Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ateszzero


Ateszzero
őstag

A haver most akar ilyet venni.Mondom keresek itt valami tesztet,mert még nem hallottam a telóról sehol.Végig is olvastam szépen.
Lg Viewti-mhez hasonlítva nem komolyabb, sőt egy pár dologgal lejjebb is van.
50-et meg sehogysem adnék ki érte, igaz ő előfizuval veszi részletre, de akkor sem.
Mire lejár a részletfizetése, a telefon nem ér egy fabatkát sem.
Ha lenne most 50 ropim vennék egy Iphone 3G-t használtan.Én akkor sem adtam volna rá "tetszett "cimkét akármennyire is induló az ár.

(#52) jamais vu


jamais vu
csendes tag

Hali! Azt szeretném kérdezni, hogy a piros/zöld gomb világítását át lehet állítani, hogy ne váltogassa a színét esetleg ne világítson?

(#53) snicky


snicky
tag

Sziasztok!
Van már valakinek ilyen telója? Érdekelne a véleménye, érdemes-e vennem ilyet, vagy sem? Előre is köszi.

(#54) vinistv


vinistv
tag

Kártyás csomagban igencsak sokallom érte azt a 40.000 Ft-ot, lássuk be, ebben az árban vannak sokkal jobb készülékek, kategórián belül.

[ Szerkesztve ]

-

(#55) vinistv


vinistv
tag

Ráadásul kicsit kételkedve néztem át a tesztjeit, bár tény, hogy elég nagy hátszelet kapott a promókkal, de ugyanez volt tavaly márciusban a KP500-al is, aztán kiderült hogy nem is akkora durranás, még csak durranásnak sem nevezhető. Igazából olcsó érintős telót a népnek, kb. ez volt a lényege. :U

[ Szerkesztve ]

-

(#56) snicky válasza vinistv (#55) üzenetére


snicky
tag

Igazából én alap dolgokra használnám, telefonálás, sms, ébresztő, nagyritkán fényképezés, de jó képe-hangja-szép menüje legyen, és ami fontos, hogy legyen megbízható! Ha ezeket nyújtja már jó! Csak a kérdés, hogy nyújtja-e?

(#57) snicky


snicky
tag

Van valakinek már ilyen telefonja? Tegnap nézegettem a T-mobile-nál, bordóban, nekem nagyon tetszik. Érdemes megvenni?

(#58) savoo válasza vinistv (#54) üzenetére


savoo
addikt

pl?

(#59) savoo válasza snicky (#56) üzenetére


savoo
addikt

Ezeket már szinte minden telefon nyújtja. Ilyen telefont fogunk venni barátnőmnek, igaz mi előfizetéssel, azt a kemény 15 ezer forintot bőőven megéri.. Sokkal jobb mint a kb azonos árban lévő, lassú fos samkungok.

(#60) snicky válasza savoo (#59) üzenetére


snicky
tag

Nekem is megéri azt a 15e-t, hiszen én is előfizuval venném. Csak szeretnék annyira utánajárni, hogy nem fogom-e megbánni.

(#61) snicky


snicky
tag

Tegnap vettem egy ilyen telefont, most ismerkedem vele. Akit érdekel kérdezzen, és ha tudok, válaszolok.

(#62) jamais vu válasza snicky (#61) üzenetére


jamais vu
csendes tag

Hali! Azt szeretném kérdezni, hogy a piros/zöld gomb világítását át lehet állítani, hogy ne váltogassa a színét, esetleg ne világítson?

[ Szerkesztve ]

(#63) snicky válasza jamais vu (#62) üzenetére


snicky
tag

Szia!
Én nem találtam ilyen lehetőséget a kiskönyvben, amit adtak mellé, de nem zavaró. Mi a baj vele?

(#64) csotomatte


csotomatte
csendes tag

Sziasztok!
A telefonhoz adnak napelemes hátlapot, vagy azt külön kell venni?

(#65) tjb007 válasza csotomatte (#64) üzenetére


tjb007
nagyúr

Külön kell megvenni.

(#66) mukibuci válasza tjb007 (#65) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Biztos? A Vodafone-nál adják hozzá :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#67) tjb007 válasza mukibuci (#66) üzenetére


tjb007
nagyúr

A T-nél meg nem :)

(#68) V.Zoltán112


V.Zoltán112
tag

Szerintem a szolgáltatóknál elég korrekt az ára.

