- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- COD:MW4 segédlet gyűjtő
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Pajac: Olga
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
bkercso
nagyúr
Én erre annyit tudok mondani, hogy ne hagy annyiban. Ennek nem így kell történnie. Edigitalnál mér régen panaszkönyvbe kellett volna írnod illetve fogyasztó védelemmel felvenni a kapcsolatot.
Hát azért én ezt másképp látom a multikkal. Se amazonnal, se ebay-el soha nem volt gondom, mindig egyből visszalaptam a pénzt. A paypal meg még egy réteg vásárlói védelmet nyújt.
Magyar emberhiányos szaroktól nem szabad vásárolni.
-
Redneck
nagyúr
Ahogy nemlehet is írta, én is mondtam neked hogy határozottan kell fellépned, mert csak a híg foscht fogják kavargatni az üggyel kapcsolatban.

Mondjuk ehhez a tudatossághoz x év Tékozló Homározás volt a kiképzés.

-
laskr99
addikt
Szóval egy ilyet küldjek a címükre, ami az információnál nincs kint?
Tisztelt Extreme Digital Zrt!
Mivel az xxxx iktatószámú ügy nem rendeződött számomra megnyugtatóan ezért a Budapest Békéltető Testülethez fogok fordulni, amennyiben erre a levélre nem válaszolnak 2 napon belül és nem találunk megoldást.
Tisztelettel,
Xxx Xxx
-
lev258
veterán
Nekem szerencsére elegendő volt az internetes levelezést csatolnom, telefonon nem is beszéltem a céggel.
-
nemlehet
őstag
Hidd el, a tértivevényes levél a megoldás. Minden egyéb esetben idióta indokokkal fognak vitatkozni, meg közlik, hogy akkor 50.000 Ft+áfáért adják ki a hangfelvételt és társai....
-
laskr99
addikt
Minden ilyen jellegű közlés az tértivevényesen menjen. A telefonálás, email semmire sem jó, nem tudod igazolni, hogy mi hangzott el, az utóbbinál meg azt hogy tényleg megkapták.
A tértivevényről ugye tudható, hogy mikor vették át, ha direkt nem veszik át az is -> egyből te nyersz a békéltető testületnél és amúgy a fogyvéd is megvágja őket nagy összegre, mert nem tehetik meg, hogy nem veszik át. Az utóbbiból te nem látsz pénzt, de nem éri meg nekik azt a pár millió bírságot eljátszani.Bele kell írni egyértelműen és tárgyilagosan az eddig történteket, le kell írni mit szeretnél és szabni kell benne egy ésszerű határidőt és végül megjeggyezni, hogyha nem zárul az ügy akkor mész a békéltető testülethez.
Amúgy azt azért tudni kell, hogy a békéltető testület határozata nem kötelező érvényű. DE. Ma már meg KELL jelenjen a cég képviselője különben emlékeim szerint 50.000 Ft-ról induló bírságot szabnak rájuk ki (ebből te megint nem látsz sajnos egy forintot sem, de nem igazán éri meg a cégnek ugye, mert újabb és újabb üléseket fognak kiírni amik elmulasztása újabb és újabb bírság).
Valószínűleg az edigital be fogja tartani a testület határozatát, de ha nem, akkor megint jelezd nekik, hogy ez a határozat megy szépen FB-ra, tékozló homárra, az indexre, origóra és minden médiumra, hogy láthassák az emberek az edigital garanciához való hozzáállását. Ez egy elég csúnya antireklám a cégnek, komolyan fogják venni.Az ilyen garanciális szarozások jellemzően 1-2 trehány vagy paraszt alkalmazott miatt van akik aztán ahelyett hogy elismernék a hibát egyre agresszívabban bevédik magukat. Rosszabb ha valami kisebbségi komplexusos osztályvezető helyettes találja be a panaszodat, azok 2 forintért is felgyújtják az autódat a parkolóban... De amikor már nyílvánosság elé kerülés fenyeget át fognak nyúlni a cég fejesei a kiskirály feje felett.
