Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Jó kis game volt ez Lenry. :K

Kár hogy a Cyber nem sikerült elsőre ilyen jóra.
Ez az amikor az emberek vaktában hisznek egy olyan fejlesztő brigádnak aki korábban már nagy neveket tett le az asztalra. Majdnem 3 év kellett hogy rendbeszedjék a játékukat...

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#2) Gave


Gave
addikt

Épp minap nézegettem mennyi már a 100GB és felette játék alig 6-7 óra kimaxolt narratívval, ehhez képest a Witcher 50GB és szerintem a 2 kiegészítővel együtt, de talán külön is az eddigi legtartalmasabb játék amivel játszottam, pedig szinte az összes nagy név megvolt a műfajban.

(#3) KISDUCK válasza Gave (#2) üzenetére


KISDUCK
addikt

Pár napja agyaltam rajta, de amikor láttam a 100 csigabájtot inkább választottam olyat ami csak 60 és előbb ki tudom játszani.

(#4) Gave válasza KISDUCK (#3) üzenetére


Gave
addikt

Jogos, nem néztem, hogy mennyi lett az NG patch után, de még relatíve így is jó..

(#5) KISDUCK válasza Gave (#4) üzenetére


KISDUCK
addikt

Steamen nem láttam a teljes verzióra háttértár igényt úgyhogy benéztem virágboltba és látszott a jelenlegi hely igény és mondom kösz nem, alig bírtam a days gone-nak is feláldozni valamit és úgy éreztem hogy muszáj venni valamit mindenképp, mert volt majdnem 10 ojró a fiókon és addig akartam megválni tőle amig leárazás van. HZD dlc-jét is le kéne nyomnom meg a FC6-ot befejezni, az 140GB-t legalább felszabadítana. De erre vVágási Feri biztos azt mondaná, hogy lenne 140 gigabájtom akkor letöltenék valami nagy játékot.

(#6) Gave válasza KISDUCK (#5) üzenetére


Gave
addikt

Steam-en nem frissítették, ott még a régi 50GB van kiírva. GoG nálam is elkezdte lepatchelni az egészet aminek nagyon nem örülök a gyér sávszéllel :D.

Így nem lefrissítve ennyit foglal most nálam ng frissítés, modok nélkül.

(#7) nemlehet


nemlehet
őstag

Vannak játékok amiket néhány évente előveszek. Nagyon sokáig nem játszottam a Witcher 3-al, mert megjelenéskor nem volt hozzá gépem aztán időm, aztán éppen nem vonzottak az RPG-k... Hiba volt. Tényleg egy elképesztő alkotás, mestermű és örök élmény.
Hatalmas rajongója vagyok a könyveknek is, a játék más, de megítélésem szerint narratívájában, hangulatában és szellemében hű az író mondanivalójához.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#8) N€T0X|N válasza Gave (#6) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ez érdekes, mert nekem az NG 57.2GB (+750 MB save), minden DLC-vel. :F

Amúgy én is későn kezdtem el a játékot és utólag bánom (de azóta 3 és fél végigjátszásnál tartok), bár teszem hozzá, addig legalább nem volt hiányérzetem. Csak a Mass Effect trilógia hagyott bennem olyan űrt végigjátszás után, mint a Witcher 3. Ez a kettő nagyon magasan ver mindent az én szememben. (Nem állítanék sorrendet, mindkettőt imádom.)

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#9) Gave válasza N€T0X|N (#8) üzenetére


Gave
addikt

Én is ilyesmi méretre emlékeztem, GoG kliens bele dobott nekem egy 50GB "temp" mappát. :D

Szerintem sem érdemes kihagyni.

(#10) eldiablo válasza Gave (#2) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Minden játékon végig lehet szaladni.

Én elővételben vettem meg és nem csalódtam benne. Valóban többet ígértek mint amit kaptunk, de közel sem olyan rossz mint ahogy beállították. Néhány vicces bugot leszámítva semmi komolyba nem futottam.

61 óra után még ennyi mellék küldetés maradt a térképemen.

Azóta még 2 karaktert kezdtem el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.