Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Guitar14 válasza l.skywalker (#49) üzenetére


Guitar14
senior tag

Na, látom nem csak az én fantáziámat birizgálta a Diablo 4 megjelenésével az első rész.
Szeretem nagyon a kettőt (csak az eredetivel játszottam a remasterrel nem) és a hármat de nagyon kipróbálnám az első részt, GOG-on sokszor akciós is - viszont még egyik diablot se vittem végig (ez az én szegénységi bizonyítványom pedig mindegyiket élvezem, de hosszú távon mindig megállok velük :/)
Mivel régebbi játék az első félek ez pár korszerűtlenség miatt nem tartana lázban annyira, főleg, hogy még nosztalgikusan sem kötődöm hozzá.

De ahogy leírtad, látom te se játszottál még vele soha de végigjátszottad és élvezetesnek írod le. Kb. milyen hosszú? Legalább olyan jó mint a második rész kb.?

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#52) tboy93 válasza l.skywalker (#49) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az elsőhöz én már p.nci vagyok :D Amúgy én is csak tavaly ismertem meg közelebbről a Diablot rendesen, anno még a DII megjelenésekor elég kicsit voltam és nem fogtam fel belőle semmit angol nyelvtudás nélkül. Tavaly viszont a D2R amúgy eléggé behúzott, necroval soloban, barbárral meg coopban végignyomtam. Jó volt, de elég volt, minden karival biztos nem fogom végigjátszani, 1 karival 3x meg fix nem, ennyi időm nekem nincs 1 játékra ;] Rögtön utána a D3-at is megvettem, azt PS-en platináztam is, eléggé bejött. Ja, a D2 meg a D3 között meg a mobilos Diablo Immortalt is lenyomtam, nekem az is tetszett amúgy!

(#53) l.skywalker válasza Guitar14 (#51) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem a Sacred-en túl főleg a Diablo 3 volt ami megfogott. Még régen 7 éve mikor megvettem az első konzolt (tizenX év gaming kihagyás után) akkor egy ingyenes hétvégén kipróbáltam és totál odavoltam érte. Meg is vettem, szerintem az első játék volt amit nem akciósan vásároltam meg. Csak épp ekkortájt született az utolsó gyerekünk, ha volt is időm játszani, jobbára éjszaka, akkor is 10 perc után mindig belealudtam. Ok. Mondom félreteszem. Majd vettem újabb generációs gépet: oda is megvettem. Ott is mindig belealudtam. Akkor úgy voltam vele, hogy ezt félreteszem.

Az első rész valóban retro játék már a javából, de én egyébként is jobban szeretem a régi játékokat. Összesen 21 órám van benne, de volt, hogy a háttérben futott pár órát AFK. De warrior-al játszottam, amiről később kiderült, hogy nem épp a legegyszerűbb választás, a végén küzdöttem is. Ugyanakkor élvezetes volt. A különbség az az újabb részekhez képest, hogy itt nincs csak egy végtelen Dungeon. A faluban lemész egy barlangba és annak van tizenvalahány szintje. És itt ha kipucolsz egy szintet akkor utána az üres is marad, ha jól emlékszem és adott szintenként megnyílnak alternatív lejáratok is, hogy ne mindig az elsőtől kelljen újra végigmenni rajta. Emiatt a rendszer miatt szerintem az elején élvezetesebb mint a kettő, de hamar válik kicsit repetitívvé. Ugyanakkor pont megfelelő időközönként vannak boss-ok és mindig van 1-2 olyan küldetés ami kizökkenthet az egyhangúságból. A cinematic részek viszont itt is jók voltak és a sztori némileg ugye kapcsolódik is a második részhez. Ebben én makettná*i vagyok, hogy történet szerint lineárisan szeretek játékokkal haladni, vagy ha úgy jobb, akkor kiadási sorrendben. Én azt mondom így utólag, hogy megéri, mert a kettő mellett az első rész is a korának nagy játéka volt. A Hellfire DLC-re mondta az ldave, hogy az annyira nem lett jó, mert azt külsős cég fejlesztette, de majd azt is rápróbálom egyszer :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54) tboy93 válasza tboy93 (#45) üzenetére


tboy93
nagyúr

2023 május

A hónapban befejeztük a coop partneremmel a Ghost Recon Breakpoint main story-t, most épp a plat-ra hajtunk :) Az utolsó bossnál azért a difficulty curve elég meredek volt, szenvedés volt. Lenyomtam a Call of Duty Cold War-t, rettenet körülményes játék, nyakon tudnám b.szni a fejlesztőket. Telepítés után még nincs fent a kampány alapból, ahhoz még le kell szedni 3db kampány patch-et :U Többször kifagyott. Volt olyan pálya, ahol csak úgy tudtam átjutni, ha a PS5-ön levettem a felbontás a főmenüben 1080p-re és úgy indítottam el a játékot :Y Gyalázat. LEGO City Undercover is lepörgött switchen, erről se sok jót tudok mondani technikai téren. Több fagyás és a városban max 20 fps. A végére nekem unalmassá vált. A GRID Legends tetszett, az jól is van optimalizálva, fun arcade autós játék. Ezt simán ajánlom. Most a Ghost of Tsushima Directors Cut-ot nyomom, egy 36 órával már benne vagyok. Az érzéseim vegyesek, többet vártam, de alapvetően nem rossz, nálam olyan 10/7-es játék.

Vásárlás
Astral Chain (Nintendo Switch)
Call of Juarez Gunslinger (Nintendo Switch)

Eladás
-

Végigjátszás
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PS4)
Call of Duty Black Ops Cold War (PS4)
GRID Legends (PS5)
LEGO City Undercover (Nintendo Switch)

Havi összesített: +2
2023 összesített: +11

(#55) koncsik válasza koncsik (#47) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2023 május

Vettem:
Zelda Tears of the Kingdom Collector's Edition (Switch)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem: Hogwarts Legacy (PS5)

Eladtam: --

Összesen a hónapban: 0
---------------------------
Éves összes: -13

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#56) ldave válasza koncsik (#55) üzenetére


ldave
félisten

Hogymi?! Ilyen szegény listát tőled még sosem láttunk :P

A Slime draws near! Command?

