Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) csabi_1988 válasza zobika (#150) üzenetére


csabi_1988
újonc

Ma megérkezett a kicsike! Lg K430DsE (Lg k10 4G 16GB Dual sim Balck-Blue)
Ami azt illeti pozitív csalódás nagyon sok téren! Egykártyáshoz képest mint látjátok a soc nem a 410-es.
Nyalóka helyett Marshmallow és talán még a megjelenítő sem ugyan az a szarrá "savazott" kékes szar, legalábbis nekem nem tűnik fel annyira és ez pont elég! :C
Lassú feltöltés nagyon igaz!

(#152) zadir1


zadir1
tag

Sziasztok!
Hogyan lehet még egy kezdőképernyőt hozzáadni a jelenlegi kettőhöz?

(#153) janeszgol válasza csabi_1988 (#151) üzenetére


janeszgol
félisten

Négy féle van (S410, MT6753, illetve ezek párosítása 1/1.5/2 giga memóriával), te a legerősebbet vetted. Itthon hivatalosan a második leggyengébb jött be. Sajnos. Ha minden igaz, a tied IPS panelt kapott, nem TN-t.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#154) Baleszmode


Baleszmode
csendes tag

Ehh...Tetszetős,csak még mindig 50 ezer. 50 alatt életképesebb lenne. :DD

"Nincsen senkiben nagyobb szeretet annál, mintha valaki életét adja az ő barátaiért."Ján 15:13

(#155) Ledfold


Ledfold
tag

Az LG K10 2017-tel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#156) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Sziasztok! Be lehet valahogy állítani, hogy a Google fiók legyen az alapértelmezett névjegy tárhely és ne kelljen minden új névjegy felvitelénél erre átállítani?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#157) Alastair' válasza Ledfold (#155) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én ma vettem a vodánál egyet, eddig elég pozitív. Nem sokat tudtam nyomkodni, mert az aksiban lévő kb 30%-os töltést ami gyárilag benne volt a sok frissítés majdnem le is szívta.
MT6750-es 8 magos proci 1.5GHz
Mali T860
2GB ram, 16GB tárhely
Kezelésre elég gyors, nem akad, a frissítések is elég hamar mentek felfele (playről)
Android 7.0

Páromnak akartam telót, de mind akkora hatalmas tepsi, hogy végül megkapta a Galaxy S4-emet, ami rendesen kicsinek tűnik mellette. Magamnak megtartom a K10 2017-et, az S4 szintjét kb. hozza. Előnye az új droid.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#158) Ledfold válasza Alastair' (#157) üzenetére


Ledfold
tag

Ha lesz további tapasztalatod örülnék ha megosztanád. :-)
LG mobiloknál a képernyő fényerejével szokott gond lenni, mégpedig hogy kültéren napsütésben nem látható az IPS. Ebben a tesztben is az a gond a K10-zel. Ha ezt megoldották volna akkor pályáznék egy 2017-es verzióra, de nem találok infót sehol. Neked mi a tapasztalatod?
Egyébként használhatók szerintem. Nekem is LG van már vagy 4 éve.

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#159) Alastair' válasza Ledfold (#158) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Használom azóta, csak a nap nem nagyon akar sütni :) Szerintem a kijelző fènyereje bőven elegendő ès nagyon szèp. Igazán minősègi ips ès a rajtalèvő üveg isnagyon jó, nem tapad rajta az újad, nagyon könnyen csúszik.
Eddig 100%-ban elègedett vagyok vele, tetszik nagyon.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#160) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Mondjuk èn nem èrtem, hogy a tesztben mièrt húzták le ennyire a tavalyi K10 kijelzöjèt. Kollègámnak az van, hasonlítgattuk a 2 telót, szerintem semmivel sem rosszabb mint a 2017-es modellè. Az tèny, hogy kèkesebbre van kalibrálva valamivel, de a minőnège semmivel sem rosszabb. Szerintem mindkèt telefon remek kijelzőt kapott, sőt eszmèletlen szèpet. Mondom ezt úgy, hogy 2 èvig az S4 fhd super amoled kijelzőjèt bámultam, ès ezt az ips-t semmivel sem tartom rosszabbnak, mèg a hd felbontás ellenère sem.

Alister from Hell

(#161) Alastair' válasza Alastair' (#160) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Találkoztam egy számomra teljesen èrthetetlen hibával. A saját videóját a gyári videó lejátszó nem tudja lejátszani. Fhd vagy hd mindegy, mp4-et rögzít elèg jó minősègben, viszont 3rd app kell hozzá, hogy meg lehessen nèzni :) azèrt ez elèg durva.

Alister from Hell

(#162) janeszgol válasza Alastair' (#161) üzenetére


janeszgol
félisten

Milyen képeket csinál a 2017-es verzió? Akár az S4-gyel összehasonlítva? (Azt ismerem.)
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#163) Alastair' válasza janeszgol (#162) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ha az S4 100%, ez 80% körül. A fókuszt nem minden esetben találja, és a képek szélei mosottak. A telefon kijelzőjén nem venni észre a hibákat, de ha 40-es tv-n nézem, ott már durván kijön.
Alapvetően vállalható, ha a fókusz eltalálja akkor szépek a képek.

Alister from Hell

(#164) Alastair' válasza Alastair' (#161) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Közben megjavult, a videólejátszó, csak egy restart kellett neki. :)

Alister from Hell

(#165) janeszgol válasza Alastair' (#163) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszönöm. Közben megnéztem a tech2 tesztjét is és én is így vettem le a tesztből. Nem olyan rossz az.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#166) Alastair' válasza janeszgol (#165) üzenetére


Alastair'
nagyúr

J5 2016 minden szinten gyengèbb az S4-től. Ráadásul nincs benne fèny senzor. Èn is a P10 ligh-ot nèzegettem de a voda flottába sok lenne az előfizu, a K17 pedig 2 giga nettel 1 forintos.

Alister from Hell

(#167) lajszer


lajszer
tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni LG K8 telefon (Telenor-os) függetlenítésében?
Neten csak lehúzos, vagy vírusos oldalakat találok.. :W
Köszi,
l.

(#168) raven24 válasza lajszer (#167) üzenetére


raven24
tag

Nem tudni

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#169) raven24


raven24
tag

Ha valakinek bedöglene az alaplapja, és nincs garija tudok segíteni.
Privátba elértek.

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.