Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jimmy399


jimmy399
senior tag

Ez nagyon császárian hangzik... Lehet összebütykölök egyet magamnak, persze aluminium kerettel, mint ezt, de krómozottan :) Hogy villogjak is vele. :D

--- N/A ---

(#2) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Ha lenne rá pénzem vennék egy ilyet nagyon extravagáns, szép s használható

(#3) Daywalker válasza jimmy399 (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

A diszkófényt ne felejtsd ki belőle:DDD Akkor lesz ám villogós!:D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) atike


atike
nagyúr

:Y

Hihetetlen, hogy van piaca... :F

(#5) Mexildos


Mexildos
aktív tag

A klasszikus bill kiosztás hiánya zavar. Amúgy pöpec darab. Kéne. Unikum cuccért a 700 euró nem is annyira sok :D

(#6) macilaci78 válasza Mexildos (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jaja, must have! :DDD
Gyakorlatilag bármire használható a videóvágástól a Counter Strike-ig tetszőlegesen lehet definiálni a gombokat.
Azért egy hagyományos, nagy Enteres, numerikus paddal és tapipaddal ellátott vezeték nélküli verziót várok már, amire ráfoghatom, nincs nem telik rá. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) big-J


big-J
őstag

bírom ezeket a villiseket de ahogy nézem nincs hely rajtuk például egy hosszú í hez ...

[ Szerkesztve ]

(#9) atti_2010 válasza Mexildos (#5) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Hát persze, egyesek 50 Euróból élnek 1 évet, kíváncsi vagyok ha szénbányába kellene ledolgozd az árát akkor is így vélekednél?

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#10) Cobra.


Cobra.
őstag

Nem lenne egyszerűbb és jóval olcsóbb egy sima érintőképernyő? Annál aztán végképp bármilyen gombkiosztást ki lehetne vetíteni.

(#11) ithomas válasza Cobra. (#10) üzenetére


ithomas
őstag

Azért egy fizikai billentyűzet használati élménye nagyon nem ugyanaz, mint egy sík képernyőt tapicskolni...

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

(#12) csib41 válasza atti_2010 (#9) üzenetére


csib41
aktív tag

Szénbányászok kapnak veszélyességi pótlékot is. Nem olyan kevés a fizujuk, mint hinnéd.

(#13) Alexios válasza atti_2010 (#9) üzenetére


Alexios
veterán

és ez most hogy jön ide?

(#14) Youri


Youri
veterán

Facepalm

RTX ON

(#15) atti_2010 válasza Alexios (#13) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Hát 700 euróra benyögni hogy nem is olyan sok nem semmi, meg jó hogy lehet kapni.Erre meg a dúsgazdagak főnököm is nevetett pedig nem számolja a pénzét.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#16) Móci


Móci
addikt

Wow, beszarás. Nem semmi kis diszkós cucc ez. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) Alexios válasza atti_2010 (#15) üzenetére


Alexios
veterán

azt írta, hogy egy unikum cuccért nem drága. nem tömegtermelésre megy, hogy minden pistinek legyen otthon egy.. Hidd el, lesz olyan aki megveszi.

(#18) atti_2010 válasza Alexios (#17) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Majd felkapjak a Kínaiak oszt veszünk 7000 Ft-ért.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#19) Bird


Bird
addikt

csak cca. 380 dollár? Annyiért ajándék! :R Nagyon ott van az ár/ érték arány.... :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#20) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem jó ez mert nem "lehet" ütni, verni, csapkodni ha olyan az ember kedve. :-)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#21) maláj


maláj
őstag

elkélpzelésüket.

nekem nem tetszik :U

(#22) zéügynök


zéügynök
csendes tag

Vajon meddig bírja a kis display a billentyűzetben? Mennyi rá a garancia? Még mindig kell külső táp mint a Maximus-hoz?
Innovatív a cucc. Csak még a luxus kategória.

(#23) Bird válasza zéügynök (#22) üzenetére


Bird
addikt

Attól tartok ez az is marad.... ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#24) M@trixfan válasza atti_2010 (#18) üzenetére


M@trixfan
addikt

Én meg azt mondom ilyen kínai utánzatokat elvből sem szabad venni semiből, akármilyen olcsó is ;)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#25) Day 'n' Nite válasza M@trixfan (#24) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Igen, de valószínűleg nem lesz ember a közeledben, akinek lenne ilyene, szóval ha jó a koppintás, villogni azzal is lehet :)
Ha lenne ilyenem, megcsinálnám, hogy minden billentyűn "kékhalál" legyen ;]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#26) csevede


csevede
tag

Ez a cucc max önvédelemre jó gyerekek, vagy arra se mert túl könnyen törik! :D Lehet, hogy én vagyok a konzervatív de azért mert beleraktak egy kijelzőt igazából túl sok funkcióval nem bővült.

csevede felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#27) banhammer


banhammer
veterán

Kellene...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) mikej95


mikej95
aktív tag

A múltkori high end billentyűzetek jobban tetszettek és még önvédelemre is alkalmasak voltak. Ez vmi vicc. :DD

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#29) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

én csak azt nem értem, hogy hova lett az oled technlógia... Pár éve még telefonokba is raktak ilyen felbontású kijelzőt.. Csak azóta benyögték, hogy az oled nem éri meg és nini a kezdeti beszivárgásukat visszaszorítta egy led lcd nek nevezett szőrnyszülött utolsó bőr.. Ha megnézitek egy 3-4-5 évvel ezelőtt kezdtek beszivárogni az oledek kisebb eszközökbe (mp3, mp4, mobíltelefonok előlapi kijelzője).. De tényleg hírtelen eltüntek.

Azt akartam csak kihozni belőle, hogy szerintem oleddel olcsóbb lenne gyártani egy ilyen holmit, mert akkor gombonként egy vékony filmréreg is elég volna, nem kéne a háttérvilágítás és felépítés miatt bonyolúltabb szerkezet, ami drágítja a gyártást.. Bár ilyen árrés mellett ez vélhetőleg már nem számít jelentősen.

Mondjuk napfényben ezen valószínűleg vakon kell gépelni :D

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#30) #16939776 válasza macilaci78 (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

Először valaki próbálja ki, hogy be veszi-e egyszerre 5 lenyomott gombot, addig közelébe sem mennék.

Karácsonyra, az A8-as Audi hátsó ülésére ;) ...

[ Szerkesztve ]

(#31) macilaci78 válasza Enszuke (#7) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A súlya nem zavar, felőlem mehet 8db AA elemmel is, ha ez kell a 20 órás üzemidőhöz.
Aki elbírja a 2+kg-os notit ölben, annak ez is megjárja.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32) Puma K


Puma K
veterán

Én laptopba akarnék ilyen LCD-s gombokat, szana-szét programoznám őket, meg miegymás. Mondjuk egy LED-es lehet jobb lenne fogyasztás szempontjából (azért mégiscsak egy kijelző!)

Persze ha lenne rá elég keret... ha lenne rá elég keret... ahh... :o

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33) #06658560 válasza atti_2010 (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

A Maximust simán megveszem, amint lesz rá szabad pénzforrásom- munkaeszköznek tökéletes, ott meg még vissza is hozhatja az árát. akár egy év alatt.
Szóval szerintem sem vészes az ára.

(#34) davidfeher96


davidfeher96
csendes újonc

Erre ki az istennek van már megint szüksége ? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.