Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #13110016


#13110016
törölt tag

TFT kijelző? :Y paff :B

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Viccnek is rossz, de ez sajnos komoly.... :((

B.Cs.

(#3) Norbi.


Norbi.
őstag

TFT Kijelző :U :U
Izéé.. 35ért még el is menne..Flex 2-t lehet kapni, meg majdnem G3at, ami nem egy kategória ezzel a ... csodával :F

Újabban, mintha az LG nem érezné a közép és alsó kategóriás készülékeket.

(#4) Zitta válasza Norbi. (#3) üzenetére


Zitta
őstag

Azt csak a Motorola érzi... :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#5) Retekegér válasza #13110016 (#1) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Én szeretem a TFT-t, ha IPS. ;]

(#4) Zitta: meg a Xiaomi, Meizu és kb. az összes többi kínai gyártó.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#6) Matada2.3


Matada2.3
veterán

65-75 ezer forintos kategória :C

Finn the human

(#7) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Azt a n"emjojat...mi ez a képernyő,meg ezek a betekintési szögek.Ezért mondom én,hogy jó az LG,de csak a felső kategóriában.Az alatt senkinek se tudom ajánlani..

(#8) IGN85


IGN85
csendes tag

Nem értem az LG-t. Felső kategórián kívül nem képes értelmes telefont piacra dobni.

A 3 éve kiadott G2-m is porig alázza ezt. Maradjanak akkor csak a felső kategóriánál, aztán ha az nem megfizethető, akkor jöhet az egy évvel korábbi modell, vagy visszamehetünk még egy évet és még egyet.
Aki egy ilyen K10-et ezen az áron megvesz... nem is tudok rá jelzőt találni.

Új minősítést kellene bevezetni lassan: "Semmiképp sem ajánlott"

[ Szerkesztve ]

(#9) Aryon87


Aryon87
félisten

Ugy latom a 8magos valtozat itthon nem lesz sajna. Az jobban erdekelt volna, ez a verzio igy mar nem izgat.
Van arrol info hogy beszerezheto-e a legerosebb modell?
Amugy igen, egy Flex2 vagy G3 jobb vetel, kis rafizetessel markan belul...
Sot a G4s (Beat) is erosebb vetel ettol ~55-60k arral

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10) Jeanne d'Arc

Hat ez meg mi? :Y

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) Zitta válasza Retekegér (#5) üzenetére


Zitta
őstag

Színvonalas gyártóra gondoltam nem kínai kacatokra. :(

laleh: :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#12) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Mi baj a tft-vel? :U Amire gondol itt a szerző az a TN panel, nem hiszem el, hogy elmúlt 3 évben ezerszer lett ez kivesézve fórumon de még mindig nem megy...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) Cifu


Cifu
nagyúr

Ha kérhetem, legközelebb kérdezzetek már rá Ken Hong-nál, hogy az alsó és közép-középfelső kategóriában miért ilyen nyomoronc készülékeket hoznak csak ki? :U

Egyébként ha a "középszürke" telefonpiaci árakat nézem, akkor azért 55e Ft-ért... Sem kéne. Huawei Honor 4C, hovatovább, de még ha a közvetlen konkurenciát is nézem, a Samsung J3 (2016) ugyanezzel a SoC-al, dettó másfél giga rammal, viszont AMOLED kijelzővel is olcsóbb.

Ezt nagyon mellé lőtték, ahogy a teljes K szériát... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14) gerii válasza Zitta (#11) üzenetére


gerii
addikt

Tessék, itt a színvonalas LG gyártód egy készüléke :B

(#15) judas13


judas13
addikt

LG-nek üzenném, hogy értem én az ilyen mindenben rossz tréfát de a magam részéről nem szeretem!

:(
Lehet, hogy ezzel nem vagyok egyedül...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#16) IGN85


IGN85
csendes tag

Még mindig ott tartok, hogy ez az árazás hihetetlen. Ha csak házon belül nézek szét, ott van
a G széria (árukeresős árak):

G2 - 85 e Ft (biztos kevés van már készleten)
G3 - 75 e Ft
G Flex 2 - 75 e Ft
G4 - 100 e Ft

A K10-hez hasonló készülékkel csak lejáratja magát az LG.
El kellene osztani kettővel, hogy szóba jöhessen. Így gyakorlatilag
elektronikai hulladék...

Közben megfejetettem: Ezzel a stratégiával terelnek a felső kategóriába :)
Elég érdekes ez a fajta marketing.

Na jó, túlléptem a témán....

(#17) ollie válasza IGN85 (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyrészt nem lehet összehasonlítani a sufnigsm-es árakkal a hivatalos árakat, másrészt ezek már 1-3 éves csúcskészülékek, melyeket írtál.

