Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

De rettentően gagyi telefon lett .

(#2) Szabcsizz válasza batai15 (#1) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Mert eddig melyik "K" szériás nem az?

Az LG nem igazán érti a dolgát,felső kategória alatt.

(#3) gerii


gerii
addikt

Ebből a tesztből csak egy dolog érdekel: a Duke Nukem 3D-t honnan szedtétek? :)

(#4) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Kár a kisméretű kijelzőért???
Kár az 1Giga Ramért, meg kár a cikkért, mert erről a telóról elég lett volna 1-2 oldalas cikk.
A mai világban ha valaki nem csak telefonálásra használná akkor nincs a telefonnak létjogosultsága, bárki veszi meg 2-3 hónap múlva már visítva fog újat keresni...
Az F70-es is hasonló telefon, mégis nagyon de nagyon kevéske már manapság....

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#5) AliceWake válasza gerii (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Anno letöltöttem Play Áruházból, azóta is elérhető a fiókomban. Amikor bejött a KitKat, voltak kompatibilitási problémák, egy darabig FC-zett négyes droid alatt, de szakadatlan könyörgésre javították. Azóta nem elérhető az Áruházban, de ha megvan, a legtöbb készüléken simán megy, még Marshmallow alatt is ;)

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6) prolad


prolad
őstag

Nem tudom hova tenni ezt a K szeriát, rossz ársávban van az összes, nem hiszem, hogy túl nagy siker lesz.

(#7) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

2012 te vagy az? :U :U

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#8) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

lol, ez micsoda? :DDD

(#9) sefan67


sefan67
aktív tag

""Az LG K4 4G összességében egy elfogadható opciónak tűnhet nagyjából 40 ezer forintos árcédulájával""

Nekem is adjatok már abból a cuccból, biztos nagyon ütős lehet!

Max 15ezer Ft, de az is sok érte.

(#10) Balint1408


Balint1408
aktív tag

No comment.
Excuse me!What is this shit?

A térerő veled van!

(#11) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Ejj de szépek azok a kávák.. ;] érthetetlen miért erőltetik..nem tudom elképzelni hogy a felső kategorián kivül érzékelhető bevételük legyen.Igaz nem én ülök ott,ők biztos jobban tudják

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezt így piacra dobni itthon elég kemény. Vagy nagyon olcsón kellene adniuk vagy még olcsóbban XD

(#13) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Az X és a K széria se nagyon életképes, nem értem mi van az LG-nél..

Finn the human

(#14) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jól néz ki és... hopp végére értünk a pozitívumoknak. Egyetlen esélye, hogy valami közepes (~5-6 ezres) előfizuhoz nagyjából ingyen dobálják, mert 50 ezerért már van Redmi 3 is, ami agyonveri ezt (bár kicsit nagyobb házban, kb 7 millivel magasabb és 2,5-tel szélesebb).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Cifu


Cifu
nagyúr

Eleget ekéztük már az LG K-szériát: ez 10e Ft-vel olcsóbban se nagyon lenne versenyképes, mert ott is olyan alternatívákkal kellene megküzdenie, mint a Doogee X5 Pro.

A 4,5"-os kijelző talán a vevők egy részének vonzó, de ennyi pénzért a kevés RAM, gyenge SoC, nincs értesítési LED, nincs fényérzékelő, plusz még a cikkben említett tükröződő és gyenge képességű képernyő.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16) szucsy89


szucsy89
tag

ez így életképtelen...

(#17) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Szolgáltatónál valami olcsó díjcsomaghoz 0 Forintért jó vétel lehet annak aki nem egy power user és csak néha-néha használja az okostelefon adottságokat. Függetlenként ennyi pénz nem dobnék ki érte, csak idegeskedés lenne a használata, pedig alapvetően jó funkciók vannak az LG telókban.

Teszthez: Jó volt olvasni a tesztet, végre nem a sablonos szövegeket kellett olvasni. Végig is olvastam nem csak átfutottam. Közel van Bog írásaihoz a színvonal. Viszont hiányolom a selfie képet a mintaképek közül. ;) :D

(#18) kriver válasza BOBAKILL (#17) üzenetére


kriver
tag

S7-nél van selfie is
Én szívesen látnám MATV adásban is, Legendd váltótársaként. :D

[ Szerkesztve ]

(#19) Cifu válasza BOBAKILL (#17) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szolgáltatónál valami olcsó díjcsomaghoz 0 Forintért jó vétel lehet annak aki nem egy power user és csak néha-néha használja az okostelefon adottságokat.

