixon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#175) jooker82


jooker82
nagyúr

Erősebb a vakuja mint a viewtynek??És gps-t lehet e rátenni?ami tényleg elvisz egyik utcából a másikba és nem fizetős?Am senki nem vesz ilyet??ja válság van :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#176) requritas


requritas
csendes tag

Sziasztok, segítségeteket szeretném kérni. Telefont fogok venni és leszűkítettem a kört végülis 2 telefonra, LG Renoir és Nokia 5800. Nemtudom meghozni a döntést mert mind a két telefon melelt sok érv szól. Egykét érv ( a teljesség igénye nélkül):
Lg:
pro: nagyonjó fényképezőgép , divx es avit lejátszik gyárilag, office dokumentumokat megnyit
kontra: mp3 at nem a legszebben játssza, ugyanoda kell dugni a fülhallgatót mint a töltőt, így nem lehet zene és wifi közben tölteni, nemtudom mennyire lesznek hozzá programok, lesz e ingyenes hangosnavi hozzá, nem adnak hozzá semmit gyárilag szinte
Nokia:
pro: nagyonsok új program van és lesz hozzá, nagyobb felbontású a kijelzője és szebb, van hozzá hangosnavi program már, nagyonsok hasznos gyári cucc (pl tok, videókábel, 8 gigás kártya)
kontra: sok a hiba (ki is adtak már több frissítést) , állítólag éjszaka kritikán aluli képeket csinál, nincs divx lejátszó program hozzá (még) .
Valaki segítsen..

(#177) requritas válasza jooker82 (#175) üzenetére


requritas
csendes tag

ÉN vennék ha tudnám hogy ezt vagy a konkurenciája ami nekem kell :)

(#178) student válasza requritas (#176) üzenetére


student
őstag

renoir: sok divx xvid filmet nem játszik le. valszinüleg kodek problémák miatt
ahogy a kezembe fogtam eléggé szaggat a menü meg ugy általában menülépéskor töltéskor
engem ez zavart kicsit.

(#179) papi77 válasza AMD Power (#174) üzenetére


papi77
addikt

Nekem is jobban tetszik!

Az első: NOKIA 1611

(#180) Dr.Anonymus válasza AMD Power (#174) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nekem is jobban bejön, már csak azért is mert vettem egyet... :C
minden fajta túlzás nélkül állíthatom hogy ma ez a legjobb fotós mobil

ezt a két képet most készítettem teljes sötétben, zéró fénynél, a beépített vakuval...
magáért beszél
(és ez nem ilyen "100 fotóból a kettő legjobb", ma vettem és elsőre ilyet lövök vele, zéró beállítással, minden autó...)
1.
2


és végül csak egy makró

(#181) jooker82 válasza Dr.Anonymus (#180) üzenetére


jooker82
nagyúr

Gratula hozzá!,jók a képek is.Az elsö két képnek a távolságát nem tudom mennyi lehet.
Nekem a viewty vel az volt a baj h sötétbe kb 1,5 m ig jutott el a fénye a vakunak.
Megtennéd h kb 3 m röl beltérbe lősz v két fotót h milyen erős a vaku.Ha van digi géped össze is engedhetnéd őket.GPS-t tervezel rá tenni?És mennyiért vetted hol?
köszi

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#182) Dr.Anonymus válasza jooker82 (#181) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szia!
a gps-t még nem próbáltam ki, de a teszt szerint a google maps-en és geotaggingon kívül sok mindenre nem használható :( (hozzáteszem én nem is nagyon akarom erőltetni ezt a részt, bár lehet hogy van valami jávás navi program rá, csak én nem néztem utána...)
szerintem a vakuja ennek se erősebb de, mindjárt kipróbálom,
az első két kép távolsága kb. fél méter

na ki is próbáltam gyorsan itt az eredmény:
hát nem digifotogép, de a konkurencia led-es vicce se jobb, sőt messze rosszabb
kb.2 méterről
kb.3 méterről
arra mindenesetre tökéletes ha mondjuk egy múzeumi tárgyat szeretnél lefotózni, vagy egy dokumentumot - mert ezek fél méteres távnál messzebb úgy sincsenek
...az egész szobát betöltő mobil vakura viszont még várni kell :(

nextelnél vettem
ilyen üzlet nélküli boltokban lehet hogy még ennél is olcsóbb, de nekem megéri a + 2 ezer forint, ha van hova visszavinni a telefont, ha valami nem ok... :DDD

mod: de a teszt címével, hogy "megnövelt felbontás" egyáltalán nem értek egyet...
én végig néztem egy csomó viewtys tesztet, mivel azon gondolkodtam eredetileg, hogy olyat veszek, de a viewtynak elég harmatos képminősége van, pl. a kromatikus aberráció minden képén jelen van, míg a renoirra egyáltalán nem jellemző
szóval itt egyáltalán nem csak a felbontás javult...