(#57) l.skywalker válasza ldave (#56) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ráadásul plusszos. Hallatlan :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#58) RangerFox válasza RangerFox (#46) üzenetére


RangerFox
veterán

2023. május

Vettem:
- Beat Saber

Végigjátszottam:
- Horizon: Forbidden West: Burning Shores DLC
- Grid Legends
- Moss: Book II

A hónap eseménydús volt, habár sok időm nem volt játszani. A fenti címeken kvíül folytattuk az It Takes Twot, illetve belekezdtem a Life is Strange 2-be. Következő hónap első fele a Diablo IV-ről, második fele pedig a Goodbye Volcano Highról és a Final Fantasy XVI-ról fog szólni. Illetve a Beat Saberre nagyon ráfüggtem, napi szinten előkerül az is. :B

(#59) Wlac válasza Wlac (#50) üzenetére


Wlac
Ármester

2023 május

Vettem:
- Ultra Blade (iOS)
- Sponge Bob Squarepants: Battle for Bikini Bottom (iOS)
- Plants vs Zombies Ad Removal (iOS)
- Battle Chasers: Nightwar (iOS)
- Beat Saber music pakkok (PS VR2)
- Horizon: Forbidden West - Burning Shores (PS5)

Végigjátszottam:
- Tails of Iron (PS5)
- Borderlands 3 (PS5)
- Rage 2 (PS5)

Jelenleg ezzel játszom:
- Tomb Raider Reloaded (iOS)
- Horizon: Forbidden West: Burning Shores

Az utóbbi időkhöz képest egész aktív volt a hónap gaming téren. iOS-re vettem pár játékot az akciók miatt, de végül rendszeresen játszott cuccként a Netflixes Tomb Raider Reloaded maradt meg. Vicces módon kicsit Hades pótlékként tekintünk rá a feleségemmel, mivel kb. ugyanott járunk, ugyanúgy szívunk, úgyhogy a közös anyázás még jobban összekovácsol minket.

PS5-ön befejeztem a Tails of Iront, amit továbbra is csak ajánlani tudok, valamint öcsém feldobta, hogy mi lenne, ha kipróbálnánk a Borderlands 3-mat. Ő ugyan PC-s, de a crossplay jól meg lett oldva, és Discordon keresztül teljes élményt adott így a játék - ráadásul fizetnem sem kellett érte, mert benne volt a katalógusban. A játék tetszett, de a sztori vége nagyon nem jött be, el is ment a kedvem a DLC-ktől is. Ezzel együtt a Rage 2 pörgött nálam, mivel vágytam valamilyen poszt apokaliptikus játékra. Nekem bejött, de teljesen megértem a negatív kritikákat, a játék hatalmas hit and miss. Konkrétan fél év után ismét megnyitottam a trófealistámat, ugyanis nem bírtam eldönteni, hogy tényleg végigjátszottam-e, vagy a sztori felénél vagyok és várnom kell az új fejleményekre. Sajnos az előbbi volt a helyzet.

Pont a héten beszéltük a feleségemmel, hogy lehet eladjuk a VR-t, mert a Beat Saber sose fog megjelenni rá, és a custom zenék miatt talán jobb döntés lenne egy PC-s headset, amikor egyik pillanatról a másikra megjelent a játék. Rárepültünk, imádjuk, és vettünk is pár zenét hozzá, amik azóta jöttek ki, hogy utoljára nyomtuk. Nagyon jó volt ismét fénykardozni.

Tegnap este megvettem a Horizon kiegészítőjét, ma pedig toltam vele pár órát. Eddig bejön, bár még a sztorival nem sokat haladtam, egyelőre visítva menekülök minden elől, mert tavaly március óta nem játszottam vele, büszkeségből viszont hardon nyomom, és fogalmam sincs már a játék rendszereiről.

Júniusra egyedül a Diablo 4-et tervezzük megvenni a coop miatt, de várunk az első fórumvéleményekre, mielőtt ráugrunk.

“The wha-"

(#60) Guitar14 válasza Guitar14 (#48) üzenetére


Guitar14
senior tag

2023 Május:
Vásárlások -4
Guitar Hero (PS2)
Guitar Hero II (PS2)
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remake (PS4)
Spider-Man (PS4)
Végigjátszások +0
-

[Havi: -4]
[2023 Összesen: -16]

Jelenleg játszom:
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remake (PS4)
Resident Evil 3 (Xbox Series X)
F1 2017 (Xbox Series X)
NFS Hot Pursuit Remastered (Xbox Series X)
Getting Up (PS2)

Végre sikerült beszerezni a GH1-et. Egy jó ideje már kerestem de nem egyszerű + PS2 exkluzív cím is.
Tony Hawk-ra is rávetemedtem, (anno imádtam a szériát) egyik hétvégén lekaptam a polcról a 4. részt PS2-re. Annyira elkapott a nosztalgia, hogy egyből kerestem is mennyiért adják az 1+2 remake-t. Első 4-et szeretném végig vinni mielőbb. :D 3. részt kell majd bezsákolni.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#61) RangerFox válasza Wlac (#59) üzenetére


RangerFox
veterán

Tudsz ajánlani jó music packet a Beat Saberben? A Queent megvettük, meg pár solo számot.

(#62) koncsik válasza ldave (#56) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:B Gamepass, ps plus extra… kölcsönkaptam a Calysto Protocol-t, NFS Unbound-ot… kérem a T. Bíróság megértését :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#63) Wlac válasza RangerFox (#61) üzenetére


Wlac
Ármester

Igazából nincs jobb tippem annál, minthogy vegyétek meg amelyik zenét szeretitek. Mi a Linkin Park, Green Day, Imagine Dragons, illetve a rock válogatást nyomjuk sokat, de nyilván, ha nem szereti valaki ezeket a zenéket, akkor felesleges ajánlani.