A telefonálást felveszik, mondják is telefonban. A mailre meg ha válaszolnak(képek) akkor megkapták. Keddig ha semmi válasz nem jön a már elküldött mailre akkor megyek a békéltetőre.
-
nemlehet
őstag
Minden ilyen jellegű közlés az tértivevényesen menjen. A telefonálás, email semmire sem jó, nem tudod igazolni, hogy mi hangzott el, az utóbbinál meg azt hogy tényleg megkapták.
A tértivevényről ugye tudható, hogy mikor vették át, ha direkt nem veszik át az is -> egyből te nyersz a békéltető testületnél és amúgy a fogyvéd is megvágja őket nagy összegre, mert nem tehetik meg, hogy nem veszik át. Az utóbbiból te nem látsz pénzt, de nem éri meg nekik azt a pár millió bírságot eljátszani.Bele kell írni egyértelműen és tárgyilagosan az eddig történteket, le kell írni mit szeretnél és szabni kell benne egy ésszerű határidőt és végül megjeggyezni, hogyha nem zárul az ügy akkor mész a békéltető testülethez.
Amúgy azt azért tudni kell, hogy a békéltető testület határozata nem kötelező érvényű. DE. Ma már meg KELL jelenjen a cég képviselője különben emlékeim szerint 50.000 Ft-ról induló bírságot szabnak rájuk ki (ebből te megint nem látsz sajnos egy forintot sem, de nem igazán éri meg a cégnek ugye, mert újabb és újabb üléseket fognak kiírni amik elmulasztása újabb és újabb bírság).
Valószínűleg az edigital be fogja tartani a testület határozatát, de ha nem, akkor megint jelezd nekik, hogy ez a határozat megy szépen FB-ra, tékozló homárra, az indexre, origóra és minden médiumra, hogy láthassák az emberek az edigital garanciához való hozzáállását. Ez egy elég csúnya antireklám a cégnek, komolyan fogják venni.Az ilyen garanciális szarozások jellemzően 1-2 trehány vagy paraszt alkalmazott miatt van akik aztán ahelyett hogy elismernék a hibát egyre agresszívabban bevédik magukat. Rosszabb ha valami kisebbségi komplexusos osztályvezető helyettes találja be a panaszodat, azok 2 forintért is felgyújtják az autódat a parkolóban... De amikor már nyílvánosság elé kerülés fenyeget át fognak nyúlni a cég fejesei a kiskirály feje felett.
-
laskr99
addikt
-
djculture
félisten
Mondás semmit se ér, írásban kell közölni azt olvassa sokszor a felettes is. Ha nem válaszolnak 2 nap alatt akkor irány a helyi békéltető testület ott vannak a címek, linkeltem.
-
laskr99
addikt
Minden esetre én először írnák az edigitalnak hogy mivel nem rendeződött számodra megnyugtatóan az ügy a békéltető testület elé viszed az ügyet. Sokszor elég ha megemlíti az ember, nekem is volt igy érdekesen meglett az új cucc plusz még egy másik terméket is kaptam kárpótlásként a rengeteg várakozás miatt. Egyből válaszoltak nekem is annak idején, egy manager írt vissza.
Én az Asusnak és az Edigitalnak is mondtam telefonban. Mondták "jó". Itt eldontottem a csatat.+szemelyesen boltban. De megírom, úgyse nézik ahogy látom

-
djculture
félisten
Minden esetre én először írnák az edigitalnak hogy mivel nem rendeződött számodra megnyugtatóan az ügy a békéltető testület elé viszed az ügyet. Sokszor elég ha megemlíti az ember, nekem is volt igy érdekesen meglett az új cucc plusz még egy másik terméket is kaptam kárpótlásként a rengeteg várakozás miatt. Egyből válaszoltak nekem is annak idején, egy manager írt vissza.
