Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) tothdav válasza laca35 (#200) üzenetére


tothdav
csendes tag

rendben köszi, már megnéztem őket és nekem egész jónak tűntek, szal már várom a holnapot :)

(#202) Rolee05


Rolee05
csendes tag

Szerintem a Pixon nem a legjobb mert nincs benne Wlan és a kc910-be pedig van.

(#203) Rolee05


Rolee05
csendes tag

ja és még valamit el felejtettem tud valaki nekem LG kc910-re téma,játék meg ilyesmit linkelni ide a fórumra??? előre is kössz

(#204) surgery


surgery
senior tag

valaki segítsen mert teló vásárlás előtt vagyok a kc910 kapcsolatba kérdeznék milyen kihangosítva milyen az aksi milyen a hangszoró erősége beszég közben milyen erős a vibra?? ha valaki tud segítsen mert holnap akarok telót venni

(#205) norbalia87


norbalia87
tag

Ahogy nezem elegge haldoklik ez a totyik :( .
Nekem kemeny 1 napos az lg-m de nagyon meg vagyok vele elegedve. Hihetetlen, de elotte egy se k800i telom volt. Azert irtam, hogy hihetetlen, mert ahogy olvastam a topikot eleg sok ember valtott arrol a telorol erre :K :C

(#206) jooker82 válasza norbalia87 (#205) üzenetére


jooker82
nagyúr

Gratula hozzá, képeket majd dobhatnál fel párat.ha tudod összehasonlitva a k800 al
köszi

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#207) Swift01


Swift01
csendes tag

Sziasztok
Közel egy hónapja én is egy Renoir elégedett tulaja vagyok, legalábbis a régi Motorolámhoz képest ég és föld a különbség.
Lenne egy kérdésem: olvastam, hogy a zenelejátszó az album képét is megjeleníti. Nekem eddig ez még nem sikerült, ez azért lehet, mert maga az album képe nincs fönn a telefonon, vagy más baja lehet(T-mobilos a telefon)

Jut eszembe: valaki kérdezte, hogy háttérképek meg zenéket hol lehetne találni hozzá.

WWW.ZEDGE.NET én innen szoktam képeket , zenéket leszedni. (Elég csak kiválasztani a telefon típusát, aztán lehet keresgélni)

(#208) norbalia87 válasza jooker82 (#206) üzenetére


norbalia87
tag

Szia.

Nem vagyok a tesztek embere, de nehany kepet megprobalok osszedobni, igaz a mai napot nem garantalom.
Igaz en alltalaban automata beallitasok mellett hasznalom a telok kamarait, ugyanis ritkan fenykepezem, ill.a normalis fenykepek elkeszitesen mostanaban torom magam :)

(#209) norbalia87


norbalia87
tag

Ez kesz teljesen meghalt a topik. Senki nem vesz ilyen telefont? :( :F

(#210) laca35 válasza norbalia87 (#205) üzenetére


laca35
csendes tag

Lassan kimegy a divatbol a t-mobinál már csak elhaloban van majd jön az ujabb.Pedig jo kis telo ha valaki fotozni videozni akar.

[ Szerkesztve ]

(#211) marcell1993


marcell1993
tag

Sztem jobb a mint a pixon ér/ értékben egyik legütősebb!

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#212) Langsam


Langsam
aktív tag

Sziasztok. Bocs ha már volt róla szó, belassult a Renoirom, csináltam egy gyári alapbeállítást a menüben, kicsit javult a helyzet, de szerintem eredetileg gyorsabb volt. Van a Renoirnál valamilyen hard-reset ? Előre is köszi. Üdv.

[ Szerkesztve ]

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#213) laca35 válasza Langsam (#212) üzenetére


laca35
csendes tag

Sajnos nekem se egy rakéta néha akadozik bár mostanába egész jo .tudtok rá valami uj szoftot?

(#214) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Hát igen azért az LG is eléggé összeszedte magát már szerintem, igazán versenyképesek!

