Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) draco31


draco31
veterán

Kicsúsztam az öt percből :U
Konvertálásnál én a Format Factory nevű csodát használom. Teljesen ingyenes, tud magyarul, bármit bármibe konvertál. mp4-es formátumba csinálom meg a videókat rá. Az alábbi beállításokkal használom. Még lehetne rajta finomítani kicsit, de szinte már tökéletes.
[link]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#152) marcus14


marcus14
tag

Énis ezt a progit használom tökéeltes működik ajánlom énis mindekinek :) :)

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#153) Szabónagymer válasza draco31 (#151) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

mp4? Nekem nem veszi! :(
Az ékezetes betűket tudom hogy lehet előhozni, és nem rég rá jöttem arra a trükkre is amit Te mondol, de ez sem minden betűnél létezik. Pl. az ö-nél nem csinál ő-t. De jól van, balamivel adózni kell az érintő képernyő oltárán, így fért ki. :) Bár tény, lehetne ésszerűbb sok esetben.... A format faktorit ki fogom próbálni! Köszönöm! :R

PC Suitra valakinek javaslata? Miért nem tudok kapcso.lódni pc suit-tal, ill. modemként hogy tudom használn? Vista esetén

[ Szerkesztve ]

(#154) draco31 válasza Szabónagymer (#153) üzenetére


draco31
veterán

Van nekem is egy mp4, amit nem akar vinni, amúgy nekem eddig mindent vitt. Itt van három videó, amit a fenti beállításokkal csináltam. Fontos a jó minőségű kiindulási anyag is. Néha bekockásodik egy-két helyen, ezen kellene még finomítani kicsit.

PC Suitra egyenlőre nincs ötletem, én nem használom. Vistával sem volt még eddig dolgom. :(

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#155) Szabónagymer válasza draco31 (#154) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Nekem böngészőbe van beépülőm, mivel youtube-ről tudok letölteni, és konvertálja is mp4-be. De nem hajlandó azt elfogadni. Megpróbáloma te ivdeóidat.

(#156) Szabónagymer válasza Szabónagymer (#155) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Viszi, és elég jók a videók is miőségre. :K Bár a Star Wars-t nem viszi. :(

[ Szerkesztve ]

(#157) Szabónagymer válasza Szabónagymer (#156) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

A Need for Speed-et kivéve ezek mostani mozi előzetesek, jól látom?

(#158) draco31 válasza Szabónagymer (#157) üzenetére


draco31
veterán

Nem, mindeggyik új 2010-es játék, mostanság fognak megjelenni.
Nekem viszont mindeggyiket vitte, és nekem a legújabb szoftver van a telefonon v10g, és nekem gyári független.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#159) draco31 válasza Szabónagymer (#155) üzenetére


draco31
veterán

Az így letöltöttet nekem sem viszi. Túl nagy a felbontás, és a bitsebesség is. Nem bír vele, ezért irja ki hogy nem támogatott. De ha az így letöltötet átkonvertálod, akkor már tetszeni fog neki.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#160) Szabónagymer válasza draco31 (#158) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

PÜ-ben írd már le, hogy csináltad a szoft frissítést, és hogy tudom a szoft verziót megnézni. Enyémre nagy vslózínűséggel a tés szoft után a még szarabb vodkás lett feltéve :F
Le akarnám cserélni a gyárira én is.

(#161) Szabónagymer válasza draco31 (#159) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Letöltöttem az FF-t és már használtam is. Király nagyon! Köszi a segítséget! :R

(#162) draco31 válasza Szabónagymer (#160) üzenetére


draco31
veterán

Menü->Telefon->Információ->Készülékadatok. A pü-t később küldöm, most telefonról vagyok, és csak délután kerülök gépközelbe.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#163) Szabónagymer válasza draco31 (#162) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Tökéletesen megfelel, köszönöm ekőre is!!!!! :R

Hoppá, hoppá!!!!!!!!!! Szoft verzió, V10c.... Tehát mint sejtettem, nem az eredeti! :F
Saját böngészőjével hozod be az oldalt, vagy te írtad, hogy operán jön be csak?

[ Szerkesztve ]

(#164) draco31 válasza Szabónagymer (#163) üzenetére


draco31
veterán

A saját böngészőt inkább hanyagolom, van rárakva opera mini is, de nem igazán használom. Találtam egy Bolt nevezetű progit, Egész jól használható, csak az ő-ű-ú-í betűkkel nem boldogul, egyszerűen nem jeleníti meg őket, bár ez nem a legfrissebb verzió, viszont teljes képernyős. Szinte minden indításnál rinyál a frissítés miatt, de ha frissít, akkor nem lesz teljes képernyős, így én inkább hagyom ezt.