-
laskr99
addikt
Értem. Azzal is jobban járok,volt ilyen ügy Auchannal de ott minden simán ment. 2. Hibás routert cserélték és bontatlanul eladtam az újat. Buktam kevesebb mint 500-at.
-
laskr99
addikt
-
lev258
veterán
Ha csak feltesszük, hogy a végén a javadra ítélnek. A pénzvisszafizetés helyett előfordulhat (sőt talán valószínű), hogy az összeg levásárlását kínálják fel náluk. Csak hogy tudd.
-
djculture
félisten
-
laskr99
addikt
Apámé, pénz visszát szeretnék elérni. Eddig vártam a cég válaszára ,de 1 hónap kicsit sok már adus 1.5 hónap.
-
lev258
veterán
Az első kérdés, hogy pontosan mit szeretnél elérni, milyen végeredményt tartasz elfogadhatónak.
Kicsit mondjuk hátrány, hogy ilyen sok idő múlva próbálkoznál az igazaddal.
Kinek a neve szerepel a számlán (ha szerepel)? -
laskr99
addikt
Asus cuccot (legalább is itthon) nem szabad venni, én is meg kínlódtam velük laptop ügyben. Rögtön a békéltetőnél kell kezdeni ha mismásolnak mert csak húzzak az időt ez a tapasztalatom. Általában ezt művelik kutya hozzá nem nyúl a cucchoz de visszaküldik a boltba és a vásárló gyanútlanul hazaviszi.
Békéltető ingyen van persze amit ott kihirdetnek azt se kötelező betartania egyik félnek sem. De az már ha továbbmegy általában a bíróságon megállja a helyét.Mennyi esély van győzni? Kezdhetem én is az ügyet ha apám vette dd én fizettem?
-
djculture
félisten
Asus cuccot (legalább is itthon) nem szabad venni, én is meg kínlódtam velük laptop ügyben. Rögtön a békéltetőnél kell kezdeni ha mismásolnak mert csak húzzak az időt ez a tapasztalatom. Általában ezt művelik kutya hozzá nem nyúl a cucchoz de visszaküldik a boltba és a vásárló gyanútlanul hazaviszi.
Békéltető ingyen van persze amit ott kihirdetnek azt se kötelező betartania egyik félnek sem. De az már ha továbbmegy általában a bíróságon megállja a helyét. -
lev258
veterán
Én egy másik céggel voltam a Békéltető Testületnél korábban. Kb. 3 hónap alatt kitűzik a időpontot, tovább nem is nagyon húzhatják. A történetedet elnézve ez annyira nem hosszú idő. Onnantól kezdve pedig már egész gyorsan megy, miután a felek megkapták a határozatot, a hibás félnek pár hét alatt rendeznie kell.
-
laskr99
addikt
-
laskr99
addikt
Nekem két ASUS laptopom van,nem az eladón keresztül hanem direkben házhozjövős garanciába intéztem mind három esetben 1 hét volt a javítás utána házhoz visszahozták,a gyerek laptopjában gyakorlatilag mindent cseréltek-billyenytyűzet alaplap hűtőegység stb.
Szerintem az edigital a hunyó inkább,az ő garanciás ügyintézésük ilyen katasztrófális.(#6) laskr99Szerintem nagyon nem mindegy a bolt rengeteg plusz idő+trehány ügyintézés a futárnak meg bárki odaadhatja átveheti ha úgy adod meg.
Meg nem mindegy kinek csinálják az edigital-os jótálás elég gyengusz az asus a saját garival jobban foglalkozik
Nem, mert megvan mind az Asus(fixdirekt kft) papír mind az Asus ügyintézés. Ha nem ők csinálták volna akkor elvileg egyik se lenne.
