Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ZozzHUN válasza laca35 (#250) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Szia, most terveztem ilyet venni hasznaltan, de maradok az se elm-nel :)

[ Szerkesztve ]

(#252) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Nemrég eléggé haldokló félben lévő SE K810i-met egy ilyen modellre cseréltem :) Akksi format után firmware upgraddel indítottam így most 10j-van rajta :) Jó kis telefon de persze azért van pár dolog ami nem tetszik benne, ez természetesen szerepelni fog majd egy saját összehasonlító logoutos írásomban...
Kaptam kölcsönbe egy 2gb-os kingston microsd-t és hát kicsit fura. 640x480-ban videófelvételnél pár mp után elkezd a telefon akadozva videót felvenni. 1mp-enként akad! És sajnos így is veszi fel, ezáltal így is tudom bárhol visszajátszani (PC v PS3). Ha a készülék memóriájába rögzítek akkor meg az elején akad egy picit aztán nagyon ritkán, ha eszébe jut ilyesmi. Az a kérdésem, hogy milyen 8gb-os microsdhc-t érdemes venni bele, hogy ne akadjon a videofelvétel?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#253) Energie X válasza Energie X (#252) üzenetére


Energie X
őstag

Update kérés:

Valakinek nincsen magyar nyelvű kézikönyve pdf-ben Renoirhoz?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#254) Energie X


Energie X
őstag

Kihaltunk teljesen?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#255) Energie X válasza Energie X (#254) üzenetére


Energie X
őstag

Na majd én életben tartom a topicot és sok hülyeséget írkálok majd :DD

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#256) tami92 válasza Energie X (#255) üzenetére


tami92
aktív tag

szia. olyan kérdésem lenne hozzád hogy hogy tudtál rajta fw frissíteni?? Nem annyira fontos vagy sürgős csak kíváncsi vok

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#257) Energie X válasza tami92 (#256) üzenetére


Energie X
őstag

Szia!

Erről az oldalról [link] letöltöd az LG Mobile Support Tool to PC (B2CAppsetup.exe-t). Feltelepíted. Kiírja, hogy tedd fel az usb drivert. Ha megvan rádugod a telefont a gépre miközben fut ez a progi. A többi szerintem menni fog. A lényeg a lényeg, hogy ezzel a progival lehet frissíteni a firmware-t. A pontos menetét sajnos már nem tudom elmondani, sajnos az enyémen már rég a "legfrissebb" van. Ami biztos, hogy PC Suitetal mentsd le előtte az sms-eid és a telefonszámokat, memóriakártyát meg vedd ki mielőtt updatelsz. Az utolsó hivatalos szoftver a V10J.

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#258) tami92 válasza Energie X (#257) üzenetére


tami92
aktív tag

szia
köszi szépen a segítséget :)
nem gondoltam volna h valaki is fog írni :)
még1szer köszi :)

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#259) Energie X válasza tami92 (#258) üzenetére


Energie X
őstag

Igazán nincs mit :) Nekem se írt senki így kénytelen voltam anno külföldi fórumokon keresgélni :s Frissítetted a telefonod?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#260) Energie X


Energie X
őstag

Kaptam privibe egy kérdést, kíváncsi vagyok ki mit tud/mond róla:

"A szoftverfrissítést leírtad, hogyan kell csinálni, de mielőtt belevágnék az lenne a kérdésem, hogy nekem függetlenített a mobilom(már így vettem), és ha szoftvert frissítek, akkor visszaállhat gyárira a szoftver vagy a magyar nyelv elmehet.
Különben az a hibajelenség, hogy a kijelző egy idő használat után a színtónusokat nem jól kezeli, kamerahasználat után pedig visszaáll a normálra."

Először is azt kellene tudni milyen firmware van a telefonodon. Az utolsó hivatalos a v10j. Az ez utániak már nem támogatják hivatalosan a magyar nyelvet, de az LG Software Updater Agent kiírja milyen nyelvű a telefonod és nem is enged másfajtát ráflashelni (pl v10k). Ha nem buherált firmware-t akarsz rátenni elméletileg nem mehet el a magyar nyelv a telefonból.
A kijelzős hibajelenségedet nem értem. Ha jól értem akkor ezt akartad mondani: Használod a telefont, de a kijelző egy idő után más tónusban jeleníti meg a színeket, de ha kamerára váltasz és utána vissza a telefonhoz akkor meg jók a kijelző színei?Ez mikor van? Filmnézés közben? Vagy csak mikor használod a telefont (pl Menüben)? Jó lenne rárakni a v10j szoftot ha nem az van rajta... Ha ez sem segít akkor szervíz és valószínűleg kijelző csere lesz .

Ha valakinek van még ötlete várjuk szeretettel!

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#261) Ili válasza Energie X (#260) üzenetére


Ili
csendes tag

Szia!
Köszönöm a segítséget.
Igen, simán használat közben egyszer csak más tónusban jelennek meg a színek.
Letöltöm a programot és megnézem, hogy milyen firmware van rajta.
Mégegyszer köszönöm!
Üdv!

(#262) Energie X


Energie X
őstag

Nem a reklám helye, de ha esetleg valaki ilyet szeretne KC910

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.