Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] 3D: Város

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Ha még sokáig csinálod, szerintem ebből majd még akár meg is lehet élni :K :U

Szép, látszik, hogy érdekel, és szívesen csinálod :) Én most fogtam neki C++-ot tanulni.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) máyköl


máyköl
veterán

Érdekes dolog ez, nehogy abbahagyd! :N

(#3) kovsol válasza szablya (#1) üzenetére


kovsol
titán

abból is meg lehet élni :) én most Visual C# és ASP .Net -t tolom

Lenry: ez a motiváció hiány nálam is felszokott jönni időről időre :(

May the Force be with you!

(#4) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Baldur's Gate 1, első helyszin, a fogadó.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#5) Lenry válasza lorenzen (#4) üzenetére


Lenry
félisten

a hasonlóság csak a véletlen műve lehet, soha nem játszottam BG-vel

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Badman 4ever válasza Lenry (#5) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Csináld meg mondjuk Szegedet vagy legalább egy részét, mondjuk a Dóm teret. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7) Dany007


Dany007
veterán

ööö ez most azért van olyan Call of 1 szintjén grafikailag mert mocskosul kemény meló részletesebben kidolgozni? Illetve renderelni?
Most csak arra lennék kíváncsi, hogy tudnál-e fotórealisztikus képet renderelni egy általad tervezett városról / házról?

(#9) Lenry válasza Dany007 (#7) üzenetére


Lenry
félisten

ez azért van a Call of Duty 1 szintjén, mert épp az volt a cél, hogy minél kevesebb polygonból és erőforrásból hozzam ki a jelenetet. az egész cucc 2200 polygon.

egyébként nem nehezebb meló részletesebbet csinálni, inkább csak tökölős. de meglátom, mint tehetek ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) malwy válasza Dany007 (#7) üzenetére


malwy
senior tag

Mindjárt megmutatja a ray-tracinges változatot:D

(#11) Dany007 válasza Lenry (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Thx! Én is valami hasonlóra gondoltam. Csak azt hittem, hogy a részletezéshez neked kell mondjuk a ház repedéseit vagy hasonlókat kidolgozni.
De lehet elég ha valami bump-mappinget ráengedsz :D

(#12) Lenry válasza Dany007 (#11) üzenetére


Lenry
félisten

ki lehet, de a fene se szórakozik ilyenekkel :)
textúrába belerajzolom és el van intézve

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) eastsider


eastsider
nagyúr

esetleg ilyen tech-demonak csinálhatnál olyat, hogy mondjuk egy macbookon mindent kidolgozol ahogy csak telik...:)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] 3D: Város
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.