(#69) V.Zoltán112


V.Zoltán112
tag

hali, zenei szempontokból milyen a taló?

(#70) pkbetti


pkbetti
csendes tag

Amúgy meg 10 perc töltéssel 3 perc telefonálást tud, nem 3 órát! Az enyhén szólva képtelenség lenne.
Mármint napelemmel.

[ Szerkesztve ]

(#71) somasz


somasz
addikt

Meg tudja valaki mondani, támogatja-e a telefon a 4gb-os microsdHC-t? Itt a HC-n van a hangsúly, húgomnak kéne szereznem bele kártyát, és ilyet találtam...

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#72) vinistv


vinistv
tag

Én azt hittem a KP502 a KP500 úgymond javított változata. Ezzel a készülékkel meg csak annyi a bajom, hogy rohadt drága, bár azt hiszem most már 30 ezer környékén mozog T-Mobile-nál, de a tudása igencsak kevés. Hagyjuk már tényleg ezt a környezet tudatosság-dumát, már mindenhonnan ez folyik, oké aláírom hogy fontos, de ez már agyon van hangsúlyozva napi szinten.

-

(#73) vinistv


vinistv
tag

Na lecsekkoltam a témát: 33.291 Ft egészen pontosan T-Mobile-nál. Amúgy átnézve a tesztjeit és a technikai paramétereket, totál nem rossz kis készülék, hozzáteszem ennyiért. Azért elbírt volna még egy másodlagos kamerát videotelefonáláshoz és mondjuk egy 16 GB-ig való bővítési lehetőséget.

-

(#74) Milker


Milker
csendes tag

Ket napja nyuzom a telot, eddig eleg szimpatikus.
15-ert T-s elofizetesel nem rossz vetel, vagyis ez volt a legszimpatikusabb.
Az S5230 van meg hasonlo arban, de az valahogy nem fogott meg.
Utanna mar csak az okostelefonok jottek nalam szoba, de nem akartam egy zsak penzt kiadni "telefonra".
Ez a keszulek nagyon emlekeztet a meizu m6-omra, az osszeszereles minosege a kulso, csak az LG logo szinte a kulombseg :-)
A kijelzo nagyon korrekt es az erzekenysege is megfelelo.
A fomenut atallitottam gorgetosre mint az A-classos telefonoknal, a zeg-zug iphone megoldas nem igazan valt be, gyakran sikerul megnyitni az ikonokat a gorgetes helyet.
A menu sebessege nagyon jo, szepen animaltak es nemi valtozatossagot is belecsempesztek a keszitok.
Az sms irassal meg csak baratkozom, furcsa igy valodi gombok nelkul :-)
A qwerty gombjait jobb huvelykujjal meg eltalalom,de ballal van meg mit gyakorolni.
A fenykepek es nagyobb fileok megnyitasa kicsit lassu, nem egy eromu a kis Pop, de a kategoriajaban es az arahoz kepest elfogadhato.
Kihangositva szepen szol, a gyari fules eleg gagyi hatasu, marad a microusb-3,5 atalakito.
Azert el tudnek viselni nagyobb szabadsagot a menuben, de akkor megint a 40-50 ezres gepekrol beszelunk elofizetessel.
Ezert a penzert eddig ugy tunik hatarozottan megeri.
Telefonkent meg nem tudtam igazan kiprobalni, szamhordozas miatt majd csak jovo heten aktivaljak a kartyat.
Viszont nem szimpatikus, hogy a toltot bedugva tudom mozgatni fel-le a csatlakozot, a szg-ben sem olyan passzos a dolog, de telefonnal eddig meg nem tapasztaltam.
Korrekt teszt,nem igazan tudom kiegesziteni, de hatha tudtam segiteni kicsit aki esetleg ezen a telon gondolkodna.

[ Szerkesztve ]

Fel a fejjel te hulye!

