Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) elektrotank válasza Kolondrum (#18) üzenetére


elektrotank
tag

Azt kívánom többet ne legyen. Ugyanakkor azt se mondtam, hogy nem kell figyelni útközben. Lehet, hogy te figyeltél, de annál jobban kell figyelni, mivel lehet, hogy a veled szembe nem figyel... főleg most, mindenki padlózik aztán árokba köt ki és aki megszerzi a jogsiját, azt hiszi tud vezetni aztán útközben meg több ponton sérti a kreszt... az ilyennek jogsi se kéne. Nekem is volt motorom gyerekkoromban (bár 20 vagyok, nem mondanám magam épp felnőttnek, na de mindegy) egy Romet, igaz, akkoriban csak udvarban használtam, jogsim nem volt, de szerettem amíg volt... de biciklim van és sokmindenben a sebességén és gazdaságán kívül nem különbözik a motortól... azzal csináltam néhány baromságot, hogy finom legyek, de szerencsére nem volt gond... szerencsém volt, hogy figyeltek. De éppen emiatt inkább autók iránt rajongók, lehet, hogy a motorozás király élmény, elismerem, hogy az, de nem véletlen hívják a motorosokat donornak. Azt se mondom, hogy az autóban nem halsz meg, de biztonságosabb helyen vagy, főleg viharok (villám) elől. A lényeg, mindenkinek oda kéne figyelnie, ezt én is megtanultam, de kevesen teszik. Tény, hogy balesetek mindig voltak, vannak és nem vagyok jós, de szerintem a jövőben is lesznek.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.