Nem, oda sem éri meg, mert például a T-nél kb. az Alcatel One Touch Idol 3 (4.7) árkategóriájában mozog, csak annak másfélszer ennyi RAM-ja van, plusz fényérzékelő szenzor és értesítési LED-je van. Magyarul minden szempontból jobb választás még azoknak is.

Pont ez a lényege. Sehol, semmilyen téren nem versenyképes a konkurenciával....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#20) szupermacs válasza AliceWake (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezzel most megfájdítottad a szívem, annyira örültem volna, ha még mindig megtalálható valahogy. :(

Egyébként jó lett a cikked, mint a többi is, de ez a telefon... Már a kávát látva tudtam, hogy erre se fogok vágyni. 40-ért nagyon drága, de talán pár hónap alatt esik annyit az ára, hogy inkább beszüntetik a forgalmazását, mert nem éri meg az LG-nek. :DDD

(#21) rdt89


rdt89
addikt

Inkább ki se adott volna semmit, mint ezt a valamit 40 ezerért. 30-ért Dogee X5 Pro 2gb ram és HD kijelző köhöm és még sorolhatnám a vetélytársakat, melyek olcsóbban többet mutatnak fel. Elég lenne ha csak a G és Flex sorozatra koncentrálna az LG.

(#22) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

K-ra nem jön be. Ma a legdzsunkább kínai gyártó is bepakol 2 GB RAM-ot ezen proci mellé, a többiről ne is beszéljünk...

<< Heimdal >>

(#23) Kampó


Kampó
senior tag

ez az lg valóban nem egy csúcsmodell, Leon 4g szinte teljessen az sem volt olcsóbb. sőt. De szerintem az itt lévők többsége biztos havi 200e ft ot keres és ezért húzzátok le a "gagyibb telefonokat" pontosítok ezért taksálják sokan 15e ft nak a készülék árát. Való igaz hogy a 40e ft az sok de ez a hazai 27 százalékos adózás miatt mert a gyártói ára tuti nem ennyi. Én nemtudom megérteni mire használják soka a telefonjukat de nekem smart 6 prime om van és mindenre elég. Netezek, zenéthallgatok néha fényképezek vele egész kellemes képeket készit. Visszakanyarodva lehet én vagyok eltévedve de lerohad az ujjunk ha be kell zárnunk a nem a használt appokból párat hogy felszabaduljon egy kis ram. ???

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#24) pzske


pzske
aktív tag

Az Lg régen tök jó telókat tolt középkategóriában.A mostani modelljei olyan gagyik, hogy az már fáj......

[ Szerkesztve ]

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#25) ollie válasza pzske (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az azért világos, hogy ez nem középkategória?

***

(#26) BOBAKILL válasza kriver (#18) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tudom, ott volt először talán. Azóta is hiányolom.. :)
Nekem nincs bajom a MATV-s srácokkal, jól nyomják. De jót tenne egy kis "női esszencia" a műsornak. :)
Nem kellene minden adásban borostás srácokat nézni. ;]
Bízzunk benne hogy felbukkan adásban is a kedves tesztelő. Megugrana a nézőszám az biztos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27) szupermacs válasza ollie (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Alsó kategóriában ennél olcsóbban, sokkal komolyabbakat lehet kapni.
Tavaly vettem egy Concorde 4500-at édesanyámnak, ami se nem akad, se nem gagyi kijelzős. Mondjuk 8 Gb belső memóriája van és szétosztva, de egyébként ezt és a kamerát (ami nem túl vészes még így sem) leszámítva sokkal jobb vétel volt 35K-ért.

Ez a kijelző és a felbontás már rég olcsóbb az alsó kategóriában. A többit inkább nem mondom, mert fölösleges próbálkozni ezzel, ha rossz ránézni a kijelzőre, mert invertálódnak a színek és nincs elég betekintési szög. (Anno ilyet Samu Galaxy Young produkált 25K-ért.)

(#18) kriver: Ismerős valahonnan.

[ Szerkesztve ]

(#28) pzske válasza ollie (#25) üzenetére


pzske
aktív tag

Ok igaz,de ez is ugyanolyan használhatatlanra sikerült mint a mostani középkategóriás modelljei.

