Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hibavissza


hibavissza
veterán

Mi járhat annak a fejében, aki ehelyett hazamegy egy 40 colos B&O tévével?

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Megláttam az árát és....., ilyenem se lesz egy jó darabig. Ennyiért inkább autót veszek :D

(#3) xmaas


xmaas
őstag

Durva keszulek az biztos, de az ara meg durvabb :). Majd ha 200 ezer korul fogjak osztogatni oket majd elgondolkodom hogy veszek egyet belole

(#4) edari válasza hibavissza (#1) üzenetére


edari
őstag

"...az csak egy LG..."

(#5) joey04


joey04
titán

Jó lesz ez. Már nem ez a kategória, de mire kidöglik a plazmám, hasonló áron tudok majd venni szerintem OLED-et, és a jelenlegi hátrányok és ki lesznek javítva addigra. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Mercel


Mercel
senior tag

Na végre ez most már egészen ígéretes. Szépen lassan teljesen kiforrja magát az OLED aztán pár év és az árak is konszolidálódnak..

És akkor a plazma fanok lassan elkezdik majd lecserélni a plazmákat.:)

Akik egyébként önmagukban is számottevő vásárló réteget alkotnak, csak most még rejtőznek.:D

Remélem azt a pár évet Kibírják még nálunk is

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#7) adamssss


adamssss
veterán

Egyszer egy ilyent... No majd 5 ev mulva hasznaltan. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8) Viktor81 válasza xmaas (#3) üzenetére


Viktor81
senior tag

:)
Akkor nagyon sokára fogsz jó minőségben TVzni...
Nagyjából 10 év múlva lesz "elérhető" áron, de 65"-t kb. soha nem fognak adni 200e-ért.

(#6) Mercel
Ezt hogyan érted ?
Szeretnéd megvenni 5 év múlva a 65VT60-amat ? - szerintem nem, hiszen a "plazma fanok" itt inkább pejoratív jelző. Ezzel csak az a gond, hogy az OLED (ahogyan a plazma és bármi más) sem egy hibátlan technológia.

[ Szerkesztve ]

(#9) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

1.7 millió? Még jó, hogy lehet kapni... :Y

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#10) Gábor69


Gábor69
csendes tag

Valaki megtudná mondani, hogy mi a különbség a OLED55B6J és a OLED55E6V mert nem találtam specifikáció különbséget a hivatalos leírások alapján? Lehet, hogy csak a hangprojektor? :R

[ Szerkesztve ]

(#11) Viktor81 válasza Gábor69 (#10) üzenetére


Viktor81
senior tag

Az egyik B6, míg a másik E6...

Természetesen csak szórakozom Veled.
Parancsolj

(#12) Mentolka
Vicces figura vagy Te is !
200-ért szólj, ha tudsz, én veszek 3-at ! (nem viccelek)

[ Szerkesztve ]

(#12) Mentolka válasza Viktor81 (#8) üzenetére


Mentolka
senior tag

200-ért én már most megveszem tőled.

(#13) kolopele


kolopele
nagyúr

Nem rossz, lehet, elég lett volna egy ilyen is a 77 - es helyett, ráadásul az ára is barátibb.

(#14) tecsu


tecsu
addikt

Én csak az USB 2.0-t nem értem. Miért nem adják pár ezer forinttal drágábban, de három db USB 3.0 csatlakozóval?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#15) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Wow. Végre igazi minőségi előre lépés TV fronton. Remélem a 40" körüli, FullHD OLED-el ára normalizálódik pár éven belül. LCD-t már nem szeretnék legközelebb.

(#16) Mentolka válasza Viktor81 (#11) üzenetére


Mentolka
senior tag

Nálam az a lélektani határ. Most van egy ajánlat 65VT20 220e HUFért. Hátha le tudom alkudni azt a húszast belőle.

(#17) gianni85


gianni85
veterán

Pazar. Megdobhatnának eggyel :) Sajnos a jelenlegi ára kb a négyszerese annak amit egy megjelenítőre kiadnék.

(#18) Gábor69 válasza Viktor81 (#11) üzenetére


Gábor69
csendes tag

igen tudom, np:) egyébként sokat segítettél köszi.

(#19) ribizly


ribizly
veterán

Várjuk a 2nd és 3rd generation változatokat, amelyeknek már konszolidáltabb áraik lesznek. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) Cifu válasza ribizly (#19) üzenetére


Cifu
nagyúr

5 éve is ugyanezt vártuk... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#21) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Na egy ilyen TV majd olyan 500 ezer körül jó lesz. :D

(#20) Cifu

De azért tegyük hozzá nem is 65 colon 4K-ban vártuk, ugye? :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22) nbg


nbg
senior tag

"szereztünk innen-onnan" :DDD

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#23) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Betiltanám a tévé gyártást :K , inkább adnának már rendes 4K IPS 200Hz monitorokat elérhető áron :(( :DDD

(#24) tecsu válasza FollowTheORI (#21) üzenetére


tecsu
addikt

A lényeg, hogy sokan mindig azt várják hogy majd az aktuális csúcsnak lemenjen az ára. 5 éve és 10 év múlva is. :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#25) Cifu válasza FollowTheORI (#21) üzenetére


Cifu
nagyúr

De azért tegyük hozzá nem is 65 colon 4K-ban vártuk, ugye?

