Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A vezeték nélküli használatot a négycellás akku segíti, ami legfeljebb 5 órás üzemidőt kínál.

Nem fért bele nagyobb? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) kromatika válasza #17954112 (#2) üzenetére


kromatika
veterán

Ezt én sem értem.Fura .

[ Szerkesztve ]

(#4) nemlehet


nemlehet
őstag

Touchscreen felesleges egyszerűen a megcélzott rétegnek nincs rá igénye, ellenben ugye a touchscreen azt jelenti, hogy fényes lesz a kijelző amit viszont igen csak utálnak a gamerek. Hatalmas baki.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#6) Lambach


Lambach
tag

Legalább IPS?

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#7) oraihunter


oraihunter
aktív tag

"A világ első érintőkijelzős gamer laptopja!"
Hurrá!!! ;]

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#8) Because


Because
őstag

én elképzelem ahogy starcarftozik valaki az érintőn... játszottuk már mi is touchpadról :)

sőt MMORPG esetén is jól jöhet a bal oldalra kipakolt ikonok csak egy érintés, nem kell 1000gombos egér

van létjogosultsága!

[ Szerkesztve ]

(#10) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Szép lesz majd, mikor kocka barátunkat lemészárolják, mert nem lát semmit az összemaszatolt kijelzőn. Az akku gyalázatos szerintem, a minőségétől meg félek.

Nyugodj békében Integra!

(#11) nemlehet válasza Because (#8) üzenetére


nemlehet
őstag

Ha ez nem irónia volt akkor igen érdekes vélemény.

Nem vagyok nagy wow-os de más MMO-ból kiindulva vagy alig használt ikon tudnál érintősen használni (azt minek) vagy ha gyakran használtat akarsz azt úgy sem fogod tudni elég gyorsan nyomni. Most gondolj bele, elengeded a WASD-t, ráböksz a monitorra úgy hogy lehetőleg ne törd le és pontosan el is találd, majd vissza WASD-re. Addig meg 6x bedarálnak. Főleg öröm ez mondjuk egy világosabb helyen ahol minden ilyen próbálkozás után szép kis maszatfoltok maradnak a kijelzőn és egyre kevesebbet látsz belőle, amikor meg letakarítod akkor egyből karcolódik is.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#12) Because válasza nemlehet (#11) üzenetére


Because
őstag

teljesen komolyan mondtam :)

(#13) satz18


satz18
őstag

Az y50 jó nagy kazán lett, kellett mellé ez a normális méretű variáns, viszont nem ilyen áron. Ez az idei Y széria elég fail eddig sztem.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#14) oraihunter válasza #17954112 (#9) üzenetére


oraihunter
aktív tag

:Y :C
Hiába Vér-ék már csak így tolják majd! ;]

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#15) nemlehet válasza Because (#12) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem nagyon tudok elképzelni olyan réteget aki elég komolyan tolja ahhoz, hogy kiadjon ennyit, de elég casual ahhoz, hogy az érintőképernyő pozitívum legyen számára. Azért az 1000 euro feletti ár nyugaton is elgondolkodtatja a vásárlókat jellemzően 5-800 euro között vesznek laptopot de azt 2 évente cseréli.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#17) szabyka95


szabyka95
őstag

Vegre jon egy nagyobb kazan :D

(#18) Csacsa75


Csacsa75
csendes tag

Szerintem ilyen kialakítással nem is lehet "gamer", milyen hűtőrendszer lehet már ebben nevetséges.

(#19) M3oH válasza Csacsa75 (#18) üzenetére


M3oH
addikt

Hát igen. Ok, hogy van kraft, de ahhoz nem árt hűtés sem. Nem hiába olyan súlyos egyéniség az Asus G, Alienwarek, stb... Kell bele pár kg réz, hogy ne legyen kazán.

(#20) Duree


Duree
veterán

Az alapára sincs nagyonn rendben,de gondolom a fullosabb már fél milla körül mozog.Az meg már sok,akkor inkább egy igazi gamer gépet veszek.ennyiért.

duree54

(#21) Marcellus_


Marcellus_
csendes tag

Még ha nem lenne csillogó tapikijelző, el is gondolkodnék rajta... ;]

(#22) Tibroo


Tibroo
aktív tag

Sziasztok!
Írok ide is hátha valaki tudna segíteni.
Most vettem egy Lenovo B50-30 as laptopot,használtan,és alapon win 8 van rajta,de win7-et akarok feltelepíteni,de sehogyan sem akar összejönni,még a BIOS-ba sem tudok belépni,tudja valaki melyik gombot nyomjam meg,hogy betudjak lépni?F1-et már próbáltam,de ezt írja ki "Checking media"
Próbáltam F2-őt semmi,DELETE-ét semmi.Ötletek!? :)
Bejön egy kék-szürke képernyő és onnan sehova!
Még az is elég lenne ha vissza állíthatnám az eredeti win8-at,újratelepítve! :(

Mindent meg lehet oldani,csak igazán kell akarni.......!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.