[ Szerkesztve ]

(#183) Dr.Anonymus válasza jooker82 (#181) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

na feldobtam még néhány éjszakai - zéró fény, csak vaku - fotót:
1.
2.
3.

1-1.5 méter

2-2.5 méter

3-3.5 méter

(#184) jooker82 válasza Dr.Anonymus (#183) üzenetére


jooker82
nagyúr

Köszi a fotókat,úgy látom itt is zavarossá válik a kép ha már kicsit nagyobb a távolság.Egyébként az SE telefonokba van komoly vaku,nekem anno a k800i-m egy 5x5 ös szóbának az egyik sarkából a szembe levő sarkot is tökéletesen bevilágitotta.De ha ugy nézzük még ez is jobb mint a led.Erre nekem semiképpen nem éri meg lecserélni a viewtyt.
Megvárom az arenát,de abba meg vaku se lesz.Valahogy nem találom most a számomra tökéletes telefont.Egy ideig még marad a viewty.Talán majd egy hd videos telóra páyázok.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#185) Dr.Anonymus válasza jooker82 (#184) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nekem úgy tűnt hogy a k800as még nappal is sz@r fotókat készít nem hogy éjszaka...
(kb. egy tucat tesztet végignéztem anno, mivel a k750emet arra szerettem volna lecserélni... de nagyon nem győzött meg az egész)
szerintem a kamerája a viewtyhoz képest ég és föld, de persze nem biztos hogy ez még önmagában megéri neked a váltást, mert hiába jó ár érték arányban a telefon de még mindig a felső árkategória...

egyébként én se találom a tökéletes telefont, azért is vettem meg bánatomban ezt, mert már elegem volt hogy állandóan várok... :D
pl. ott a Samsung omniaHD, amiből meg lencsevédőt és vakut hagyták ki... :(
meg hát symbian... :((( inkább android lenne... :O
de ezzel per pillanat meg vagyok elégedve, a web böngészője kegyetlen jó,
elsőre rögtön az index.hu-n próbáltam ki, gondoltam jól megszivatom...de pont úgy behozta mint egy asztali gép webböngészője.. hát néztem egyet...
a szó kombináció lehetőségeket előre felkínáló qwerty szövegbevitel is nagyon tetszik..

az is kellemes meglepetés volt, hogy adtak hozzá egy 8gigás kártyát ajándékba...
föl is dobtam rá a egy 700 megás avi filmet, és minden akadás mentesen viszi, ráadásul az egész kb. 5-7 perc alatt fent volt usb-n keresztül, szóval jó gyorsan másol

[ Szerkesztve ]

(#186) jooker82 válasza Dr.Anonymus (#185) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem feltétlen az a gondom h felső kategória,sőt ott keresgélek.A viewtym anno még drágább volt mint most ezt te vetted 94000hufAmiért most 40 nél töbet nem kapnék.A renoirba a gps-t ahogy mondtad nem sokmindenenre lehet használni,a wifit is csak pár helyen plázák ilyenek ahova nem sürün járok.a videó ugyanaz és nem hinném h ég és föld lenne a kamerába a különbség,a viewtyvel is lehet tökéletes képet is lőni.de inkább szabadba.Beltérbe silány.
Nem tudom h a teszteken mit láttál de komolyan a k800 sötétbe tökéletes,mert hát nekem volt.+k750 is.Na ott már ég és föld a kettő.Összességében a fényképező részét lehet h a k800 nak választanám mint a viewty.Persze minden másban gyengébb.
Jól jártál tényleg a 8gb al,ez gondolom csak a nextel ajándéka.Ritka az ilyen.Az én usb-m is gyorsan másol.De én mindig convertálom a filmeket ,mert általába amit leszedek az 4:3 as és ugy a két szélén ott a fekete csik.Ha convertálásba kell segitség szólj!!
Az omnia hd tényleg jó jenne de a vaku nekem is hiányzik meg biztos bazi nagy lehet sok az a 3,7col. Nameg ki tudja még mikor jön és menyiért.Lehet megvárom a viewty 2őt.32gb belső áááá

