Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] Fáccse

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

Akkor mostmár hivatalosan is létezel :DDD

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

R.I.P
Állítólag nem lehet törölni magad, csak nem lehet rád keresni, de te magad bármikor újraélesztheted. Na ez a kemény! :(((

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Jó buli. :) Csak okosan kell használni. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Lenry válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Lenry
félisten

megpróbálom helyén kezelni az egészet.
nem rakok ki hányós képet (nincs is ilyenem), nem osztok meg olyat, amit megbánnék (innen se töröltem még soha bejegyzést, pedig szerintem több személyeset osztottam meg, mint Facebookon egy fél város), nem jelölök orrbaszájba mindenkit.

ha meg megunom, akkor letakarítok minden letakarítható adatot, és nem lépek be többé.

lehet ezt ésszel is használni.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

gratulálok. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) zoo8800


zoo8800
veterán

Könyörgöm, facebook!!! nem fácse :D

rip and tear, until it is done

(#7) Lauda


Lauda
félisten

Jo kis cucc, amennyire idegenkedtem tole, szerintem nem fogod megbanni.

(#2) SymbianOS Most ezzel mi a problema? ;) A ph-rol sem tudod magad toroltetni.

[ Szerkesztve ]

(#8) zH. válasza Kolondrum (#2) üzenetére


zH.
senior tag

És akkor mivan? Hol itt a kemény dolog? Az ilyen 200 bloggal rendelkező Fb hatereknél talán csak a Microsoft trollok rosszabbak.

[ Szerkesztve ]

just be

(#9) Dany007


Dany007
veterán

Én január elején regisztráltam. Aztán valamikor ~ 1 hete inaktiváltam magam. Mert a törlés gombot tényleg nem találni. Állítólag valahogy lehet törölni is, de eléggé komplikált.
Ezalatt a majd fél év alatt megismertem a "rendszert" :) És rájöttem, hogy számomra nemsok haszna van. Eleinte még naponta többször néztem.
Érdekes volt, hogy a sok ismerős mit rak ki az üzenőfalra. Aztán már csak naponta néztem. A végén meg teljesen el is felejtettem. Egy idő után teljesen unalmassá vált a sok hülyeség. Ezzel szemben viszont egy idő után egyre idegesítőbb lett a sok marhaság amit az emberek kitettek. Volt pár értelmes is, de a nagyrésze hülyeség, fölösleges dolgok.
Na, majd meglátod te is :)

Persze ez csak magánvélemény. Szerintem én már a magam 27 évével kiöregedtem ebből stílusból. Én leszarom, hogy mi történik a haverjaimmal, mivel ha fontos dolog és rámtartozik úgyis megtudom. És nem élvezek arra, hogy megosszam mindenkivel mekkorát szartam reggel.
Persze ettől függetlenül lehet, hogy van aki megtalálja benne a számításait. Van jó oldala is.
Azt viszont nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy mennyire megossza az embereket. Hiszen elég sokan vannak mellette, és ellene is. Nyilván mindegyik okkal.
Amúgy a legjobb módszer, oszd meg és uralkodj :)

[ Szerkesztve ]

(#10) zH. válasza Dany007 (#9) üzenetére


zH.
senior tag

Tehát annyira nem jöttél rá fél év alatt, hogy van hide funkció.

just be

(#11) Ndruu válasza Dany007 (#9) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Így?

Harrrr!!!!

(#12) szőröscica válasza Kolondrum (#2) üzenetére


szőröscica
addikt

Állítólag, állítólag.... Első lépésként csak felfüggesztik, és te újraélesztheted. Ha ezt nem akarod, akkor teljesen törlik.

(#13) Kolondrum válasza zH. (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

Engem az zavar a fákkbukba, hogy mindent átitat illetve a mail fiókon is belerokkanna.Tudod ha szikrát adok egy gázmezőnek akkor azt már senki nem álltja meg. Én magát a reget akarom elkerülni, bár tudom (mivel látom), hogy aljas szemét módon úgy mennek a dolog, hogy csak a fákkbukon keresztül lehet elérni bizonyos infokat, szolgáltatásokat, lehetőségeket. Egyszer eljön az idő amikor a cél érdekében regelnem kell. Vúúúúúúúúúú. Biztosan osztom majd a népet, eddig se szerették nagyon ha kinyitottam a számat! ;] Vagy talán nem érdekel majd? Meglátjuk.

joamilestoné! Fb függő tinitől tudom! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Haladni kell a korral.

