Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

"Konkrétan belépőszinten szokott a fekete szín világosszürkébe átváltani, ha lapos szögből tekint rá az ember, és a kontrasztok is hamar eltűnnek, ha nem pont szemből nézi a K10-et az felhasználó." Csak én nem értem a mondatot, vagy tényleg értelmetlen?

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#52) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez nem sikerült jóra.

(#53) pomorski válasza rbertkrl (#51) üzenetére


pomorski
őstag

Szerintem nem értelmetlen a mondat, bár lehetne jobban is tagolni.

(#54) mcs


mcs
veterán

Még ennyi sz@rt az 50-60-70 ezres kategóriában. :W
Már tényleg kezdek amondó lenni, hogy vagy ne vegyen az ember okostelefont, vagy csak méregdrágát.

(#55) 4264adam válasza mcs (#54) üzenetére


4264adam
veterán

Lassan a közép kategóriát a 30-40 ezres használt M7 és annak idejei csúcs kategória veszi át....

(#56) blueMerle válasza Zitta (#39) üzenetére


blueMerle
veterán

Az nem a telefon/gyártó hibája ha síkhülye retardált a user, feltelepít mindenféle háttérben futó appot, aztán csodálkozik hogy belassul a cucc. Mintha azért tartanál egy rakás szarnak mondjuk egy Audit mert koszos, holott ennek semmi köze sem a gyártóhoz sem az autóhoz, erről csak a tulaj tehet. Volt Meizum, M2 és MX3, mindkettő 1 évig, soha semmi hasonlót nem tapasztaltam, egyszer sem kellett factory reset pedig volt rajta bőven telepített app.

[ Szerkesztve ]

(#57) helixP válasza Zitta (#39) üzenetére


helixP
nagyúr

Még a sokkal alapabb hardverrel rendelkező 1/8-cas Redmi2-nek sincs semmi baja egy év után. Gyanús a user error.

(#58) adalbert1


adalbert1
veterán

Többen is leírták már előttem, de én is azt gondolom, hogy vicc ez a telefon ebben az árkategóriában. Anno az LG L9-em 80k-ért vettem, és érdekes módon ott belefért az IPS panel (az egyik kedvenc a régebbi telefonjaim közül).

(#59) szupermacs válasza 4264adam (#55) üzenetére


szupermacs
veterán

Én 1 hónapja vettem 50-ért egy GS3 Neo-t. Nem használtan. Középkategóriában tökéletes a HW és a sebessége (számomra). Nem tudom, hogy ki fog ilyet venni. Akinek van esze az körülnéz előbb a neten és a témában, hogy mire van szüksége és milyen tapasztalatok vannak azzal kapcsolatban.

Még mindig nem nagyon érzem azt, hogy használtan lehetne nagyon jó állapotban találni jó régebbi csúcskategóriásat olcsón. Amiket láttam, azok vagy drágák voltak, mert karcmentes kijelző és hátlap, vagy olcsóbb, de kisebb-nagyobb bajuk volt. Inkább kivárok egy akciót és újonnan vásárolok.

Kínait is lehet már itthon kapni nagyon jó árban középkategóriásat. Van akinek a név kell, van akinek meg nem.

(#60) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég kaki lett. 40-et ha ér, de lehet még annyit se. :D

(#61) szupermacs válasza hemaka (#60) üzenetére


szupermacs
veterán

30-at adnék érte, de csak ha kapok hozzá ajándék ágyneműt, vagy legalább egy ugatós-ugrálós elemes kiskutyát. ;]

(#62) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Lehetséges, hogy ez a készülék ugyan azt a kamera modult kapta meg, amit a G2 is?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#63) énvagyokaz^^


énvagyokaz^^
tag

Nem nagy eresztés, mondjuj G3S és L9 után soha az életben nem veszek több LG-t
Borzalmas szoftver van rajtuk, 5.0.1el és 4.4-el is szinte használhatatlan.