Találtam egy helyesírási hibát: "Kodakkal között partnerszerződés miatt biztosra vehetjük"

[ Szerkesztve ]

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#215) jooker82 válasza hito (#8) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hito:

"Valószínű, hogy előbb fog p*na nőni a homlokomra, mintsemhogy LG berendezést vegyek telefon gyanánt. Biztos jó, de hol a Symbian? Hol a GPS? Hol a Wifi? És a többi.....tudom, hogy azt mondtam, hogy a videó a legfontosabb szempont, de a többiről se vagyok hajlandó lemondani :( :C"

Hol az a p*na? :C

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#216) laca35 válasza jooker82 (#215) üzenetére


laca35
csendes tag

Van gps és van vifi.mit akarsz még. :F Ha neked fontosabb a többi és a video a foto nem annyira akkor vegyél nokiát n series :D de a jo videot és fotot elfelejtheted. :( :Y Bár mostanába a k800i 3 ével ezelötti szintjét elérik. :R

[ Szerkesztve ]

(#217) jooker82 válasza laca35 (#216) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezt hito irta még tavaly h ekkor meg akkor lenne lg-je. és tessék rá pár hónapra vett egy lg-t:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#218) laca35 válasza jooker82 (#217) üzenetére


laca35
csendes tag

Bocsi ezt benéztem :R

(#219) norbalia87


norbalia87
tag

Sziasztok lenne egy kerdesem. Lehet elo ill. hatlapot vasarolni az lg kc 910 mobiltelefonhoz? Most vettem ki a szemet dog kutya szajabol :( Es megragta egy kicsit a fedlapok szeleit, ill. megette a ceruzatarto bort (ami az egyik kedvencem volt a telefonba :O :((( :((( :((( :((( ).

(#220) AMD Power válasza norbalia87 (#219) üzenetére


AMD Power
titán

LG szakboltban (Mammut) kérdez rá.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#221) tilla3


tilla3
csendes tag

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni az LG KU990 és a KC910 Renoir között.Tudom hogy nem sok a különbség de mégsem tudok dönteni.Mennyivel éri meg jobban a Renoir az árát csak azért mert 8 MP a kamera?Melyiken van több lehetősé?Az Internet sem számít igazán inkább az hogy hosszútávra,1-2 évre kell a telefon.A Viewty tud lassított felvételt,képstabilizátor is van benne meg manuális fókusz.Ezek megvannak a Renoir-ban is?Főleg fényképezésre,zenehallgatásra meg mindennapi használatra kellene a telefon.Kb ennyi.Várom a véleményeket hogy melyik telefon a megbízhatóbb.Előre is köszönöm!Üdv.

(#222) tilla3


tilla3
csendes tag

Még azt szeretném kérdezni hogy a Renoir avi-ban vesz e fel.Köszönöm! :R

(#223) jooker82 válasza tilla3 (#221) üzenetére


jooker82
nagyúr

hali,mindenképp a renoirt javaslom,bár nekem külsőre valamelyest a viewty jobban bejön,de a renoir is jó.Fényképezőbe meg videóba tudja mindazt a renoir mint a viewty de még többet is,ha jól tudom gyorsitott video is van,ami aviba vesz fel,a fotókat alapból jobban csinálja és van arcfelismerés,mosolyfelismerés talán még 1-2 dolog ami a viewtybe nincs.Az lg telefonok közül a renoir csinálja a legjobbat.Zenében is tuti h jobb mivel ott a dolby hangzás.Mindemellett ott van még a wifi és gps.
Nameg gyorsabb az egész telefon.Ha jól tudom van belőle 4 és 8 gigás verzió is...
Mindezeket úgy irtam h nekem másfél évig viewtym volt mellyel meg voltam elégedve...
tehát renoir,ha a pénztárcád birja azt a 20 e ft különbséget.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#224) tilla3


tilla3
csendes tag

Sziasztok!Tudtok egy megbízható webáruházat ahol olcsón tudok venni új kártyafüggetlen telefont?Előre is köszönöm!

(#225) nemesmatee


nemesmatee
csendes tag

Nagyon szép, jó, okos, TÖKÉLETES, kár, hogy nem én nyertem meg a nyereményjátékot :(

[ Szerkesztve ] Vagy mégsem??? :D

(#226) Norbi21 válasza tilla3 (#224) üzenetére


Norbi21
senior tag

Szia! Szerintem www.partnerogsm.hu a legjobb választás. Úgy tudom ők a legolcsóbbak, és eddig a megbízhatóságról is csupa jót hallottam!

(#227) marcell1993


marcell1993
tag

meg a gsm line hasonló árak vannak!

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#228) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Olvastam a telefonról teszteket és engem érdekelne az átalakítás/átméretezés nélküli DivX/XviD lejátszás. A tulajok megerősítését kérném: a fent említett feature valóban működőképes? Vagyis a Renoir megbirkózik a gyakori 6xx*3xx-as felbontású DVDRip AVI-kkal?

