Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-25 10:30:04

LOGOUT.hu

Üdvözlet mindenkinek őszi nyereményjáték-sorozatunk második játékán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) #81556480 válasza sz.balazs.95 (#140) üzenetére


#81556480
törölt tag

ez igen, itt nagyon megy a kedvesség :D bocsmá tegnap este nem találtam hogy kell..

(#152) Joci10 válasza L4mie (#148) üzenetére


Joci10
őstag

És az fertőző? :D

(#153) DarthFater válasza Out (#150) üzenetére


DarthFater
tag

Na hát azért nem lehet mindent.. :D Telefonon meg amúgy sem.. :U :P ;]

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#154) Yofej75 válasza Out (#150) üzenetére


Yofej75
aktív tag

ha ő szerkesztheti meg a lehetséges négy választ akkor igen :DD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#155) ribizly


ribizly
veterán

Nem nagyon pörög ez a játék most valahogy... ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#156) -secret- válasza ribizly (#155) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Na tessék...

(#157) somogyib válasza DarthFater (#149) üzenetére


somogyib
őstag

Ez Lauda beállításainak a linkje? Mert akkor leokézom. :D

(#158) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

3. kérdésre az egyik válasz: "Csak szöveges tartalom jelenik meg a képernyőn, a képeket is programkódként jeleníti meg." The Matrix :DD Ez micsoda opció! Azonnal veszek egy LG monitort, és fény derül minden igazságra. :U

Jevons paradox

(#159) Aprósólyom válasza MK VII (#27) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Jó, de mint minden nyereményjátéknak, a játékot indító társaságnak célja van. Pl. hogy növelje a regisztrált tagok számát, aktivizálja a meglévőket, stb... Szóval nem az a cél, hogy ha valaki játszani szeretne, akkor növeljék a felhasználó diszkomfortját egy új kérdéssel az utolsó 20mp-ben....

Szerk.: A fentebbi hsz.-emhez: Az LG marketingese/PR-osa nagy Mátrix fun lehet. Pont a múlt héten néztem újra a trilógiát.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#160) ribizly válasza -secret- (#156) üzenetére


ribizly
veterán

Ennyi. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#161) L4mie válasza Joci10 (#152) üzenetére


L4mie
veterán

Jaja pár éve elkaptam/loptam/ Sacccotól :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#162) Saccco válasza L4mie (#161) üzenetére


Saccco
nagyúr

Pff... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#163) Joccc07


Joccc07
addikt

A 3. kérdés elég veszélyesre sikerült. Ne azt válasszátok amit helyesnek gondoltok, jelöljetek valami mást. ;]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#164) Gyula84 válasza Teaway (#7) üzenetére


Gyula84
veterán

ezért kell egy szelvénnyel játszani :D

Köszi a gamet :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#165) FunPro


FunPro
senior tag

Én eddig azt hittem a reader mód arra jó, hogy szebbnek tűnjön a monitoron a legújabb Tomb Reader. Direkt ahhoz vettem anno ilyen funkcióval rendelkező monitort, és az eladó is azt mondta, hogy igen, pontosan arra jó a monitor. Most akkor engem átvertek?

Vagy csak itt akarnak becsapni, hogy nincs ilyen válaszlehetőség? :F

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#166) Vakegérke válasza FunPro (#165) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnos olyan válasz sincs, hogy easy reader, öcsém!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#167) Joccc07 válasza FunPro (#165) üzenetére


Joccc07
addikt

Sajnos el kell, hogy keserítselek. Téged nagyon csúnyán átvertek. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#168) somogyib válasza Joccc07 (#167) üzenetére


somogyib
őstag

Már csak az a kérdés, hogy a boltban vagy itt a nyereményjátékban? :D

(#169) FunPro válasza Vakegérke (#166) üzenetére


FunPro
senior tag

Amikor először szembejött velem ez tulajdonság Én is azt hittem, hogy filmes vonatkozása van a dolognak. Naivan azt gondoltam, hogy Readerly Scott filmjeihez külön licenselt ambilight technológiával vannak felszerelve ezek a monitorok. Mekkorát tévedtem! Aztán felvilágosítottak, hogy ez a Tomb Reader-höz van. Gondoltam is, mekkora barom vagyok. . . :O

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#170) FunPro válasza Joccc07 (#167) üzenetére


FunPro
senior tag

A fene vigye el őket! Hát miért kell mindennek ilyen megtévesztő nevet/címet adni?

Múlt héten is akartam nézni valami akciódús hacker filmet, le is húztam az Ip man nevezetű csodát. Hát nem egy ázsiai pali verekszik benne?! Nagyon berágtam! De szerencsére most nézem, hogy a moziban játsszák az IT című filmet. Az már csak nem okoz csalódást! :(((

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#171) lemusz válasza FunPro (#170) üzenetére


lemusz
addikt

:DD :DDD :DD :DDD :DD

(#172) somogyib válasza FunPro (#170) üzenetére


somogyib
őstag

:DDD :DDD

ui: Ezek után jobb ha átmész reader only mode-ba. :D

[ Szerkesztve ]

(#173) #81556480


#81556480
törölt tag

Jézus ereje! Minden játék topicja ennyire kisiklik? mert akkor itt a helyem ;]

(#174) somogyib válasza #81556480 (#173) üzenetére


somogyib
őstag

Nem ritkán.
Az előző játéktopikból nekem a nők sötétben való kitapogatása téma maradt meg. :D

(#175) LamaCube


LamaCube
addikt

Most nézem, hogy van új játék! Köszönöm! :R
Szerintem elég lesz hétfőn 16.59-kor nekilátnom, mindig így teszek és tévém sincs évek óta...