(#64) 4264adam válasza szupermacs (#59) üzenetére


4264adam
veterán

Két éves készüléket vettél 1 vagy 1.5gb rammal. Hát 50ért ennél csak jobbak vannak szinte patika állapotban. Persze nem a fél éves csúcs készülékek. De ha számodra elég akkor jó :)

(#65) szupermacs válasza 4264adam (#64) üzenetére


szupermacs
veterán

És 7500-ért kötöttem rá 3 év biztosítást (törés, beázás, stb. csak lopás nincs benne). Nekem ez így megfelel. Ezért sem mondtam azt, hogy mindenki csak új készülékben gondolkodjon.

(Gondolkodtam még Nexus 4-en is használtan 40K körül, de az sd bővíthetőség hiánya sajnos nekem nem játszik.)

(#66) IGN85 válasza takacsbotond (#62) üzenetére


IGN85
csendes tag

Szerintem nem ugyan az a modul, itt a K10-nél nincs említve az optikai képstabilizátor sem

(#67) takacsbotond válasza IGN85 (#66) üzenetére


takacsbotond
őstag

Tudtommal a G2-nél sem volt.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#68) Karcub


Karcub
senior tag

Olyan mint az LG G2 mini.

(#70) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

30 ezerrel olcsóbban még talán, ismétlem, csak talán megállná a helyét, de ennyiért..

Az LG-t is elkapta a Samsung életérzés, és nagyon drágán adja újonnan a telefonjait.

(#71) janeszgol válasza szupermacs (#65) üzenetére


janeszgol
félisten

Jobban jártál az S3 Neoval. Annak egy pici hibája van, hogy halkabb a beszéd hangszóró. De minden másban pöpec.
A Nexus 4 nagyon régi, ráadásul ott a kamera vacak, plusz már alig van olyan, aminek ne jött volna elő a széria hibája 8kijelző elválás).

Ez az LG K-széria nagyon felesleges. Csak az e-hulladék nő vele.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#72) szupermacs válasza janeszgol (#71) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem tűnt fel, hogy halk lenne. De leginkább egy mikrofonos Sony fejhallgatóval használom. Viszont az elmondásod alapján tényleg jobban jártam akkor. :B

(#73) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

nem rossz gep, csak az ára van elbaxva. ;]

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#74) szegabapuci


szegabapuci
tag

OK, hogy ennyiért szar de most a Telenortól én kb. 0 forintért meg tudnám kapni. :)
A tesztben olvastam egy ilyet:

"A négy, 1,2 gigahertzre skálázott Cortex-A53 mellé 1,5 gigabájt RAM és 16 vagy 32 gigabájtos tároló jár kiszerelés szerint, a rendszer nagyjából 5,5 gigabájtot emészt fel. Ha a fennmaradó hely nem lenne elég, azt microSD kártya behelyezésével meg lehet toldani."

Kérdésem, hogy ez bármiféle hákolás nélkül megoldható, vagy kavarni kell, hogy egy nagyobb kártya behelyezése után, oda is lehessen alapból alkalmazásokat telepíteni és belső szabad tárhelynek lássa azt is a telefon?

(#75) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Az olasz LG nél Ips panelről irnak,nem tft. Nem tudom itt honnan szedte a tesztelő.

(#76) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

2540es előfizuhoz 54e volt a G3, igaz kifutóként. A K10 3190es előfizuval 53e... Azért nem egy kategória. Ennek kb 30ba meg kéne állnia. Egyébként külsőre nekem bejön.

[ Szerkesztve ]

(#77) Aryon87 válasza SkyLine3000 (#76) üzenetére


Aryon87
félisten

MM-be megtapiztam, tetszik a telo nagyon. Masodlagosnak nem lenne rossz, de a 8gigas valtozat kellene inkabb.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#78) #86973952 válasza Aryon87 (#77) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én is ezt néztem. :) Még nem tapogattam meg, de rá kellene szánnom magam. Meg kicsit bele olvasgatni a szoftverébe, kinti fórumokba.

Remekelek28:
Két különböző dologról beszélsz. Nem vagy, hanem és.

Szinte az összes telefon TFT, ami a vezérlés megvalósítása. Az IPS a pixelek felépítésére, működésére utal. Tehát TFT IPS.

