Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Majd használnak másikat :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) #09256960


#09256960
törölt tag

És miket árultak ott engem ez érdekel.
Pl felbukkantak az MSI ellopott 3090-esei ?

(#3) enginev3.0 válasza #09256960 (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

"Az árusok főként kábítószerrel kereskedtek, de hamis pénz, ellopott vagy hamis hitelkártyaadatok, névtelen SIM-kártyák és vírusokat tartalmazó internetes programok is gazdát cseréltek az illegális internetes felületen"

Brutál az a darkweb, és végeláthatatlan

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Dißnäëß válasza #09256960 (#2) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Szerintem nem fognak. Azok a karik mind bányászni mentek :))

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#5) kurta9999


kurta9999
tag

Legalább az ottani cucc jobb és olcsóbb, mint az utcai fos :C

Amire van igény az mindig lesz és volt is, ugyanúgy ahogy dílerek is cserélődnek állandóan mindehol, ugyanúgy a marketplacek is. Amíg nem tudják törni teljesen a tor rendszerét meg a sok titkosítást, addig ez a körforgás fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#6) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Szép munka! Kíváncsi lennék, hogy ez mekkora szereplője volt a darkwebnek, pláne, hogy már a nevében is hordozza az üzemelési helyét (DarkMarket).

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#7) Tikakukac


Tikakukac
titán

Meglett a 300000 vagy ég tudja mennyi SIM kari is akkor?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8) #06658560 válasza Dißnäëß (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Stop VGA slavery! No labour, 24/7 work, no fun time for them1 Free VGAs!

(#9) Tüzi válasza #06658560 (#8) üzenetére

XDDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#10) KisTücsök válasza #06658560 (#8) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

(#11) Drótszamár válasza Tikakukac (#7) üzenetére


Drótszamár
őstag

Reméljük igen, és nem kell többet adategyeztetéssel bohóckodni.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#12) #06658560 válasza Drótszamár (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azt kelleni fog, megnyugodhatsz.

(#13) ricsi99 válasza Drótszamár (#11) üzenetére


ricsi99
addikt

Most képzeld el , hogy lehet egy év alatt megváltoztak a születési dátumaid vagy ilyesmi... hogyan gondolod hogy megúszod a rapportot?
:)) :)) :)) :))

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#14) #06658560 válasza ricsi99 (#13) üzenetére


#06658560
törölt tag

Várjál. Tavalyelőtt novemberben temettük nagyapám. Cifra nevünk van, ezt tudtuk. De kiderült, a hivatal szerint nem úgy hívták, ahogy hívták, amire a nyugdíját kapta, a tb papírja volt, megházasodott, eltemették. Na ezután apám és én se úgy lettünk hívva, ahogy megszülettünk, születési anyakönyvi kivonatunk volt róla, éltünk én negyven, ő majd 70 évet.

(#15) Tikakukac válasza #06658560 (#14) üzenetére


Tikakukac
titán

Azt hiszed, hogy ez egyedi? Nekem annyira egyszerű nevem van, hogy az tényleg fájdalmas. Meghalt nagyfater és beindult a minket nem is úgy hívnak ahogy. Ez egy laza 20 embert érintett, én ott tartottam már, hogy tényleg bezáratom magam a diliházba, mert lassan az is normálisabb környezet, mint a kinti világ.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16) ricsi99 válasza #06658560 (#14) üzenetére


ricsi99
addikt

Szegény apám amikor meghalt ,utánna nem tudtuk lemondani a telefon előfizetését... kb 6 hónap múlva amikor meguntam a fizetési felszólitásokat ,igy bementem a szolgáltatóhoz és a bejelentett lakcímét át akartam jelenteni a temetőre , na ott az ügyintéző megszüntette végre az előfizetést...hozzáteszem nem volt készülék benne csak mezei sim elözizetés volt

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#17) Drótszamár válasza ricsi99 (#13) üzenetére


Drótszamár
őstag

Terepen vannak műszereim, azokban feltöltős sim-ek. Évente 7 kártyát kell egyeztetnem 3 sima és 1 virtuális szolgáltatónál :(((

Rohaggyon meg mindenki aki ezt kitalálta. :W

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#18) koxx


koxx
MODERÁTOR

Vajon itt is volt black friday? :DDD

(#19) atike válasza koxx (#18) üzenetére


atike
nagyúr

...Dark Friday... :DDD

(#20) #06658560 válasza Tikakukac (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mivel nálunk annyira egyedi a név, hogy senki mást nem hívnak így a világon, így sok embert nem érintett. De az agyam eldobtam miatta. Gyakorlatilag két és fél leélt élet után drült ki, hogy nem úgy van az.

