Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) negyedes


negyedes
addikt

Hat ha mar uzleti akkor lefert volna rajta egy ethernet csati....

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Gyönyörű gép.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4) Thrawn


Thrawn
félisten

Gyönyörű gép.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5) ldave


ldave
félisten

Szép, ez a fekete-vörös összhang nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#6) FRENK1988 válasza negyedes (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

van rajta csak átalakítóval

Elkapott a megszerezni vágy...

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7) stutga


stutga
tag

De rommá lesz valaki perelve. ék alak, téglalap alak, "i" betű, majd nem sokkal mögötte "Pad"...

(#8) cer


cer
tag

A HP új Ultrájára leszek majd kíváncsi. A Folio-t nagyon eltalálták és ha most nem lőnek mellé akkor befutó lesz.

(#9) Misser válasza negyedes (#2) üzenetére


Misser
tag

Ha valaki ultrabookot vesz, az felteszem nem napi 8 órában egy asztalnál ülve használja. Ha meg cipeli mindenhova, akkor nem igen kell kábeles net.
Én simán meglennék nélküle...

#7: nincs az a cikk, ahol be ne nyögne valaki egy utalást a pereskedésekre. Ennyire nincs más gondolatotok egy cikk elolvasása kapcsán? Csak ez van, csak ezen tudtok pörögni? Költői kérdés volt, nem kell rá válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#10) lujó55


lujó55
őstag

nagyon komoly.
persze az ára is...

(#11) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Gyönyörű kis gép!

⭐ Stella

(#12) Orcsi


Orcsi
aktív tag

Hát ez nagyon szép gép ... ha belegondolok hogy a jelenlegi T420-asom is volt vagy 1100 dodo akkor ez nem is olyan drága :) (természetesen relative !!!) Igazi instant get gép !!

Same shit, different day!

(#13) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Dokkoló van? Mert akkor nem kár az Ethernetért.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) m2m


m2m
csendes tag

;]

AZ 1,3 kg biztos szép érték csak van könnyebb nála nem néztek meg a toshiba masináit mert ott van 1,12 kg-os is és meg olcsobb és jobb is már volt a kezeim között és nagyon ajánlom a következő típust.

Toshiba Portégé Z830-11M

http://ipon.hu/webshop/product/toshiba_portege_z830_11m/196310

280 bruttó!!! nem 500 ezer

(#16) atus72


atus72
senior tag

A dokkoló az szerintem kizárt, max valami USB-s megoldás lehetne mivel elég vékony a cucc :)

(#17) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

VGA port sem ártana egy üzleti gépbe, akárki akármit is mond... Annélkül manapság még nehéz prezentációt tartani. Az ethernet csatiról nem is beszélve.
Egy nagykutya vezír nem fog mindenféle átalakító szarságokkal szórakozni, inkább választ egy másik gépet, az fix. (tapasztalat:)

(#18) radi8tor válasza lezso6 (#13) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

USB 3-as dokkolók léteznek ezekhez a gépekhez.
Azt se hívnám dokkolónak, inkább port replikátornak.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#19) ldave válasza m2m (#15) üzenetére


ldave
félisten

Azért gondolom látod a két gép közti különbséget, meg ez amúgy is egy business.class gép, az alapra felárat jelent.

A Slime draws near! Command?

(#20) m2m válasza ldave (#19) üzenetére


m2m
csendes tag

nem sok

(#21) Misser válasza T. Almeida (#17) üzenetére


Misser
tag

Wifis projektor? Wifis net? Haladjunk a korral : )

De még sok esetben usbn is átmegy egy prezentáció a projektorba

[ Szerkesztve ]

(#22) ldave válasza m2m (#20) üzenetére


ldave
félisten

Hát az újabb generációs CPU és a nagyobb kijelző és felbontás pedig eléggé nyilvánvaló.

A Slime draws near! Command?

(#23) lujó55 válasza ldave (#19) üzenetére


lujó55
őstag

+1
Toshiba? Ne nevettess már...