Sokan keverik a TFT -t a TN -nel.

[ Szerkesztve ]

(#79) Aryon87 válasza #86973952 (#78) üzenetére


Aryon87
félisten

MM-be levo darab meglepoen furgenek tunt. Akadast nem latam.
Erdekes a kulseje a lekerekitett 2.5D elolaptol, feher szinben volt. Nekem tetszett :)
Ha jol emlekszem 54k volt az ara.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#80) Remekelek28 válasza #86973952 (#78) üzenetére


Remekelek28
őstag

A tft ips és a sima ips akkor is különböző,utóbbi javára.

(#81) #86973952 válasza Remekelek28 (#80) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem, nem különböző.

Aryon87:
Sajnos nekem még nem volt alkalmam, de majd a héten megcsekkolom én is. A külsőt mindenki dícséri. Az SoC -hoz az ára szerintem kicsit necces, majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#82) mikibacsi71


mikibacsi71
újonc

A vodánál kijött a k8 5 collon,ugyanezzel a felbontással,ips kijelzővel.Kőkemény 1 forintért,a havidíj csak 4000.Azért ez már elég ütős ajánlat.☺

(#83) #86973952 válasza mikibacsi71 (#82) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az a K4. :)

(#84) bicepsz


bicepsz
csendes tag

Sziasztok! Elolvastam a K10 és a K8 LG tesztet itt , és meg kell mondjam csalódtam a portálban, TI EZT A KÉSZÜLÉKET NEM TESZTELTÉTEK LE, a K10 és K8 szövegezése ugyan az, :W csak át vannak írva a tipus számok.
Szóval hogy meri fikázni azt amit ki se próbáltatok. :C

(#85) littlelion21 válasza bicepsz (#84) üzenetére


littlelion21
addikt

Hol látsz te itt K8 tesztet? :U

(#86) tony_snow


tony_snow
tag

Ó a francba. Ez a telefon valami eszméletlenül jól néz ki, reménykedtem, hogy a belseje is oké. Ilyen kell nekem 2 gigával, szép kijelzővel, és talán egy nagyon kicsit erősebb hardverrel, amiben van két év tartalék. Azonnal venném. Nagyon szép telefon, kár érte..

(#87) #86973952 válasza littlelion21 (#85) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én is ezt kerestem, de úgy láttam még K5 sincs. Nem tudom mire gondolhat, majd kifejti. :U

tony_snow:
Én is megtapiztam tegnap. Külsőre tényleg nagyon ott van a telefon. 2 gigával sanszos nem ide árazták volna, meg valószínű más SoC -val jött volna.

Egyébként nekem is vegyes érzéseim vannak a telefonnal kapcsolatban.

Ezt a "másfél giga legyen benne" koncepciót sosem értettem.

[ Szerkesztve ]

(#88) Remekelek28 válasza #86973952 (#87) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nekem volt 1,5 gb ramos LgG4s telefonom. 700-800 mb ram mindig volt szabadon. Volt már olyan gyártó,ahol a 2 gb ram mellett se maradt ennyi.
Érdemes várni az x sorozatra is,ott 2 gb rammal jönnek.

(#89) tony_snow válasza #86973952 (#87) üzenetére


tony_snow
tag

Ha jól emlékszem 75 ezer volt a media markt-ban tegnap. Ennyiért igazán adhatnának már a nagy gyártók is 2 gigát. Én sem értem ezt a 1.5 giga erőltetését, de remélhetőleg idén el is tűnik ebből az árkategóriából.

(#90) #86973952 válasza Remekelek28 (#88) üzenetére


#86973952
törölt tag

Úgy értem, hogy ez az 1.5 giga vicces. Ez olyan adok is meg nem is dolog. :)

Persze 1 gigával is lehet telefont használni, UI, OS függő. Csak K10 -nél dobhattak volna még rá. A többinél még valamennyire érthető. Inkább a Samsung -nál jellemző ez a "fél RAMosodás". Bár bevallom őszintén engem inkább az S410 tart vissza.