(#22) Syl válasza #90384640 (#21) üzenetére


Syl
nagyúr

Lehet a sötétben nem találják a kapcsolót :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#23) #09256960


#09256960
törölt tag

És akkor most honnan tudjuk hogy van e még másik dark net a Toron kívül ?

(#24) eldiablo válasza #06658560 (#14) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Én meg azt hittem, az a durva, hogy az önkormányzat szerint nemlétező utcában lakom/vagyok bejelentve. Közben a lakcímkártyát még ők adták anno a kezembe, amin a nemlétező címem van, ahova rendszeresen jön a posta... :DDD
Persze a teljesítmény adóval mindig megtalálnak...

(#25) ricsi99 válasza eldiablo (#24) üzenetére


ricsi99
addikt

Jó postás mindent tud :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#26) nuke7 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


nuke7
veterán

oké, csak én azt nem értem, hogy pl. a kábítószer miért illegális... :F
(nyilván lopott pénzügyi adatok, vagy zsaroló vírusok kárt okoznak másoknak, de a kábítószer tipikusan a használójára veszélyes az esetek nagyon nagy részében - lásd alkohol is legális, cigiről nem is beszélve)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#27) ricsi99 válasza nuke7 (#26) üzenetére


ricsi99
addikt

1.) Nem fizetsz adót.
2.) Olyan szinten megváltoztathatja a viselkedésed ,felfogasáod., hogy áttlépheted vele a társadalmi együttélés szabályait ,ezálltal veszélyes lehetsz a társadalomra...

PL. pistikét utálod mint a sz@rt ,de a elszívsz pár +os cigit ,utánna lazán szétkapod az arcát

3.) Olyan szintű függöséget okoz (álltalában a szintetikus sz@rok ,amivel felütik) ,hogy a hiánya miatt bármit megteszel ,hogy ujra tudj venni. Ilyenkor bárkit meglopsz /rabolsz ,hogy a cucchoz hozzá tudj jutni.

Cigitől nem lessz ilyesmi... max ha erős dohánnyos vagy és elfogy a cigi akkor agressziv leszel a hiánya miatt. (itt is belekevernek mindent a cigibe... sima nikotin elvonás az nem gáz ,de itt már direkte megy... nézz meg bármi filmet hogyan készül a cigi)
Piával már necces mert a jófaja pálinkától már nem csak erős leszel ,hanem meg is csinálod :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#28) Tikakukac válasza ricsi99 (#27) üzenetére


Tikakukac
titán

1.
2.
3.

Alkoholra is igaz sajnos, sőt. Soha ne legyen olyan családtagod vagy ismerősöd, aki keményen benne van a piában, padlót fognál mennyire durva dolog az alkohol valójában.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#29) Syl válasza Tikakukac (#28) üzenetére


Syl
nagyúr

Plusz, amelyik amerikai államban legalizálták a marihuánát, ott nem a fogyasztók/függők száma ugrott meg, hanem az adóbevétel.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#30) nuke7 válasza Syl (#29) üzenetére


nuke7
veterán

ez az utóbbi három hsz. szerintem jól illusztrálja a véleményem :K :R
(amúgy van ismerősöm aki legál termelő californiában - és california nem egy lecsúszott állam tipikusan, hanem kb. a leggazdagabb egész amerikában... :U )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#31) enginev3.0 válasza nuke7 (#26) üzenetére


enginev3.0
félisten

Egy fontos dolgot kihagytak a fórum társak

Az egészségügy és a rendőrség felesleges leterhelése, mivel valaki beszed valami szart, amitől rosszul lesz, vagy tuladagol, és vinni kell a kórházba, míg mások meg orvosra várnak, olyan okból ami nem az ő hibája, vagy épp a rendőröknek kell drogosokkal foglalkozni, míg máshol épp leszurnak valakit

Az hogy a legalizált országokban ez mennyivel kisebb teher, mivel ott olyat szednek inkább ami legális, és jobb esetben nem következnek be a fenti dolgok, azt nem tudom, de nem is akarok megtudni, a világ egyik dolga amitől 110%ban elhatárolódom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32) Syl válasza enginev3.0 (#31) üzenetére


