Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) _ocsisajt válasza #19617792 (#34) üzenetére


_ocsisajt
őstag

nem-nem! direkte! elotte volt egy fullHD akkori utso szerias plazmam(tavaly)! Mivel nem 3 meterrol neztem volna a tortenetet, ezert zavartak a kis ikonok meg a "pottyozes"(kozelseg)
tudom-tudom lehet felbontast allitani(utalom ha valami nem nativ!), meg ikon meretet novelni, meg fontmeretet, de akkoris zavart az a finom kis pottyozese a fullhd plazmanak nagyon kozelrol :(
ugyhogy noveremeknek atadtam(rajuk soztam :DDD elboltoltam) :D (raadasul nagyobb is volt ennel)

kepminosegre nagyon kozel van a plazmahoz, ugyhogy meg vagyok vele elegedve, talan csak a full feketeje nem olyan "ho'tsotet" mint a plazmanal, minden tekintetben szinte mellette lohol(szinhuseg, betekintesi szog stb)
:)
(raadasul a nativ meret miatt direkt az infomban levo konfigot raktam ossze, meguszva a megdurvabb beruhazast az alkatreszekre... mostani meg 1-2 eves gamekat nativban vidaman viszi 4XAA, 16xAniso komboval persze kiveve a favago szimulatort(lolzis)... nade az ugysem erdekel :DDD )

(csak ne téenfilmest! :B )

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.