“The wha-"

(#64) l.skywalker


l.skywalker
félisten

2023. Május

Vásárlások: -2
- The Crew 2 (Ubisoft): LEGEND23 kóddal minden 20€ feletti vásárlásból 10€ kedvezmény volt, nekem kellett az AC Valhalla Ragnarök DLC, ami 16€ volt magában, ezért mellé raktam a kosárba a The Crew 2-t, és így megkaptam 11€-ért, ráadásul a Lake c. játék is ingyen járt mellé, szóval ez a vásárlás ez valójában egy ál-vásárlás volt :)
- Far Cry 6 (Ubisoft): szinten 20€ helyett 10-ért megkaptam a Deluxe kiadást

Végigjátszások, eladások: + 2
+Bónusz pontok: 2 (ebben a hónapban ennyi alkalommal kerestem pénzt olyan tevékenységgel ami játékhoz köthető és játékra fogom költeni)

Összesen a hónapban: 0
---------------------------
Éves összes: 4

Amikkel tervezem játszani:
- Diablo 3: hivatalosan már lepörgött de júniusra esett a vége. Mondhatni végeztem mindhárom Diablo-val, az Immortals-t nem számolom ide, habár ott is régről talán csak a végső boss maradt életben. Nagyon tetszett a harmadik rész, az első rész volt, amikt nekro-val játszottam végig és mivel a nehézségen sem emeltem, így nagyon könnyűnek titulálhatom épp ezért volt élvezetes. Tudtam haladni a történettel és szinte minden zugot kipucoltam, csak a Reaper of Souls DLC-ben nem volt már kedvem mindent felfedezni így ott kb. 1 óra alatt le is tudtam a végső ellenséget.
- Most DLC hónapot fogok tartani gyanítom: Elkezdődött a Destiny 2 új szezonja, Vampire Survivors DLC is jött, a Power Wash Simulator-hoz már két új téma is és a fent említett Ragnarök DLC-t is el tervezem kezdeni, habár nyár jön ilyenkor kevesebb időm szokott lenni, de meglátjuk.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#65) koncsik válasza ldave (#56) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Javítottam, volt egy Zelda Limited is, ahozz vettem egy szép könyvet, gondolom ezt se bontom ki egy darabig.
NFS Unbound bekerült GPU-ba, The Callisto Project-et meguntam, béna vagyok, lehet ezért éreztem monotonnak a helyszíneket és ellenfeleket. Visszadtam őket, nem számolom.

2023 június

Vettem:
Red Matter 2 (PS5 VR2)
Dredge (Deluxe Edition) (PS5)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem: -

Eladtam: --

Összesen a hónapban: -2
---------------------------
Éves összes: -15

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#66) Wlac válasza Wlac (#59) üzenetére


Wlac
Ármester

2023 június

Vettem:
- Diablo 4 Deluxe Edition (PS5)
- Dragon's Dogma: Dark Arisen (Switch)

Végigátszottam:
- Horizon: Forbidden West: Burning Shores (PS5)

Jelenleg ezzel játszom:
- Diablo 4 (PS5)
- Guardians of the Galaxy (PS5)
- Vampire Survivor (iOS)

Papíron lassabb hónap volt a június, mint az azt megelőző, de azért aktívan gamerkedtem. Befejeztem a Horizon DLC-jét, ami jobban sikerült, mint vártam.
Megvettem Switchre a Dragon's Dogmát, ami szintén egy olyan cím, amivel régóta szemezgettem. Bejön, és egész jól fut Switchen, de a sok töltögetéssel azért elmegy az idő. Mindenesetre unalmasabb műszakokon elő szoktam kapni, de soká fogom még végigjátszani.

A hónap "meglepetése" a Diablo 4 volt. Az 1-ben évekkel ezelőtt elakadtam és annyira nem jött be, hogy átküzdjem magam rajta. A 3-at 2020-ban platináztuk és az tetszett is, a 2-vel pedig tavaly karácsonykor játszottam öcsémmel, de nekem túl archaikus volt már az egész rendszere és nem élveztem annyira (főleg a PC-s kattingatás nem tetszett). A 4 videóira azonban már tavaly felkaptuk a fejünket, és beszéltük is, hogy majd be kellene szerezni. Viszont nem követtük aktívan, így lemaradtunk a nyílt bétákról is.
A megjelenés előtti pár napban nagyon pozitívan írtak róla a PS topikban, így végül egy fuck it kijelentéssel megvettem a Deluxe kiadást, amivel így korábban tudtunk játszani. Ez azért volt fontos, mert pont egy négy napos munkaszünet jött, így bőven volt időnk Diablózni. Még azt Act 2-ben vagyunk csak, de nagyon jó vétel volt és nagyon tetszik mindkettőnknek a játék, így ha ketten vagyunk a PS környékén, akkor szinte biztos, hogy ezzel nyomjuk.

Amikor viszont egyedül vagyok csak, akkor a Guardians of the Galaxy pörög. Nagyon tetszik a játék, a filmekkel sem volt bajom, de ez a csapat valahogyan szimpatikusabb, főleg Drax lett a nagy kedvencem, akit korábban nem különösebben bírtam. Mivel benne van a PS Plus Extrában, ezért ajánlom, hogy próbálja ki, akinek kedve/lehetősége van rá.

Az Extraction filmek hatására leszedtem a Ghost Recon Wildlandset is, de csak 30FPS mód van PS5-ön, így lehet, hogy dobni fogom, és majd egyszer PC-n pótlom.

Júliusra a GotG befejezése, a Diablo további játszása, valamint az Alan Wake van betervezve. Ezen felül lehet, hogy veszek egy Gamevice Flex kontrollert a telefonomhoz, mert sok játék összegyűlt már, amiket a tapicskolós irányítás miatt nem játszok, viszont amúgy érdekelnek. A legtöbb ugyan Switchre is elérhető, de az az igazság, hogy a sok töltögetés miatt hamarabb tudom elképzelni, hogy a Dead Cells-t, vagy a Titan Questet telefonon játszom, és a Switch marad csak az exkluzívokra.