Syl
nagyúr

> Az egészségügy és a rendőrség felesleges leterhelése, mivel valaki beszed valami szart, amitől rosszul lesz, vagy tuladagol, és vinni kell a kórházba, míg mások meg orvosra várnak, olyan okból ami nem az ő hibája, vagy épp a rendőröknek kell drogosokkal foglalkozni, míg máshol épp leszurnak valakit

Ezeket ugye az alkoholistákról írod? Mert az exem sok-sok évet húzott le az egészségügyben és órákat tud mesélni az alkoholisták kezeléséről, kijózanításáról, rendőrségi intézkedésekről, telehányt mentőautókról, letámadott mentősökről stb, stb., amíg valódi betegek meg várták az ellátást...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#33) Tikakukac válasza enginev3.0 (#31) üzenetére


Tikakukac
titán

Istenem ha tudnád mennyit szív a rendőrség és az egészségügy a piások meg bagósok miatt... akkor ezt biztosan nem írod le :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34) nuke7 válasza enginev3.0 (#31) üzenetére


nuke7
veterán

alkohol mérgezéssel soha, senkit nem kell detox-ba vinni amíg mások orvosra várnak, vagy a részeg nem köt bele senkibe, nem veri meg a gyerekét, feleségét, barátját / barátnőjét se a mást akibe éppen beleköt... :F :U
Hmmm... szóval nem gondolom, hogy ez ki lenne hagyva, vagy bármivel rosszabb lenne máshol. Szerinted a marihuána túladagolás hogy néz ki..? :U
(esetleg hánysz, szarul érzed magad, másnapra elmúlik)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#35) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jajjj mit kell ennyire kiakadni? Mindez igaz az alkoholra is, azt is be tiltanám, hogy az alkohol miért legális ezek fejében, azt ne tőlem kérdezzétek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#36) Syl válasza nuke7 (#34) üzenetére


Syl
nagyúr

Lehet meg kellene fordítani a történetet. Nem a kábítószer legalizálásáról kell beszélni, hanem az alkohol kriminalizálásáról. Legyen tiltott és üldözött az alkohol is, mint a marihuána. Persze mivel az alkohol eladásával sokszáz milliós adóbevételhez jut az állam, addig ez csak ábránd.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#37) Tikakukac válasza enginev3.0 (#35) üzenetére


Tikakukac
titán

Jajjj mit kell ennyire kiakadni?

Mert megint egy újabb neten kereshető hsz. születik a témakörben, aminek ebben a formában ismét csak károsabb hatása van, mint előnye.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#38) ricsi99 válasza Tikakukac (#28) üzenetére


ricsi99
addikt

Van ,és volt is ilyen ismerősöm. Viszont ott se a szőlőt/szilvát hibáztatom, hanem azt aki úgy érzi azzal lesz teljes.
Viszont volt drogfüggő ismerősöm is.
Saját tapasztalataim szerint inkább lennék 10 alkoholistával egy légtérben ,mint egy cuccfüggő egyénnel. Na ott láttam meg ,hogy mennyire állatot csinálhat egy genge jellemmből.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#39) Tikakukac válasza ricsi99 (#38) üzenetére


Tikakukac
titán

Mármint milyen drogfüggő? Füves? Olyanom nekem is van, abból a fajtából is aki "szétszívja az agyát". Ha az ő értéke 1 állat, akkor az alkeszé úgy 2 texasi marhacsorda.
Én adok neked csak 1-1 alkeszt. Nem leszel te ott egy légtérben 10 percnél tovább, de én saccolok 5-öt. Nagyon nem 1 szintekről beszélünk szerintem :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#40) ricsi99 válasza Tikakukac (#39) üzenetére


ricsi99
addikt

Mint írtam az az én saját tapasztalatom.
Én éltem olyan helyen is ahol volt alkesz ,és éltem olyan helyen is ahol volt drogos.
Te tapasztalataidról/tűréshatáraidról/ingerküszöbödről nem tudok nyilatkozni.
Én véleményem szerint sosem az adott bódítóanyaggal van a hiba ,hanem aki használja.
Én 30 éve erős dohányos vagyok. Jellemhibám ,hogy nem tudok róla leszokni. Kb nem is akarok komolyan... de mivel ez is drága sport meg szabályozzák kis , így meg tudom érteni a másik oldalt is.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#41) Tikakukac válasza ricsi99 (#40) üzenetére