(#75) téllegnemTom


téllegnemTom
csendes tag

hali, én kb 2 hete vettem, nekem ez szépis jóis, nem kell több. zenét ezen hallgatok, a ránézésre gagyi füles meg egész jól szól. szóval a teló az lájk. namost a gondom az, hogy a 4gb microsd HC kártyát mintha nem igazán ismerné fel. van rajta kb. 1,6 gb, aminek a fele megjelenik a kijelzőn, a zenék között, de elinditanám, és azt mondja a fájl nem létezik. a másik felét lejátsza. a memória infó szerint meg tele a memória, de azért még van szabad hely, több is , mint a foglalt... :S
nem tudjátok, ez azért lehet mert HC a kártya? vajon simával működne.
előre is kösz!
(u.i.: teccik az oldal, sajnálom hogy csak mostanság bukkantam rá.. :) )

(#76) Milker válasza téllegnemTom (#75) üzenetére


Milker
csendes tag

Nekem 1 Gb normal micro sd van benne, gond nelkul viszi, igaz masolni jo ha 300kb/s tud :-P
Ami meg igazan bosszanto az a zenelejatszo, igaz mashol is szokas, hogy kulon-kulon talalom meg a zeneimet ha azok kulonbozo albumokrol vannak osszepakolva egy mappaba.
Ilenkor erzem, hogy tul jot akarnak nekem a szoftverfejlesztok...
Megoldhato a mappa nezet is ha a sajat mappa kulso memoria fulbol keresem ki a dolgaimat, viszont akkor nem fut hatterben a lejatszo...
Fules temaban hetfon szuletett megoldas, egy sony ericsson fulhalgatoval klonoztam a gyari headset, nem erzem, hogy jobban szolna, a melyeket kicsit torzitja, bar a gyariban szinte semmi mely nem volt :-)
Szoval mukodik a dolog, egy kis batorsag es egy elfekvo sony fules (azert csak esszel, en sem a sennheiser cx500-asnak estem neki) kell hozza es egy forrasztopaka:-)

[ Szerkesztve ]

Fel a fejjel te hulye!

(#77) poero válasza téllegnemTom (#75) üzenetére


poero
aktív tag

Sziasztok!

Én lassan 1 hónapja használom, és már teljesen megszoktam. Nekem 8 GB-os SDHC van benne és gond nélkül kezeli. Én az elején amikor beletettem rögtön formáztam a telefonnal, lehet ez neked is segítene...

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#78) téllegnemTom válasza poero (#77) üzenetére


téllegnemTom
csendes tag

:D én is megtettem, és most müködik rendesen. de, de még mindig van annyi, hogy a memória info szerint 3mb foglalt, vagyis töküres a kártya, pedig van rajta most 1,2 gb zene, amit felismer és lejátszik. igazábol nem gond, csak nem értem miért.... :F
ja, és változatlanul szeretem a telót.

(#79) poero válasza téllegnemTom (#78) üzenetére


poero
aktív tag

ilyet is tapasztaltam az elején, de ezt azzal küszöböltem ki hogy a gépről való lehúzáskor leválasztom először a gépen a telót, utána meg a telón is megszakítom a kapcsolatot, csak ez után húzom le a kábelt a telóról.

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#80) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó!

A T-Mobilos Pophoz adnak memória kártyát?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#81) tjb007 válasza legiaap (#80) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, nem adnak.

(#82) szilu84


szilu84
tag

sim kártya nélkül milyen funkciók használhatók? pl: zenelejátszó, kamera, játékok?

(#83) nbandus


nbandus
csendes tag

Sziasztok,

Nekem LG telóm van, most szeretnék váltani, talán LG POP-ra, de a jelenlegi készülékemben van egy olyan hiányosság, ami nagyon zavar, és kíváncsi lennék ebben is megvan-e. Vagyis ha kikapcsolt állapotban van a készülék, akkor az ébresztő funkció működik-e?

Köszi a válaszokat: Andi

(#84) Sz.Gergő válasza nbandus (#83) üzenetére


Sz.Gergő
csendes tag

Hali!
Nekem nincs ilyen telóm, de a tesztben azt írják, hogy működik kikapcsolva is.

Számomra az nem egyértelmű, hogy akkor a T-mobile-nál adják hozzá a napelemes hátlapot, vagy sem? Ha nem, akkor mennyiért lehet beszerezni?

Írja a tesztben, hogy az előlapi gomb hosszú nyomásával kiold a billentyű/képernyő zár. Ez pl. zsebben nem gáz? Nem oldja ki véletlenül?

Üdv. Gergő

(#85) Fanni14


Fanni14
csendes tag

Hali!
Én ilyet szeretnék kapni ballagásra de játszik még a samu s5230 is. Nem tudom melyiket válasszam mert mindneképpen függetlenül szeretném. Az LG 39990 küröl van a samu meg 31-2000. Nem tudom melyik legyen. Samuja van a barátnőmnek is és nekem tetszik de jelenleg is samsungom van (L700) és engem néha naon ki tud akasztani. Tud valaki segíteni?
Ja, esetleg megérné Lg használtan venni vagy érintősnél azt inkább ne?

