Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Ilyen ez a popszakma, a konyv rajongoit sajnalom. En viszont csak a sorozatot kovetem az meg nem fog mar kesni. Bar a hireket nem kovetem a spoilere miatt. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#2) LendvaiFeri1 válasza EczkE (#1) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Perpill. én is csak a sorozatot nézem. Ha lemegy mind a 7(?) évad, akkor el kéne majd kezdeni a könyveket is. Annyi minden máshogy van megoldva a könyvben, hogy totál összezavarna mindent.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

A könyv nem érint, a sorozat nem csúszik, és az íróról látatlanban a Hank Moody nevű karakter ugrik be.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4) Lortech válasza petipetya (#3) üzenetére


Lortech
addikt

Pedig elég távol áll egymástól a két karakter, közös vonások persze akadnak.
Nehéz lenne azt mondani, hogy nem csalódás, ugyanakkor nemigen lehetnek elvárásaink, és nem értem a rajongók hisztijét, ez nem egy olyan valami, ami márpedig jár. Kész lesz, ha és amikor kész lesz. Remélem sikerül neki végigvinnie a történetet, már amennyiben értelmezhető a vége, és ez a célja. ;]

Thank you to god for making me an atheist

(#5) LendvaiFeri1 válasza Lortech (#4) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Azt mondta, hogy a legtöbb embernek nem fog tetszeni a vége. (a könyvben legalábbis ;])

Viszont lesz még egy hetedik kötet, ami még min. hat év. :DDD

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#6) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Kicsit a half life 3-ra emlékeztet a helyzet, lassan minden évben felröppen a hír, hogy idén megjelenik a könyv ;] .

(#7) Sinesol


Sinesol
veterán

De amúgy ez wtf..
Többszáz oldal van még hátra a storyból, de már készül belőle a sorozat.
Ez ilyen Tv-original lesz, vagy hogy gondolják ezt?

(#8) kmisi99 válasza Sinesol (#7) üzenetére


kmisi99
addikt

A sorozat készítői ismerik a könyv végét, ezért ők más befejezést gyártanak, a sorozat egyre jobban tér el a könyvtől szóval ez nem gond nekik. Na meg nem kell nekik a könyv hogy konzultáljanak az íróval.

(#9) LendvaiFeri1 válasza Sinesol (#7) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A kulcsfontosságú momentumokat tudják a HBO rendezői, szóval nem olyan nehéz folytatni a sorozatot.

(#8) kmisi99

Ígyvan.

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.