Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nekem csak a 3.1-es verziót adja magyar nyelven.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2) attila9988 válasza zsolt501 (#1) üzenetére


attila9988
őstag

Nekem csak a 3.1-es verziót adja magyar nyelven.

A csomag egyelőre csak angol nyelvű változatban érhető el, de a honosítást végző FSF.hu Alapítvány illetékes projektvezetője, Tímár András lapunknak elmondta: a magyar kiadás várhatóan még ma éjjel elkészül.

Nem árt ha végigolvassa az ember a cikket..:(

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#3) zsolt501 válasza attila9988 (#2) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Igaz, nem figyeltem a végére. :R

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Már elérhető a magyar verzió is most szedtem le.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) Erasmus válasza zsolt501 (#4) üzenetére


Erasmus
őstag

jaja, frissítettem is a hírt.

(#6) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Vajon a Lotus Symphony mikor frissül? :))

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#7) vince


vince
őstag

reinstall után ma reggel telepítettem a 3.1-et :) csorog le a frissített verzió...

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#8) Sianis válasza Erasmus (#5) üzenetére


Sianis
addikt

Örülök, hogy az fsf.hu külön is megemlítésre került!

Sianis

[ Szerkesztve ]

(#9) #41133696


#41133696
törölt tag

Én is lefrissítettem a legújabbat . ;)

(#10) glutamin


glutamin
őstag

Kíváncsiságból felraktam ma. Megnyitottam vele egy Word doksit. Kb 12 oldal egy tartalomjegyzékkel, néhány képpel, linkekkel, oldalszámozással. Nagyjából meg is nyitotta, de a tartalomjegyzék hiányzott. Ez elég szarvas hiba az én szememben.

Küllemre elég szép a program. Viszonylag gyorsan is indul a korábbi változatokhoz képest. De a fenti hiányosság nekem elég zavaró.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.