“The wha-"

(#67) RangerFox válasza RangerFox (#58) üzenetére


RangerFox
veterán

2023. június

Vettem:
- Diablo IV
- Job Simulator
- Final Fantasy XVI (tesztelésre kaptam)

Végigjátszottam:
- Beat Saber
- Rayman Legends

A hónap nem igazán úgy alakult játékok szempontjából, mint ahogy terveztem. Kb. 20 percet játszottam a Dio 4-gyel, a fennmaradó időben pedig befejeztük barátnőmmel a Rayman Legendset. A FF16 nagyon elkapott, még nem értem a végére, ám biztosan folytatni fogom júliusban is, illetve igyekszek belenézni a Resi4/Dio4-be is, ha már előrendeltem őket. :B

(#68) l.skywalker válasza l.skywalker (#64) üzenetére


l.skywalker
félisten

2023. Június

Vásárlások: 0
-

Végigjátszások, eladások: + 1
+Diablo 3: egy nekró végigjátszással mentem végig a játékon normál fokozaton. Miután korábban végigjátszottam a Diablo 1-et és a Diablo 2 Resurrectedet, a harmadik rész sem várathatott magára és nem csalódtam benne, szerintem ez is nagyon jó alkotás volt: a nehézségi fokozat és a nekró miatt azt mondhatnám, hogy az első 3 rész közül ez volt a legkönnyebb. Az eredeti terv az volt, hogy a negyedik részbe is beleugrok de végül az is még tolódik, de az első három részt mindenképp szeretném végigjátszani még párszor egy-egy másik karakterrel is.

Összesen a hónapban: +1
---------------------------
Éves összes: 5

Amikkel tervezem játszani:
Az elfoglaltságaim és a nyár mellett éppen jutott egy kis időm a Destiny szezonális dolgaival haladni, így sok tervem nincsen. Ha mégis lesz időm játszani akkor főleg a már korábben leírt DLC-ket tervezem: Vampire Survivors, Power Wash Simulator Final Fantasy és Spongyabob ill. AC Valhalla Ragnarök.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#69) ldave


ldave
félisten

Most látom csak, hogy én is eléggé megcsúsztam a lista vezetésével, itt van május - június:

Sok érdekes dolog nem is történt, hízott a Switch backlog, PC-n pörgött két stratégiai játék és 100 óra alatt eljutottam az Elden Ring végére (befejezettnek nem mondanám, még egy opcionális boss hátravan, Malenia Blade of Miquella, Malenia Blade of Miquella, Malenia Blade of Miquella, Malenia Blade of Miquella...).

A Diablo 4 így elsőre nekem csalódás, Act2-ben egyszerűen meguntam. Lehet nem tett jót neki, hogy az Elden RIng és a Zelda után néztem bele. Most az FF 16 pörög, annak biztos a végére érek még júliusban.

A listáról lemaradt, de jött új Magic kiegészítő is March of the Machines, PC-n újráztam a srácokkal a Remnant: From the Ashest és nosztalgiáztam a Portal 2-vel is.

A Slime draws near! Command?

(#70) RangerFox válasza ldave (#69) üzenetére


RangerFox
veterán

Malenia még nekem is hátra van, majd a DLC előtt újra ránézek.:K

(#71) ldave válasza RangerFox (#70) üzenetére


ldave
félisten

Fantasztikus játék, de nekem azért ez a 100+ óra már sok volt a végére, a türelmem is elfogyott, a sztori bossokat, az elején, közepén teljesen egyedül öltem, de az utolsó párnál már behívtam a maxos mimiket és úgy daráltam be a játék végét :(

A Slime draws near! Command?

(#72) l.skywalker válasza ldave (#69) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bakker a Remnant-ot kifelejtettem :D Mea Culpa
Mentségemre legyen mondva, nagyon össze-vissza vagyok...

2023. Június
Vásárlások: 0
-

Végigjátszások, eladások: + 2
+Diablo 3: egy nekró végigjátszással mentem végig a játékon normál fokozaton. Miután korábban végigjátszottam a Diablo 1-et és a Diablo 2 Resurrectedet, a harmadik rész sem várathatott magára és nem csalódtam benne, szerintem ez is nagyon jó alkotás volt: a nehézségi fokozat és a nekró miatt azt mondhatnám, hogy az első 3 rész közül ez volt a legkönnyebb. Az eredeti terv az volt, hogy a negyedik részbe is beleugrok de végül az is még tolódik, de az első három részt mindenképp szeretném végigjátszani még párszor egy-egy másik karakterrel is.

+Remnant from the Ashes: Ahogy Dave is írta, harmadmagunkkal lenyomtuk sok-sok session után végre a játékot. Solo-ban nem tudom lett-e volna ugyanekkora élmény, de így hármasban nagyon élveztem. A végére kezdtem igazán jól megismerkedni az egésszel, és már szemezgetünk a második résszel is. Hátha az már teljesen cross-play lesz.

Összesen a hónapban: +2
---------------------------
Éves összes: 6

Amiket játszottam júniusban: az egyik tesómmal elkezdtünk Fifázni, ha épp nem vagyunk elegen kártyához, akkor valami közös játék címén legyen valami és mivel én utoljára szerintem a 2003-assal játszottam baromi jó volt. Persze semmi FUT meg pack nyitogatás, csak simán egymás ellen kis játék. Illetve ha már megvettem a Far Cry 6-ot előző hónapban, akkor gondoltam kipróbálom és meglepően élvezetes volt. Bele is csúszott pár óra, de utána letöröltem mert én ebben hajthatatlan vagyok, hogy sorban játszok mindent és most hivatalosan a második résznek kellene érkeznie :) Haladtam még lopott időben az Immortals Fenyx Rising-al is, ami Game Pass-os, így félek, hogy egyszer csak "kiesik" ill. a van két játék ami mindig a gépen van, a Mount & Blade Warband és a Townscaper, amik mindig előkerülnek ha nincs máshoz kedvem.

