Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hát ez marha jó, egy dolog hiányzik belőle: Directx 10. :O

(#2) ftc válasza WonderCSabo (#1) üzenetére


ftc
nagyúr

DX10 ? Nem megvalósítható XP-n....átkellene irni komplett rendszert...driver modelleket....

(#3) Narxis válasza ftc (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

Akkor kezdjenek hozzá.

Thanos was right.

(#4) gézu


gézu
őstag

Teljesen értelmetlen a hírt a dx10-el kapcsolatosan kommentálni

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#5) WonderCSabo válasza gézu (#4) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Miért is? Nagyon sokan rebesgették, hogy talán lesz benne... És olvasd el a hírben linkelt fórum hozzáfűzését is...

(#6) gézu válasza WonderCSabo (#5) üzenetére


gézu
őstag

Az álomgyárat Hollywoodban építették fel, nem Redmondban...

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#7) sghc_toma válasza WonderCSabo (#5) üzenetére


sghc_toma
senior tag

a MS meg nagyon sokszor megmondta, hogy nem lesz.. komolyan azt várták páran, hogy áá, biztos csak jól beetetnek minket a Redmondiak, oszt igazából meg beleteszik? :U

in asm we trust

(#8) Onizuka


Onizuka
tag

Ha eddig alapból egyik service pack sem volt felrakva, akkor mehet fel rögtön a harmadik, vagy szép sorjában kell telepíteni a sp2-vel kezdve?

'am 22 years old and single!

(#9) ftc válasza Narxis (#3) üzenetére


ftc
nagyúr

Tessék meglehet venni Vista néven...Tényleg azt hitték sokan, hogy DX10-t beleteszi XP-be MS?

S most ne gyertek azzal, hogy volt iylen kezdeményeés...

(#10) WonderCSabo válasza ftc (#9) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát igen meg lehet venni, pont ezért nem tette bele az MS. Mert akkor még kevesebben vették volna a Vistát. Nos, ezekután én is kénytelen vagyok beszerezni egyet. :)

(#11) Onizuka válasza WonderCSabo (#10) üzenetére


Onizuka
tag

Miért is? Mert tán minap sikerült beszerezni egy 8800-ast? Mondj egy natív DX10 játékot. Crysis? Nem az. Kamu, úgy ahogy van. A megfelelő .ini-filet piszkálva ugyanúgy néz ki, plusz még gyorsabb is DX9-ben. Nem kell rohanni szerencsére. Mire tényleg lesznek ilyen játékok, tán a Vista is jobban kiforr...

'am 22 years old and single!

(#12) FTeR válasza WonderCSabo (#10) üzenetére


FTeR
addikt

a dx10hez teljesen át kellett írni a windows hw kezelési részét** és még pár "apróságot". így lett az xp-ből vista.

**emiatt van a vistának driver problémája. ha sp3-ban jönne a dx10 (és vele minden), akkor borulna az egész és most ugyanitt azon rinyálnál, h semmi sem működik.

(#13) moonman


moonman
titán

mán nemazért, de nem tölthető le az sp3, legalábbis hivatalos helyről még nem, úgyhogy ezt a fórumos linket inkább nem tettem volna ki hírbe.

(#14) BluEyes válasza moonman (#13) üzenetére


BluEyes
őstag

http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/v3-19990518/cabpool/windowsxp-kb936929-sp3-x86-enu_a2ca583dedcd86837796111a632efa29a23f4cc0.exe

Akkó ez valami warez oldal? :D

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#15) vazimódó válasza BluEyes (#14) üzenetére


vazimódó
senior tag

Köszi.Szedem. :R

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#16) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Ez mehet fel magyar XP-re? :F
Nem fogja átállítani a nyelvet?

Üdv. core2

(#17) sekli válasza Neil Watts (#16) üzenetére


sekli
addikt

atallitani nem fogja az biztos, mert fel se megy...

(#18) vazimódó válasza Neil Watts (#16) üzenetére


vazimódó
senior tag

Sajna nem tudom magyar xp-re felrakni. Még ha a nyelvi eszköztárban átállítom angolra akkor se felel meg neki. :(

[ Szerkesztve ]

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#19) vazimódó válasza Neil Watts (#16) üzenetére


vazimódó
senior tag

Mod-olni akartam és 2x is elküldte. :( Bocs...

[ Szerkesztve ]

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#20) Arhel válasza Neil Watts (#16) üzenetére


Arhel
senior tag

átállítani biztos nem fogja ;), a korábbi béták is csak angol nyelvűre akartak telepedni.. :(

[ Szerkesztve ]

(#21) BluEyes


BluEyes
őstag

Gyerkőcök!
Senki nem mondta, hogy ezt a - még nem végleges - verziót fel is kell pakolni. Majd ha kijön a végleges. magyarított, akkor lehet azzal próbálkozni. A hír "kipróbálásról" szóló része nem nekünk szól, hanem az angol xp-sek azon csoportjának, akik érdemben hajlandók tesztelni mindenféle módon a rendszerükkel, és tudják is, hogy mit csinálnak.
Tehát nyugi, most még nem kell nekiesni a letöltésnek.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#22) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Alapkérdés: vajon az SP2-őt tartalmazza? (azaz ha pl integrált installCD-t akar csinálni az ember, akkor SP2-es win-ba integrálja vagy natúrba :F (natúrt mostanában elég nehéz keríteni:()

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#23) #54715584 válasza t72killer (#22) üzenetére


#54715584
törölt tag

ha jol tudom minden service pack tartalmazza az elozo verziokat is
de ugyis csak azt tudod beleintegralni, ami meg nincs benne :)

(#24) WonderCSabo válasza FTeR (#12) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jó van na, nem kell letámadni az embert. Én még úgy tudtam, hogy lesz benne, de ha nem hát nem, elfogadom, és ha kijön Vista SP1, akkor a Vistát felrakom. PEACE! :R

Onizuka: .cfg fájlt kell piszkálni, és a very high shader, ha jól tudom, nem egyenlő dx10es effektekkel. De lehet, hogy igen.