A választ előre is köszi :)

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#229) tilla3


tilla3
csendes tag

Sziasztok!Telefont szeretnék vásárolni.Melyiket ajánljátok inkább ezt vagy az LG Renoir-t?Inkább fényképezésre,videózásra,zenehallgatásra kellene a teló.Milyen formátumban menti a videókat?Gyorsított, lassított felvétel van benne?Hosszabb időre szeretném a telót, melyiket ajánljátok több évre?Előre is köszönöm a válaszokat!

(#230) vammil


vammil
tag

hali
Én pont most szeretnék egy kc 910 et venni.Nem tud valaki olcsón szerválni egyet? Lehet használt is meg új is.Ha tud valaki egyet szóljon lécci.
Köszi előre is.

email: vammilhtc [kukac] gmail.com |||| Telefonon 7.00-22.00ig hétköznap 06/húsz/232-1472 vagy 06/hetven/515-9609

(#231) roye


roye
csendes tag

Hali mindenkinek!Végig olvastam a mindent és remélem nem hagytam ki semmit,mert az én gondom a telóval kb.2hét használat után csak annyi,hogy amikor a youtube vagy más videót akarok lejátszani akkor egyszerüen semmi!pl:a videán valamit leakar töltetni de nem tudom sehogysem a youtubon meg csak elindul a videó töltése és 1%.nál megáll és kilép.Vajon szerintetek mi lehet a gond?Már arra-is gondoltam visszaviszem addig amig van gari,ha valaki találkozott már ezzel a problémával akkor írjon valamit. :(

(#232) tilla3


tilla3
csendes tag

Sziasztok!Lg KC910i-es telefonhoz keresek magyar használati utasítást.Előre is köszönöm a segítséget!

(#233) k.karcsi93


k.karcsi93
csendes tag

up! nekem bejon...

A processzor füsttel működik, ha kijön belőle a füst nem működik tovább.

(#234) Tróya


Tróya
csendes tag

Szerintem a PIXON százszor jobb. :C

(#235) KC910


KC910
csendes tag

Egy hete boldog tulaja vagyok egy ilyen telónak! Nálatok meddig bírja az akksi? Sokat játszom rajta és minden másnap tölteni kell!

(#236) murphy 77


murphy 77
csendes tag

Üdv mind,pár hete nekem is van ilyen kis telom,tetszik és pofás képeket lö!!viszont a vakuja elég halovány!ez álltalános ?se k810 vakuja messze jobb képeket csinál vakuval sajna.

(#237) murphy 77


murphy 77
csendes tag

még egy kérdésem volna,lehet témát le tölteni rá?

(#238) jooker82 válasza murphy 77 (#237) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hali
Sajnos a vakuja ilyen,de még mindig jobb mint a led..1,5 m ig szerintem végzi a dolgát,bár tény h az SE k800 3 m re is ellőtt.
Témák szerintem vannak rá...azok amik a viewtyn mennek szerintem a renoiron is ,ugyh érdeklőd abban a topicban róla..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#239) murphy 77 válasza jooker82 (#238) üzenetére


murphy 77
csendes tag

üdv!hát igen sajna jó néhány nagyon ütös telót meg ölnek egy led villanóval pl.aréna is,hát ez van.Ja és köszöntem tippet! :R :R

(#240) laca35 válasza murphy 77 (#236) üzenetére


laca35
csendes tag

szeva kapcsold be a háttérfény kompenzácot ugy kb 2-3m jó. :))a k800 ba nincs ez a funkció másrészt ak800 alap beálitáson megfelelö volt én nem is állitgattam a renit benti körülmények vagy borult idöbe északai módba álisd és izzólámpára .csak napfényes idöbe használd az auto modot. :)

[ Szerkesztve ]

(#241) laca35 válasza Tróya (#234) üzenetére


laca35
csendes tag

mibe?

(#242) murphy 77 válasza laca35 (#240) üzenetére


murphy 77
csendes tag

üdv !kipróbáltam mindig adott szituhoz a kamerát állítottam ,határozottan jó !!más teloknál nem igazán éreztem a külőmbséget de itt látható!volt lehetöségem ki próbálni a pixont is,de részemröl lg jobb!ezt ugy mondom hogy egy jó darabig csak samsung telom volt.