Amikkel tervezek játszani júliusban:
Az elfoglaltságaim és a nyár mellett éppen jutott egy kis időm a Destiny szezonális dolgaival haladni, így sok tervem nincsen. Ha mégis lesz időm játszani akkor főleg a már korábben leírt DLC-ket tervezem: Vampire Survivors, Power Wash Simulator Final Fantasy és Spongyabob ill. AC Valhalla Ragnarök.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#73) RangerFox válasza ldave (#71) üzenetére


RangerFox
veterán

Ismerős érzés, nekem a Godskin Duotól kezdve lett szenvedős a játék. Pedig tényleg zseniális, csak már a szervezetem nem kívánta azt a kihívást.

(#74) Guitar14 válasza Guitar14 (#60) üzenetére


Guitar14
senior tag

2023 Június:
Vásárlások -4
Diablo + Hellfire (PC)
Halo 2 (Xbox) -javításért kaptam
DTM Race Driver 2 (Xbox)
Worms Open Warfare (NDS) -javításért kaptam
New Super Mario Bros [JPN] (NDS)
WarioWare Touched [JPN] (NDS)
Végigjátszások +0
-

[Havi: -6]
[2023 Összesen: -20]

Hát a jelenleg játszom részleget inkább nem is írom már, csomó minden van amit így egyidejűleg nyomok és mindig máskor, amelyikhez épp kedvem van. :DDD
Vásárlások terén sikeres volt a hónap:
Fillérekért 2 japán DS játék amiket az áruk miatt hónapok óta hajkurászok olcsóér' és így a japán nagyon is töredék áron volt.
Beugrott mellé egy Worms is ami szintén keresős volt mivel a második részét DS-en már kitoltam párszor és úgy sikerült ezt beszerezni, hogy megdolgoztam érte, egy fat DS-t kellett megjavítanom és így "cseréltük" egy kereskedővel. (emiatt ezért nem vonok pontot így skywalkeresen. ;] ) Halo 2-t pedig egy ismerőstől kaptam csak úgy mert megcsináltam a kontrollerén a driftet. (szintén nem vontam pontot) A lemez karcos és olvashatatlan, majd polírozni kell.
Pesten is jártam bicajjal és szabadidőben betértem a Gamecitybe (csillogott is a szemem, hogy aaaaaaaaaa mennnyii retro és nem retro game) egy Guitar Hero WoR és DTM Race Driver 2-vel távoztam de a vonathoz tekerve sajnos baleset ért - a Guitar Hero nem élte túl. :( Majd kell egy lemezt szereznem mert a tok apróbb töréssel megúszta.
Végigjátszás nem volt de sokat pörgött a PS4 és a DS.

(ja és csak beszereztem a Diablo 1-et, hála l.skywalker-nek. :B jobb mint amire számítottam de érződik a kor, plusz elég nehéz is - főleg, hogy Warriort választottam)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#75) tboy93 válasza tboy93 (#54) üzenetére


tboy93
nagyúr

2023 június

Ebben a hónapban végeztem a Ghost of Tsushimával Ps5-ön. A kiegészítőt is végigjátszottam, platina is lett. Tetszett, de mégsem lett kedvenc. Kb 2 hónap alatt sikerült a Luigis Mansion 3 végére is érnem, ez is tetszett, tök ötletes játék. Utána a Balatoni nyaraláson lepörgött egy 5 óra alatt a Gunslinger, ez meglepően jó volt, ilyen lineáris western borderlands féle valami, tetszettek a poénok, jó volt a gameplay. Most a Resi5 pörög coopban, mellette LA Noir megy single módban PS5-ön és handheld meg az Astral Chaint játszom Switchen, ez utóbbi nagyon tetszik.

Vásárlás
Batman - The Telltale Series (PS4)
Ratchet & Clank Rift Apart (PS5)

Eladás
Call of Duty Black Ops Cold War (PS4)

Végigjátszás
Ghost of Tsushima Director's Cut (PS5)
Luigi's Mansion 3 (Nintendo Switch)
Call of Juarez Gunslinger (Nintendo Switch)

Havi összesített: +1
2023 összesített: +12

(#76) koncsik válasza koncsik (#65) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2023 július

PS Plus-os CoD Black Ops Cold War-ral játszogatok (bár ma épp Gears 5 is volt), nem számolom.
Vettem:
Pikmin 4 (Switch)
Everybody 1 2 Switch (Switch)
Diablo 4 (PS5)
Alien: Dark Descent (PS5)
Forza Horizon 4 Ultimate Edition (XSX) (bundle)
Forza Horizon 5 Premium Edition (XSX) (bundle)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem: -

Eladtam: --

Összesen a hónapban: -6
---------------------------
Éves összes: -21

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#77) RangerFox válasza RangerFox (#67) üzenetére


RangerFox
veterán

2023. július

Vettem:
- Tiny Tina's Wonderlands
- Synapse (tesztelésre kaptam)

Végigjátszottam:
- Synapse

A hónapban újra leporoltam a PSVR2-t, és azt kell mondanom, hogy a Synapsért nagyon megérte, mindenkinek csak ajánlani tudom a játékot. Ezen felül pár napja végre jobban elmélyedtem a Diablo IV-ben, így az augusztus második fele egész biztosan ezzel fog eltelni (az első felében pedig nyaralni leszek).

(#78) tboy93 válasza tboy93 (#75) üzenetére


tboy93
nagyúr

2023 július

E hónapban úgy döntöttem, hogy eladom a Switch Lite-ot és veszek helyette egy OLED-et, ehhez pedig felszámolásra kerül a PS3 kollekcióm is. Van még pár játék a platformon ami érdekel, azokat végigjátszom, közben pedig pörgetem kifele ami már nem kell. Így került végigjátszásra e hónapban a 2db PSP-s God of War rész, mindkettő tetszett, de az 1. és a 2. rész után ezek nem hoztak túl sok változatosságot. Most a 3. részt nyomom, ez már egy nagyobb ugrásnak tűnik (legalábbis grafikailag), de meglátjuk mi sül ki belőle. Közben Switchen lement az Astal Chain és bekerült a kedvenc Switch játékaim közé a virtuális polcra. Szerintem embertelen jó, engem nagyon elkapott.

