Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Szaúd Arábiában nézik a legtöbbet a tévét, szerintetek egy nap mennyit?

Szerintem egyszerre csak egy tévét néznek, de maximum kettőt. :)) :DDD
Bocsánat, ma bohócot reggeliztem.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#2) Locutus


Locutus
veterán

Á, új szavazógép :) Nice.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3) elefant válasza Locutus (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

igen, Lezsó mester összekalapálta! az előző kicsit már nyekegett

(#4) Patice


Patice
nagyúr

Magyarország végzett a második helyen szorosan Szaúd Arábia után napi 402 perces átlaggal. :DDD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#5) menpee


menpee
aktív tag

Csak úgy nézegetik a tévét vagy be is van kapcsolva?

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#6) MZperX75


MZperX75
addikt

Nincs TV-m,monitort nézek max napi rendszerességgel 10-20perc PH ,5-10perc Ipon,Sg,pár perc face,stb műsorokat hiradót politikai portálokat nem.
2002-óta,abbahagytam az agymosást,bár nem ítelem el azokat akiknek ez jó szórakázás,foci sport sorozatok miatt,viszont számomra vannak izgalmasabb élménydúsabb programok,mint a TV.
Néha én is rákapok egy egy HBO-s sorozatra Ncore-ról,stb.

[ Szerkesztve ]

(#7) #74018560 válasza menpee (#5) üzenetére


#74018560
törölt tag

Vagy pont h be van kapcsolva, csak nem nézik. :U

Ha van otthon 3-4 TV és mindegyik megy, akkor többszöröződik az idő? :U

[ Szerkesztve ]

(#8) ViZion


ViZion
félisten

Ablakon kinéz, olajkutak bólogatnak... jöhet a következő sorozat...
Sztem max., én arra is tippeltem. Mi a francot lehetne még csinálni ott amikor egész nap 50°C van? :U :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9) UnA válasza Patice (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Annyira nem rossz a helyzet, itt van egy 2015-ös statisztika a quartz.com-ról:

De azért ott vagyunk az élmezőnyben :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Patice válasza UnA (#9) üzenetére


Patice
nagyúr

Azóta eltelt két év... :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#11) #74018560 válasza ViZion (#8) üzenetére


#74018560
törölt tag

Fedett pályán síelni, leégetni a Veyron gumijait vagy egy felhőkarcolót...

(#12) Acélfarkas válasza #74018560 (#11) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Legyen a felhőkarcoló, az látványosabb :DD

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#13) cinemazealot válasza elefant (#3) üzenetére


cinemazealot
addikt

És végre IP-hez (is?) van kötve a szavazat, elkerülendő a hekkelést. Ügyes! :R

(#14) antikomcsi válasza UnA (#9) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem semmi lista! Olyan országok vannak benne, amikről azt hittem, hogy még TV-je sincs a lakosság zömének, nemhogy még ráérnének ennyit nézni. :U

(#15) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Csak 6.7 óra :P :D
Az sok? (még ha nem is nézik, csak megy...az bele számít ?) :B

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#16) szp1 válasza antikomcsi (#14) üzenetére


szp1
addikt

Erre kíváncsi lennék...... :U

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Nálunk anyám szokása, hogy felébred a tv-t benyomja és megy egész nap... A
Előtte meg csak du-este ül, addig csak szól ott magának.

Nekem nincs tvm, de nagyon nem is hiányzik. :)

(#18) knajf válasza hemaka (#17) üzenetére


knajf
senior tag

+1 detto... a születésem előtt (30 év) pedig a könyveket olvasta ilyen iramban. wtf?

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#19) knajf válasza MZperX75 (#6) üzenetére


knajf
senior tag

+1 ide is, 2004 óta, mióta bekötötték Pátyra a szélessávú internetet és leraktam a jogsit (1xre)

azóta sok HDD-m van, reklám nélkül

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#20) b. válasza cinemazealot (#13) üzenetére


b.
félisten

Én most is tudnék szavazni, meg délután is tudtam. Délután nem léptem be igaz.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) dabadab


dabadab
titán

Gondolom a szaúdi számokat eléggé megdobja, hogy a népesség fele gyakorlatilag permanens szobafogságban van.

