Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) szlibud válasza SanyiSay (#2091) üzenetére


szlibud
tag

Milyen maradandó élmény lett ez a kockacukor :DD

Nekem gyári ROM van nem tudom melyik, pandawill-től van,

Build-szám: Lenovo S750_S026_130517 ha ebből lehet tudni, én is örülnék ha megmondanátok...
az elején nekem is kellett pár fájlcsere, már nem emlékszem itt voltak leírva, a modem-es biztos, és még előtte is volt valami.

Mindig 3G-t használok, hálózateldobálás van, néha napokig semmi, néha többször egy nap, de szerencsére nem híváskezdeményezéskor, viszont mióta a két kártyámat kicseréltem a net miatt, azóta időnként (kb. hetente 1x 2x) totális lefagyás jön híváskezdeményezéskor, kikapcsolni se tudom utána, csak aksi ki, kártya ki, és minden vissza, majd bekapcs segít.

Más problémám eddig nem volt vele, ezzel együtt szeretem ezt a telot, (bár nyilván jobb lenne hibátlanul) és nem bántam meg, és a dobálást roppant jól bírja, ami nálam alapkövetelmény mert sajna előfordul :Y

(#2102) gyűrű válasza SanyiSay (#2091) üzenetére


gyűrű
addikt

Nah..ne már. :K

Nekem már 10 hónapja megy a buli, a 750-el.
Életem legjobb telefonja lenne, ha a feleségem s650-ét nem látnám , de ez nem ide való... :B

Semmi faxni, jött a minideales rommal, ami most is fut..

Miért kell buherálni ami jó?
GPS : jól teljesít,IGO-val semmi gond.
Wifi: mindig talál jelet, stabilan.

SOSE FAGYOTT !!!!

Néha reboot, kb. havonta, de ez minden.

Clean master fut, mindenkinek ajánlom.. :K

Akinek ezzel a hardwerrel szerelt telefonja van, és problémái jönnek ,annak felhasználói hibái vannak..

Uff

;)

(#2103) SanyiSay


SanyiSay
aktív tag

szlibud:
- Lenovo S750_S026_130517 tudtommal az eredeti ROM száma de ebből nem derül ki hogy ki piszkálta meg.
- Hát nincs sok ember aki kockacukorral tesztelné a telóját. :)
- Ugyanúgy szar a telód mint az enyém volt. Jó hír nem vagyok ezzel egyedül. Andrea rom csodásan muzsikál ajánlom.

Gyűrű:
- Méghogy felhasználói hibák. :) szlibud az élő példám. ;]
- Enyém is minideales el jött és tényleg lefagyott mielött kimondtam volna hogy recovery.
Azt sem tudtam mi az.
De ahogy szoktam mondani ezek nem egyformák sajna, de ugyanez elmodható a PCk világában is.

Ui: Azzal egyet értek, ha működik és használni vette az ember nem piszkálgatni akkor békén kell hagyni. :)

[ Szerkesztve ]

(#2104) trifo válasza llax (#2084) üzenetére


trifo
csendes tag

Nem, az EPO cuccokat magától nem FTP-n tölti, van hozzá egy külön protokoll. Wikipédián van is írás róla.

Ugyanakkor kollégaúr Jiayu telója sikeresen frissített EPO-t három napja automatán. Megpróbáltam a sajátomon is egy letöltést, de nem akarja most se.

--Trifo

(#2105) SanyiSay


SanyiSay
aktív tag

BT probléma kiváncsivátett.
Bár nem használom előszedtem a rég elfeledett Jabra fülesem és használtam egész nap.
kb 18 hívás fele ki fele be irányú.
Nekem nem volt vele különösebb gond.
Ha épp bementem valahova akkor kikapcsoltam a BT-t a telefonon aztán vissza, ezt pászor.
Beszélgetés közben kikapcsolja a mobil netet aztán vissza adja hívás végén. G2
Proxi szenzor természetesen nem működik hívás közben sajna, de bekapcs gomb vissza hozza a képet egy nyomásra.
Fülesen lévő gombok is mennek.
Nem fájna tőle a fülem lehet használnám is. ;)
Andrea legujabb ROM van fenn.