(#86) Sz.Gergő válasza Fanni14 (#85) üzenetére


Sz.Gergő
csendes tag

Hali!

Személyes vélem az, hogy Samut ne vegyél, mert a menüjük, illetve a programjuk elég gáz. Bár konkrétan az s5230-ét nem ismerem, de nem hiszem, hogy jobb lenne. Az LG-ket pedig nem ismerem, a nővérem fog ilyet venni, talán majd akkor okosabb leszek.

Szintén egyéni vélemény, hogy ballagásra ne használt telót kérjél :)

Üdv. Gergő

[ Szerkesztve ]

(#87) LG_Info válasza nbandus (#83) üzenetére


LG_Info
csendes tag

Szia,
működik. :)
Köszönjük, h vásárolod a telefonjainkat.
Üdv
LG Info

(#88) poero válasza Sz.Gergő (#84) üzenetére


poero
aktív tag

Az előlapon lévő gomb semmilyen esetben nem oldja ki a "billentyű" (inkább kijelző) zárat!
Billentyű zárat 3 módon lehet oldani:

1.: a kijelző alján megjelenő virtuális gomb hosszan "nyomva" tartásával (előtte mindenféleképpen valamelyik gombot meg kell nyomni a telefonon mert különben nem kapcsolja be a kijelzőt)

2.: a kijelző alján megjelenő virtuális gombot megfogva azt felfelé tolva, mint egy redőnyt feltolva. (előtte mindenféleképpen valamelyik gombot meg kell nyomni a telefonon mert különben nem kapcsolja be a kijelzőt)

3.: a telefon tetején lévő kikapcsoló gombot alap esetben 2x megnyomva, vagy ha már nyomtunk egy másik gombot és már él a kijelző akkor csak 1x kell megnyomni.

Amúgy a kikapcsoló gombot 1x röviden megnyomva azonnal lezárható a kijelző a menü bármely pontján járva. Ami szerintem praktikus dolog, mert akár SMS írás vagy bármi más közben ha megzavarnak vagy félbe kell hagyni, nem kell elmenteni és kilépni hanem egyszerűen a feloldás után onnan folytatható a művelet ahol abbahagytuk

Talán a 3. módszer a legkényelmesebb és kézre esőbb, én ezt használom.

A T-mobile nem adja hozzá a napelemes hátlapot, és memória kártya sincs a csomagban. Beszerezni nem tudom hogy lehet-e már még nem érdeklődtem utána, de ebay-en nincs az biztos, legalábbis én nem találtam külön a napelemes hátlapot.

Ha bárkinek van valami kérdése a telefont illetően, nyugodtan keressen meg, lassan 2 hónapja vagyok egy ilyen telefon gazdája.
Én meg vagyok elégedve vele, nem fagyott még nekem, eddig teljesen jól kezelhető, gyors.

[ Szerkesztve ]

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#89) GAB78 válasza poero (#88) üzenetére


GAB78
csendes tag

Szia

Lenne pár kérdésem, bár egy van ami nagyon zavaró. Mitől van hogy a telefonra csak lassan lehet bármit másolni? ( kb. 350kbyte/s a max).
A másik, hogy formatálni akartam a külső memóriakártyát, és biztonsági kódot kér (T-mobile), de lövésem sincs hogy milyen kódra gondol, nem találtam ilyesmit sehol.
Ami még érdekelne hogy milyen külső videoformátumot ismer, és játszik le, mert amivel eddig próbálkoztam - 3gp, mp4 - azt nem szerette. (lehet hogy a felbontásukkal volt csak gond), a kézikönyv meg elég szűkszavú.
Előre is köszi

(#90) poero válasza GAB78 (#89) üzenetére


poero
aktív tag

Megpróbálok válaszolni a kérdéseidre...
Azért lehet a telefonra csak annyival másolni, mert hiába ismeri fel a számítógép úgy mint egy pendrive, és hiába van benne esetleg microSDHC kártya, a telefon szoftverének és hardverének is dolgoznia kell a másolással, és ezek csak ekkora gyorsaságra képesek.
A formázáskor kért biztonsági kód az a kód ami minden telefonnál létezik mint biztonsági kód. Ez általában a 0000 vagy az 12345 szokott lenni, de mostanában már csak a 0000-val találkoztam. Neked a 0000 fog működni
Videóban a telefon a 320x240-es 3gp formátumot szereti, nem tudom te mekkora felbontást próbáltál. De a telefonokra mindig célszerű akkora felbontású videót feltenni amit max elbír. Nagyobbal felesleges próbálkozni.

