Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

én igen

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én nem használok wc-papírt. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) csimave


csimave
tag

Én nem.

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#4) máyköl


máyköl
veterán

igen

(#5) :-I


:-I
tag

szintén, az első a helyes. :))

nCore... :O :D

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#6) ABE


ABE
őstag

Egyértelmű, hogy a második konfiguráció a helyes. Habár az első tán esztétikusabbnak, harmonikusabbnak hat, a második vitathatatlan előnye a praktikumból fakad, ugyanis nyilvánvalóan könnyebb hozzáférhetőséget biztosít a szelet megfogásakor és letépésekor. Úgy gondolom, hogy a WC használatakor a praktikus megfontolások mindenképpen előrébb valóak a divatozásnál, ezért esik a második variációra a választásom.

Ptech

Oldalról kell ránézni a gurigára, ennyi a trükkje az infószerzésnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Ptech válasza ABE (#6) üzenetére


Ptech
őstag

De az egyesnél látja az ember, hogy mennyi maradt még a gurigán, ami hasznos lehet ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) zH.


zH.
senior tag

anno az 1.-re szavaztam ,szerintem egyértelműen az a jobb. 2. teljesen idétlen.

[ Szerkesztve ]

just be

(#9) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Attól függ, hogy milyen a tartó szerkezet. Ha csak egy ilyen sima fapados, mint a képen, akkor a második verzió lehet a helyes. Ugyanis, ha bepárásodik a helység (pl. fürdővel egyben van a WC), akkor az első verziónál a lelógó papír hozzáérne a nedves falhoz, így bevizesedne, ami kellemetlen mellékhatás egy WC papírnál.
Ha ilyen fali tálca-szerű, akkor az második verzió nem megfelelő, próbálja ki aki gondolja. Alul kivezetve a papírt (az alsó nyíláson), meghúzásnál a papír a tekercset lefelé húzza és nekifeszíti a tartónak, így gyakorlatilag nem lehet kihúzni annyit, amennyit szeretnénk. Ha megfordítjuk (első verzió), akkor sokkal kisebb felületen érintkezik a papír a tartóval, így könnyebben le lehet tekerni a megfelelő mennyiséget.
Legegyszerűbb egyébként, ha leveszed a helyéről és kézben fogva letépsz annyit, amennyi kell...

Harrrr!!!!

(#10) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

A 2. esetén rendszerint nem lehet egy rántással eltépni, mert legurgatom az összeset. Tehát az első praktikusabb. A legeslegpraktikusabb pedig, ha a guriga merőlegesen van a falon. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Dany007


Dany007
veterán

Sz.tem pont az a gond, hogy vannak akik az ilyenen gondolkoznak :D Abszolút nem szoktam figyelni, bár ettől még az elsőre szavazok én is, de lényegtelen.

(#12) Lenry válasza Dany007 (#11) üzenetére


Lenry
félisten

hát már hogy a fenébe ne lenne fontos? :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) samfishR


samfishR
senior tag

még emlékszek erre a szavazásra :D egyébként igen, 1.

(#14) Metalfan


Metalfan
senior tag

Eddig azt hittem, hogy csak a szotyinak meg a sörnek van közösségkovácsoló ereje, de ezek szerint a wc papírnak is :DDD

Szerintem meg két budipapír-tartót kell felszerelni, egyikbe egyféleképpen kell beletenni a papírt, a másodikba meg fordítva :))

(#15) RootRulez


RootRulez
félisten

Nekem is az első a szimpatikusabb. :K

═════════════════════════════════════════

(#24) Dili006


Dili006
csendes tag

Naná hogy az egyes. Ha a másodikat nézem - ez most furán fog hangzani - szabályosan zavar.

(#25) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Egyértelműen az első. A második verzió nálam nem nyer, mert valahogy mindig el akar kanyarodni a papír, ami könnyen szakadáshoz vezethet. :U

(#26) vans?


vans?
őstag

Alap, hogy az első. Engem speciel idegesít, ha a második képen látható módon van betéve a szaróhenger.:)

hábm bábm

(#27) danih


danih
addikt

Az én szavazatom az első megoldásé.
A második megoldásnál - amennyiben nincs megfelelően rögzitve - könnyebben lehúzható a guriga a tartójáról.
Szaros seggel meg tekerheted vissza fel, ha elgurul.

(#28) joey04


joey04
titán

nálam is az egyes nyert

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) No-kia


No-kia
őstag

2. a helyes

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#30) [balu]


[balu]
tag

Második. Az egyes (furcsa módon) idegesít. :)

(#31) :-I


:-I
tag

15 és 24 között mi történt? :F

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#32) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az egyes megoldás az üdvözítő. Könnyen gördül a papír, nem rángatja a tartó fedőlapját.
Az én WC-papír tartóm zárt. Alsó, elülső kivezetése is van. Az elülsőt használom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Samus


Samus
addikt

Úgy teszem be, ahogy épp a kezembe akad. Eszembe sem jutott még gondolkodni ilyenen.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#34) Manitou


Manitou
addikt

Én 2-esre szavazok. Nekünk olyan a tartó amiben az 1-es megoldás nem is lehetne használható :N

(#35) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

2-es.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#36) momo2828 válasza TazLeacher (#35) üzenetére


momo2828
tag

2-es .. Érdekes egy szavazás :DDD

(#37) bejmuller válasza [balu] (#30) üzenetére


bejmuller
aktív tag

engem is :F, tényleg furcsa

Második, egyértelműen. :)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#38) g4mer


g4mer
senior tag

Szerintem is az első, de ez már jó régi szavazás volt :P

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.