Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Megy a bejegyzés a könyvjelzőkbe, nekem is van két ugyanolyan 22"-os HD monitorom, kipróbálom!
Szerinted van olyan plusz élmény, hogy áthozzam a monitort a másik szobából? :DDD
Plusz: hogy kötötted össze/milyen módon a monitorokat? (a PC-re)
Köszönet a postért! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Lenry válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Lenry
félisten

semmi különös, egyik a VGA egyik kimenetére, másik a másikra.

egyébként szerintem van akkora plusz élmény, így mostmár normálisan meg tudok nézni egy 1080p-s filmet, mert eddig a 19"-on nem fért el, de kettőn már el fog :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) mexicanraven válasza Lenry (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Értem, én is erre a megoldásra gondoltam!
Háth kiváncsi leszek, szerválok én is vmi jó igazi HD filmet! (50-60GB) :))
Ahol a monitorok összeérnek az nem zavar filmezés közben? (pl 2-3 méter távolságból)

when the sun shines, we'll shine together

(#4) sz4blya


sz4blya
csendes tag

az előző hozzászóláshoz csatlakozva nekem is ez lenne a kérdésem: a káva nem zavar? :F

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#5) Lenry válasza sz4blya (#4) üzenetére


Lenry
félisten

egy kicsit, de az élmény kárpótol :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) jimmy399


jimmy399
senior tag

Uh, köszi a tippet :C :R :R , énis VLC-t használtam arra, hogy több képernyőre tegyem ki a filmet, csak eddig nem jöttem rá, hogy a képfal erre a legjobb :) Mindíg kihúztam két képernyőre az egész lejátszót, csak volt, amikor megette a gépet a film... Levágással hoztam kb olyasmire, amin jó volt, csakhát akkor a film egyes részeit nem láttam, nomeg a két képernyőm képmérete különböző, 16:10 és 4:3... DE így egész jó, és anynira nem zavar be a kávák miatti hézag, meg a kicsi magasságkülönbség :)

--- N/A ---

(#7) proci985 válasza Lenry (#5) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyforma monitoraid vannak?

én két 19"essel toltam anno (tn/pva, képzelheted:) ), nagynak nagy volt, meg 2.35:1 kifér szépen.

kávát én megszoktam.

mondjuk mostanra ebből 19+21.5 kombó lett, de meglehet, hogy a probléma még lesz aktuális.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8) spety87


spety87
csendes tag

Hali!

Van egy ATi Radeon HD5570-es vid.kártyám. Van egy Lg W1934S -es monitorom. Szeretnék venni még egy ugyan ilyet. A cél hogy két egyforma monitor legyen az egy videókártyámon.
Megoldható ez úgy hogy az egyiket simán csatlakoztatom ( D-sub ) a másik monitort meg ( Dvi ) ben?! És ha igen akkor milyen lehetőségeim lesznek?! lehet egymástól független is, és lehet kiterjesztett is a kép?! Ha valaki tud segítsen!

Köszi!

(#9) Lenry válasza spety87 (#8) üzenetére


Lenry
félisten

nem igazán ide tartozik, de válaszolok:

Megoldható ez úgy hogy az egyiket simán csatlakoztatom ( D-sub ) a másik monitort meg ( Dvi ) ben?!

persze, miért ne lehetne?

lehet egymástól független is, és lehet kiterjesztett is a kép?!

persze, miért ne lehetne?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) donjohnson


donjohnson
addikt

huhúú, köszi! :R
pont ezt kerestem. :B

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#11) Lenry válasza donjohnson (#10) üzenetére


Lenry
félisten

örülök, hogy hasznodra vált

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) lamas


lamas
csendes tag

Sziasztok,
Ha a két ablakot szét rakom a két monitorra és utána dupla klikket nyomok az egyiken.. nem történik semmi.
Ezáltal nem lesz full képernyős. Mi lehet a hiba?
( a leírtak mind be lettek állítva)
üdv

[ Szerkesztve ]

(#13) hoffman_


hoffman_
nagyúr

köszi a bejegyzést, hasznos!

és mi van, ha valaki 15gb fölött nem hitvány vlc-t használ, hanem mpchc-t? ;]

a kérdés költöi :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.