Azt hiszem V10c-vel kezdtem én is a pályafutásomat. Én a hivatalos LG-s frissítőt használtam, így szerintem le lehet ide is írni. A neve LG Mobile Phone Software Update Tool. Az első link lesz a három közül, el kell majd fogadni a felhasználási feltételeket. Ezután letölt egészen pontosan 245kb. A kapcsolódás nálam nem mindig sikerül elsőre. A telefonon a PC Suitot kell választani kapcsolódáskor. Először a programot kell elindítani. Nálam előfordult már olyan is, hogy fura karakterek jelentek meg mindenütt benne, ekkor csak egyszerűen újra beléptem a programba.
Nálam ha a telefont rákötöm a gépre, akkor mindig elkezdi telepíteni a drivereket, hagyom futni, mert eközben kapcsolódik a frissítő a telefonnal. Telepíteni akarja a PC Suitot is, de mivel én nem használom, és le kellene tölteni, mert ugye nincs cd ezért ott a mégsét választom. Utána be fog jönni még egy ablak, ami a modem telepítése. (kilistázza az összes LG telefont, ha kell nyugodtan telepítheted, csak ki kell választani a telefon típusát, olyan 7 megát fog lerántani a netről) Nem használom ezt sem, így le is állítom a telepítését. Közben megy alul a kis csík, kiírja a telefon típusát, szoftverziót, és hogy van-e újabb. KÉP Mivel nálad lennie kell, így neked aktív lesz a Frissítés gomb. Innentől már nem igazán emlékszem, hogy mi van, (3 hónapja frissítettem) de azt hiszem felajánl egy biztonsági mentést, ha jól emlékszem, utána akkor letölt kb 120Mb-t, ez maga az új szoftver. Azt hiszem a telefonhoz sem kellett hozzányúlni, mindent csinál a program.
Nálam a netem sebessége miatt (meg a gép miatt is, ami lent olvasható) ha jól emlékszem olyan 35-40 percig tartott.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#165) Szabónagymer válasza draco31 (#164) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Köszi, majd neki futok, és kipróbálom a böngészőt is. A konvertálással görcsölöm még egy kicsit, nem mindent visz, pedig mindnél u.a. a beállítás.... :F

(#166) draco31 válasza Szabónagymer (#165) üzenetére


draco31
veterán

Konvertáláshoz egy kis segítség, nem tudom, hogy észrevetted-e.
tehát videót konvertálunk, és ott a mindent->mobil eszköz kell. Ekkor előjön egy ablak, és ott válaszd a kimenet beállításait. Ott pedig keresd meg az LG sort, azon belül pedig azt, ahol a KP500-is van, és ott kell beállítgatni az álltalam felrakott kép szerint.
Ha így csináltad, akkor nem szóltam semmit. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#167) Szabónagymer válasza draco31 (#166) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Kis bénázgatás után rátaláltam és így csináltam. De azért köszi ismét! :R

(#168) Szabónagymer válasza draco31 (#166) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Konvertálásnál sokat görcsöltem, majd ráhagytam, be töltöttem a konvertálandó fájlokat, és ráhagytam. Dögölj meg címszóval, majd ha végzett megnézem mire jutott. Bejelöltem, hogy állítsa le agépet, ha végzett.
Ugyebár konvertáláskor készít magának a program temp fájlokat. Ha végez egy fájlal még akkor sem törli rögtön, és én már átmásoltam az átkonvertált fájlt. Ezé nem mehetett, Mikor megnéztem maga mit művelt, láttam, hogy nincs temp fájl, felmásoltam telóra, és minden tökéletes! :DD

A frissítéssel még szenvedek. Egyenlőre usb drájver bajom van, a milliom újra csatlakozás után már egyszer felismerte a program a telefont, de akkor is még drájver bajnak hisztizett.... :F Lassan az őrület határát súrolom, :Y de nem adom fel.....

(#169) Szabónagymer válasza Szabónagymer (#168) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Nagy soká rájöttem hogy tudok csatlakozni. Eredmény: ehhez a verzióhoz nem szükséges frissítés. Innen hova tovább? :O

Na ez a furcsa, frissítési információan V10g-t mutat.... :F
Nrm értem akkor most....