Nem csak deaktiválni, törölni is lehet, tessék: [link]

Megelőztek, sorry:D Az ilyen irományokra kapásból ezt linkelem be:DDD

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#15) Lauda válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem egyetlen email nem jon onnan, tudni kell beallitani. :K

(#16) zH. válasza Kolondrum (#13) üzenetére


zH.
senior tag

És mi van akkor ha regisztrálsz?


:D

just be

(#17) Mr X válasza Dany007 (#9) üzenetére


Mr X
veterán

A sok marhaságot nem a facebook rakja ki, hanem az ismerőseid. Nem az oldal a szar, hanem azok, akikkel ott bejelöltétek egymást. :)

(#18) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Felesleges vitázni, szidni fogom, pont! Kiléptem.

(#19) hakosh válasza Kolondrum (#18) üzenetére


hakosh
tag

Ne is hagyd magad! Ha engedsz a nyomásnak, akkor még a végén nem fognak komolyan venni ;]

(#20) Mr.Csizmás válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tisztára középkor :D

akkor segítek: van egy olyan hogy konto beállítások (nem tudom mi a magyar neve).

ott szépen ki kell venni a pipát sorban, hogy új jelölés, bökés, üzenet, stb. stb. akármilyen történésről értesítsen mailben. fél gond letudva.

átmegyünk az adatvédelem beállításaihoz, itt beállíthatod, hogy egyáltalán rád kereshessenek, ha rádkeresnek, idegenként mennyit láthatnak a profilodból, mindent, csak meghatározott dolgokat, vagy akár semmit, sőőőőt, még olyat is be tudsz állítani, hogy ne tudjanak rád keresni, ill. idegenként üzenetet se tudjanak küldeni (elsőre példa blueMerle, másodikra egy régi ismerősöm, aki nem ismerős fb-n, mivel nem tudok neki jelezni hogy ittvagyok).

szóval az adatvédelmi blabla facebook hisztis cikkek alapja a júzer error, hogy defaulton hagyott mindent, ami elég nagy betekintést enged.

remélem segíthettem :R

ps.: a marhaságok kirakásán is lehet szabályozni, akár adott személy, alkalmazás, vagy üzenőfali bejegyzéstípust is le lehet tiltani, hogy ne jelenítse meg a hozzátartozó postokat.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21) nem_tom


nem_tom
őstag

Én már egy ideje inaktiváltam magam. Értelmes dolgokról ott nem lehetett olvasni. Hülyéskedni jó meg minden, de ott 100% hülyeség folyt. Persze ez attól is függ, hogy kik az ismerőseid. Nem beszélve arról, hogy minden hozzászólásomat is lelájkolták.

(#22) Lauda válasza Kolondrum (#18) üzenetére


Lauda
félisten

Nem az a baj, hogy szidod, hanem az hogy ugy szidod, hogy fingod nincs a facerol. :D

[ Szerkesztve ]

(#23) hakosh válasza nem_tom (#21) üzenetére


hakosh
tag

Az ismerősök csak egy dolog, de vannak az oldalak. Én pl már csak azért is feljárnék, hogy megnézzem mit osztottak meg a kedvenc zenészeim, programok fejlesztői stb...

(#24) Lenry válasza Kolondrum (#18) üzenetére


Lenry
félisten

egész nyugodtan, mint mondtam én megpróbálom helyén kezelni: ez egy közösségi oldal, ennyi. többre nem szándékozom használni.
ha valaki körbeüzen, és ennek kapcsán megtudok valami fontosat, ami érdekel vagy érint, akkor örülök.
de nem fogok like-olni, bökdösni, megosztani, faszomtudja, stb.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) Gergő_


Gergő_
őstag

a faceságok nagy részét le lehet tiltani, törölni...

(#26) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Csatlakozz hozzánk :) (PH! csoport)

mp

(#27) D1Rect


D1Rect
félisten

Jobb mint az RSS.

Hülyéket nem kell visszajelölni+törölni a szűrőn átbújtakat.

(#28) danih válasza Lenry (#4) üzenetére


danih
addikt

így kell ezt - ha már regisztrálsz.
imádom amikor a birka munkát keres és a cv-jében milyen megbízhatónak és felelősségteljesnek mutatja magát, aztán a faszbúkon meg ott a sok hányós-füves rajos kép lájkolva 10-20 egyenidióta által... mindig röhöghetnékem támad :)

(#29) rolkaDb válasza molnarpeter (#26) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

hárminchét tág! nem semmi. csatlakoznék csak az nekem magas... :DDD

Elindítottál egy folyamatot amit nem lehet megállítani! :))

(#30) Dany007 válasza zH. (#10) üzenetére


Dany007
veterán

De igen, de akkor az értelmesebb bejegyzéseit se látom az illetőknek.
Mert ugye ez ilyen vegyes volt. Havonta volt 1-2 érdekesség, másik 100 hülyeség mellett.

