Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balintXD


balintXD
tag

ÉS hogy akarnak a 2. helyre kerülni...jó azt megmondták hogy, hogy de nem tudom kit akarnak megelőzni? Ugyanis a Sasmung is ugyan ezzzel a stratégiával megy 2010-ben és ők általában sokkal jobban meglovagolják a divathullámokat is. A nokia meg olyan vásárlókkal rendelkezik (az én családomban is sok ilyen van) akik az életbe nem próbáltak még ki más telefont a nokián kívül. Szeintem az LG örüljön hogy a 3.... :(( .........amugy meg alig várom már a gyártók tájékoztatásait a 4. negyedévról (főleg a samsungét) :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#2) kaller1 válasza balintXD (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Hát az ő fejükben az van,hogy a samsungék átveszik az első helyet,ők meg szorosan követik őket. :))

.::> <::.

(#3) balintXD


balintXD
tag

Nekem eggyértelműen a samsung telefonok a favoritok, de örülnék neki ha év végén Samsung, Nokia, LG, Sony e., Rim, Apple lenne a sorrend -ami egyébként nem lesz-

[ Szerkesztve ]

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#4) jooker82 válasza balintXD (#3) üzenetére


jooker82
nagyúr

A Motorolát hol hagytad?? :) :F
Egyébként nevettünk akkor is amikor 2004 ben bejelentette az LG h 2007 re a 3, legnagyobb mobilgyártó kiván lenni...ha egy évet csúsztak is de azok lettek..
Szerintem úgy ahogy fentebb irta vki ,a nokiát fogja 2-3 éven belül megelőzni mindkét koreai gyártó.
Az ,hogy vannak még megrögzött nokia fanok,az azt takarja,h még a 2-3 évvel ezelőtti telefonjukat tarták a kezükben ,amikor még jó megbizható telefonokat adott ki a nokia.
De ma már nem igaz...én pl a napokban a sógornőm ujonnan vett nokia telóját kezelgettem és recseg robog kb 1mm mozgása van a hátlapnak,a fülese irtó halk és nem megy bele a fülembe..
Tehát az újonnan vet nokiákról már nem biztos h évek múlva is a jót fogják elmondani..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5) kaller1 válasza jooker82 (#4) üzenetére


kaller1
veterán

Így van,ez a rangsor nincs kőbe vésve,akármi lehet.

.::> <::.

(#6) plus44


plus44
veterán

Számoljatok a Moto-val is:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) balintXD


balintXD
tag

A motorolát direkt hagytam ki -őt is bele kellet volna hogy írjam- csak a moto számomra olyan furcsa gyártó...nincs középkategóriás, friss fejlesztésű mobilja M.O.-n. És itt a hírekbe is inkább felső kategóriás telókról lehet hallani, ami nem foogsz minden egyes nap látni az utcán XD mint régen a Motorola V3-at és annak sok-sok tovább fejlesztett kiadását. :K

[ Szerkesztve ]

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#8) balintXD válasza jooker82 (#4) üzenetére


balintXD
tag

A nokiával kapcsolatban igazad lehet. Pl. anyának 1 éves nokia 5310-e van és semmi gond nincs vele... apa viszont egy újjabb fajta nokiát vett nemrég pontosan egy 5630-at és folyamatosan panszkodik róla... ;] Amugy a sony is kérdéses ugyanis nekik sincs valami jó helyük mostanság és nem is hallani olyan telóról ami hatalmas sikereket ér el vagy legalább nagy számban lesz eladva mint ugye samsung s5230, Lg kp500, Motorola v3, vagy Iphone 3g amik elég nagy sikerűek voltak más gyártóknál.

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#9) Langsam


Langsam
aktív tag

Milyen LG-k is vannak a hölgyek kezében ? :)

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#10) jooker82 válasza Langsam (#9) üzenetére


jooker82
nagyúr

Milyen telefon??? :D :D ..jaaaa amugy szerintem kf510 :B

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#11) madarasz92 válasza jooker82 (#10) üzenetére


madarasz92
őstag

Igen az..
Nekem volt nagyon jó kis telo..

(#12) fi:zi'k válasza jooker82 (#10) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Lehet nem működött jól az auto fókusz...elég életlen a kép. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13) jooker82


jooker82
nagyúr

"LG bemutatja majd új, 3 Screen Service nevű megoldását is, mely konvertálás nélküli videólejátszást tesz lehetővé számítógép, televízió és mobiltelefon segítségével is"
Ezt valaki leirná nekem bővebben
Hogy mért kell hozzá pl a tv is....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.