(#2106) llax válasza trifo (#2104) üzenetére


llax
senior tag

A többség (chip és készülékcsártók) talált egységes, egymás között átjárható megoldást, a Mediatek különcködik, saját ftp szervert használ, saját fájlformátumot. Mások olyannyira megoldották, hogy a felhasználónak nem is kell arról tudni, hogy olyan mint EPO, egyáltalán létezik...

Néha összejön a frissítés, néha nem. Néha hetekig jól működik a szerver, néha nem.

(#2107) Maarki


Maarki
aktív tag

Hellotok!

Kérdéssel fordulok hozzátok a telefonban tárhely van belső tárhely, Telefon-Memória, és sd na nekem az a problémám hogy a belső tárhely kezd elfogyni és szeretném valahogy az sd kártyára rá szerkeszteni az adatokat azt hogy lehet megoldani vagy milyen progi kell hozzá ?

Válaszotok előre is köszönöm!

üdv: Maarki

(#2108) vlevi válasza Maarki (#2107) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ez engem is érdekelne.
Pontosabban fogalmazok, volt erről már szó a fórumon, de valahogy sosem mertem hozzákezdeni.
Korábbi telefonomnak nem volt kettéosztva a belső memóriája (volt neki 250mega összesen :D ), ott minden csak a külső SD-re tudott menni.
Nekem igazából ez is megfelelne, hogyha nem lenne teflonmemória, csak a belső tár hely (4giga) és SD kátya (32Giga). Úgysem használom soha a telefont SD kártya nélkül.

(#2109) konrada válasza gyűrű (#2102) üzenetére


konrada
tag

Az s660 mennyiben jobb?

(#2110) SanyiSay válasza Maarki (#2107) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Ezt nézd meg.

[link]

(#2111) CTDPeti


CTDPeti
csendes tag

Sziasztok,

Feltoltam én is az új Andreát, az iGO nem fixálta a műholdakat, pedig megtalálta őket, de agy iGO apk frissítés megoldotta.
BT is megy, egyenlőre jónak tűnik.
A proxy sensor is. (phone testerrel csak közelebbről, tényleg 1 cm-ről veszi a lapot, 0.13mA-t kap működés közben, 0.13 resolution, range 1.0, szerintem Andrea variált ezzel is)

Peti

(#2112) szlibud válasza SanyiSay (#2103) üzenetére


szlibud
tag

Nem nagyon merek ROM-al variálni, még egy olyan leírás se volt ami tök hülyéknek való, hogy mentsem le a mostani, hogy állítsam vissza, és az új telepítésének a gombnyomásai képernyőképekkel gombnyomásonként :(

Bár nem vagyok tök hülye, de pont ezért csak ilyen birtokában próbálkoznék, mert nincs kedvem utána hetekig bütykölni hogy újra életre bírjam :Y

Szval amíg nincs ilyen leírás vagy valaki Budapest környéki aki hajlandó személyesen találkozni és megmutatni, addig viselem a lefagyást inkább...

(#2113) SanyiSay válasza szlibud (#2112) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

jó döntés nem piszkálni így.
kellene egy lenovós találkozó. sör virsli. kivetítő. testfestet lányok.
lenovosok lehet szponzorálnák is. :)

(#2114) cappa72 válasza szlibud (#2112) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mentésre visszaállításra megtalálod a leírásokat a logout blogomban.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#2115) SanyiSay válasza CTDPeti (#2111) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Az miaz, hogy nem fixálta a műholdakat?

(#2116) vlevi válasza SanyiSay (#2110) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ez részben jó, de annyira nem.
Én legszívesebben nem az sdcard0 és sdcard1-t cserélném meg, hanem az sdcard0-on lévő másfél gigát hozzácsapnám a "belső tárhely" nevű partícióhoz, mert az fogy el. Van sok dolog, amit nem lehet onnan kimozgatni.
Ja, meg akartam nézni, hogy hogy állok szabad hellyel, mert emlékeztem rá, hogy fogyóban van. Ekkor láttam, hogy hiába be van állítva, hogy az alapértelmezett tárolási hely a külső SD kárya, de időnként visszamászik, és a belső tárhelyet pöttyenti be mentési helyként. Miért? Mi csinálja ezt? Vajon akkor áll vissza, amikor USB-n csatlakoztatom a számítógéphez, és emiatt unmountolja a két partíciót, és utána vissza?
Természetesen rányomtam, hogy külső SD legyen a hely. Ekkor van egy rastart és hirtelennagyon lett fél giga szabad helyem a belső táron az appok telepítésére!!!
:C
Megjegyzem, marharégen volt újraindítva a telefon.

És egy kicsit off : Lenovo S8

És egy kis elmélkedés. Nagyon megfordult a világ, mostanság a környezetemben lévő Windowsos rendszerek hetekig-hónapokig mennek, de az a néhány Linux alapú valami, amit használok, azt gyakrabban kell újraindítgatni. Régebben ez pont fordítva volt.

[ Szerkesztve ]

(#2117) SanyiSay válasza vlevi (#2116) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Tudom hogy neked nem ez volt a megoldás. ;)
A particionálás a picit utána olvasósabb feladat, nekem nem minden rommal sikerült.
Ott azért előfordulhat hogy néha vissza kell alakítani a régi particiokat.

A memória csere az egyszerűbb.

Cappa72 szép kis leírást csinált mindenről én is csak ezt tudom ajánlani.

[link]

Aztán még egy ami ugyan a820 de majdnem ugyanaz.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2118) CTDPeti válasza SanyiSay (#2115) üzenetére


CTDPeti
csendes tag

csak az iGo. Minden egyéb, gps-t használó progi működött (sygic, waze stb), az iGO megtalálta őket ugyan, be is zöldültek, de a térképre csak hozzávetőlegesen pakolt oda, navigálni nem lehetett vele, nem volt pontosság és gps idő.

egyébként a proxi az új andreában is bugos, visszavontam...

Peti

(#2119) SanyiSay válasza CTDPeti (#2118) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

nekem navigál. igaz kicsit későn szól hogy kanyarodjak ,már a keresztezödésbe,de én arra gondoltam csak rosszul állitottam be.

(#2120) szlibud válasza SanyiSay (#2119) üzenetére


szlibud
tag

Nekem is csak akkor szól, szval ha rájössz hol lehet állítani, szólj :)

(#2121) SanyiSay válasza szlibud (#2120) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Az új ROM al is vacakol? :))

(#2122) Blizzardking válasza SanyiSay (#2105) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ki tudnád próbálni úgy, hogy a mobilnet kapcsolat eleve 3G-n van, be van kapcsolva a bluetooth, össze is van párosítva, és arról a kártyáról indítasz egy hívást, amin a mobilnetre csatlakozik 3G-n? Másképp fogalmazva az 1. slotban lévő kártyáról?)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2123) obligat válasza SanyiSay (#2113) üzenetére


obligat
senior tag

+1

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#2124) obligat


obligat
senior tag

Kezdem magam szarul érezni, igaz volt faragás, de eredeti minideales rommal minden jó. backup meg elmentve vagy 5 helyre, ha sokkot kapnék;)

mondjuk a telefon memóriájának összevonása érdekelne...

[ Szerkesztve ]

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#2125) vlevi válasza obligat (#2124) üzenetére


vlevi
nagyúr

"mondjuk a telefon memóriájának összevonása érdekelne..."
Én most letettem róla.
Múltkor már alig volt szabad hely, de nem gyanakodtam semmire. Aztán egy beállítás miatt újra kellett indítani a telót, és rögtön lett fél giga szabad helyem. !
Mi a bánat ....-ta ennyire tele?
Oké, egy restarttal felszabadult a hely, de akkor sem kellene.

(#2126) mnf


mnf
csendes tag

Sziasztok! Csak egy pozitív megjegyzés a GPS témához.
A csatolt képen látható pirosas track az S750-nel készült (zsebben ülve), míg a sárga egy Garmin Oregon 550t-vel (táskára rögzítve). Néhány pont is rögzítésre került (S750 a zöld, Garmin a kék).
A csiganyál középkorú bükkös erdővel fedett terepen felhős ég alatt készült, Geotracker progi segítségével, amúgy semmi extra erősítő (gps fixáló, stb.) nincs a gépen (eredeti minideal-os rom van rajta).
/Én abszolút meg vagyok elégedve az eredménnyel, egyedüli hátrány, hogy a kb. 7 km-es, 647 pontból álló track révén 62%-ról 46%-ra süllyedt a táp - persze egyéb használat mellett).