Ettől függetlenül, ez a készülék tényleg drága.

[ Szerkesztve ]

***

(#18) IGN85 válasza ollie (#17) üzenetére


IGN85
csendes tag

Igaz, nem egy kategória. Ezeknek már nem nagyon van hivatalos ára szerintem, csak a sufni marad.

(#19) Retekegér válasza Zitta (#11) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A kínai kacatok sokszor porig alázzák a "színvonalas" gyártókat. Deal with it.

<< Heimdal >>

(#20) #06658560 válasza Zitta (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Várjá, a Motorola kínai.

(#21) retroid


retroid
senior tag

Lassan már logopédust kéne küldeni az LG-hez a sok dadogó tellefon miatt..... Messze még a gödör alja?!

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#22) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ahh, már értem mit értettek az alatt, hogy LG K... LG Kacat.. :(((

(#23) Zitta válasza #06658560 (#20) üzenetére


Zitta
őstag

Ok.

Fogjál a kezedbe egy Moto G 3rd Gen.-t 50körül és utána beszéljünk!

Ilyen mizu meizu és társaira gondoltam.

Retekegég: igaz is, viszont csak egy ideig óráig.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#24) #06658560 válasza Zitta (#23) üzenetére


#06658560
törölt tag

Fogtam, nem kérek belöle. És fogtam kínait, hasonló árazással, ami körbe röhögte.

(#25) #06658560


#06658560
törölt tag

És tegnap még volt, aki védte a K5-öt... A k10 sem nyújt semmit a G2mini tudásához mérten, kivéve a nagyobb tárhelyet. A bövíthetöség viszont maximum a képeknek, videóknak, egyéb dokumentumoknak kihasználható, appoknak nem.

[ Szerkesztve ]

(#26) konczy3


konczy3
senior tag

Ez megint egy több éves konstrukció minden téren gyengus ajjaj LG az egész K széria egy kalap kaka kár volt ezeket tervező asztalra tenni :DDD

Never Settle

(#27) Shyciii


Shyciii
veterán

Nem vagyok egy kekeckedő, de ennek a cikknek az olvasása már fájt, és nem a telefon miatt. Ennyi félregépelést, helyesírási hibát, rosszul fogalmazott mondatokat már rég láttam...

(#28) Csapoati


Csapoati
nagyúr

40-45 kötött életképes lehetne, vagy előfizuhoz majdnem ingyen. A sima TFT-t meg felejtsük már el a belépőkategória fölött...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) dutrás


dutrás
őstag

Fejvadi? Elsők között szoktál lenni!

P50 pro/P40 Lite

(#30) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

A cikk olvasása után, csak vakartam a fejemet. Vezessük be a Nem ajánlott jelzőt a plecsni nélküli szint alá...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#31) helixP válasza Zitta (#23) üzenetére


helixP
nagyúr

Mizu, meizu, igazad van, egykutya mindegyik kínai. :U

Aryon87: Szerintem ezzel a kijelzővel mindegy, hogy milyen belseje van :(

dutrás: Gyorsan pótlom hiányát: Köszi a tesztet! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) Aryon87 válasza helixP (#31) üzenetére


Aryon87
félisten

A legerosebb valtozat masodlagos/tartalek telonak boven eleg lenne, a kijelzo tipusa mindegy, G4-et nyilvan nem valtanam erre :D
Meg a 75 eves nagyanyamnak is boven jobb lenne az Allwiew p5 life levaltasara, na az a hulladek, hiaba jo papirforma szerint az.. De ezzel a 4magos K10el ugyanott lenne a tortenet.

Akkor inkabb egy Xiaomi RN2 vagy 3

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Az ár pont a duplája annak aminek a feléért sem kéne.(Bár lehet annyit már ér)

A térerő veled van!

(#34) gerii válasza Balint1408 (#33) üzenetére


gerii
addikt

Lenyúlod a szövegem? Helyes :D

(#35) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Én új kategóriának plecsninél beraknám a "Felehtős"-et...nem értem az lg-t....

(#36) LK


LK
addikt

Nagyon vártam ezt a tesztet, de szert tettem azóta egy Lenovo A7000-re, 49.9-ért . Örülök,hogy azt vettem,mert ez a K10 nem igazán meggyőző.

Ja, a diplomatikus címhez, és a cikk befejező mondatához külön gratulálok a szerzőnek, nagyon találóak. (de jó hogy nem vártam erre a telóra)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#37) tixem


tixem
addikt

Szar, na. Nincs mit ezen szépíteni. Nem is tudom, hogy gondolták ezt komolyan :N

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#38) Csapoati válasza dutrás (#29) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor majd én helyette: köszi a tesztet! ;]

Zitta: Hát, te se fogtál még Meizut vagy Xiaomit. Az ilyen fisi-fosi alsóbb kategóriás LG-ket agyonverik minden téren. Igen, anyagminőségben is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) Zitta válasza Csapoati (#38) üzenetére


Zitta
őstag

Én fogtam Meizu M2 Note-t és én beszéltem rá az ismerősömet, majd néztünk szájtátva amikor 1 hónap után szarrá belassúlt és a kamerát is vagy 10 másodperc alatt bírta elindítani.

Gyalu után ok volt majd pár hét és kezdte újra - méghozzá a felületes fisfos rendszertelensége miatt.

Moto G3 van körülöttem vagy 6db és mindenki nagy megelégedéssel - csak használja.

Nem akarok én vitázni, biztos vannak jók is, csak én nem adnék pénzt érte.
(Na jó - talán egy One Plus 2-t vagy ilyesmit megnéznék egyszer) :Y

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#40) IGN85 válasza LK (#36) üzenetére


IGN85
csendes tag

A Lenovo A7000 tényleg sok mindenben jobb készülék. Nem kevéssel erősebb a SOC, meg a 2Gb RAM is
sokat dob a teljesítményen...
Ha az A7000 közép kategória, akkor a K10 inkább már mehet lentebb :D
Egyedüli pozitívum a micro sd, kamera sem vészesen rossz.

Lassan nem lehet 3-4 kategóriába besorolni a telefonokat,
oda jutunk, hogy Alsó, közép és Felsó kategóriákon belül is lehet 2-3 csoport.

(#41) #06658560 válasza IGN85 (#40) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Lassan nem lehet 3-4 kategóriába besorolni a telefonokat,"

De. Ipari hulladék, szódával elmegy, kissé komprpmisszumos, megéri, megéri,de drága. Ok, ez öt lett.

(#42) batai15


batai15
félisten

mennyi :Y :Y

(#43) Csapoati válasza Zitta (#39) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Volt m2 note-om fél évig, semmi hasonlót nem tapasztaltam. Zárójelben: Moto G-m is volt, azt is szerettem, de a 2-3. generáció már cseppet sem olyan jó ár/értékben.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) LK válasza IGN85 (#40) üzenetére


LK
addikt

Két dolgot lehet pozitívumként írni az LG számlájára csupán: erősebb kamera és 16Gb háttértár , az utóbbit ugye 3-4 ezerből korrigálod,és még mindig olcsóbb a Lenovo. Kár. A 2Gb-os LG tetszett volna,de az drága.... Nincs is miről beszélni. (most látom az árát,és rögtön Jézus édesanyja jutott az eszembe :) )

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#45) persil válasza Zitta (#11) üzenetére


persil
nagyúr

Itt a legtöbben szerintem fejből tudunk mondani 5-10 olyan "kínai kacatot" amik szarbatiporják ezt az ipari hulladékot kevesebb pénzért.

De ne menjünk bele, az bőven elég, hogy egyetértünk, ez most ennyi pénzért nem játszik ép eszű embernek :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#46) #06658560


#06658560
törölt tag

Azt azért megemlítem, hogy az extra szoftverek listaja kissé bövebb. Viszont Mo-n rettentö túlárazott, németeknél MM-ben 189€.

(#47) janeszgol


janeszgol
félisten

Valóban gyenge ajánlat. A kamera jó és a 16 giga háttér is okés. A többi felejthető.
Ha ez az egyik legnagyobb, akkor milyen lesz a többi?
Nem ér pénzt sajnos. Inkább megvenném a Vodafone Smart Prime 6-ot. Vagy az LG G4c-t. Telenornál is vannak jobb ajánlatok. (Pl a Lenovo háza táján.)

[ Szerkesztve ]

(#48) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ebből sokat nem fognak elpasszolni, borzalmas lett. Az árazás...
És még notifikációs ledet sem kapott, pedig régebben az LG az L szériás telefonokban zseniálisat alkotott ezen téren. Lásd L3ii
Az L4ii-ben nagyon szerettem az értesítő ledet, sokszínű és nagyon erős volt.
Inkább csinálnának egy L10ii vagy milyen nevű telót az L szériás designnal, a mai technológiáknak megfelelő vassal, remek árazással és sokkal sikeresebbek lennének azon telóval.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#49) szupermacs válasza Zitta (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Gratulálok! :C

Egyébként vicc ez a telefon. Viszont a dizájn kifejezetten tetszik. Nagyon szép az előlap lekerekítése az oldalaknál és a hátlap textúrája. Biztos jó érzés fogni, bár nekem ez a méret már nagy lenne.

(#50) 4264adam


4264adam
veterán

Ugye ezt már évek óta komolyan veszik a közép mezőnyben. Az optimus F6 óta :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.