És egyébként tényleg furcsa, hogy átlagban 25+-os ismerőseim voltak fenn. Páran külföldön dolgoznak, páran mérnökök, meg volt pár szoftverfejlesztő is, tehát nem az a rajos tinis csőcselék. Ennek ellenére tele volt hülyeségekkel a fal. Ami persze lehet, hogy csak nekem volt hülyeség másoknak nem : )

Egyébként könnyen mondja mindenki, hogy csak az "olyan" embereket kell bejelölni, akárkit nem... Na de ha jön egy régi oszt. társ akivel 4 évig együtt jártunk suliba, akkor elég nagy bunkóság lenne tőlem, ha egyszerűen visszautasítanám.
+ azért volt 4-5 ismerős, akik azért ha postoltak, akkor tényleg csak érdekes, értelmes dolgokat tettek ki. Viszont ez meg olyan 3-4 heti egyszeri - tehát ritka - alkalom volt.

Egyébként adatvédelem szempontjából tényleg jól skálázható. Viszont azt nem lehetett beállítani, hogy senki nem jelölhet be, csak az akit én bejelöltem már. Legalább ismerősök ismerősei mindenképp bejelölhettek.

(#31) EczkE válasza molnarpeter (#26) üzenetére


EczkE
addikt

Csak nem az a csoport amit én csináltam? :D Sajnos melóból nem tudom megnézni. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#32) Lauda válasza EczkE (#31) üzenetére


Lauda
félisten

De az. Mit gondolsz, miert vannak ilyen kevesen? :DDD ;]

(#33) EczkE válasza Lauda (#32) üzenetére


EczkE
addikt

Mert a csizmás is benne van a csoportban? :F :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#34) Lauda válasza EczkE (#33) üzenetére


Lauda
félisten

Mert bent van? :DDD :F Nem talaltam.

(#35) EczkE válasza Lauda (#34) üzenetére


EczkE
addikt

Mert te bent vagy? :F :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#36) Mr.Csizmás válasza EczkE (#33) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szótá? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37) EczkE válasza Mr.Csizmás (#36) üzenetére


EczkE
addikt

Csöndbe legyél. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#38) Mr.Csizmás válasza Lauda (#34) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig ottvagyok. te ki vagy? :D WJ?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39) adyz.


adyz.
aktív tag

beléptem a csoportba, és percenként kell elfogadnom a jelöléseket :DDD

ffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :DDD

(#40) Lenry válasza molnarpeter (#26) üzenetére


Lenry
félisten

in progress

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#41) EczkE válasza Lenry (#40) üzenetére


EczkE
addikt

Jó akkor beengedlek. :)
Írtam üzenetet is. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#42) Lauda válasza EczkE (#35) üzenetére


Lauda
félisten

Csak bent szeretnek lenni. Vagy nem arra gondoltal? :DDD ;]

Mr.Csizmás Azt nem arulhatom el. :DDD

(#43) EczkE válasza Lauda (#42) üzenetére


EczkE
addikt

Jelentkezz és talán bebocsájtást nyerhetsz a kiváltságosok közé. :DDD ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#44) Apollyon válasza EczkE (#41) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Látom elég sokan beírtátok a nicketeket:D Szoktatok amúgy találkozni mint ph-s arcok?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#45) EczkE válasza Apollyon (#44) üzenetére


EczkE
addikt

Volt már találka. :) Bár én még senkivel sem találkoztam. :D :(

Nem akarsz csatlakozni? ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#46) Apollyon válasza EczkE (#45) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már pár hónapja bent vagyok, Csizmás felvett a múltkor ;P Csak nem írtam még be a nevem .D Vicces "élőben" látni az embereket, kb mindenkit az avatarjával azonosítok tudat alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#47) EczkE válasza Apollyon (#46) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor tessék beírni a nevet, szeretem megismerni az embereket. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#48) Lauda válasza EczkE (#43) üzenetére


Lauda
félisten

Es mit kell teljesiteni a felvetelin? ;] :DDD

(#49) Apollyon válasza Lauda (#48) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Átmentél! :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#50) Lauda válasza Apollyon (#49) üzenetére


Lauda
félisten

Hat nem volt ecceru. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] Fáccse
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.