(#243) laca35 válasza murphy 77 (#242) üzenetére


laca35
csendes tag

szeva.én még hozzáférek a régi k800as telomhoz most probáltam teljes sötét szoba áltsötét butorok és barnás tapéta, tehát nem meszelt fehér fal ami viszaveri a fényt. k800 alapon 3m a táv és reni hátérfény kompenzáció be :)) a többi alapon és világosabb lett mint a k800.A szinek egyértelmüen jobbak a renoirnál mert világosabb lett bár a k800 pirosabb a reni kékebb árnyalatú.Ezt a kéket elkerülendö esti mod beálit és a fehéregyensuj izzolámpa vagy borult mod ezzel a képeken melegebb árnyalat a sárga és piros tonusok kerülnek elötérba a kék hátérbe szorul. Nappal viszont nem jo a borult vagy egyébb beálitás mert tul sárga és piros lesz igy maradjunk az automodon.

(#244) jooker82 válasza laca35 (#243) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor a renoirnak jobb lehet a vakuja mint a viewtynak,mert utóbbi csak 1-1,5 m ig volt képes jó fotót lőni sötétben.Ott is az isoval játszadozni kellett.
Amugy a k800 nagyobbat villan nem???
A renoirnál milyen iso beállitást használtok és van e zaj???
Majd pár képet tehetnétek fel ősszehasonlitva a k800 al v más teloval. Pl ide:
[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#245) KC910


KC910
csendes tag

Sziasztok!
Töltöttem le sok mozgásérzékelős flash és java játékot, a játék elindul de a mozgást nem érzékeli! MIÉRT? :((

(#246) jooker82


jooker82
nagyúr

Most tervezem lecserélni az arenát renoirra.
Nem volt az arenával semmi bajom,de a vaku hiányzik
Akinek volt viewtyja egy összehasonlitást irnátok a 2 telóról h melyik a jobb viewty v renoir...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#247) jooker82


jooker82
nagyúr

Senkinek nincs renoirja??
Szinte mindenhol eu garist látok,,ezt érdemes megvenni?? 55 k a legolcsóbb
annyit szerintem megér..
Valaki irjon már akinek van h milyen képet csinál..
köszi

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#248) @matthew@ válasza jooker82 (#247) üzenetére


@matthew@
őstag

szia!
nekem nincs reniorom csak nézegettem én is de eu garisat ne vegyél mert az cumi ha van vele bármi gond is mert ha eu garid van akk vissza kell küldened/vinned oda ahol vetted és onnan ha van kedvük elküldik az europai kirenndeltségbe (asszem jelen esetben franciao-t jelent) és ott szerelik meg vagy próbálják valahogy összerakni maguk így-úgy. ezt nekem is leírták és mondték h semmiképp sem vegyek úgy telót h eu gari de az sem jó ha bolti gari van rá mert akkor is fusiban megy a javítgatás, úgyhogy mindenképp gyári lg gari kell mert amúgy ha bármi gondod lesz cumizol de nagyot, bár ezt senkinek sem kívánom :N
de a döntés a tied bár én és még sokan mások is azt mondják (legalábbis akiket kérdeztem ez ügyben) h ne vegyek eu garisat és más se vegyen :K
sok szerencsét, mert amúgy elégé nehéz már találni ilyen kütyüt gyári garival, de ha igen akkor eléggé szép ára lehet

Matthew 24:42

(#249) laca35 válasza jooker82 (#247) üzenetére


laca35
csendes tag

Szeva . Nos nekem amióta megjelent a T-mobilnál ez van . Nos én fényképezés miatt vettem nekem jónak tűnt . Csak hát először érintőképernyőcsere majd hangszóró csere majd frissítés most a kamera halt meg ezt még nem orvosolták ugyanúgy adták vissza ahogy elvittem azzal akartak megetetni hogy most már jó nálam volt a k800i megmutattam mire képes a mamutban utána kipróbáltuk a renit tök homály lett Még mindig azt mondták hogy megcsinálták erre begurultam és mondom hogy bármely készülékük jobbat készít mint az én 98.000 ezres renim és hogy ennyi pénzért nem eszt vártam most visszavitték.Ha tudtok tippet adni hogy hová vigyem vagy vizsgáltassam be valahol én már legszívesebben kicseréltetném lassan lejár a gari akkor mi lesz ezt megszívtam. Az tény hogy több ezer képet készítettem vele de az előző k800i vel is kb ennyi készült és még mindig megy.Egyébként a "telefonnal készült képek videók " fórumon sok képet tettem fel igaz kb fél éve. :( Szerintem ne vegyetek ilyet. :(

(#250) laca35 válasza laca35 (#243) üzenetére


laca35
csendes tag

szevasztok Mint előző írásomból látjátok február óta szarakszik addig meg voltam elégedve vele . Most viszont már totál gáz úgy látszik egy évre készült ez van . :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.