[ Szerkesztve ]

(#170) Szabónagymer válasza Szabónagymer (#169) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Kép Itt az eredmény.

(#171) draco31 válasza Szabónagymer (#170) üzenetére


draco31
veterán

Haverral diskuráltunk, és arra jutottunk, hogy talán a vista a hibás, mert blokkolhatja a tűzfala a progit, és ezért mondja, hogy a C-st nem kell frissíteni. Viszont kis képen meg ott van a G-s, csak nem tudja a tűzfal miatt. Szerintünk. Próbáld lelőni a tűzfalat, hátha.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#172) Szabónagymer válasza draco31 (#171) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Akkor a kisképben azt mutatja mire tudna frissíteni?
Láttam frissítési informágiónál M-Tel V10h is. Elvileg az még újjabb lenne mint a V10g? Bár az M-Tel nem magyar, arra külön m agyarnyalvi fájl kell, legalábbi is Sony Ericcson-nál így van, de ott lehet flash-eléssel is frissíteni, nem csak a SEUS-szal. A SE hivatalos frissítője.

(#173) draco31 válasza Szabónagymer (#172) üzenetére


draco31
veterán

Mi arra tippelünk.
M-Tel V10h. Biztosan újabb mint a G-s, bár nekem este nem ajánlott fel olyat. Hogy van-e benne magyar nyelv, azt nem tudom megmondani. Nekem a G-s ben 27 nyelv van ha jól számoltam, lehet abban is benne van, lehet hogy nincs.
Sony Ericsson-okat ismerem, 4 évig volt tőlük kétféle telefon is, és hát hogy finoman fogalmazzak, nem épp gyári állapotban volt (van) a menüjük, de ez más helyre tartozik. :DDD
Most is csak azért van ez az LG-m, mert nagyon jutányos áron jutottam hozzá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#174) Szabónagymer válasza draco31 (#173) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Na lelőttem a tűzfalat, helyzet változatlan.... :F

(#175) draco31 válasza Szabónagymer (#174) üzenetére


draco31
veterán

Töröm fejem kicsit hátha eszembe jut valami holnapra. Addig is ha esetleg egy xp-s gépen megtudnád próbálni, hátha ott menne.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#176) Szabónagymer válasza draco31 (#175) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Nem mondtál hülyeséget, mi több mondhatnám azt is, nyitott kapukat döngetsz....
Érik a gondolat, hogy leretkelem a vista-át, és xp-t rakok visssza.
De ez csak egyik oldala a problémának! Ugyanis hiába tettem fel a telefonra a FF minit (Bolt), nem engedi csatlakozni a netre. De nem csak azt, az Operát sem, és egy netes java alkalmazást sem! :F :F :F :F
Ez mi a bánatos isten miatt lehet? Nem merném kizárni, hogy ebben a voda keze is benne lehet.... Amúgy a saját böngészője működik, és minden profil beállítás stimmel. /elvileg.../

Ha van esetleg még valami okos tipped, emailban is megírhatod, ot még tudok is válaszolni, mert kiszámíthatatlan hogy tzudok gép előtt lenni.......

[ Szerkesztve ]

(#177) eladohardver válasza Szabónagymer (#176) üzenetére


eladohardver
őstag

nálam is xp-s géppel ment rá a frissítés... előtte w7 en asszem 1 órát szarakodtam vele... me azt hittem user error... :W

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#178) yoogie


yoogie
aktív tag

Mit lehet tudni a szoftver frissítésről ennél a telefonnál? Van egy T-mobile-os készülékem, lehet valahogy erre gyári szoftvert? Valahogy úgy gondolom ahogyan a KM900 Arena-nál.

(#179) Szabónagymer válasza yoogie (#178) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Az a szitu, hogy annyira gyerek cipőben járnak még ezek az okos, félokos telefonok, hogy még külföldi oldalakon is alig található valami téma a modingolásukról.
Az én eddig tapasztalatom szoftver csere/frissítés kapcsán a legszembetűnőbb az volt, hogy, pl a kalibrálás nem mindegyiknél oly pontos, valamint a social netvorking alkalmazás nem minden szoftveren van rajta. Amúgy egy az egyben ugyan az az összes. Hogy europe open létezik-e hozzá? Nos elvileg igen, de hogy az magyar-e nem tudom. Max annyiban más az is, hogy a hálózati protokolok nincsenek benne a kapcsolatokban. (internet, wap, mms, email protokolok) Eredetileg t-mobilos volt az enyém is, és vodás szoftver lett feltéve. A különbség a fentiekben írtak, valamint a hálózati protokolok egyértelműen mások.
Az biztos, ha bele pusztulsz sem fogsz a hivatalos updat-errel t-ésből vodásat csinálni, mert saját hálózatára frissít csak. Nem igazán tartom nagy létjogosúltságúnak itt a szoftver cserét, mert nincsenek sem t-mobilos, sem vodás tartalmak a telefonban, lásd, minit pl a vf live és egyéb szutykok. Elég csak egy unlock.