(#24) raper


raper
senior tag

Jó fajta, de az 500.000 irreálisan magas.

(#25) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

instant get :)

...csak én vagyok helikopter?

(#26) m2m válasza ldave (#22) üzenetére


m2m
csendes tag

nem sok meg mindig :)

(#27) Krix


Krix
őstag

Az ára egész baráti az előzőhöz viszonyítva. Akinek VGA, LAN meg dokkoló kell annak ott van az X230 hasonló súlyban.

If it is not broken then don't fix it!

(#28) Csabulator


Csabulator
tag

Basszus most komolyan ez lesz a trend? Már ájuldoztam, hogy íííí... áááá.... úúúúúú!!!! Micsoda gyönyörűség, mindjárt végem...!!! Erre ez a hülye ethernet csati... De komolyan! Annyira elrondítja a gépet, meg már nem is olyan jó használni egy ilyen fityegős lósz*rral. A múltkor volt nálam egy Samsung NT900X4C-A78 lapi. Az is ííííííííííííí ááááááá úúúúúúú (pedig a Samsung notikat nem tartom valami minőséginek) és erre tessék. dugjad befelé a csatit oszt lesz tyúkbeles internyeted, paraszt! Hogy néz már ki? Egy elegáns notebookot elcsesztek ezzel! Vagyis rögtön kettőt :) Röhej, komolyan. Legközelebb már minden ilyen mini csatlakozóval lesz megoldva?

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#29) radi8tor válasza Csabulator (#28) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

WiFi

⭐ Stella

(#30) Csabulator válasza radi8tor (#29) üzenetére


Csabulator
tag

Persze, alapjába véve én is azt használnám, de mondok egy szélsőséges példát: 20-an csatlakoznak 1 AP-ra ami ugye 1 csatornán sugározza a kakajót és te megpróbálnál valamit letölteni... Még ha N-es is. Teccikérteni?
No meg saját magamból kiindulva 800x elveszíteném a kis nyúlfaroknyi kábelt.

[ Szerkesztve ]

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#31) radi8tor válasza Csabulator (#30) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egy normális cégnél gondolnak erre. Ott nem csak 1 AP van 20 munkaállomásra. ;)

⭐ Stella

(#32) jjeahh válasza Csabulator (#28) üzenetére


jjeahh
nagyúr

wifi...szerintem minden kábel rontja a gép eleganciáját, áramon kívül én sem igazán dugok semmit bele...nameg kényelmetlen 66 kábellel ágyból, kanapéból netezni. ultrahordozható gépen meg nincs is akkora szükség erre...ennyi erővel tabletekből is hiányolhatod...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#33) Csabulator válasza radi8tor (#31) üzenetére


Csabulator
tag

Hát nem valami meggyőző az érvelésed, de nem szeretném tovább offolni a fórumot. Mindenesetre fenntartom a véleményemet az elhagyott ethernet aljzattal kapcsolatban.

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#34) zoli03


zoli03
őstag

Mindenkinek tetszik, csak nekem nem?

(#35) Misser válasza Csabulator (#28) üzenetére


Misser
tag

Jesszus, most veszem észre, hogy optikai meghajtó sincs benne...
Micsoda röhej, komolyan.

(#36) sing1ep1ayer válasza Csabulator (#33) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Én pedig azoknak a táborát erősítem, akik szerint tök felesleges rá. Elavult dolog.

(#37) Csabulator válasza jjeahh (#32) üzenetére


Csabulator
tag

Otthon tényleg nem sok értelme van, viszont nagyvállalati környzetben vagy mondhatnám az üzleti környezetet is, ritkán esik meg az, hogy csak 1-2-3 eszköz kapcsolódik az ap-ra, vagy routerre.
Ideális esetben a wireless hálózati infrastruktúra nagyon fainul külön van kezelve a vezetékestől, az viszont baromira sokba kerül, így marad egy öszvér megoldás. Ott számolni kell kismilliónyi más forgalommal is.
A tabletes sértegetésedet köszönöm, nagyon kedves, nem tudom mit ártottam neked, de akkor b+.

