Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát nézzétek, azért az autó belseje is sokat elárul a tulajról, hogy csak hajtja, vagy azért foglalkozik is vele.
Nem én sem azt mondtam, hogy de igenis kárpit tisztítás meg motormosás ilyenek, de azért jobb egy olyan autót látni elsőre ami tiszta. És ennél még a tisztaság, hanem minden csakúgy beledobva, pl emelő, műanyag takaróelemek, az elakadás háromszög. Én tényleg csak pár órát rászántam egyedül és sokkal élhetőbb lett a kocsi.

Magamból kiindulva, nemrég adtuk el a G Astránkat például. Jöttek megnézni, és azonnal el is vitték. Azzal kezdték, hogy végre egy tiszta autó.

Eladtuk ugye a másik C Mercinket is mert, jött ez. Aki jött megnézni, jelzem mindkét esetben az első ember. Ezt is rögtön elvitte és ő mondta, hogy milyen moslékokat látott eddig. És végre egy normális tulaj.

Persze nem akarok én ezzel senkit beskatujázni ilyesmi, de nekem ez a tapasztalatom.
Igen és le is írtam a hirdetésbe, hogy gyerek, kutya, dohányzás és egyéb mentes az utastér. Meg is lehetett nézni, mert tisztább mint néhány orvosi műtő, az fix. De én így szeretek beleülni kocsiba. Igen és például vagyok olyan maradi, hogy csak teletankolom és kész, és minden tankoláskor pl nézek egy keréknyomást, időnként hiába írja a merci, ha rossz egy égő én körbenézem azokat is. Utálom ha valami nem működik a kocsin.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.