Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ldave


ldave
félisten

Nagyobb elmaradásom van, most pótolom egyben, július - szeptember:

Júliusban egész sokat játszottam, befejeztem a Final Fantasy XVI-ot, megvettem a Pikmin 4-et és végig is játszottam. Az FF16 kap majd valamikor dlc-ket, akkor biztos újra előveszem, a Pikminben 99.9%-on vagyok, egy összegyűjthető cucc van még hátra, talán majd egyszer az is meglesz :) A Lightfall megkapta a +1 pontját, és PS+ból végigjátszottam a Stray macskás játékot.

Augusztus kevésbé volt aktív, befejeztem az idei év legnagyobb személyes csalódását, a Diablo 4-et, PC-n megvettem és amit lehetett unlockoltam a Halls of Tormentben (ez egy jobb féle Vampire Survivors klón).

Szeptemberben főleg Switchen voltam aktív. Végigjátszottam a lejáró Nintendo Gold pontokból megvettem Phantasy Star-t, ez egy régi 8 bites Sega jrpg játék Switchre kiadott bővített változata (pl. van benne automap :) ). Sajna a sorozat többi része nem érhető el, pedig szívesen folytatnám. NES-es Final Fantasy és Dragon Quest korabeli játék.
Jó áron hozzájutottam az Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp-hez, fogalmam sincs mikor fogom játszani (az ilyenekről kéne leszoknom :D ) Alvás előtt mostanában a Slay the Spire pörög szinte minden este, teljesen ráfüggtem, nagyjából ebben is megnyitottam mindent, amit ép ésszel meglehet. Ja, meg a Splatoon 2 egyjátékos módját végigjátszottam, sajna a multi része halott, egyszer sem sikerült csapatot találnom, gondolom már mindenki a harmadik résszel játszik.
A hónap végén még beesett a Cocoon, ez egy fantasztikus puzzle játék, egy hétvége alatt be is fejeztem.

Nagyjából ennyi :) Ami most futó projekt, az a FF7 Remake hard mód végigjátszása, ötödik fejezetnél tartok. Ezzel nem sietek, jövő év elején jön a Part 2, addigra szeretném befejezni.

Eddig -9 pont az idei összetett eredményem, remélem még tudok rajta szépíteni :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.