Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) DeFranco válasza Crystalheart (#198) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Magyar ember bajsza
Mint a magyar bika szarva
Fölfelé áll, nem lekonyul
Körszakállhoz nem hasonul.

mert mindenrevanegybelgaszám :DDD

[ Szerkesztve ]

(#202) hoffman_ válasza mephi666 (#197) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ráró, az derék :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#203) Lenry válasza wwenigma (#196) üzenetére


Lenry
félisten

:F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#204) Crystalheart válasza DeFranco (#201) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DDD

(Az én arcszőrzetem olyan, mint a távol-keletieké, nem igazán lehet pöndöríteni, nincs annyi. :D Most egy hónapja nem borotválkoztam, de még mindig úgy nézek ki, mint az avatárom.)

(#205) wwenigma válasza bullseye (#199) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezek a képek azt sulykolják. Mondom, egyelőre nem zavar.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#206) bullseye válasza wwenigma (#205) üzenetére


bullseye
addikt

Dehogyis. Ezek poénok arról, hogyan nézne ki valami 100-150 évvel ezelőtt. Vagy max. arról, hogy mennyire rosszul és felületesen veszünk át és "magyarítunk" dolgokat - de már arra is rossz példa, mert ezek jók... Ezek (szerintem) még annyira sem sértőek, mint a szőke/rendőrviccek, meg társaik, pedig ott nem csak sztereotípia van, de még a poén is az illetők kárára sül el.

Lehetnének a szereplők kopasz kigyúrt merdzsós menedzserek de azt nehezebb photshoppolni, ráadásul a szövegük sem lenne jó, csak rengeteg káromkodás...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#207) doc válasza wwenigma (#205) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem egyaltal nem sulykolnak semmit, ez egesz egyszeru humor
az en nagyszuleim is parasztok voltak, nincs ezzel semmi gond, hacsak az nem, hogy sajnos egyre kevesebben foglalkoznak 'emberi lepteku' mezogazdasaggal :(
mindenesetre ha valaki sertonek talalja, szoljatok! de mondom, nem celja itt senkinek barkit is megbantani...

(#208) Crystalheart válasza wwenigma (#205) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(#209) Lenry válasza wwenigma (#205) üzenetére


Lenry
félisten

csak amennyire a rendőrviccek azt, hogy a rendőrök hülyék meg hogy Móricka a zsidóság Humor Haroldja. de ezt komolyan venni... ne nevettess...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#210) wwenigma válasza doc (#207) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mondom, nem zavar mert azert "minosegi" munkak kerulnek ki. :) Csak ugy benne van az emberben hogy na.

Lenry: tudnék én is ezt azt rajzolni, de félek akkor TEKnikusok vizsgalnak a gepem 2 nap mulva... pedig en is csak jellegzetességeket emelnék ki. Na tessék, csak kimondtam. Remelem megelozeskepp nem visznek el.

Crystalheart: Inkabb :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#211) bullseye válasza wwenigma (#210) üzenetére


bullseye
addikt

Hát amíg a jellegzetesség ugyanúgy külsőség, és totál súlytalan, mint ezeknél a mémeknél (pl hosszú a pajesza, kalapban van, és néha jiddis szavakat használ, vagy nagy kereszt lóg a nyakában és lovári szövegekkel dúsítja a magyart), addig nem hiszem, hogy bárkit zavarna, ha szintén jó a minősége.

Állítólag a lolcatz-t kikérték maguknak eleinte a macskák, mert a kutyák helyesírása is pocsék, abból lett a hotdogz vagy mi...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#212) mephi666


mephi666
nagyúr

van a két paraszt nevű formáció is, csak a bajuszuk nem stimmel teljesen :DDD

...mennyit poénkodtam én 10éve haveroknak, hogy hörgős-mulatós-metált kellene játszani, mert ilyen még nincs, erre ezek megcsinálták :C (és ráadásul szerintem nem is rosszul, mert ezt a fajta mulatóst tiszta fejjel is el tudom viselni)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#213) zone válasza Crystalheart (#208) üzenetére


zone
őstag

Ennek hatására.

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#214) zolee5016 válasza mephi666 (#212) üzenetére


zolee5016
őstag

Basszus ..ez eddig kiesett..nagyon jók.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#215) mephi666


mephi666
nagyúr

fb-ról:

devil may cry.... ááááááá :DDD :C (nagyon profi munka)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#216) Youri válasza mephi666 (#215) üzenetére


Youri
veterán

na egy olyan kaszát szánnék annak, aki így levízjelezi a képet...

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#217) PS7A


PS7A
tag

:C csudás topikocska ezitten

(#218) gamek!ller válasza 7 (#25) üzenetére


gamek!ller
senior tag

A 4everalone-n meghaltam :D

(#219) BomiBoogie válasza gamek!ller (#218) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Reggel én is azon mosolyogtam magamban. :)
"Mündég egymagamba' ". :DDD

(#220) bullseye válasza Youri (#216) üzenetére


bullseye
addikt

Amíg a sajátját, addig még elmegy...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#221) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez az egész egyébként Lenrytől ered, vagy ő már csak átvette itt és nyitott neki egy topikot? :)

(#222) mttssz válasza BomiBoogie (#221) üzenetére


mttssz
senior tag

Van amit már láttam ezelőtt, a komplett első poszt pedig azt hiszem az ő keze munkája.