[ Szerkesztve ]

(#25) moonman válasza BluEyes (#14) üzenetére


moonman
titán

nem, ez egy deeplink, ami ki tudja, hova mutat. amíg nincs róla KB article és download info page, de még hivatalos bejelentés sem, addig egyáltalán nem számít hivatalosnak.

(#26) t72killer válasza moonman (#25) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

így már nem annyira deeplink, ráadásul ez lehet, h újabb cucc is.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) PH 5.5


PH 5.5
aktív tag

Megpróbáltam feltenni egy natur xp pro-ra, nem jött össze. Azt mondta, hogy legalább sp1 kell neki. Jó, akkor fogtam egy másik xp-t integrált sp2-vel, semmi további frissítés nem volt rajta, arra már símán felment. Utána még kísérletképpen rádobtam egy hunmui-t, az is tökéletesen összejött. Mindezek után még lehúzott magának néhány biztonsági frissítést, azóta is szépen megy. Egyelőre még csak virtuális gépen próbálgatom, így sajnos nem igazán lehet képet alkotni az állítólagos sebességnövekedésről, de például az everest gyorsabban elindul rajta, mint az éles rendszeremen. Ami egy kicsit meglepett: nem tartalmazza a 7-es IE-t.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#28) Musicbox


Musicbox
tag

ez az angol sp3 felmegy a magyar xp sp2-re?

(#29) dave93 válasza Musicbox (#28) üzenetére


dave93
őstag

Ha kicsit visszaolvastál volna láthattad volna hogy NEM. :R

(#30) Lortech válasza PH 5.5 (#27) üzenetére


Lortech
addikt

Az Everest azért indulhat gyorsabban, mert a virtuális gépnek egyszerűbb a hardverfelépítése mint a hostnak, így gyorsabban lemegy a hw detektálás.

Thank you to god for making me an atheist

(#31) Shadows


Shadows
senior tag

srácok xp-re dx 10?? minek ??? 98 se-re nem kellene dx9?? röhelyes

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#32) PH 5.5 válasza Lortech (#30) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Jogos! Kicsit még kótyagos vagyok, hogy úgy mondjam :)

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#33) Lortech válasza Shadows (#31) üzenetére


Lortech
addikt

98se -re nem, mivel elhanyagolható a felhasználók száma, közülük is még kevesebben lehetnek, akik a dx9-et igénybevennék ezen a rendszeren. Ellenben az XP mai napig a legelterjedtebb PC desktop os. Szerintem egyáltalán nem röhejes igény, de ez van, nincs és kész.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#34) Shadows válasza Lortech (#33) üzenetére


Shadows
senior tag

nm érné meg az ms-nek ebbe belefeljesztei a dx-10-et, mert az ő üzletpolitikájuk: bérelj ms szervert, vegyél vistát vagy csak vegyél vista ultimétet, nem hiába van abból a retegből 5 féle vagy mennyi.........

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#35) Lortech válasza Shadows (#34) üzenetére


Lortech
addikt

Én tudom, hogy nem éri meg, nem érdekük, de nem erről volt szó.

Thank you to god for making me an atheist

(#36) Jarod1


Jarod1
addikt

mennyire érdemes feltolni az angol Sp3-at a magyar Xp-re? :F :F

(#37) doc válasza Jarod1 (#36) üzenetére


doc
nagyúr

úgy érted, fel lehet-e tolni?

(#38) CactuS válasza Jarod1 (#36) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kb annyira érdemes, mint amennyire visszaolvasni...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39) X@b3e


X@b3e
addikt

Mikorra várható az SP3 teljes és magyar verziójának a megjelenése? És kb. mikor lesz kb. SP3-al integrált Xp bolti forgalomban?

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#40) Vaze válasza X@b3e (#39) üzenetére


Vaze
őstag

Ez erdekelne engemis egy UP a totyiknak...

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#41) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Valószínű ez a végleges build lesz már, ha a pletykáknak lehet hinni, (magában jól lehet használni "csak semmi tömény :)") mivel a "Longhorn Server" (azaz Server 2008) kiadását megelőzi az SP3 és az már kint van a szoftvergyártóknál stb RTM verzió. Ez csak egy kis okoskodás szerintem bármikor megjelenhet a fájlcserélőkön de, évközepére tenném a habár lehet el szutymorognak vele 2009 -ig.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#42) kraftxld válasza zoltanz (#41) üzenetére


kraftxld
nagyúr

a Windows Server 2008 RTM már elkészült, szerintem 1 hónapon belől jön a végleges XP SP3

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.