(#2127) obligat válasza vlevi (#2125) üzenetére


obligat
senior tag

nekem be van állítva, hogy 0 órakor kikapcsoljon, 5-kor be, 5:20-kor ébreszt, magyarul naponta újraindul. Ha napközben belassullna, az aiotb-ban nyomok egy gyors ürítést, max 1x naponta és minden fennakadásmentes. Illetve a középső érintőgomb hosszú nyomásával felugró listát ürítem néha.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#2128) SanyiSay válasza Blizzardking (#2122) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Mivel 1 sim van a telómban szinte minden feltétel megfelel a leírtaknak. Kivéve a 3G.
Mondjuk tegnap kicsit alakítottam a fogyasztáson ezért bekapcsoltam a 3G-t fixen. Így már minden megfelel a kérésednek. Ha csak nem akarod hogy betegyem a 2 slot ba a második simet.
Holnap letsztelem hogy 3G vel is stabil e.

(#2129) BlackPriest válasza obligat (#2127) üzenetére


BlackPriest
őstag

Lehet, hogy en nem hasznalom elegge a telot, de semmi tisztito progira nem volt eddig szuksegem. Par elore telepitett gugli vackot mondjuk le fogok gyakni...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#2130) SanyiSay válasza obligat (#2123) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Na még a végén lesz ebből egy össznépi tivornya. :)

(#2131) SanyiSay válasza BlackPriest (#2129) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Én is ezt tapasztaltam. Se jobb se roszabb nem lett a pucolóktol.
Újra indítás nem árt néha.
Power app ok viszont hasznosak az aksi idő miatt.

(#2132) Blizzardking válasza SanyiSay (#2128) üzenetére


Blizzardking
őstag

Érzésem szerint nem függ össze a második simmel.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2133) SanyiSay válasza Blizzardking (#2132) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Eddig szuper. 3g hivás közben is ott vigyorog. BT hivás inditás ,fogadás pipa.

estig tesztelgetem még.

(#2134) Blizzardking válasza SanyiSay (#2133) üzenetére


Blizzardking
őstag

Melyik rom ez pontosan? A májusi Andrea? :U
Ha már estig kell tesztelgetned, az már nagyon jó :DDD

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2135) SanyiSay válasza Blizzardking (#2134) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

na ekkora hibát. jó hogy kérdezted.
közben visszatettem a 2 elötte lévőt mert pár progit nem tettem át az újra. pfff bocsi. na segáz este visszateszem a májusit és holnap újra teszt. most 140121 es van fenn.
ezzel szépen lehet 3G vel netezni telefonálás közben.

[ Szerkesztve ]

(#2136) Blizzardking válasza SanyiSay (#2135) üzenetére


Blizzardking
őstag

Csak ha van kedved, miattam ne rakd újra, én is ki akarom próbálni.

Guruknak:
jelenleg a vold.fstab így néz ki:

dev_mount sdcard /storage/sdcard1 auto /devices/platform/goldfish_mmc.1 /devices/platform/mtk-msdc.1/mmc_host
dev_mount sdcard2 /storage/sdcard0 emmc@fat /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/mtk-msdc.0/mmc_host

Az rendben van hogy a külső SD karimat látja "SD card"-nak és a belső területet "Phone storage"-nak,
de a storage/sdcard0 a külső kari, és a storage/sdcard1 a beépített memória, amit fel szeretnék cserélni.
Azt gondolnám, hogy ha átírom erre:

dev_mount sdcard /storage/sdcard0 auto /devices/platform/goldfish_mmc.1 /devices/platform/mtk-msdc.1/mmc_host
dev_mount sdcard2 /storage/sdcard1 emmc@fat /devices/platform/goldfish_mmc.0 /devices/platform/mtk-msdc.0/mmc_host

okés lesz.

Valaki elmagyarázhatná pár szóban, ha kérhetem, hogy melyik paraméter mit állít?