Vásárlás
Marvel’s Guardians Of The Galaxy (PS4)
Elden Ring (PS4)
Mario + Rabbids Kingdom Battle (Nintendo Switch)

Eladás
Ratchet & Clank: A Crack In Time (PS3)

Végigjátszás
God of War: Chains of Olympus (PS3)
God of War: Ghost of Sparta (PS3)
Astral Chain (Nintendo Switch)

Havi összesített: +1
2023 összesített: +13

(#79) Wlac válasza Wlac (#66) üzenetére


Wlac
Ármester

2023 július

Vettem:
- Beat Cop (iOS)
- Chicken Police (iOS)
- Gold Rush TD (iOS)

Végigjátszottam:
- Diablo 4 (PS5)
- Gold Rush TD (iOS)
Júliusban kevesebb játékra jutott idő, amikor pedig a tévé előtt ültem, az a Diablóba ment. A fősztorit végigtoltam, és elkezdtem a szezonnal játszani, ami podcast hallgatás mellett pont tökéletes kikapcsolás. Emiatt a Guardians of the Galaxy kicsit háttérbe szorult, de már annak is a végén járok.

Elengedtem a Ghost Recont a 30 FPS miatt, a Switches Dragon's Dogmát a töltögetések miatt, valamint végül egy sima, Dualshock 4-re rakható csíptetőt szereztem be azért, hogy soha ne játszak kontrolleres játékot. Örülök, hogy nem dobtam ki a Gamevice-ra a pénzt.
Vettem pár akciós mobilos játékot, amik már érdekeltek egy ideje, ezek közül a Gold Rush TD-t végig is nyomtam, abszolút nem ajánlom senkinek, sajnos TD-k egy gyengébb eresztés.

Augusztusra a tervem a GotG befejezése, valamint az Alan Wake és a Kena lesz, és meglátjuk, hogy mindebből mennyi fog összejönni a Diablo mellett.

“The wha-"

(#80) tboy93 válasza Wlac (#79) üzenetére


tboy93
nagyúr

Wildlands, Breakpoint coopban jo, egyedül valoban nem a legizgalmasabbak.

Dragons Dogman gondolkodtam en is switchen, azt mondod jatszhatatlan?

[ Szerkesztve ]

(#81) Wlac válasza tboy93 (#80) üzenetére


Wlac
Ármester

Láttam már rosszabbat, de az a baj, hogyha meghal az ember, akkor sokáig nézheti a töltőképernyőt. Főleg ha nincs net, akkor olyan, mintha a háttérben csinálna valamit, és csak időtúllépés után kezdi el betölteni a játékot. Nagyobb akciók esetén be tud zuhanni az FPS, ez kombinálva azzal, hogy a Switch analógjai sem az igaziak, annyira nem találtam élvezetesnek a harcokat rogue karakterrel. És a játék bizony sokszor nehéz, az ember elég könnyen azon kapja magát, hogy tátott szájjal rohan abba a bizonyos erdőbe. Mivel van másik platformon, ezért majd talán azokon újra neki esek, de ismét megerősített abban, hogy gyengébb platformokon inkább csak az exkluzívokat játsszam.

A Ghost Reconnel egyelőre egyedül a 30FPS volt a problémám, így, hogy van más, amivel játsszak, nem erőltettem meg magam azzal kapcsolatban, hogy több energiát invesztáljak bele. Pedig a felütés tetszik, lehet egyszer majd újra előveszem, mert a stílust szeretem.

“The wha-"

(#82) Guitar14 válasza Guitar14 (#74) üzenetére


Guitar14
senior tag

2023 Július:
Vásárlások -5
GTA Chinatown Wars (NDS)
Beyond Two Souls (PS3) -kaptam a géphez
Call of Duty Advanced Warfare (PS3)
Call of Duty Black Ops III (PS3)
Call of Duty Ghosts (PS3)
F1 2010 (PS3)
Végigjátszások +1
Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remake (PS4)

[Havi: -4]
[2023 Összesen: -24]

Végre sikerült vennem egy normális PS3-at olcsón ami ráadásul limitált is (Azurite SuperSlim)
Egyből beszereztem pár játékot hozzá mivel a multiplatform címek eléggé olcsón röpködnek. Polírozásra leadtam egy helyi üzletbe lemezeket és közben felfigyeltem egy régóta bakancslistás játékra a polcon: Chinatown Wars. Mondom azt most viszem is. :DDD
Nagyon élvezhető kis játék, nemrég vártam a szervizbe az autóm addig kisétáltam a parkba és ott nyomtam. Nincs benne szinkron az átvezetőkben hanem írva van mint egy képregényben így különösen jó zajos/publikus helyeken.
Tony Hawk's 1+2-t végigtoltam, le a kalappal ez a remaster előtt. Egyszerűen tökéletes lett, csak olyan újdonságokat pakoltak bele ami hozzáad az élményhez és nem elrontja a nosztalgiát, most keresem a 3. részt PS2-re.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#83) tboy93 válasza Wlac (#81) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én a Wildlandset coopban kezdtem, aztán amúgy egyedül fejeztem be és annak a setupja annyira bejött, hogy platina is lett. A Breakpoint sokkal gyengébb volt nekem atmoszférában. Bár az is plat lett, coopban :D

(#84) RangerFox válasza RangerFox (#77) üzenetére


RangerFox
veterán

2023 augusztus

Vettem:
- Firewall: Ultra (tesztelésre kaptam)
- Goodbye Volcano High (szintén)
- Demeo

Végigjátszottam:
- Diablo IV
- Job Simulator

Nagyon élveztem a Diablo IV-et, az idei év egyik legjobbja számomra, csak kicsit besokalltam a démonvadászattól, így pihentetem az új szezonig. Bepótoltam a Job Simulatort is, de nagyot csalódtam benne, nagyon monoton és rövid is. Szeptemberben tervezem befejezni a FF XVI-t (61%-nál tartok), illetve az Alan Wake-et is be kellene pótolnom a második rész előtt. A Goodbye Volcano Highra kíváncsi vagyok már, nagyon tetszett az art design benne. A szeptemberi megjelenések közül egyedül az MK1 van előrendelve, remélem jó lesz. :K

(#85) koncsik válasza koncsik (#76) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2023 augusztus

Vettem:
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (Galactic Edition, PS5, digital)
Synapse (PS5 VR2, digital)
Star Wars: Jedi Survivor (PS5)
Disney Illusion Island (Switch)
Pokémon Brilliant Diamond (Switch)
Super Mario Maker (3DS)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem: -

Eladtam: --

Összesen a hónapban: -6
---------------------------
Éves összes: -27

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#86) tboy93 válasza tboy93 (#78) üzenetére


tboy93
nagyúr

2023 augusztus

Ebben a hónapban kiszállóban vagyok a PS3-ból és eladtam a Switch Lite-ot is, jött helyette az OLED verzió. Sok játékot eladtam, de csak azokat írom most a listára ami nincs végigjátszva és pontot ér.

