Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#126) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Akkor, ahogy ígértem leírom tapasztalataim:
- Kezdem azzal, h nem volt sose még tapis telóm, de használtam már iphone-t és Arena-t is. Semmi panaszom nem lehet a gyorsaságra, de komolyan. Természetes az akadozással találkoztam, főleg a főképernyőnél leugró kis ablaknál, ahol a WIFI és egyéb található. Ha nem pakolom tele a 3 főképernyőt Widgettel és ikonokkal, akkor ott nem éreztem semmi laggot. Néhány alkalmazásnál és a fényképezőnél is van azért mit javítani a sebességen, de bőven használható, már már azt mondom nekem gyors.
- WiFi tökéletes, pillanatok alatt felismerte, csatlakozott, oldalakat vegyes sebességgel tölti, van ami nagyon gyors, van ami lassúcskább, de az is max. 6-7mp-s.
- A névjegyzék és a menüpontok is nagyon gyorsan siklanak, akadás mentesen. Ami nem tetszik az az új név hozzáadása, nagyon lassú folyamat...
- Air Sync-t még nem tudtam letesztelni, futkozós napon volt.
- Hangzás és füles. Elég jól szól a hangszóró, bár max. hangon már kicsit mutál. A sokat vitatott füles... Semmi bajom vele! :) De ha nagyon kritikus akarok lenni, tényleg egy kis közép hiányzik, de szépen szól nagyon.
- A menüben lévő lehetőségek bőven kielégítik az igényem, főleg egy D900i után...
- A fájlokat csak a saját mappából ismeri fel. (zene, kép stb..)
- Videó, hát ez viszont nem az erőssége, sokszor lassan reagál a fényre és kiég.
- Fotók, nekem vegyes érzéseim vannak, makró elég messziről fókuszál csak, képek fele, jó fele nem... Zoomolás a képekre nálam gyorsabb, mint a tesztvidin.
Mutatok párat:
[link]
[link]

Majd még írok, ha van vmi vagy kérdeztek.

Üdv: geri

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.