Tikakukac
titán

Írom ismét és itt zárjuk le a dolgot: nem az én határaim a kérdésesek, meg ki és merre: itt a szakemberek mondanak ki olyan dolgokat, amiket én leírok. És mivel friss, tegnap esti tapasztalatom is van, meg lesz ma és lesz x év múlva is, ahogy van 20 évvel ezelőttről is, ezért nekik kell igazat adjak. Nincs az a könnyűdrog, ami annyira brutális tudna lenni, mint a pia. Előbbit tűzzel-vassal írtjuk, mennek a baromságok a közéletben, utóbbi pedig nem csak szabadon vásárolható, sőt, főzhető is otthon hanem kifejezetten attól leszel valaki, ha ész nélkül minden nap vedeled.

Ez itt a gond, ezt nem veszik észre sokan sajnos.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42) ricsi99 válasza Tikakukac (#41) üzenetére


ricsi99
addikt

Kinek a pap , kinek a papné.
Csak én nem győzködlek téged.
Leírtam a saját tapasztalatom és kész. Nem szakemberékét ,meg a szomszédét.
Azt sajnálom ha egy függő közelében kell élned/dolgoznod.Számodra az lehet a kellemetlen/elviselhetetlen.
Viszont tiltással, ezeket a dolgokat nem tudod megszüntetni...
Most hiába csaptak le pár szerverre... lesz új és kész.

Kurv@kra is fújnak a nők... mégis vannak....amíg van igény addig van piac is.
Alkoholtilalomra is ráfáztak eddig mindenhol...

A mostani társadalom szabályokra épül.
Viszont mindig lesznek kivételek akik ezt nem akarják/megszegik...
Ha lenne hely ahol kiélhetnéd ilyen vágyaid (pl bordély ház) akkor nem okozna ez problémát a társadalomban (pl a saját házadban szvhatsz valamit) ,csak ne vidd ki az utcára ,és ne erőltesd rá másra.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#43) nuke7 válasza ricsi99 (#42) üzenetére


nuke7
veterán

Ezért működik többek között a legalizálás is, csak valahogy ezt sokan elfelejtik :)
( alkoholt kellene tiltani és a könnyű drogok simán visszahoznák azt a bevételt és élhetőbb társadalmakat teremtene - hidd el, nem véletlenül egybehangzó a szakemberek véleménye az alkohollal kapcsolatban :K )

https://youtube.com/user/nuke7

(#44) ricsi99 válasza nuke7 (#43) üzenetére


ricsi99
addikt

Mint írtam engem nem kell győzködni.
"simán visszahoznák azt a bevételt"
Ezzel nem értek egyet.
Miért is kell az állambácsinak/vagy a vőnek /vagy bárkinek ebből haszon? Vagy te helyesleg ,hogy egy termékre bárki más kizárólagos forgalmazást ,és extra haszonkulcsot tenne? Csak azért ,hogy így védjen meg téged/mást vagy hasonló lózungal etetne?
"élhetőbb társadalmakat teremtene"
Volt már negatív példa is erre (benarkozott tag + kocsi+ezerrel tépek pl.)... vagy az anyagi haszon valaki/kik kezében javítana bármit is?
Lehetséges én vagyok különc ,de én nem úgy látom ,hogy bárhol is a felhalmozott anyagi javak a köz részére szétosztásra kerülnének.
Azt messze töbször látom ,hogy ha valaki/kik kicsit is jobb helyzetbe/hatalomra kerülnek ,akkor simán átgázolnak másokon és csak a felhalomzásnak élnek.
"Szakemberek véleménye" persze az ,hogy minden káros... de ne gondold azt ,hogy ha "államilag" rábólintanak valamire az biztos jó lehet.
Véleményem szerint ,bármely tudatmódositó szer ,az legyen alkohol vagy más az nagy mennyiségben nem tesz jót senkinek.... de aki nem tudja hol a határ annak mind1 , miből nyeri ki... drog/gyogyszer/pia/ bármi....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#45) Jerry00


Jerry00
újonc

Sziasztok!

A darkweben történő vásárlásban jártas valaki?
Ha lenne valaki, akinek van tapasztalata, kérem írjon rám privátban.

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.