Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

De miért 4.3 a min. az óránál??? :O :O :O

Samsung Galaxy A54

(#2) gery2123 válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


gery2123
őstag

Mert a többi már elég régi rendszer. Az sajnos egy másik dolog, hogy a legtöbb készülék 4.1.2 vagy 4.2 van.
Ettől függetlenül, biztos megvan az oka.

A bemutatás viszont nagyon jó, mondjuk lehetett volna egy kicsit többet írni az óráról. Használd egészséggel!

-- PSN_ID: GerY2123

(#3) ittakary


ittakary
nagyúr

A képeket PNG-be kérlek mentsd át, mert igy JPGben ordas hányadék a minősége :R

Címlapos írásnál kérlek adjunk a minőségre!

(#4) Dreimus válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Köszönöm a visszajelzéseket, a következő válaszokat tudom adni:
#1: A minimum követelmény, ha jól emlékszem a BT 4.0 LE használata miatt szükséges, mivel a rendszer innen támogatja az ilyen eszközöket.

#2: Remélem sok örömöt fog okozni és kevés bosszúságot :) A cikket folyamatason bővítem, jelenleg a kamera részét tapasztalgatom az is be kerül majd illetve a következő napokban jön az órára az 5.0-ás frissítés ezzel is bővíteni szeretném a cikket, tehát időnként érdemes lesz visszanézni.

#3: A képeket a következő tartalom bővítésnél cserélem jobb minőségre.

(#5) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Te is Telenornál vetted? Én is ott veszem de ezek a nyomorultak nem tartanak a boltban G3-at. Így várhattam rá egy hetet.

(#6) Dreimus válasza Just_Reboot (#5) üzenetére


Dreimus
senior tag

Igen én is tőlük vettem, szerencsére volt készleten is csak kicsit a kedvezmény mikéntjével voltak gondok nálam.

(#7) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Jó kis írás, egy kicsit több képet én is szívesen láttam volna az óráról kültéren láthatóság miatt.
Tracker progikat nem használsz véletlenül ? endomondo érdekelne főleg.

[ Szerkesztve ]

(#8) EczkE


EczkE
addikt

Ezt a cikket mindenkepp elolvasom, mert a G2 melle szeretnek majd egy ilyen okosorat. :)) :R

Asszem mindenféleképpen!

(#9) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Nagyon bejön ez az óra, de heroin árban van. :Y

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#10) Dreimus válasza ADAM1337 (#7) üzenetére


Dreimus
senior tag

A keresed felirtam a tobbi kozes karacsony mas napjan lesz lehetosegem frissiteni a cikket es a te kerdesedre a valasz benne lesz.

Tehat akinek van barmilyen kerdese vasarnapig irja meg ide es felkerul a listara.

(#11) ADAM1337 válasza Dreimus (#10) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszönöm szépen, nagyon szemezek ezzel az órával egész praktikus, úgyis a használat közben derül ki minden.

(#12) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi az írást, használd őket megelégedéssel. :C

"A lépésszámlálás már a heves karlendítést is számolhatja, nem tudom, más hasonló óra mennyire veszi figyelembe az ilyet, de érdekes volt számomra, ettől függetlenül szerintem hibahatáron belül teljesít."

Ugyanez a helyzet a Xiaomi MI Band esetén is. Ettől függetlenül a zsebre tett kézzel történő gyaloglás közben is pontosan méri a lépéseket. Az óra is?

"nincs rá lezsóidő"

(#13) persil


persil
nagyúr

Fura a cikkben az új antutu-ban elért pontszám, nekem mindenféle mókolást mellőzve 5.0-val 39 ezret adott úgy, hogy a rendszerfrissítés befejeztével rögtön letöltöttem (antutut) és úgy indítottam, szóval szerencsétlen teló még csak újra sem indulhatott, hogy tiszta lappal kezdjen.

Másrészről meg számomra pont nem mond semmit egy benchmark, ha látom, hogy gyors és gördülékeny egy készülék, akkor nem érdekel, hogy 10 ezer vagy 40 ezer az antutu score.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#14) Dreimus válasza persil (#13) üzenetére


Dreimus
senior tag

Igen nekem is furcsa volt az eredmények, mert ahány futtatás volt, annyi eredmény. Viszont minden esetben az első futtatást hagytam meg, mely rendszer indulás után keletkezett, nem akartam megpiszkálni, ahogy cikkben is szerepel, írhattam volna jobbat is, de nem akartam. Én magam sem hiszek a benchmark eredményekben csupán mindig vannak olyanok akik kérik, ezért futtattam le.

(#15) Valzor


Valzor
aktív tag

Köszi a cikket, egyik ismerősöm pont most gondolkodik ugyan ezen a konstrukción, küldöm is neki, hátha segíti a döntésben! :R

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#16) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

A cikket frissítettem a következővel:
-az általatok feltett kérdéseket megválaszoltam
-a képeket jobbra az oldal motorja miatt nem tudtam cserélni, így a képre kattintva jobb minőségben is megnézhetitek Dropbox-ból
-Android Wear 5.0 frissítés rövid bemutatása

További észrevételeiteket várom! :R

(#17) rep3at


rep3at
őstag

Érdekes ez az egész irány, én is el tudnék viselni egy hasonló kütyüt a kezemen, viszont nekem nem sürgős, megvárom amíg nem ilyen horror árban lesznek. Hogy mennyire lenne ez nekem hasznos? Látatlanban nem tudnám eldönteni, lehet hogy alig használnám de lehet hogy alig venném elő a telefont alapjáraton (sztereó bt füles szinte mindig megy).

A cikk jó lett, bár alapvetően mindkét terméket elég felületesen érinti.

Forward thinking. كرر

(#18) Dreimus válasza rep3at (#17) üzenetére


Dreimus
senior tag

Köszönöm a véleményed. Tény és való, hogy rövid a két termék elemzése ennek két oka is van. Az egyik a mobilarena teszt, mely a telefon minden részletére kiterjed a hozzá tartozó fórum részlegről ne is beszéljek, így telefon leírása emiatt felületes. Az óráról nagyon több infót nem lehet megadni, mivel ennyit tud, ami így is elképesztő lehetőségeket nyit meg most és a jövőben ez csak bővülni fog.

Természetesen akinek kérdése van az órával kapcsolatban ami nem szerepel a cikkben, akkor ne habozzon tegye fel és leellenőrzöm.

(#19) Garada


Garada
őstag

Ízlés kérdése de ez talán az első olyan óra ami nekem nem igazán felel meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.