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#187) Dr.Anonymus válasza jooker82 (#186) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

én nekem se viewtym se k800am nem volt, szóval nyilván nem mérvadó a véleményem, viszont mind2ről jó pár tesztet olvastam
ez alapján nekem az jött le, hogy a k800 még közelre is homályos, zajos fotót produkál vakuval... pl itt ez a kép a gsm arena tesztjéből
vagy ez a phonearena tesztjéből
és ezek 2méteren belüli fotók

a viewtynél ami nem tetszett az a kromatikus aberráció... pl.itt, vagy ez az óriási képzaj de lehet hogy te egy jó szériába húztál bele, és ez csak a korai széria gyerekbetegsége
(egyébként én pont az utóbbi fotók láttán döntöttem a viewty helyett a renoir mellett)
szóval ha neked ennél jobb képeket készített a fent említett 2 modell, akkor mázlid van :DDD

kösz a segítséget, mit értesz ez esetben konvertálás alatt?
levágod a két szélét a filmnek vagy nyújtod vertikálisan a képet?

"Nameg ki tudja még mikor jön és menyiért."
hamar jön, pont a nexteles eladó mondta hogy 1 hónapon belül itt van, mert nekik már kiküldték az info papírt róla a samsungtól, már nem emléxem hogy mit írtak rá a papírra hogy mikor jön, csak arra hogy 1 hónapon belül valamikor
az ára elég borsosnak ígérkezik, azt hiszem hogy 140 felettről indul, de azt nem tudom hogy melyik verzió a 8 vagy a 16 gigás?

(#188) laca35


laca35
csendes tag

szevasztok Mint olvasom renior témába a hozászolásokat én is hozzá tennék pár dolgot.Kb 2 honapja van reniorom elötte k800 im volt.Azzal is több ezer képet készitettem és utánna válogattam kb a fele jo lett szerintem világosba és sötétbe is jo közepes képet készit a vakuja a legjobb.Azért vettem ezt a gépet mert láttam egy két 5 megapixeles csodát pl nokia n96 140ezerért meg a többiek amiket fotora gyak alkalmatlanok az SE veri öket napal ,sötétbe meg pláne. Igy vettem egy joval több funkcioval biro 8megásat.Véleményt csak a fotokrol tudok mondani egyéb funkciot nem használok.Nappali fényviszonyoknál auto mod tökéletes lcd monitoron lehet nyugottan nagyitani zaj kilöve pl egy fotonál kb50m auto rendszám elötérbe a gyerek monitoron nagyit több száz százalékot rendszám olvashato.Na ez 3 mp vel nem megy nokával többel sem.Borult idö auto átálit látvány mód este fehéregyensuly fluoreszkálo vagy napos és jo kép/nem közepes jo /.Bent közepes fényviszony ugyanez a beállitás vaku nélkül jo képek.Esti képek na itt jön a feketeleves vaku max 2 m az SE vel se több.közepes minöség nem megy több ez van.Viszont itt a ledesek meg se szolalnak de a xenon is enyi ez telefon.Konkruzio ezt érdemes állitgatni és lehet is kell is de jo eredményeket lehet elérni vele /kiv nappal/persze nem olcso és hogy irjak a nokiásoknak ez nem nokia soha nem is lesz az az ára se de fotozni igen is jo a nokia viszont nem.A videoja kifejezetten jo nekem van mini dv 3 éves bár ott nagyobb a felbontás a felvétel minösége egyforma ez ok.Ami pozitivum a fotok tempoja lenyomod és kész majd ujra nekem egész gyorsnak tünik az SE rendkivül lassu volt.Mostanába gondolkozom hogy megnézek egypár belépö digit kamerát mit tudnak öszehasonlitásul este biztos nem lehet versenyezni velük de nappal hátha.És még valami pixon renor egyéb 8mp s én látam elég 5mp digit ális fényképezögép képeit nem ájultam el tölük a régi 3 mp s márkátlanokrol nem is beszélve.Még ha valakit érdekel fotos magazinokba is találtok teszteket telefonokrol szerintem ök talán jobban benne vannak mint mi lelkes amatörök egy ciket idéznék a renior kapcsán kitünö konturélesség apro részletproblémákkal kitünö szinviszaadás jo képkarakter.Ennyi.

