Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) pycur válasza #06658560 (#31) üzenetére


pycur
tag

Ott hardwer hiba lesz, vagy lemez részről, vagy meghajtó részről. Van nekem is olyan dvd íróm ami cdt többé nem tud se olvasni, se írni valami oknál fogva...
Mondjuk szerintem nem lenne nagy kihívás más forrásból beszerezni azokat a zenéket, hacsaknem valami ritkaság pánsípos vagy operett zene :)
Esetleg másik gép+pendrive kombó.

A lényeg még mindig az: miért terelnek mindenkit affelé, hogy fölöslegesen indokolatlanul nagy adatforgalmat produkáljunk az internet hálózatán, ami miatt folyamatosan egyre kevésbé kielégítő a sebessége, és nem győzik fejleszteni, már gigabites netet is kínálnak otthonra, de minek? És hány usert bírna az el egyszerre? És legfőbb kérdés átlag otthoni gépező mivel fogja azt valaha is legalább egyszer maxon megpörgetni? :D
Másik kérdés, ha az online streaming ennyire jó, akkor a mobilnetek miért adatforgalom korlátosak ennyire, és miért adják arany áron? 120 mbites nettel kiszámoltam, hogy elméleti síkon 920 gb adatforgalmat tudok produkálni egy hónap alatt. A 920 gigát mobilnettel produkálnám, az unokám gatyája is rámenne :D

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.