Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Bog:
Az miért van hogy Bocha az Lg Minit lehúzta, hogy csak 1000 neves a telefonkönyv kapacitása (szerintem abszolút nem egy üzleti kategória, hiába a jó anyaghasználat), te pedig az általános igényekhez mérten igazítottad a véleményed.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2) AS


AS
félisten

Jó teszt, ez kicsit megint a vásárlok megtévesztése, ez a 5 megapixels kamera nem ér fel a elődökhöz. :)
Videó is vicc.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

ez egy elegge romlott suti, nem kellene meg ingyen sem :N

(#4) Prof01


Prof01
veterán

Ez elég gáz.
Még egy wlan-t se kapott, meg S-Class-t se...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5) Móci


Móci
addikt

Többet vártam tőle, de úgy néz ki ez a süti odaégett. Kell a fenének.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) Napfénysüti

Ez nagyon gyenge. :( Még jó hogy nem ilyet vett párom.

Més que un club!

(#7) tjb007


tjb007
nagyúr

Már látom magam előtt, hogy 2 hónap múlva bejelentik a GT410 -est amiben 3mpx -es kamera lesz és WLAN.

(#8) EczkE


EczkE
addikt

Csalódás. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#9) Samus


Samus
addikt

Ó jajj nekem...egyébként nemrég az Árkádnál osztogattak ilyen szórólapot, a kedves (egyébként szemrevaló) hölgy jól le is támadott, és a kezembe nyomta a papírost. Mintha 40000 pénzes független ár szerepelt volna rajta eme modellnél. Van pár helyesírási hiba, de a végén egy durvább dolog:

A Vodafone 540 a GSM Takács jóvoltából került hozzánk. Köszönjük.

Itt gondolom a cikkben szereplő mobil neve kellene, hogy szerepeljen. Egyébként tényleg szegényes így, ezek után a készülék, de lesz piaca: akinek tetszett a KP500 formaterve (nekem igen, a GS290 olyan gyerekes a gömbölyűség miatt, mint a Corby), az venni fogja, mert 5 megapixel olcsón...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Az eddigi legrosszabb telefonom a KP502 volt. Egy undorító lassú hányadék, jó látni, hogy ez a telefon is pont ugyan ilyen.
Érdekes módon nálatok (majdnem) minden telefon csak 2-3 napig bírja, de amikor megvettem én is a KP502-őt egy hétig simán elment (napi 5 óra filmnézéssel és egy csomó nyomkodással bírta a 3 napot)
Nem tudom, hogy mit csináltok vele, de szerintem ez is röhögve elmegy 5-6 napot minimum. :R

(#11) amanoba


amanoba
őstag

hát ezen a telefonon csak mosolyogni lehet.. :N

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#12) BloodRay


BloodRay
veterán

Ez a készülék igen gyengécskére sikeredett. :(
Akkor már ezerszer inkább a Mini. Persze nem egy árban vannak sajnos.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) Móci válasza amanoba (#11) üzenetére


Móci
addikt

Kivéve, ha megveszed. Akkor nem lesz mosoly. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) Wictor


Wictor
senior tag

Bog: 31.990 Ft kártyásan a vodánál. Már legalább 2 hete... :K

A KP500 egy ipari hulladék szintjén van. Annál már csak jobb lehet.

[ Szerkesztve ]

(#15) dwiki válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


dwiki
senior tag

Ilyenkor értem meg, hogy miért tartja az Aréna még mindig elég jól az árát...

szerk: véletlen kattintottam a válaszra, "új üzenet" lett volna

[ Szerkesztve ]

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#16) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

LG Prada-m van nemsokra megyek vele de telefonálni jó :C

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#17) Bog válasza Wictor (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Á, tenksz, nem találtam meg. Akkor jól tippeltem a cikkben :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) kaller1


kaller1
veterán

Szerintem nem fair lefikázni a készüléket, mivel annó a KP500-is ilyen áron, vagy picit drágábban indult, és még is sikeres lett. El kell fogadni, hogy ennyi pénzért ennyi jár.

.::> <::.

(#19) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem egy nagy szam ez a telo...

"There is nothing permanent except change"

(#20) RepeatSector válasza JanFe (#19) üzenetére


RepeatSector
senior tag

pedig papíron nagyon jónak tűnik!!!!
+ ilyen árért??? sztem eléggé korrekt ha vki egy samsung s5230-nál jobb

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#21) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

de azért a pradamat nem cserélném le rá, a pradam 1000xer jobb képeket csinál mint ez

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#22) che 1990


che 1990
tag

Az miért van hogy nem kapott semmilyen plecsni-t sem? :F

(#23) AS


AS
félisten

Függetlenül 40-45 ért láttam ami már vicc...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24) kaller1 válasza che 1990 (#22) üzenetére


kaller1
veterán

Mert nem 25k az ára. :D

.::> <::.

