Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Matek tanáromat idézve: "Aki hülye haljon meg."
Ha voltak ekkora barmok, hogy megjelenés előtt játszottak vele online, akkor meg is érdemlik...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

"aki ugyanis rendelkezik blokkal, annak nincs mitől tartania." - ezt nem értem. nekem is megvan (tesztelői példány), tehát ha azzal felmegyek, nem bannolnak? (a blokkot hogyan mutassam meg az ms-nek? bannolás előtt gondolom nem kérdez rá...)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) BloodyEddie válasza tDr1v3r (#2) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Én is ezen gondolkodtam...

Aki meg ilyen hülye, az meg is érdemli amit kap.

(#4) alien_ válasza tDr1v3r (#2) üzenetére


alien_
őstag

Jó a kérdés. Ha minden jól megy, holnap már meglesz a Forza 3 Limited Edition -öm, nem lenne jó, ha azért kéne kilincselnem, hogy leszedjék a bant.. Lehet, hogy bevasalnék rajtuk egy év ingyen goldot cserébe =)

Vistaboy: A postkép nagyon nagy! :DDD

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#5) Vistaboy válasza alien_ (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Sorry, ezt az új admin felületet még időbe telik megszokni. Most az egyszer nézzétek el nekem. ;)

tDr1v3r: A forrásoldalon így írják: "Don’t worry folks, anyone who bought a copy early is ok. In general, if you got a receipt, play away. These are illegit copies we’re hitting."

Ha nem felel meg a leírtaknak, akkor valamit félrefordítottam. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) JanR


JanR
addikt

Igy jartak... meg is erdemlik!

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Helyes, úgy kell nekik. :K

(#8) aram01 válasza D1Rect (#7) üzenetére


aram01
nagyúr

jaja ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) mad1


mad1
veterán

De sok eszuk van :C

Ne szemetelj ! = Steam

(#10) bOtX válasza tDr1v3r (#2) üzenetére


bOtX
aktív tag

Ha flashelt a boxod akkor bannolni fognak. Ha nem akkor nyugodtan mehetsz vele LIVE ra.

(#11) tDr1v3r válasza bOtX (#10) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem flashelt a gépem, eredeti tesztpéldánnyal mennék fel.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#12) Mazsika


Mazsika
őstag

így van meg is érdemlik... nyomik :DDD

Dáccsika

(#13) .Gregor.


.Gregor.
tag

Már önmagában, virágbolti játékkal Live-ra menni "okos" ötlet, de megjelenés előttivel Instant Fail... :DDD :C

Smith: Does Big Brother exist? O'Brien: Of course he exists. Smith: Does he exist like you or me? O'Brien: You do not exist.

(#14) Manbal


Manbal
senior tag

Én eleve azt nem értem hogy nem erdetivel miért engedi fel a live a Boxosokat?
Ott miért nincs erdetiség védelem? ez kirekesztés a PCsekkel szemben... :D

(#15) Gomez86 válasza Manbal (#14) üzenetére


Gomez86
őstag

Ha valamit elsőre nem értünk akkor ott valakinek pénze van belőle.

Jelenlegi példa: Azért mert ő feltöri a boxot, és úgy játszik vele még venni fog live előfizetést, és a microsoft mégiscsak keresett néhány dollárt az ügyön. Arról nem is beszélve, ha mondjuk még le is tölt valami kiegészítőt a tört játékához...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#16) bOtX válasza tDr1v3r (#11) üzenetére


bOtX
aktív tag

Akkor biztos, hogy nem fognak bannolni. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.