Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Motyika26


Motyika26
csendes tag

Sziasztok.Nekem is szoft.frissítési gondom van....feltettem a gépre minden hozzá kellő progit...(S-tool pc suite)...de nekem is ugyan azt csinálja mint egy előttem hozzászólónak...elinditom a progit...szoft frisítés...és azt dobja ki nincs szükség frissítésre.pedig a gyártó oldalán és a progi felugro ablakában is kidobja hogy van frissebb.de az istenért nem engedi.kilőttema tüzfaaalat is...mindent megprobáltam de semmi .:(. Valaki tudna segiteni?????
üdv Motyi

(#202) eladohardver válasza Motyika26 (#201) üzenetére


eladohardver
őstag

próbáld xp-vel.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#203) Motyika26 válasza eladohardver (#202) üzenetére


Motyika26
csendes tag

Úgy sem ment....most az vana gépen és semmi.:( egyéb ötlet ?

(#204) eladohardver válasza Motyika26 (#203) üzenetére


eladohardver
őstag

Futtatás rendszergazdaként indítsd a folyamatot?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#205) Motyika26 válasza eladohardver (#204) üzenetére


Motyika26
csendes tag

Ugyan úgy semmi.esetleg nem lehet újratenni valami másik progival a szoftot?vagy egy függetlenitő progi?lehet az a gond hogy T-Mobájlos.

(#206) eladohardver válasza Motyika26 (#205) üzenetére


eladohardver
őstag

akkor passz! nekem felment hibátlanul... Elvileg ez is T-bobilos csak UK-ből van.... Ettől függetlenül ment vele telenoros t-bobilos kártya is....

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#207) Motyika26 válasza eladohardver (#206) üzenetére


Motyika26
csendes tag

hát akkor nem tom én sem.azt nem értem hogy miért irja ki hogy V10A...a készülékinfó meg hogy V10g...:S....valami feloldókód vagy progi van hozzá,amivel meg lehet csinálni egy függetlenitést?

(#208) eladohardver válasza Motyika26 (#207) üzenetére


eladohardver
őstag

akkor vszeg ezért nem akar neked frissíteni... V10g az utsó szoft... enyiménis. Előbb nem azt írtad h a teló v10g-t ír?

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#209) Motyika26 válasza eladohardver (#208) üzenetére


Motyika26
csendes tag

de akkor azt nem értem hogya készülékinfó meg V10A-t ir ki,meg a telo is....miért???

(#210) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Most készülök a kislányomnak valami nyomkodni valót venni a szülinapjára. Oda van érintős telókért, és már idegesít, hogy az anyja Optimus One-ját állítgatja el folyton.

Samsung S5230, és ez között vacillálok.
Nagyjából egy kutya a két teló. DE, amint látom ez a topic soha nem ment. Ennyire nem terjedt el? Vagy mi lehet ennek az oka?

Meg sem merem venni. Nincs valami nagy háttere itt, és nekem az is számít.
Az s5230-nak azért még mindig van elég nagy tábora.

Minden esetre sajnálom. :(

Valaki esetleg tud fel hozni valami érvet, hogy még se a samut vegyem meg? :D

(#211) eladohardver válasza tzsolesz (#210) üzenetére


eladohardver
őstag

Hangszín szabályzó.... Meg én árulok egyet. :)

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#212) Szabónagymer válasza tzsolesz (#210) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

S5230 pont jó választás a lányodnak! Sokat utazok tömegközlekedéssel, és sok fiatal kezében látom. Az LG pop már kicsit komolyabb. Egy gombos kezelés, képenyők külön kezelése, dising jobb. Nekem volt mindkettő. LG előbb, majd mellé egy S5230. Az lg-t jobban komáztam. A samu egy idő után nagyon lomha lett. Képszerkesztésben is jobb az lg, bár kamerában mindkettőmjó, talán az lg-vel többet tudtam játszani. Samun nem tudtam túlexpnált képet csinálni...
Mind két készülék jó, egy idősek, kategóriásak. Ha a lányod alig van 10 alatt, vagy felette, akkor samu. Ha komoly hölgy, és 20-hoz közeli, akkor lg. A samu mellett mégnaz szól, hogy van fehér, bordó, rózsaszín kivitel is. Lányosabb. Az lg nem ilyen soköszínű.
Talán némileg ennyi...

(#213) tzsolesz válasza Szabónagymer (#212) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

3 éves. :D

(#214) Szabónagymer válasza tzsolesz (#213) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Bakker! Akkor
játék telefont vegyél neki, vagy ha már mindenképp igazit, akkos samsung cordy-t, bagy sony ericsson jendo-t. Azok kb alig többek mint játék telefon...

[ Szerkesztve ]

(#215) tzsolesz válasza Szabónagymer (#214) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Corby-t valamiért drágán árulja az a pár személy is aki árulja. Ezt meg megtudom venni 5K-ért, ennyit megérdemel a szülinapjára.
Játéktelefon, és billentyűzetes teló nem jó neki. Full jól használja a párom Otimus One-ját. :K

[link]

(#216) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok ,adott 1 pop teló a gond a következő, bekapcsolás után bejön a logó és befagy. mi lehet a probléma? ha ujra akarom szoftverezni milyen progit ajánlotok, mit tegyek? köszi a segitséget.
üdv Tibi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.