-
laskr99
addikt
-
Muerte68
addikt
Apám az eladást akarta, de nem mert nem akarok átverni senkit. Fogy. védelmet meg itt a fórumon nem ajánlották,csak a hibásként eladást. A békéltető meg hosszú idő elvileg. Pereskedni és társai meg pénzem sincs, nem vagyok tisztába azzal ilyenkor mit kell tenni, és a szabályokkal se. Kedvem szerint rájuk borogatnám a pultot. 18 évesen nem vesznek komolyan

Nekem két ASUS laptopom van,nem az eladón keresztül hanem direkben házhozjövős garanciába intéztem mind három esetben 1 hét volt a javítás utána házhoz visszahozták,a gyerek laptopjában gyakorlatilag mindent cseréltek-billyenytyűzet alaplap hűtőegység stb.
Szerintem az edigital a hunyó inkább,az ő garanciás ügyintézésük ilyen katasztrófális.(#6) laskr99Szerintem nagyon nem mindegy a bolt rengeteg plusz idő+trehány ügyintézés a futárnak meg bárki odaadhatja átveheti ha úgy adod meg.
Meg nem mindegy kinek csinálják az edigital-os jótálás elég gyengusz az asus a saját garival jobban foglalkozik
-
BoB
veterán
"az Edigitálnál (
továbbábolt)" -> (a továbbiakban "bolt") -
Silεncε
őstag
Nekem egy VZ229H-m van szintén Edigi. Hát ezzel a történettel nem nyugtattál meg. De miért nem rögtön te küldted szervízbe? Futárral elviszik tőled meg hozzák is
-
laskr99
addikt
Én erre annyit tudok mondani, hogy ne hagy annyiban. Ennek nem így kell történnie. Edigitalnál mér régen panaszkönyvbe kellett volna írnod illetve fogyasztó védelemmel felvenni a kapcsolatot.
Apám az eladást akarta, de nem mert nem akarok átverni senkit. Fogy. védelmet meg itt a fórumon nem ajánlották,csak a hibásként eladást. A békéltető meg hosszú idő elvileg. Pereskedni és társai meg pénzem sincs, nem vagyok tisztába azzal ilyenkor mit kell tenni, és a szabályokkal se. Kedvem szerint rájuk borogatnám a pultot. 18 évesen nem vesznek komolyan

-
szabonagyur
félisten
Én erre annyit tudok mondani, hogy ne hagy annyiban. Ennek nem így kell történnie. Edigitalnál mér régen panaszkönyvbe kellett volna írnod illetve fogyasztó védelemmel felvenni a kapcsolatot.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Crimson Desert
- Renault, Dacia topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Samsung kuponkunyeráló
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Jövő héten New Yorkban gyújtja be a SpaceX a rakétákat
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- Üzletből, garanciával, Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 workstation i7-11850H/32GB RAM/1TB SSD/RTX A2000
- ÚJ! Átlátszó Merevlemez ház SSD/HDD SATA 2,5" USB 3.0
- Lenovo ThinkPad X1 Nano (Gen2)/13.0"/2160x1350/2K/IPS/i7-1260P/16GB/512GB/5G LTE/eSIM/Súly 0.966,5k
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 Prémium üzleti ultrabook i7-1270P/32GBRAM/1TBSSD/2.8K OLED
- Ryzen 7 9850X3D AM5 félkonfig Csak tesztelt!
- SK Hynix, Samsung 4GB DDR4 2400MHz laptop memória és Samsung CM871 128GB M2 és 2.5" SSD
- Dell Latitude E6410 i5 M560, Nvidia NVS 3100M 512MB GDDR3, 4Gb RAM, 250GB HDD, jó akku, számla gar
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T540P - i7-QM I 16GB I 512SSD I 15,6" FHD I Nvidia I Cam I W10 I Garancia!
- VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 256GB Tüzes Ezüst gar:2028.02.09.
- ÚJ Lenovo Legion Pro 7 Intel Core i9-14900HX, 64GB, 1TB SSD, RTX 4090(16GB), IPS 240Hz
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest