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#91) Sz.Gergő válasza poero (#88) üzenetére


Sz.Gergő
csendes tag

Kösz a választ!
A napelemes hátlap hiánya szomorú, így már csak egy átlagos telefon, semmi "zöld" nincs benne. :(

(#92) poero válasza Sz.Gergő (#91) üzenetére


poero
aktív tag

Még a csomagolása az ami környezet barát, mivel újrahasznosított papír és szójafesték. :D
Kicsit sajnálom én is, szívesen kipróbáltam volna a napelemet hogy mit bír, de annyira nem égető. Így is jól el lehet lenni ezzel a kis telóval, mindenki meglapogatja hogy milyen kicsi... :D

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#93) GAB78 válasza poero (#90) üzenetére


GAB78
csendes tag

Köszi szépen, tényleg az volt a biztonsági kód.
Akkor nem is variálok tovább az adatsebességen, végül is nem olyan vészesen lassú, csak azért gyanakodtam, mert más telefonnál gyorsabb szokott lenni (legalábbis emlékeim szerint).

(#94) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Sziasztok!

Anyukám kinézett 2 telefont a T-nél,az egyik ez,a másik a Samsung S5230 la'Fleur.
Ezek a vásárlás feltételei:
-kezelhetőség.(melyik kezelhető könnyebben)
-áttekinthetőség
-Műkörömmel való kezelhetőség(Neki ez a legfontosabb szempont!),mennyire jól reagál műkörömmel érintésre.
-Megbízhatóság

Gondoltam rákérdezek mert az én LG arenám nem nyerte el a tetszését.

[ Szerkesztve ]

(#95) jooker82 válasza KennyONE (#94) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kérdés,h mért nem jó neki az arena??mert a felsorolt két telefon gyengébb mint az arena...
Az lg pop nagyon össze van rakva kissebb is tehát nőiesebb mint a samsung...
belsőre nem tudom,mert nincs ilyenem,de ugyebár a pop nagyon hajaz az arenára..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#96) KennyONE válasza jooker82 (#95) üzenetére


KennyONE
aktív tag

Mert az arenába van távolságérzékelő szenzor ami már a fülhöz közelítve sőt a táskába is lekapcsolja a kijelzőt.
Az érintőgombok,mert ha mutatok neki egy képet akkor természetesen azon a helyen fogja ahol a gombok vannak így mindjárt kilép.(én már teljesen hozzászoktam,ezért nem fogom ott :) )
Ő körömmel használja a telefonját,így az enyémet is körömmel akarná nyomkodni,de úgy nem megy mert nem olyan technológiát kapott a kijelző.
Meg azt mondja hogy neki túl sok a funkció.
A készülékház nagy.

(#97) Sz.Gergő


Sz.Gergő
csendes tag

Neten lehet kapni hozzá 6500 Ft-ért napelemes hátlapot. (Pesten)

(#98) eladohardver


eladohardver
őstag

Hi!

Van aki 16GB kártyával használja? Mert a gyártó weboldalán 8gb van írva max-ra néhol meg 16gb -ot írnak...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#99) eladohardver válasza eladohardver (#98) üzenetére


eladohardver
őstag

Tisztelt Ugyfelunk!

Koszonjuk az LG keszulekek iranti erdeklodeset! Az LG GD510 tipusu mobiltelefon maximum a 8GB kapacitasu MicroSD kartyakat tamogatja. Tovabbi informacioert keszulekeinkrol, szolgaltatasainkrol forduljon bizalommal ugyfelszolgalatunkhoz a 06 40 54 54 54-es telefonszamon (H-P 8-18).

Tisztelettel:

LGE Ugyfelszolgalat

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#100) eladohardver válasza pkbetti (#70) üzenetére


eladohardver
őstag

10 perc töltés 2.15 perc telefonálás 80000 lux melett... Napelemes panel használati utasításból szedtem....

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.