(#25) che 1990 válasza kaller1 (#24) üzenetére


che 1990
tag

De most akkor ez úgy van hogy csak az kap plecsnit ami egy kicsit is jónak mondható?Szóval nincs különlegesen rossz plecsni??

P.S. : Bocs az amatőr kérdésért :))

[ Szerkesztve ]

(#26) kaller1 válasza che 1990 (#25) üzenetére


kaller1
veterán

különlegesen rossz plecsni??

Van ilyen, de azt csak az olvasók szokták kiosztani, különösen indokolt esetben. ;]

.::> <::.

(#27) AS válasza che 1990 (#25) üzenetére


AS
félisten

OMG.... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#28) Pantal válasza _Orbi_ (#10) üzenetére


Pantal
senior tag

Valószínüleg tesztelik a készüléket. Különben is az érdekli az embert(legalábbis engem), hogy aktív használat mellett mennyit bír az aksi.

[ Szerkesztve ]

(#29) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sajnálom. Az ötlet jó volt, de nem hoztak ki belőle sok mindent. Ennyi pénzért ezek szerint ennyi jár.

(#30) RepeatSector válasza che 1990 (#25) üzenetére


RepeatSector
senior tag

most akkor jöhet a képbe az a dolog hogy sztem vegyél kínai érintős cuccot és hasonlitsd össze a kettőt lehet hogy az mtk fejlődik és nekem bejön de akkor is ez egy LG
igaz hogy butított s-class de így is eléggé stabil

+ most irtak vissz az mtkdev-ről fejleszetenek egy új chipet amiben 3d gyorsítás meg egy csomó nyalánkság pl multitouch :K bent lesz és mindez dual simmel vegyítve

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#31) littlelion21


littlelion21
addikt

Nagy kár a már aránylag jól csengő Viewty-nevet ilyen fosra elpazarolni.

(#32) kaller1 válasza RepeatSector (#30) üzenetére


kaller1
veterán

A multitouch mtk alá már egy ideje kész van, de nem kellene ezzel offolni a topikot. ;)

.::> <::.

(#33) RepeatSector válasza kaller1 (#32) üzenetére


RepeatSector
senior tag

jah csak milyen a megvalósítás próbáltad már mert én igen és inkább nem mondok semmi

jól szétoffoltam ezt a topicot is :C :C ;] ;] ;]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#34) kaller1 válasza RepeatSector (#33) üzenetére


kaller1
veterán

Hát ha már próbáltad, akkor miért írtad azt, hogy még csak most fejlesztik hozzá a chipet? :F :P ;]

.::> <::.

(#35) RepeatSector válasza kaller1 (#34) üzenetére


RepeatSector
senior tag

a normális chippet mert az előzőtől majdnem hulla lettem :W
nem mondom hogy melyik teló cloneja volt de nem az iphone-é

de amint irtam
+ most irtak vissz az mtkdev-ről fejleszetenek egy új chipet amiben 3d gyorsítás meg egy csomó nyalánkság pl multitouch :K bent lesz és mindez dual simmel vegyítve
a nyalánkságokhoz olyat kellett volna irnom + 3g + max 5mp kamera + 16milla szín + személyre szabhatóság

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#36) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem lett valami jó készülék, de mégis rengeteget fognak belőle eladni, mert érintőkijelzős...

(#37) Napfénysüti válasza ^Clown (#36) üzenetére

Igazad van. De amúgy azt nem értem, ezeknek az olcsó érintős telefonoknak milyen nélkülözhetetlen tulajdonságuk van egy hagyományos telefonnal szemben? :F
Ismerősi körben is anynian meg vannak ezekért őrülve én meg nem győzöm lebeszélni őket. ;]

Més que un club!

(#38) dedike válasza ^Clown (#36) üzenetére


dedike
addikt

...pluszban olcsón...

Lesz ebből eladás. De az én telómnál kisebb kijelzőt csesszék meg! :U

Napfénysüti:

Nélkülözhetetlen tulajdonság? Hát lehet nyomogatni a kijelzőt... Többet legalábbis nem tudnék hirtelen említeni... :N

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#39) $lim*$hady


$lim*$hady
csendes tag

Szerintem (használhatóságot kivéve amit nem tudok értékelni) 35 ezerért is jó vétel lesz mert úgyis lejjebb megy majd az ára.Amugy szerintem 30 alá nem fog menni mert nem az a kategória... :(.40-45 ezres kezdőár meg teljesen korrekt.