Elvileg lehet valahogy a mnü hátterét is változtatni, de még ne igazán jöttem rá, értettem meg miként is lehet.

Itt ír egy kis moddingról, csak a google-es szabad fordítás kicsit nehezen érthetővé teszi. Érdemes átböngészni az oldalt.... :))

[ Szerkesztve ]

(#180) yoogie válasza Szabónagymer (#179) üzenetére


yoogie
aktív tag

Köszönöm a kimerítő választ! :R

(#181) Babyke24


Babyke24
csendes tag

hello tud valaki segiteni nem mukodik a kijelzom

(#182) Szabónagymer válasza Babyke24 (#181) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Ad egy: -Fórumra írsz, nem csetelsz, illik némileg a magyar helyes írás szabályainak meg felelni, értem ezen az írás jeleket, és a mondat kezdési szabályokat.... :( Ma minden fiatal ennyire extra kúl, meg irtó laza? :F

Ad kettő: -Kérlek részletezd, mit takar az, hogy nem működik a kijelződ, mert ez ezer egy jelenséget foglalhat magába!
Nem mutat képet, csak fehéren világít, nem mutat semmit, nem reagál az érintésre....?
Szóval figyelmesebben és részletesebben tessék írni! És akkor biztos segítséget kapsz a kérdésedre! :K

(#183) Laca19 (a)


Laca19 (a)
aktív tag

Sziasztok!

Ma reggelre az LG GD510-es telefonomnál ez jelentkezett:
A középső Livesquare kezdőképernyőnél (ahol az utolsó 6 nevet/telefonszámot jelzi ki amelyikről hívás/SMS érkezett) az "emberek" feje átváltozott ilyenre.
Ez mit jelent? Újraindítottam a telefont, de nem állt vissza normál állapotra. Ez hiba vagy mit jelent ez a jelzés?

http://www.diesel.com

(#184) Laca19 (a) válasza Laca19 (a) (#183) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Ja ok, gondolom Halloween-re utal.

http://www.diesel.com

(#185) Szabónagymer válasza Laca19 (a) (#184) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Megnézve a linkelt képedet, rögtön leesett a tantusz. ;) Ez baromi klassz!!!!!!! :C Vajon lehetne még mahinálni a fejekkel?? Több lehetőséget rejt ez a kis kütyü, mint sem gondolnánk.... :))

(#186) draco31 válasza Laca19 (a) (#184) üzenetére


draco31
veterán

Ha emberről átállítod állatra, akkor jóval nagyobb lesz a töklámpás. Egyébként nekem a Livesquare hátterét is megváltoztatta.
Észre sem vettem volna ha nem kallódok erre. Akkor ezek szerint nemzetközi ünnepek tájékán még lehet számítani ehhez hasonlóakra.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#187) Laca19 (a) válasza draco31 (#186) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Ja, igen:
Például, ha átállítod a dátumot:
2010. május 05.
2010. dec.24.
2010. jan.01.

http://www.diesel.com

(#188) draco31 válasza Laca19 (a) (#187) üzenetére


draco31
veterán

2010, 02, 14- is hoz változást.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#189) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Én saját hátteret használok Livesquare-en, de azt én is tapasztaltam, hogy állatkákkal sokkal nagyobb volt a tökfej. De nem szoktam használni ezt a screent, tehát ha nem tévedek én is ide -nem jön hozzászólás értesítő email- észre sem veszem én sem.
ezeket a dátum pontokat kipróbálom.
Egy baj "van", hogy a menü háttere nem változtatható- bár elvileg mégis. Fentebb belinkeltem egy oldalt, érdemes átnézni, és tapasztaltabbak mondhatnának rá valamit....

(#190) Szabónagymer válasza Szabónagymer (#189) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Na végig próbáltam a dátumokat, eszméletlen faxa! :C

(#191) poero


poero
aktív tag

Helló!