Tök mindegy, magáról az OLED technológiáról beszélünk. Most is mi az "alja" az LG kínálatának e téren? Fél millió forint körül az LG 55EG910? Ha csak 55" és FHD, mindegy, de még mindig messze vagyunk attól, hogy az átlagos embereknek elérhető árú TV-k legyenek az OLED TV-k...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#26) kolopele válasza Cifu (#25) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az átlagos emberek is vehetnek normális tévét, mindenkinek addig kell nyújtózkodnia, ameddig a takarója ér. Led tv - t például már lassan utána dobják az embernek, lassan már a legnagyobbnak is nevetséges ára van. Én is gondolkoztam egy kicsit, amikor a 77 - es LG Oled 4K - t megvettem, hogy nem lesz e elég egy kisebb, de a "takaró elv" döntött, és nem bántam meg végül :) A minőségnek ára van, ezt el kell fogadni.

[ Szerkesztve ]

(#27) Cifu válasza kolopele (#26) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az megvan honnan indult a téma?

Ribizly azon megjegyzéséből, hogy majd a 2. és 3. generációra várunk, amely már elérhetőbb árú lesz.

Erre írtam, hogy 5 éve is ezt vártuk...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#28) Zsmester89 válasza kolopele (#26) üzenetére


Zsmester89
őstag

És feljebb és feljebb....bár annyirt már projektor és moziszoba:)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#29) gianni85 válasza Cifu (#27) üzenetére


gianni85
veterán

Ahhoz nem ártana egy kis árverseny, de hát van az LG és jóformán ennyi. Pana oled tv-ket látok még, de valszeg abba is LG szállítja a panelt mint monopol gyártó

(#30) velizare válasza ribizly (#19) üzenetére


velizare
nagyúr

ez már az, sőt. a 2013as portfólióban volt először oled tv-je az lgnek.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#31) kolopele válasza Zsmester89 (#28) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem kell projektor.

(#32) kolopele válasza Cifu (#27) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ha az ember állandóan csak várna, nem venne semmit. A kártyáknál is ez van, mondják, a volta majd jobb lesz, de az még legalább 1 év, addig várjon az ember?

(#33) proci985 válasza Cifu (#25) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

na, akkor tavaly ota azert annak is harmadaval csokkent az ara.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szerintem a Pana plazmámat egy ilyenre vagy hasonlóra fogom tudni cserélni pár év múlva, mikorra az árak is úgy-ahogy beállnak. Remélem.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#35) ROBOTER válasza Tomassy00 (#23) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ja, 1:1200 kontraszttal, szépen tudja a szürkét reprodukálni.

(#36) djg


djg
aktív tag

Oke, nem olcso, de egy 55B6V mar friss termekkent is 850k, es ennel mar csak lejjebb megy.
Ez meg kepileg es szoftveresen is ugyanazt tudja, csak nincs 3d, ami nekem teljesen felesleges extra es nincs beepitett hangprojektor, ami szinten felesleges egy jo hangrendszer mellett. De azert meg ennek is jo 40w-os, joval az atlag feletti a beepitett hangszoroja.
En erre fogok loni a plazma utan, ha egyszer cserere szanom el magam.

[ Szerkesztve ]

(#37) Lauda


Lauda
félisten

MM-ban neztem multkor a tv-t, pont ez a napos demovideo ment rajt, allejto az biztos, mind kulsoleg, mind a kepminosege.

(#41) pengwin válasza Cifu (#20) üzenetére


pengwin
addikt

Az rendben van, de öt éve nem 4K, HDR, okos OLED volt a felső/csúcs modell. Nézd meg, hogy az akkori csúcs OLED tudását ma milyen áron kapod meg... Mert szerintem közel sem kerül annyiba, mint anno a felső kategória. Van haladás, csak lassú. :(
Mi is majd OLED TV-t szeretnénk barátnőmmel, mire oda kerülünk talán lesz is elérhetőbb áron, nekünk megfelelő (nem okos) modell.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#42) Duree


Duree
veterán

Nekem is nagyon tetszik csak sajnos nincs rá zsé.

duree54

(#43) Kékes525


Kékes525
félisten

Egy ilyen TV-é kellene nekem 55"-osban emberi áron (500 ezer alatt).

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#47) oszi666


oszi666
őstag

Mi az oka annak, hogy pl laptopba vagy monitorokba nem szerelnek oled, vagy amoled kijelzőt? Telefonokba is kb csak a samsung tesz ilyen kijelzőket. Drága, vagy le van védve?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#50) kokobe válasza XuChi (#2) üzenetére


kokobe
senior tag

Én meg 9g-s kurot és hozza ezt a képminőséget csak majdnen tizedéért ! :C

[ Szerkesztve ]

<---AMD___ATi--->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.