/storage/sdcard0
/storage/sdcard1
az az hogy a /root/storage alatt melyik lesz a belső memó és melyik a külső kártya,

de az hogy melyikből lesz phone storage nevű és melyikből SD card az mitől függ? Nem az függ attól hogy
dev_mount sdcard vagy
dev_mount sdcard2 a sor eleje?

:R

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2137) SanyiSay válasza Blizzardking (#2136) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Még sosem sikerült belaknom egy ROM ot sem. :)
:W Nem bírom ki hogy ne állítsam szét állandóan.

Probléma meg érdekel mert BT aktív hangfalakat akarok a lakásba és hát ahhoz meg kell ez.
mondjuk azzal még lesznek gondjaim mert nagy a család, van vagy 5 adó készülék és legalább 2 vevő lesz.
Na aztán ezeket hogy párosítom. :F

(#2138) SanyiSay válasza Blizzardking (#2136) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

140520 majusi Andrea frissen telepitve.
Megy rendesen a BT fülesem. Közben fut a 3G. Mint a régi romoknál. Igaz tudtam úgy párositani a fülest hogy nem is párosodott csak kérte a jelszót kiirta hogy párosítva de nem használta egyáltalán. A rendes párosítás után viszont fut szépen. Meg olyan is volt még tegnap hogy a lenovo power levette a BT t mert az volt beálítva hogy ha nem használódik akkor kakcsolja ki. De ezt a funkciót kiiktattam. Szóval pipa.

(#2139) Blizzardking válasza SanyiSay (#2138) üzenetére


Blizzardking
őstag

Azt vettem észre, hogy minideal rom esetében ha átváltunk 2G/3G között, a rádió minden esetben újraindul.
Én is feltettem tegnap az andreát, és meglepődve láttam, hogy simán H+ jelzéssel tolja a netet, és közben nem indult újra a rádió. Csináltam egy gyors sebességtesztet, és látszott hogy a net maga rohadt lassú.
Belementem a mobilhálózatok beállításaiba, és azt választottam hogy fix 3G legyen a sebesség ne pedig 2G/3G, na erre rendesen fellépett 3G-re, újra is indult a rádió, ahogy a minideal rommal, és a net sebesség is oké volt. Viszont ilyenkor eldobta a hívást bluetootkor.

Érdemes meggyőződni róla, hogy valóban 3G üzemmódban van a net kapcsolat, (akár egy sebsség méréssel), nem szabad bedőlni annak hogy H betű van odafent.

Délután felrakom az eggyel régebbi Andreát, csak megvárom a munkaidő végét :DDD

Ja, nekem a tárcsázó/smsező/címkezelő app nagyon nem jött be az Andreában, az valami fertelmes...

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2140) SanyiSay válasza Blizzardking (#2139) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Én mondjuk olyant nem találtam hogy 2g\ 3g csak gravity boxban de az nincs fenn mióta összevesztünk. Most vagy engedélyezem a 3G t vagy nem. De ahogy mondtad este egy pohár szőlőlé társaságában. Am azt hittem a H+ az akkor van mikor nincs 3g térerő. Igaz nekem eddig a 2g is elég volt sokat nem használtam.

(#2141) szlibud


szlibud
tag

Rendelt valaki mostanság ilyen telot? Egyik ismerősöm is elirigyelte és neki rendelnék :DD

De nem tudom most éppen honnan érdemes :F

(#2142) Blizzardking válasza SanyiSay (#2140) üzenetére


Blizzardking
őstag

A 2G/3G beállításokat sokkal jobban lehet skálázni a Minideal romban, ott 5 féle opció van rá, ezek egyike hogy sosem lép fel 3G-re. Ilyenkor a hálózatot sem dobja el soha.
A jelzésekről itt egy rövid összefoglaló, a G és az E nem eldobós, a 3G, H és H+ necces. Pont hogy a H+ a leggyorsabb. Fogyasztás szempontjából az a jó, ha ugyanazt a vevőt használja mint a telefon, viszont ilyenkor megszakad a net kapcsolat ha hívnak. Ezek a G és az E (GPRS és EDGE) kapcsolatok. Ez pont jó a Minideal romban, hogy ha azt állítom be hogy 2G-n maradjon, minden üzenet és chat meg levél megjön, csak 16 órával tovább bírja szuflával.