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#29) Retekegér válasza Kampó (#23) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Itt leginkább arról van szó, hogy ezen az árszinten versenyképesebb ajánlatok is vannak.

<< Heimdal >>

(#30) G4bi89 válasza Kampó (#23) üzenetére


G4bi89
senior tag

Nem kell ott bezárni semmit mert egyből kidobja a rendszer magától is. 1GB ram általános használatra is iszonyat kevés manapság. (főleg, hogy még csak nem is stock droid)

Pl.:
Megnyitsz 3 fület a böngészőben és mondjuk onnan jegyzetelsz valamit evernote,google keep... és használod a naptárat is. (tehát semmi extra) Ez mellett persze fut egy messenger,viber és tuti ha nyitok egy gmailt vagy egy youtube -ot akkor a böngésző már újratölt. Lássuk be ez rettentő idegesítő, ráadásul menetközben még a mobilnetedet is lezabálja újra. Ehhez nem kell a multitaskingra élv*ezni, mert nem azt várja az ember,hogy egy kis játék után a böngésző,launcher ne töltsön újra (mondjuk ez is idegesítő de 40ért elnézi az ember) csak azt hogy 4-5 program elfusson egymás mellett plusz a háttérfolyamatok.
Olyanról már nem is beszélek mi marad a ramból ha felrak az ember egy nova launchert,switfkey vagy swype billentyűzetet ami további 150MB :D Azért oda ne "fejlődjünk" már megint vissza mint 384-512MB ram mellett, hogy netezés mellett képes volt kilőni a zenelejátszót a háttérben. :DDD

Persze ha egy oldalt nyitsz meg és az is valami egyszerűbb ahol nincs 15 kép,sok tartalom, valamint semmi instant messenger nincs, akkor elég ram. Csak ebben az esetben meg minek az okostelefon, arra, hogy továbbra is sms -ben kommunikáljunk mint 15 éve?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#31) Cifu válasza Kampó (#23) üzenetére


Cifu
nagyúr

Való igaz hogy a 40e ft az sok de ez a hazai 27 százalékos adózás miatt mert a gyártói ára tuti nem ennyi.

40e Ft-ért ugyanúgy 27%-os áfával is van bőven konkurencia, amely lenyomja, lásd még Doogee X5 Pro. Amelyek pedig ilyen HW körítéssel keringenek, azok pedig bizony olcsóbbak (Lenovo A2010, GIGABYTE Gsmart Classic, Huawei Ascend Y5 (Y560), stb.)

Visszakanyarodva lehet én vagyok eltévedve de lerohad az ujjunk ha be kell zárnunk a nem a használt appokból párat hogy felszabaduljon egy kis ram. ???

LG G3S-nél például konkrétan hiába zárogatsz, a működése dadogós, egy-egy alkalmazás megnyitása másodpercekig eltarthat. Egy Doogee X5 Pro-n ugyanez nagyságrenddel simán. Pedig olcsóbb.

Akkor most Te alkalmazkodsz a telefonhoz, vagy inkább veszel azonos árszinten (vagy olcsóbban) egy telefont, amelyik úgy dolgozik, ahogy elvárod tőle? :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#32) ludla


ludla
őstag

Ez valami nagyon gagyi telefon :W ilyennel még ki mernek jönni :Y
10.000Ft nál többet nem ér. :(

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#33) Aryes


Aryes
nagyúr

Most őszintén, mennyibe kerülhet egy fényérzékelő, mennyivel lesz olcsóbb a telefon, ha kihagyják?

(#34) sajo13


sajo13
senior tag

0 fejlődés az LG-től az utóbbi 2-3 évben az alsóbb kategóriákban. A 2 évvel ezelőtti LG L65 is hasonló teló volt, azóta nem sikerült előrelépni. Úgy tűnik az alsó kategória örökké 480x800-as (vagy 480x854) felbontáson marad, 1 Gb RAM-al :)

(#35) Dzsekkk


Dzsekkk
csendes tag

Nem szoktam ilyet mondani,de Úristen micsoda egy kávaszörny!!! :DDD

(#36) szupermacs válasza Dzsekkk (#35) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezt még nem is hallottam! :C

(#37) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Alicewake, te lettél a 2. kedvenc szerkesztőm :R De sajnos csak Bog után :B

A telefonhoz meg: ennyi pénzért azért jobbat ki tudott volna köhögni az LG. Nem értem, mi van velük? Csak csúcskategóriából akarnak megélni? :F

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#38) szupermacs válasza HoaryFox (#37) üzenetére


szupermacs
veterán

HTC nem ilyen?