Az a baj, hogy én a ritkábbik felhasználói fajtába tartozom, akinek a külső egy nagyon fontos tényező (kijelző méret is). Aztán a szoftveres, ROM rész ,majd a HW. :)

[ Szerkesztve ]

(#91) kasata91


kasata91
tag

Megtapiztam. Beleszerettem. Ez a lekerekítősdi nagyon feldobja. Hátlap is jó. A teszten viszont majdnem sírva fakadtam.
MMben elhatároztam hogy ha tudja ugyanazt mint a G2, akkor beújítotok szürkén egyet, (hiába G4volt a terv) legalább marad pénzem. De ez siralmas. Remélem nem dobják a formatervét és kiadják a K20 at. Tuti vevő lennék.

Trust me I'm an engineer

(#92) Remekelek28 válasza kasata91 (#91) üzenetére


Remekelek28
őstag

Most akkor siralmas,vagy beleszerettél,mert kétértelemben irod.

(#93) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Minimum milyen sebességű, SD kell ahhoz, hogy lehessen belső tárhelyként használni?

"Bad reklám is reklám too"

(#94) kasata91 válasza Remekelek28 (#92) üzenetére


kasata91
tag

Külsőre beleszerettem. A dizájn egy tovább fejlesztett G2. De a hardware ... az siralmas.
Nem is értem a logikájukat. " Hmmm, mit szólnátok ha ráncfelvarranánk azt a csúcs készüléket, amivel 3 éve hatalamsat szakitottunk. Oké. Jó ötlet. De tegyünk bele még gyengébb hardware-t , mint 3 éve!!!! " Érthetetlen.

Amúgy 53k most a médiában.

Trust me I'm an engineer

(#95) #86973952 válasza kasata91 (#94) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem volt titok az SoC. Snapdragon 410 már belépő szint felé hajlik egy ideje. Középső kategória alsó része.

Nem értem hogy jön ide a G2, teljesen más ligába szánt készülékek. G2 egy korábbi csúcsmodell.

(#96) Aryon87


Aryon87
félisten

Gondolkodóba estem erősen:
K10 vagy G4s?

Nagyanyám fosfónját kéne lecserélni, pontosabban egy Allwiew P5 Life-t...
K10 mellett a kamera és belső tárhely szól, a G4s mellett meg hogy kistesó az enyémnek :D Arra amúgy kijött a 6.0 is.

Véleményeket megköszönném

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#97) Remekelek28 válasza Aryon87 (#96) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nekem volt G4s. És láttam a k10 et is. A kijelzője a g4s nek szebb ,proci is erősebb. Nem volt vele semmi gondom. A k10 sem csúnya,de szerintem az s410 nem egy erőbajnok,meg a kijelző is fakó. A 8 mp es g4s is jó képeket lő,nálam egy se mozdult be,nem lett homályos stb.

(#98) Aryon87 válasza Remekelek28 (#97) üzenetére


Aryon87
félisten

Ujra atolvastam a speckokat, meg a teszteket. Tenyleg a G4s az erosebb. Kar hogy a K10-et ennyire butan adtak ki, mert szep telefon.
Mint a noknel: lehet topmodell is, ha az agya csak borso meret :D

Koszi az infokat. :R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#99) Aryon87 válasza Aryon87 (#98) üzenetére


Aryon87
félisten

Közben találtam egy 8magos/2GB ram verziót. Ez viszont kecsegtetőnek tűnik egy G4s-hez képest.
Viszont ugyanez a verzió van egy 20k-val drágábban is.. :F

smartshop.hu

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#100) cukorka85


cukorka85
csendes tag

Én egy beázott Vodafone Smart helyett haptam az Lg K10-et. Samsung A3 és Samsung j5 közül lehetett még választani. A dupla memória és a nagyobb kijelző miatt döntöttem az Lg mellett. Számomra szuper, külsőre nagyon szép, gyors. Kàrrendezés esetén kiàllítanak szàmlàt, ùgy làttam meg hogy ez a te
lò 70ezer. Na ennyit nem biztos hogy ér. De eddig összességében meg vagyok vele elégedve, remélem így is marad!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.