(#223) Lenry válasza BomiBoogie (#221) üzenetére


Lenry
félisten

az első néhány, amik a cikkben vannak, azokat Facebookon találtam, egyik reggel jó pár helyen láttam kiposztolva a Paukembört és gondoltam megosztom. a többit már közösen kreáltuk és linkeltük ide.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#224) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

ez hogy maradhatott ki? ma találtam:

vagy vótmá?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#225) D4M13N


D4M13N
aktív tag

én deino drinks pixels tumblr oldalán láttam először,főleg a gyűrűk urá-s képeket.Ő is csinálta ha minden igaz.
[link]

(#226) Youri válasza bullseye (#220) üzenetére


Youri
veterán

Ha meg a sajátját jelöli meg ilyen ízléstelenül, akkor pláne no comment...

RTX ON

(#227) bullseye válasza Youri (#226) üzenetére


bullseye
addikt

Hát ja, de sajnos ha az ember csak szerényen a sarokba teszi, van aki rászánja azt a 10 mp-t, hogy kitörölje, és kiposztolja sajátként. Sőt, láttam már ismerős képét más vízjelével :)

A hazai vicces és lájkvadász oldalak egy része sajnos ebből él. Hogy dűjjön rájuk a meggyfa!

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#228) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Egy gond van ezzel... Megtaláljátok? :D

Üdv. core2

(#229) bullseye válasza Neil Watts (#228) üzenetére


bullseye
addikt

Hát erről beszéltem nyuszómuszó :(

Amúgy emlékszem volt olyan kisebb oldal ahol egy komoly szakcikk képei hirtelen megváltoztak, és mindegyiken az a felirat lett olvasható, hogy "Ezt a cikket a XXXX oldalról loptam". Sajnos ez itt nem játszik...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#230) Tybee000 válasza bullseye (#229) üzenetére


Tybee000
aktív tag

inkább örüljetek hogy terjed a hülyeség :D vicceknél sem szoktuk elmondani honnan ismerjük a viccet. a másik meg hogy ez népköltészetnek számít mármár :D

(#231) proci985 válasza Neil Watts (#228) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ehe. már vártam, hogy mikor repülnek rá a jelenségre a magyar 9gag klónok.

egyébként ez még enyhe, a likeolj és megmutatom, illetve az átkattintásra -természetesen jelzés nélkül- postolok a facebookodon mutatványokhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#232) bullseye válasza Tybee000 (#230) üzenetére


bullseye
addikt

Annak örülök, hogy terjed. Nem is várok érte állami kitüntetést, pénzt, de még like-ot sem (pláne, hogy az érintett kép nem is az enyém...). De ha valaki a saját vízjelét rányomja más poénjára, viszont arra nem marad ideje, hogy feltüntesse a forrást, annak nem. Nem tudom pontosan mi a jogállása az itt feltett képeknek, de ez még akkor is tisztességtelen, ha valami CC alatt megy ki. Pláne ha nem jóindulatból gyűjti be ezeket a képeket, hanem reklámbevételnek.

Az ilyen ember egy homokos hal - csak mert mindenre van egy SP epizód!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#233) Youri válasza proci985 (#231) üzenetére


Youri
veterán

9gag is a redditből táplálkozik...

RTX ON

(#234) mttssz válasza Youri (#233) üzenetére


mttssz
senior tag

Reddit meg 4chan-ről.

(#235) axelf92 válasza mephi666 (#215) üzenetére


axelf92
csendes tag

Danté betyár az én művem, ha valakit érdekel, tumblr-ön fentvan az eredeti. :)

(#236) Lenry válasza axelf92 (#235) üzenetére


Lenry
félisten

:D

szép munka :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#237) LatkaXtreme


LatkaXtreme
csendes tag

Most csak úgy eszembe jutott, hogy régen volt egy ilyen ötletem, ebbe a topicba meg úgyis idevág :D

[ Szerkesztve ]

(#238) ricshard444 válasza LatkaXtreme (#237) üzenetére


ricshard444
veterán

:D Akkor ezt úgy kell kiejteni,hogy KÁEFCÉ?

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#239) LatkaXtreme válasza ricshard444 (#238) üzenetére


LatkaXtreme
csendes tag

Legyünk kreatívabbak, kend. Van nekünk Lidlink, Tecsónk, Pennyünk, lehetne Kófic mondjuk :N

(#240) ricshard444 válasza LatkaXtreme (#239) üzenetére


ricshard444
veterán

:C

Vannak dolgok...

(#241) mephi666 válasza LatkaXtreme (#239) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy kufücs? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#242) D4M13N válasza LatkaXtreme (#239) üzenetére


D4M13N
aktív tag

ez a kép és a kófic tökéletes kombináció!

maximum kófic uzsgyiresti(gyorsétterem)
jót nevettem :D

[ Szerkesztve ]

(#243) Lenry válasza D4M13N (#242) üzenetére


Lenry
félisten

uzsgyiresti

:C :C

azonnal felveszem a szótáramba

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#244) Moleman válasza Lenry (#243) üzenetére


Moleman
addikt

+1 a Kófic Uzsgyirestinek! :D

(#245) oriic válasza mephi666 (#241) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol...

A Dante mocskos jól néz kijje...

Live-Die-Respawn

(#246) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#247) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#248) Neil Watts válasza philoxenia (#247) üzenetére


Neil Watts
veterán

Rögtön Na'vi lett? :D

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#249) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Egy gyors mert belefutottam az asszonyságba


[nagyban]

[ Szerkesztve ]

(#250) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.