[ Szerkesztve ]

HPI E Savage játékvideók on youtube with LG Arena:)

(#40) Brutális eb


Brutális eb
addikt

A Viewty márkanév porig alázása.
Oké nincs xenon vaku de egy kis pöcs led sem?......

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#41) kaller1 válasza Brutális eb (#40) üzenetére


kaller1
veterán

Biztos úgy gondolják, majd a név eladja.

.::> <::.

(#42) jooker82 válasza kaller1 (#41) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igy van ,biztos a neve alapján akarják sikeressé tenni,de ez részemről nem tetszetős telefon...ha régi viewty és ez között kellene választani akkor a régi..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#43) caprine válasza kaller1 (#41) üzenetére


caprine
aktív tag

LG mint név? Hát......ne az F1-ből induljunk ki ahol ők adják az időmérőt.

Nekem 1 sztori jut eszembe. Eladóhoz a médiában odamegy egy vevő:
- Milyen DVD írót ajánl?
- Van akciós Plextor 11ezresért.
- Az nem kell, az noname!

És vett helyette LG-t :D

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#44) jooker82 válasza caprine (#43) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem arra a névre gondolt,hanem a viewty névre...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#45) dedike válasza jooker82 (#44) üzenetére


dedike
addikt

Mondjuk nekem az a név sem adja el, volt a típushoz szerencsém. Nem azt mondom, hogy rossz teló volt az LG KU 990, de annyira kiemelkedő sem!

Jó szerencsét!

(#46) jooker82 válasza dedike (#45) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ma már persze,hogy nem számit nagy telefonnak,de 2007 ben igen nagy népszerűsége volt...,a dizájnja még mindig ütős,csak ugyebár a menüje már elavult...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#47) mark77 válasza Napfénysüti (#37) üzenetére


mark77
tag

Csatlakozom.
Az érintőkijelzős készülékeket, hála az LG és társainak már "hagyományosnak" tekinthetjük :DD
Amúgy miért kell az érintőkijelzőt így erőltetni? Az 5 Mp es kamerát teljesen feleslegesnek tartom egy mobiltelefonban (legyen kisebb de jobb minőségű). És szabványos 3,5 mmes jack aljzatot minden mobilba ócska gyári fülesek helyett!

Cannibal Corpse

(#48) mark77


mark77
tag

Még egy kis adalék.
Kedves Bog Pc-s a telefonhoz adott PC-s szoftverekről alig írtok. Pedig megér néha sz is egy misét. Ha már az LG betegségeknél tartunk a legnagyobb kórságot úgy hívják : LG PcSuite.

Cannibal Corpse

(#49) Napfénysüti válasza mark77 (#47) üzenetére

Én is így vélem. Egy oksotelefonba vagy PDA-ba oké mert van hardver meg használhatod rengeteg mindenre: navigálás, netezés, dokumentumok olvasása, filmnézés, stb. Oda jó a nagy érintőkijelző. Na de ezekhez az olcsó telefonokhoz amik semmit se tudnak ahol ki lehetne aknázni a kijelzőben rejlő lehetőségeket. Ezek helyett én tuti biztos inkább vennék egy hagyományos de minőségi készüléket vagy egy olcsóbb okostelefontv(nem érintőset persze).
Ez mondjuk csak az én saját véleményem. Nagyon sok embernél látok ilyen Samu 5230-at meg KP500 és társait. Azért kíváncsi lennék ha megkérdezném őket mire használják akkor mi lenne az eredmény. ;]
Pl párom anyja: Samsung L700-a van ami egy kiváló készülék, a maga kategóriájában a legjobbak között van. De mégis szeretne egy olcsó érintőset csak épp nem tudná hogy az mire lenne jó de mivel trendi kellene neki. Ezt piszok jól csinálják a gyártók: eladnak olyan dolgokat amire nincs is szükséged. :))

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#50) jooker82 válasza Napfénysüti (#49) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem mindenki csak azért vesz érintős telefont mert érintős és lehet vele nagyfiúskodni,hanem a nagyobb képernyő érdekében..főleg ugyebár a filmnézés miatt...Mégiscsak jobb 3 colon nézni mint 2,2 őn...
És hidd el azoknak akik ezeket az olcsóbb telefonokat veszik,nekik megfelel minőség meg minden téren a telefon,mert nyilván nem az fogja a 25-40 ezres érintős telefonokat venni akinek előtte 100 e ft os telefonja volt,hanem mondjuk egy SE k300 ról váltanak erre és nekik mindenképp előrelépés lesz ez az tapizós dizájn...lásdd a párod:D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.