Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bul07


bul07
nagyúr

Vitaminokat egye az akinek vitamin hiánya van
Csinálni kell egy vérvizsgálatot és kiderül
Vagy betegség miatt, után

De simán lehet változatosan étkezni, és megvan minden vitamin
És lehet ezt ám modern kajákkal is, mert egy nem multis hamburgerben minden benne van hús, zöldségek, sajt
Vagy egy girosz, abban is van sok zöldség
De lehetne sorolni hogy milyen ételek vannak tele zöldségekkel

Az a lényeg hogy túlzásba nem kell vinni

Írta itt valaki hogy görcsöl a lába ha nem szed magnéziumot
Tabletta helyet ehetne többet sok magnéziumot tartalmazó dolgokat, hüvelyeseket, halakat, olajos magvakat

Természetben minden jelen van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52) w.miki


w.miki
veterán

Egy másik cikk erről a propaganda oldalról:
Tényleg annyi C-vitamin van a multivitaminban, amennyi rá van írva?
Spolier: Nem. -10%

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#53) Apollyon válasza w.miki (#52) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Itt pont az olvasható, hogy egyébként még több C vitamin van bennük mint ami rájuk volt írva.

A cikk írta:
"Az egészséges embernek a C-vitamin szedése valószínűleg semmilyen pozitív hatással nem jár."

Nagyjából igaz, mivel az egészséges ember amúgy elég zöldséget és gyümölcsöt is eszik ahhoz, hogy ne kelljen még vitaminokat is szednie.

Na de ki számít egészségesnek? Mert átlagember biztos nem. Az átlagember semmit sem sportol, hanem össze-vissza zabál, és abból is legtöbbször szemetet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#54) Hieronymus válasza Apollyon (#53) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A vitaminok szedése leginkább pótcselekvés. A legegyszerűbb dolog amit az egészség érdekében lehet tenni.
Az már egy másik történet, hogy nem sokat ér, ha egészségtelen az életvitel.

Visszaél ezzel az édesipar. A cukorka nem jó a gyerekeknek, hiába szeretik. Ezért raknak bele C vitamint, lenyugtatni a szülőket. Van benne valami egészséges.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#56) kmisi99


kmisi99
addikt

Gyerekkoromtól kezdve 23 éves koromig zabáltam minden egészségtelent össze vissza, a fő táplálékom a cukor és a zsír volt, túlsúlyos voltam, egészségesebb kaját csak a tvben láttam, mozgás nuku vitamin nuku, meg nem mozdultam soha. Tök normális volt az egészségi állapotom, évente 1x voltam enyhén beteg világ életemben. Kis hőemelkedés, köhögés, torokfájás 1 hétig taknyosság, ettől komolyabb kb soha nem volt.

23 évesen 30kg ot fogytam le, rendszeresen sportolok azóta heti 3-4 alkalommal, borzasztó fitt lettem 10km eket lazán lefutottam, szigorú étrendet követtek, jó minőségű tápanyagok, rengeteg rost, telítetlen zsírok, alacsony glikémiás indexű táplálkozás, sok gyümölcs, az egyik legjobb sportolóknak való vitamin komplexet szedem, nemrég 4 hónapon belül életem két legkomolyabb megbetegedését szedtem össze, az első 3 hétig tartott és folyton átterjedt más más szerveimet fertőzve, a másiknál meg 40 fokos lázzal alig bírtam a gyógyszerért felkelni, inkább összekuporodva remegve könyörögtem magamnak hogy tudjak érte menni. Pedig az ezt megelőző "egészségtelen" években még csak gyógyszert se voltam hajlandó soha bevenni és anélkül is simán kigyógyultam, most meg rá kellett kényszerülnöm különben ott pusztultam volna el.

Innentől engem nem érdekelt az hogy egészség. Persze a sport meg a jó kaja meg a vitaminok megmaradtak, de úgy vagyok vele, hogy talán az életem meghosszabbítható valamicskét ezekkel, de szart nem ér ha megtámad bármi vírus vagy baktérium.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.