Végigjátszottam pár ps3-as címet, ami még érdekelt, eladás elött, illetve a Switch pörög most sokat, PS5 meg be se volt kapcsolva 3 hete.

Vásárlás
SteamWorld Dig 2 (Nintendo Switch)
SteamWorld Heist (Nintendo Switch)
Super Mario 3D World + Bowser’s Fury (Nintendo Switch)
Xenoblade Chronicles: Definitive Edition (Nintendo Switch)

Eladás
KillZone HD (PS3)
Assassin’s Creed (PS3)
South Park: The Stick of Truth (PS3)
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game (PS3)

Végigjátszás
God of War III (PS3)
God of War: Ascension (PS3)
The Hong Kong Massacre (Nintendo Switch)
SteamWorld Dig 2 (Nintendo Switch)
SteamWorld Heist (Nintendo Switch)

Havi összesített: +5
2023 összesített: +18

(#87) Guitar14 válasza Guitar14 (#82) üzenetére


Guitar14
senior tag

2023 Augusztus:
Vásárlások -4
Tony Hawk's Pro Skater 3 (PS2)
Tony Hawk's Underground (PS2)
Worms Open Warfare 2 (NDS)
Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp (Switch)
Végigjátszások 0
-

[Havi: -4]
[2023 Összesen: -28]

Nyaralás alatt a Switch-et nyúztam ha volt időm, ott is a Metroid Prime-ot főképp. Meg is kaptam a kedvet otthon is a Switch-re így beszereztem az Advance Wars 1+2-t amik már régen is tetszettek, időm persze még nem volt kipróbálni sem a teendők miatt. :D
Továbbá sikerült beszerezni a Pro Skater 3-at így az 1+2 kijátszása után folytatódhat a széria. (megjött a kedvem deszkázni a valóságban is)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#88) Wlac válasza Wlac (#79) üzenetére


Wlac
Ármester

2023 augusztus

Vettem:
- Assassin's Creed Valhalla (PS5)

Végigjátszottam:
- Guardians of the Galaxy (PS5)

Ahónap elején a Diablo 4 első szezonja ment főleg, de a második felében háttérbe került az Assassin's Creed miatt.

Az Odysseyben elég nagyot csalódtam tavaly, ezért nem siettem annyira azzal, hogy sorra kerítsem a Valhallát. Sem a vikingek nem érdekelnek, sem Layla modern szála, és a játékról sem hallottam annyira magasztaló dolgokat, így csak most húztam be egy akció keretében. Hát, eddig a Far Cry 6 mellett nálam ez az év meglepetése. Egyszerűen mindent kijavítottak benne, amit az Odysseyben nem szerettem, vagy csak szimplán untam, így nagyon jól szórakozok vele. Nem sietek, messze még a vége, a két DLC-t (a Párizsost és a druidásat) még nem vettem meg, majd ha egyszer akcióba kerülnek. Nem akarom elkövetni azt a hibát, hogy egyben lehúzom az egészet, így egy ideig el leszek vele. 45 óra után azonban le a kalappal előtte.

Emellett befejeztem a Guardians of the Galaxy-t is, ami szintén nagyon jól sikerült. Tetszett az elejétől a végéig, és bár a filmesekkel sem volt bajom, nekem valahogy ez a csapat lett az igazi, főleg Drax, akit végig imádtam, míg a filmben sosem szerettem meg. Ha lesz folytatás, ott leszek, ha nem, akkor egy jó emlék marad.

Érdemes még megemlítenem azt, hogy kipróbáltam a Remote Play-t. Meglepően jól szuperált, pedig nincs különösebben erős netem (300 megás Magenta, sokszor be szeret lassulni, ha sokan csüngnek rajta, bár igaz, hogy én éjszaka játszottam). Van egy kis input lag, alacsonyabb az FPS, és néha kásás a kép egy-egy pillanatra, így kompetitív multira nem ajánlom, de a Diablo 4 például jól szuperált vele.

Szeptemberre nincsenek nagy terveim. Sokat fogok utazni, így inkább mobil gaming lesz a terítéken, valamint sok év után visszatértem egy Macre, megnézem, hogy milyen régi zsákmányaim futnak rajta, és lehet, hogy azokból belecsúszik valami végigjátszás.

“The wha-"

(#89) l.skywalker válasza l.skywalker (#72) üzenetére


l.skywalker
félisten

2023. Július+Augusztus
Vásárlások: 2
Rebel Galaxy Outlaw - 1€ volt Fanatical-on és elgyengültem :D
Minecraft: Java & Bedrock Edition - a gyerekek mentek Minecraft táborba oda kellett venni, de a szabály az szabály

Végigjátszások, eladások: + 2
+2 Bónusz Pont

Összesen a hónapban: 0
---------------------------
Éves összes: 6

Amikkel játszottam ebben a két hónapban:
A nyár érezhetően rajta hagyta a kezét a tevékenységemen, ha le is ültem a gép elé, akkor is főleg Destiny ment vagy a gyerekekkel játszottam közösen.