(Ha a fentiekben hiba van, kérem javítsa aki mélyebb ismeretekkel rendelkezik nálam, ezeket én csak a használat során bogarásztam össze.)

Jelenleg van egy 95%-ig belakott mentésem mindkét Andreával és a Minideallel, most nézegetem melyik maradjon véglegesen. Nagyban hozzájárul mindehhez, hogy feltettem a Waze navigációs appot, és ez folyamatos net kapcsolatot igényel. (Amúgy haláli, nagyon tetszik). Emiatt ha közben hívnak (ami nagyon gyakran előfordul vezetés közben bluetoothon), nem szerencsés ha kinyomja a hívót és újra jelentkezik a hálózatra.

Gravitybox mivel húzta ki a gyufát..?

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2143) afb válasza szlibud (#2141) üzenetére


afb
tag

Etotalk?

(#2144) SAMYka válasza szlibud (#2141) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Szia
Én feladta a harcot vettem egy sam S4 Active -ot a lenovó meg a polcon pihen.
Bluethoot problémás!!!
GPS-t sosem használtam
Gmail és naptár megy
Akku jó
Privátban ha meg tudunk egyezni eladó lehet

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2145) afb


afb
tag

Arra mi lehet a magyarázat, hogy egy ideje nem tölti le az MMS-t?
Minden más megy, üzenetek, emil, net, csak nem tölti le az mms-t.

(#2146) SanyiSay válasza SAMYka (#2144) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

:Y

(#2147) SanyiSay válasza Blizzardking (#2142) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

2G-3G-h+ táblázatot köszi. :)
Ez helyre tette tudatlanságom.

Nekem nem szakadt meg a kapcsolat a H+ al hívás közben. 1db SIM BT fülessel pont ezt teszteltem hogy simán tudtam neten böngézgetni. Szépen hozta az oldalakat.

Xposed/GravityBox:
Bajt nem csinált de valahogy lassú volt mindig a telefonom, nehéz ez értékekkel jellemezni de olyan 2 magos érzetét keltette. Aztán egyszer uninstal xposed és úgy éreztem hogy na igen, ezért szeretem a 4 magos procikat.
Persze azóta nem tettem fel hogy ez volt e a baj. Azt a pár funkciót amit tudott, vagy kiváltottam mással, vagy tudok nélküle élni.

Most az E-Robot ot tesztelem.
Jópofa de a 2G-3G vel nem tud mit kezdeni. Vagy még én vagyok hozzá suta.
Mondjuk némely funkciója készülék függő. :(

(#2148) szlibud válasza SAMYka (#2144) üzenetére


szlibud
tag

Szia, köszi, de újat akar az ismerősöm mindenképp.

De már rendeltem Miinidealről..

(#2149) Blizzardking válasza SanyiSay (#2147) üzenetére


Blizzardking
őstag

"Nekem nem szakadt meg a kapcsolat a H+ al hívás közben. 1db SIM BT fülessel pont ezt teszteltem hogy simán tudtam neten böngézgetni. Szépen hozta az oldalakat."

De jó neked... :D
Rájöttem hogyan lehet Andrea rommal fixen letiltani a 3G kapcsolatot, hogy csak a 2G-t használja. Eléggé el van dugva, illetve a Minideal romhoz képest ketté van szedve a menü.
Settings-->More-->Mobile networks-->3G service alatt van egy olyan hogy enable 3G, és ahhoz lehet kiválasztani hogy melyik kártya legyen, vagy egyik se (offba kell tenni, és akkor megy 2G-n). Mivel ez a teló hardveresen csak a sim1-ben lévő kártyával tudja a 3G-t, csak erre van értelme alkalmazni. (azért kipróbáltam a másikra is :DDD )

Fura ez az Andrea, már majdnem visszatettem a Minidealt, de úgy tűnik hogy a fogyasztásra igen kedvező hatással van.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#2150) SanyiSay válasza Blizzardking (#2149) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

2G 3G közben megvan nekem is.
Fogyasztásra a lenovopower t tudom ajánlani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.