;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#176) KPistike válasza FunPro (#170) üzenetére


KPistike
aktív tag

Annyiban biztosan nem, hogy a szakma művelői is többször érzik magukat bohócnak - és elég régi topic szól arról, mikor kitör belőlük a gonoszság ;]
Talán Stephen King is erről írta az alapot ;]

K. P.

(#177) BiP válasza FunPro (#169) üzenetére


BiP
nagyúr

Én Indiana Jones filmet akartam nézni rajta, a Readers of the lost Ark a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

(#178) sz.balazs.95 válasza LamaCube (#175) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

"mindig így teszek és tévém sincs évek óta"

Nem lehetséges, hogy a kettő között van némi összefüggés? :P ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#179) Crinos


Crinos
tag

Azt hittem vmi audio csoda ez a dolog, mert hallgattam valamelyik nap a Readers of the Storm című számot a The Doors-tól, és így sokkal jobban szólt..... ;]

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#180) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Lesz még nagy ph-s nyereményjáték amúgy ?
Nekem az volt a legemlékezetesebb, amikor 10évvel ezelötti cache-ből kellett kitúrni a választ és társai ez túl könnyű. :DDD

(#186) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ááááá, elnézést, kiment véletlenül egy kérdés, amit egyáltalán nem akartam kitenni, mert nem elég egyértelmű. Gyorsan töröltem, és bocsi!!! Mindjárt jön a valódi negyedik kérdés...

(#187) macilacus


macilacus
senior tag

eltűnt a negyedik kérdés :Y
elolvastam a fórumot utána átmentem a játék oldalra, hogy megválaszolom a negyedik kérdést ráklikk, aszongya nincs jogosultság :Y ráfrissít, nincs is kérdés :Y lassú utazás vissza az időben :Y

ui:
Amíg írtam a fórum anya söprögetett :Y így már minden világos :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#188) FunPro válasza eszterencs (#186) üzenetére


FunPro
senior tag

A magyar LG oldalon pedig szépen le volt írva minden! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#189) -secret- válasza FunPro (#188) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#190) BiP válasza eszterencs (#186) üzenetére


BiP
nagyúr

Azért nem volt megválaszolhatatlan, de valóban jobb a békesség, mielőtt zendülés lenne a fórumon :)

Bár így is biztos lesz felhördülés, hogy "de én tuti megválaszoltam a 4-es kérdést, mégsincs ott a válaszom, ezért nem kerültem a kalapba", stb.stb.
Ne legyen igazam.

(#191) total90 válasza eszterencs (#186) üzenetére


total90
veterán

Én azt pedig jól megválaszoltam. Ha az új negyedik kérdést elrontom, akkor azért legyen kalap :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#192) FunPro válasza total90 (#191) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerintem hagyjuk a csába a 4-et, jöhet rögtön az 5! :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#193) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Én meg reméltem (hogy ha 10 mp alatt nem is lett meg, de ha ráfekszem, megtalálom és) hogy lesz egy kalapkönnyítő, esélynövelő kérdés. :) (És csak halkan jegyzem meg, hogy azért elég gáz, hogy a játékszervezőknek kell óvatoskodni, nehogy valakinek ne legyen meg 10 mp alatt és nekiálljon hőbörögni az ingyen cuccért...)

Eszterencs! Ilyen ki nem került kérdésekből esetleg párat bedobhatnál érdekességként a játék(ok) lezárása után. Lehetne tesztelgetni, hogy mit szólna a nép kicsit nehezebb, illetve csak kicsit macerásabb kérdésekhez, nekünk meg lenne még min csámcsogni, amíg a sorsolást csináljátok.

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#194) BiP válasza Sebaj Fóbiás (#193) üzenetére


BiP
nagyúr

Én örülnék akár egy ilyenekre épülő játéknak. Ami nem a toborzásról és a minél nagyobb kalapról, hanem a gondolkodós játékról szól.

(#195) eszterencs válasza Sebaj Fóbiás (#193) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nem az volt a baj ezzel a kérdéssel, hogy nehéz, hanem hogy nem egyértelmű rá a válasz. Több helyen többféle adat szerepel. Első nap ment volna ki, csak észrevettem, hogy nem oké, áttettem későbbi napra, hogy majd átírom valahogy, aztán elfeledkeztem róla... :W

(#196) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Pedig nagyjából mindenhol ugyanazt találtam, csak érdekes hogy a támogatott frekvencia alá ment a freesync tartomány, a kettőből kellett volna a jó válasz kombinálni. :)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#197) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Szétdúrtam a netet, mire egyik monitorokkal foglalkozó weboldalon találtam utalást. Csak most már kiváncsi lennék, jól írták-e, de ezt soha nem fogom megtudni.

(#198) Franklin válasza kovbandi82 (#197) üzenetére


Franklin
addikt

Az volt a trükk, hogy a magyar LG oldalon ki volt írva, az amerikain meg nem, pedig általában fordítva szokott lenni.

(#199) total90


total90
veterán

Most meg végül nem lesz 4. kérdés :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#200) Out válasza Franklin (#198) üzenetére


Out
addikt

Kit érdekel, az LG nem amerikai cég és mi sem Amerikában vagyunk :P

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.