Amikkel tervezek játszani:
Lévén, hogy a július-augusztusi "jelentést" szeptember vége felé írom, így az e-havi tevékenységeimet is leírom. A Destiny mellett folytattam a Fenyx Rising-ot és kifejezetten élvezem, ha minden jól alakul, hónap végéig be is fejezem, de open world perv vagyok és nem tudok elmenni az unlocked ikonok mellett :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#90) tboy93 válasza tboy93 (#86) üzenetére


tboy93
nagyúr

2023 szeptember

Szeptember annyira nem volt eseménydús, de azért lepörgött a Resi5 a coop partneremmel, rögtön neki is ugrottunk platinázni, úgyhogy ezzel még elleszünk egy darabig. Ezen túl végigjátszottam a számomra elég közepesnek ható Batman - The Telltale Series-t, nem hagyott mély nyomot. Switchen lement a Mario Rabbids Kingdom, amit a végefele már picit untam, de összességében nem volt rossz játék. A harcok közötti logikai részek váltak nekem unalmassá.

Jelenleg a Xenoblade Chronicles: Definitive Edition pörög switchen, PS5-ön meg elkezdtem tegnap a Resident Evil 7-et.

Vásárlás
-

Eladás
-

Végigjátszás
RESIDENT EVIL 5 (PS4)
Batman - The Telltale Series (PS4)
Mario + Rabbids Kingdom Battle (Nintendo Switch)

Havi összesített: +3
2023 összesített: +21

(#91) l.skywalker


l.skywalker
félisten

2023. Szeptember

Vásárlások: -1
-1 Marvel's Avengers - Definitive Edition - mivel lekerül a "polcokról" olcsób adták, Steam-re beraktároztam, ha egyszer lenne kedvem hozzá

Végigjátszások, eladások: + 2
+1 Immortals Fenyx Rising
+1 Bónusz Pont

Összesen a hónapban: +1
---------------------------
Éves összes: 7

Amikkel játszottam ebben a két hónapban:
A Destiny 2 server problémái vezettek oda, hogy folytattam a korábban elkezdett Immortals Fenxy Rising-ot és hirtelen beszippantott. 6 feloldható területből 4-et teljesen kipucoltam, az utolsó előttinél a sztorira kapaszkodtam rá, így hamar eljutotttam a végső Bossig (~45 óra). Ami nem tetszett, hogy a Boss előtt bedobta, hogy ha itt tovább megyek, akkor a Boss után már nem lehet visszajönni "befejezni" a dolgokat és hiába nyugtatott meg, hogy lesz mentés, úgy voltam vele, hogy belépek és végzek vele. Ahogy kész is lettem le is töröltem, a térkép ~20%-a így kábé érintetlen maradt.

Amikkel tervezek játszani:
A Destinyben sok teendő nincs, a szezonális dolgok nem rossza, de ha nincs társaság, egyedül nem tervezek belépni. Most olyan single player játékot keresek, amit régóta el akartam kezdeni. Red Dead Redemption 2 vagy a Mount & Blade: Bannerlords a két kinézett cím.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#92) l.skywalker válasza l.skywalker (#91) üzenetére


l.skywalker
félisten

Vagy Cyberpunk :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#93) Wlac válasza Wlac (#88) üzenetére


Wlac
Ármester

2023 szeptember

Vettem:
- Assassin's Creed Valhalla Season pass (PS5)

Végigjátszottam:
-

Nem hazudtam nagyot legutóbb, nem ez volt a legaktívabb gaming hónapom. Macen kipróbáltam pár meglévő címet, amik közül a pár éve megvett Frostpunkba öltem viszonylag több időt. Kb. 10 óra után még mindig ott tartok, hogy a 12 nap körül mindenki meghal, úgyhogy a leendő előléptetéseket nem a játékon belüli menedzsment teljesítményemmel fogom megpályázni.

Ezen felül PS5-ön a Diablo 4 és a Vallhalla pörgött, amihez megvettem a leértékelt season pass-t, mobilon pedig lassan az OTTTD, amit már sokadjára játszok, de nem tudok megunni.

Az októberi terveim között egy Alan Wake végigjátszás, aktívabb VR-ozás, valamint egy Cyberpunk beszerzés van, ha már a 2.0-ás patch-csel végre úgy ahogy gatyába rázták a játékot.

“The wha-"

(#94) RangerFox válasza RangerFox (#84) üzenetére


RangerFox
veterán

2023. Szeptember

Vettem:
- Mortal Kombat 1
- Resident Evil 4: Separate Ways DLC
- FC 24 (tesztelésre kaptam)
- Paper Beast Enhanced Edition

Végigjátszottam:
- Goodbye Volcano High
- Final Fantasy XVI
- The Quarry

A hónapban igyekeztem dolgozni a backlogomon, a Goodbye Volcano High az idei év legnagyobb csalódása lett számomra, a FF XVI borzasztóan kifulladt a második felére, a The Quarry meg szódával elmegy kategória volt. Október sűrű lesz, jelenleg a MK1-et igyekszem befejezni, majd rárepülök az Alan Wake Remasteredre, tesztelésre kapom a Lords of the Fallent, 20-tól pedig a Póki 2-é a főszerep nálam. Meg talán megnézem a Callistot, ha már úgyis ingyen adják PS+ban. :) Jó hónap lesz.

[ Szerkesztve ]

(#95) koncsik válasza koncsik (#85) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2023 szeptember

Vettem:
World of Solitaire (digital) (Switch)
The Hong Kong Massacre (digital) (Switch)
Pikmin 1+2 (Switch)

Befejeztem és eladtam: --

Befejeztem: -

Eladtam: --

Összesen a hónapban: -3
---------------------------
Éves összes: -30

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#96) tboy93 válasza koncsik (#95) üzenetére


tboy93
nagyúr

The Hong Kong Massacre-t nemrég nyomtam végig, egészen jó játék :K

(#97) l.skywalker válasza koncsik (#95) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#98) koncsik válasza tboy93 (#96) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha a Switch topic-ban írtad, akkor a te ajánlásodra vettem meg az akcióban :K :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#99) koncsik válasza l.skywalker (#97) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönöm, igyekszem fiatal maradni :DDD :DDD :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#100) tboy93 válasza koncsik (#98) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, ott :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.