(#39) janeszgol válasza Kampó (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Igazat adok neked. Ez a K4 egy kellemes készülék lenne, ha normális panelt kapott volna (felbontás maradhat).
De sajnos nem ez a helyzet, szóval marha drága így. Mivel a kijelzőt bámulod a legtöbbet, jobb lett volna neki feküdni picit. Vagy úgy voltak vele, mivel alig adnak el valamit, nem számít? Annak a pár embernek jó lesz?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) Axekiller


Axekiller
csendes tag

Inkább egy lg leon 4g lte mint ez a valami anyámnak vettem egy leont imádja és szerintem designesebb is mint ez vodában ingyen adták a csomaghoz 3,5k havonta :D
:DDD

Nem haldoklom....így élek!

(#41) janeszgol válasza Axekiller (#40) üzenetére


janeszgol
félisten

+1 a Leonra. Sőt, a G4c-ről sem feledkezzünk meg. Várható rá az MM, de ez nem tuti még.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) Kampó válasza Cifu (#31) üzenetére


Kampó
senior tag

de azért valljuk be hogy szolgáltatói kinálatban nem árulnak kínai "noname" telokat, Lassan huawei-t sem látni Legalábbis vodánál.. Dodge meg hasonlókat meg pláne.. Kiváncsi lennék ha 30e ft ért adnák mint pl a Smart grand-ot ami kb ugyan ez csak 5 colon akkor is ennyire rossz lenne??

AMD volt AMD van AMD lesz

(#43) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nagyon gyenge sorozat ez a K.

(#44) Axekiller


Axekiller
csendes tag

Ott a leon olyan mint a g3-am piciben egyszerűen szép,optimalizált...stb
Minek a k sorozat csak én nem értem? :DDD

Nem haldoklom....így élek!

(#45) Cifu válasza Kampó (#42) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kiváncsi lennék ha 30e ft ért adnák mint pl a Smart grand-ot ami kb ugyan ez csak 5 colon akkor is ennyire rossz lenne??

Media Markt-ban 20e Ft. Kb. az a szint a K4 is, csak fele annyiba kerül...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#46) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Az Lg az F6 után nagyon elvesztette a fonalat a közép és alsó kategóriákban. Azóta is nagyítóval keresik, de marhára nem sikerül. Ez a teló is egy nagy kula, főleg ennyiért. Aki ezért pénzt ad, az meg is érdemli.

(#47) tixem


tixem
addikt

Go home LG, you're drunk :N

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#48) Aron1988


Aron1988
tag

Az LG a 2012 márciusi Optimus L7 óta kajak kiadja ugyanazokat a telefonokat évről évre, átcimkézve?? Kínfakasztó kijelző, terrorfakasztó teljesítmény, kegyetlen kávaméret. Valaki feltudná sorolni a 2012 óta megjelent összes copypast alsó és középkategóriás telefonját a cégnek? mert ha jól emlékszem az F6-ot leszámítva szinte az összes horrorhörgések közepette vérzett el a Mobilarena forumozok purgatoriumi ítélőszékén, olyan vackok voltak. Lg G2 annó kedvenc telefonom volt (persze saját példányom nem volt), de amit ebben a kategóriában művel a vállalat, arra nincs feloldozás a tisztánlátó szakemberek színe előtt.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#49) lolal


lolal
senior tag

Sajnos ennek a technikai hulladéknak nincsen létjogosultsága. Nem értem az LG-t sem. :F Felső kategóriában pazar telefonokat bírnak készíteni. De azalatt , főleg a belépőszinten valami borzalom. :((( Ha csak országon belül maradunk a samu ebben messze előttük jár. ( na persze őket sem kell félteni)

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#50) KoryHu válasza janeszgol (#41) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Na... azert a G4c jóval drágább cucc, kártyásan is 60 ezer felett van. Ez kártyásan kb a leon szinten lesz, az meg olyab 30-33. A G4c min duplája.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.