(#189) csab2


csab2
veterán

Azt szeretném megkérdezni, hogy valóban nincs a telóban hanghívás? Itt a specifikációban legalábbis az szerepel.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#190) Dr.Anonymus válasza csab2 (#189) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ha megveszed, nem lesz rá szükséged... ;]
annál ugyanis egyszerűbben lehet hívást indítani vele... :DDD
de nem tudom van-e benne, eddig még nem találkoztam vele, de még csak 1-2 hete haszálom..

(#191) Champipi


Champipi
senior tag

Ja én is a tökéletes telóra vágyom már rég, de hát ugye ez beteljesülhetetlen álom marad. Eddig az Innov8 van hozzá a legközelebb, de bakker 140 000-be kerül, ha rendesen 2 év garival akarom megvenni. Annyit meg nem adok egy telefonért, hisz abból már számítógépet is kapni :)

[ Szerkesztve ]

(#192) csab2 válasza Champipi (#191) üzenetére


csab2
veterán

Na igen, de a számítógéppel nem tudsz telefonálni, fényképezni, utcán vagy buszon netezni, stb. :) Mindezt zsebnyi méretben. Igazad van, hogy drága, de nem sok értelme van egy számítógéppel összevetni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#193) tothdav


tothdav
csendes tag

heló mindenki!!!
én most tervezek ilyen telefont venni, de ugye ott van még a pixon is és hát nem nagyon tudom eldönteni, h melyik legyen
lécci segítsetek!!!

(#194) Dr.Anonymus válasza tothdav (#193) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

én is ilyen "problémával" néztem szembe nem rég
egy kis indoklás miért választottam a renoirt:
- pixon drágább
- pixon a véleményem szerint rondább is... :DDD
- nincs benne xenon vaku, a renoirban van
- pixonban nincs Wifi, ami szinte perdöntő nálam, míg a renoirban van
- testreszabhatóbb a renoir menüje

ami a pixon mellett szólhat:
- fém hátlap
- ??? én mást nem találtam ;]

(#195) tothdav válasza Dr.Anonymus (#194) üzenetére


tothdav
csendes tag

oké köszi a választ, kedden már meg is lesz a teló :DD

[ Szerkesztve ]

(#196) tothdav


tothdav
csendes tag

ja és tudtok valami oldalt, ahonnan témákat lehet rá letölteni (ha lehet :F )

(#197) jooker82 válasza tothdav (#196) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nézz be a ku990 Viewty topicjába ott biztos tudnak segiteni,mert szerintem ami téma arra jó az jó a renoirra is
Akkor már mért nem az arenát veszed?92900 ft ért,jobban is néz ki,a fényképezője egy minimálissal lehet h gyengébb de a videója az jobb,meg a 3d-s s class kezelőfelület,8 gb belő

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#198) tothdav válasza jooker82 (#197) üzenetére


tothdav
csendes tag

oké köszi
am azért nem akarok arena-t, mert egy az h addig nem tudok várni :( , mivel holnap már meg is lesz a teló, a másik meg h nekem teljesen tökéletes a renoir :K , meg hát ez lesz az első érintőképernyős telefonom :D

(#199) pootytang


pootytang
tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy nem- e tud véletlenül valaki olyan navigációs szoftvert ami jó a Renoir-ra (azt hiszem java alapú kell hozzá) és nem forgalmi díjas, nem növeli a telefonszámlámat mert műholdakkal kommunikál....?

(#200) laca35 válasza tothdav (#193) üzenetére


laca35
csendes tag

Szevasz ,nekem reniorom van pár honapja ,most volt a kezembe pixon bár fémböl van nekem müanyagosnak tünt szerintem a renior szebb. Képekbe alapbol lehet hogy itt ott jobbat tud ha a reniort beállitot ugyanazt tudja több funkcio és persze xenon ez van .A videoja elvileg nagyobb felbontásu de hogy jobb e ezt megkérdöjelezhetö . A mostani ára nagyon kedvezö és megfelelö kézbe jo fényképeket készit nézz át a telefonos képek forumba ott vanak renior képek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.