Hát srácok, jó nektek hogy tudtok szoftvert frissíteni a telefonon!
Nekem a mai napig nem jött ez össze... (sem XP, sem W7 alatt)
Mindig az a végeredmény hogy a frissítő szoftver állítása szerint a legutolsó szoftververzió van a készüléken, ami mint írja is a V10A.
Pedig ha megnézem a program menüjében a támogatott telókat vagy mit, akkor ott a magyar GD510-hez ugye írja a V10G-t...
Megkerestem az LG szupportot is ezzel a problémámmal, amire annyi választ kaptam, hogy vigyem be a készüléket vagy a Budapesti vagy a Budaörsi boltba/szervizbe/márkaképviseletbe (már nem emlékszem micsodák azok a boltok) és ott felfrissítik nekem. :W
Köszönöm szépen, miskolci vagyok... :F

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#192) Szabónagymer válasza poero (#191) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Vadász le egy nem "hivatalos" szervizt, többnyire minden használt mobil kereskedés foglalkozik ezzel, és ott elvégzik neked, némi járulékos kár árán, ami a garanciád illeti. De ha visszább olvasol, épp én írtam egy hsz-t arról, hogy nincs kifejezett ráció e típus szoft frissítésére. Én azért frissítettem, mert netezek rajta, és nem vodás volta teló és nem volt meg a vodás hálózati protokolok. Itt nincs szembetűnő különbség a szoftver verziók között. Hülyeség miatt ne idegeld magad! Ha valami extra változásra számítol, ki kell ábrándítsalak, nincs különbség, de még a feltöltött tartalmak között sem. Legen az A, vagy G verz., minden kép és dallam ugyan az. Ha meg hálózatra akarsz át frissíteni azt az udater-ekkel ha meggebedsz sem csinálod meg. Értsd: T-mobilról vodára szoftverelni. Ehhez már box kell... :))

(#193) Reia


Reia
csendes tag

Én ezt a Livesquare-t nem értem mi is valójában.Ez most olyan mintha a mobilomon egyfolytában neteznék, mert nekem céges telóm ez és azt nem fizetik akkor ez most hogy is van? Valaki eltudná nekem magyarázni. Vagy valahogy ki lehet ezt kapcsolni.

(#194) draco31 válasza Reia (#193) üzenetére


draco31
veterán

Semmi költséggel nem jár. Mindössze kirakja az utolsó hat telefonszámot, amiket hívtál, vagy sms-mms-t küldtél. Van erre egy súgó is a telefonban. Menj a Livesquare-ra, és bal alsó sarokban ott lesz egy fogaskerék, menj rá, előjön a beállítás menüje, és ott menj a súgóra. Mindent elmagyaráz érthetően animációval.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#195) eladohardver


eladohardver
őstag

Üdv! Valaki használja 16gb-os kártyával?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#196) draco31 válasza eladohardver (#195) üzenetére


draco31
veterán

Én 4gb-ossal használtam, azt meg sem érezte.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#197) eladohardver válasza draco31 (#196) üzenetére


eladohardver
őstag

döfi nálam 8gb van... am meg ma bedöglött a kijelző... illetve kép van... csak a tapi nem műxik :O

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#198) Szabónagymer válasza eladohardver (#197) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Az nem egy olcsó dolog... :s alaphangon 5 ezer egy érintő pad hozzá. Őszinte részvétem. Amúgy nekem kétszer volt pop-pom, mind kettőtől meghibásodás miatt váltam meg. Szerintem túl zöld lett a készülék, mitől eléggé instabil.
Amúgy szerettem nagyon, okos kis jószág, még akku nélkül is el lehetett indítani, ha töltőn volt. Klassz, hogy giroszkópos a kicsike, elmozdulás érzékelős.
Én azt javaslom, hogy passzold le így, vagy javíttasd meg, és úgy.
Legfeljebb megbízható helyről szerezz másikat...

(#199) eladohardver válasza Szabónagymer (#198) üzenetére


eladohardver
őstag

még jó h az lg márkaszarvíz nem ilyen árréssel számolja... náluk a 4800 ft (speedshop-os ár)-os lcd 6-ba kerül és még ehez 4 munkadíjat kér :W

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#200) eladohardver válasza eladohardver (#199) üzenetére


eladohardver
őstag

igaz 3 hó gart vállalnak rá... úgyhogy tök8.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.