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#38) orbano válasza Csabulator (#33) üzenetére


orbano
félisten

irodában használj dokkolót. aki ilyen laptopot vesz, nem fog szarakodni kábellel. gondolja bele, egy méretes utp kábel lifeg ki alaptopodból... hát röhej... én szökőévente egyszer használom a kábelt, amikor a routert kell bekonfigolni nulláról. egy üzletember meg, aki egy ilyennel rohangál... utp.. ja :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#39) erdoke válasza Csabulator (#28) üzenetére


erdoke
titán

Fordítva gondolkodsz. Otthon és irodában a LAN kábel végén fityeg az átalakító, amit a laptopba dugsz. Egyébként meg WiFi, akár egy saját mini routerrel.

Állat ez a gép, de kéne rá egy TB, hogy lehessen dokkolni. Az USB 3-as "dokkolók" szerintem ratyik, ha tényleg mindent akarsz rajtuk használni.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#40) ldave válasza orbano (#38) üzenetére


ldave
félisten

Jaja, nálunk is cégnél akinek laptopja van, annak dokkolója is van hozzá.

A Slime draws near! Command?

(#41) franc0


franc0
őstag

Szívesen megnézném a WiFi élharcosok arcát, ha abban az irodaházban kéne dolgozniuk ahol most vagyok :) Annyi a hálózat, hogy nem lehet rendesen dolgozni wireless nettel. És akkor még nem beszéltünk az adatbiztonságról.
Fel kell nőni, tapasztalni a világból dolgokat, AZTÁN pofázzunk a neten ha kérhetem.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#42) erdoke válasza franc0 (#41) üzenetére


erdoke
titán

Vannak itt nálad nagyobb kutyák, akik már akkor laptopot használtak vállalati környezetben, amikor te még esetleg csattogós szárnyú falepkét tologattál. Fel kell nőni, és vissza kell venni az arcból, ha kérhetem. :((

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#43) orbano válasza franc0 (#41) üzenetére


orbano
félisten

ha valakinek, vagy a cégének telik ilyen laptopra, akkor ott nincs ilyen szitu, hogy napi szinten dugdosni kelljen. dolgozz olyan korrekt üzleti környezetben, ahol van zsé ilyen cuccokra, és nem belépő szintű MSI laptop a munkagép, és AZTÁN pofázzunk a neten, ha kérhetem...

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#44) #06658560 válasza Archon (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ár: le van írva.

(#45) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Elcserélném erre az X300-amat :)

franc0-nak annyiban igaza van, hogy ez egy alapvetően üzleti gép. Ott pedig tényleg kellene lennei ethernet csatinak (adatbiztonság miatt).

[ Szerkesztve ]

(#47) erdoke válasza ^Clown (#45) üzenetére


erdoke
titán

Van Ethernet csati, csak mivel túl magas az aljzat, átalakítóval oldották meg. Vállalati környezetben a dokkolhatóság hiánya fájó igazán, és az hozná magával az Ethernetet is. Az USB 3.0 nem elég a Full HD monitor, a net és az USB-s eszközök (akár USB 3-as HDD-k) egyidejű, alacsony késleltetésű hajtására.

A legjobb aláírás a héten

(#48) franc0 válasza erdoke (#42) üzenetére


franc0
őstag

Apa, a kor nem érdem, állapot. Az nem számít, hogy 30 vagy 50 éves vagy.
A gimis taknyokat viszont helyre fogom tenni, nem érdekel kinek tetszik, kinek nem tetszik.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#49) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Kár hogy ennek nem mozog a 'segge' ennyi pénzért igazán mozgathatná. Más, én büszke lennék rá hogy annyira lapos a notim hogy nem fér rá az Ethernet csati. Na de még jó h nem vagyunk egyformák. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#50) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ethernet csati kell és kész.
Lassan ott tartunk a kis szubnoteszek fogyasztását tekintve, hogy PoE módban is elmennek. Baromság lenne kihagyni ezt a ziccert a gyártók részéről szvsz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.