DRM is theft

(#22) CMST2015


CMST2015
tag

Nálam a TV addig megy míg megnem dőglik rekord ... :D ha nézi valaki ha nem akkor is megy nemszokás kikapcsolni legstrapabirod 10+ évig ment anno

[ Szerkesztve ]

(#23) csabi63


csabi63
senior tag

A szaúdi ráér tévézni, mert a munkaképes lakosság 80%-a nem dolgozik. Arra való a közel 6M vendégrabszolga.
Minden 21. életévét betöltött férfi pedig havi 2000 USD-nek megfelelő riált kap az államtól ajándékba. Annak is jár aki fiatalabb, de már nős. Így aztán van pénzük tévére, idejük meg mint a tenger.

(#24) big-J


big-J
őstag

Nem sok meg a 400 sem.

(#25) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Ez a szavazás azért nem korrekt mert nem írták bele, hogy hányadik résznél tart náluk ott kint a bőzike show és a bárányok közt! 😂

[ Szerkesztve ]

(#26) Tidus


Tidus
addikt

Szuverén véleményem szerint a kutyát sem érdekli ez a szaudi kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#27) Cypresss válasza cinemazealot (#13) üzenetére


Cypresss
senior tag

Csak egy Tor böngésző kell hozzá és máris annyi a betonbiztos szavazógépnek... ;]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#28) Erw


Erw
csendes tag

Kíváncsi vagyok a részletesebb magyar statisztikákra. Elvégre a sok PH-s 0 órás TV nézése eléggé lehúzhatja a 0-24 kisnyugdíjasokét. Biztos nagy a szórás.

(#29) elefant válasza Tidus (#26) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

dehát itt nem Szaúd Arábia a lényeg, hogy ahol a világon a legtöbbet tévéznek, ott mennyi ez az érték. na mindegy .

(#30) Chaser válasza elefant (#29) üzenetére


Chaser
titán

25 óra/nap/fő
ezeöccáz' lesz
bárminemű statisztikában állok rendelkezésetekre ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31) Hiftu válasza elefant (#29) üzenetére


Hiftu
senior tag

Akkor ez egy felmérés, hogy mennyire kell hajtania a kisnyugdíjas tábornak, hogy első helyre kerüljük? Már csak 30 %-ok kell javulniuk. ;)

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#32) Baryka007


Baryka007
őstag

Ez attól függ, hogy háttértévéző. Vagy valóban ott ül ilyen "sokat" én ezt tanulom az egyetemen... Tudom hogy magyarországon is az öregek átlag 8 órát tévéznek... Mert bekapcsolva hagyják, vagy elalszanak rajta stb.... De attól még nem ül ott.. Azt meg szerintem nem tudja megállapítani senki sem. Hogy Szaúd Arábiában ott ülnek -e előtte. Ha nem akkor simán tv-znek 404 percet. Ha az ottülésről van szó. Akkor 277 max.

(#33) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Nálam mostanában napi, 2-3 óra Snooker VB megy :)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#34) Baryka007 válasza -=MrLF=- (#33) üzenetére


Baryka007
őstag

Rontod az átlagot, nem tudnád megnézni utána még a MotoGP-t is ? ;]

(#35) elefant válasza -=MrLF=- (#33) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

uhh köszi az infót, akkor belövöm én is!

(#36) qantum


qantum
senior tag

Csodálkoznék ha nem a legmagasabb szám lenne. :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37) Kube válasza Baryka007 (#32) üzenetére


Kube
senior tag

Na igen, sokan háttértévéznek Magyarországon. Van aki statikus zaj generálására használja elalvás gyanánt, ebből is van az a szűk réteg akik időzítőt állítanak be. Aztán persze a nyugdíjasoknál valóban 6-12 órákat megy egy nap a TV (mondjuk ebben az országban nyugdíj után nem csodálom, hogy már ez az igény maradt csak nekik), szóval valóban részletesebb adat kellene, mert ez így nem a TV nézést hanem a TV üzemidejét mutatja. Kíváncsi lennék egy youtube-os statisztikára is, mert ma ez a modern TV.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#38) UnA válasza Kube (#37) üzenetére


UnA
Korrektor

mondjuk ebben az országban nyugdíj után nem csodálom, hogy már ez az igény maradt csak nekik

Miért ne lehetne értelmesen tölteni az idejét bárkinek is? Ez csak részben pénzkérdés. :N

(#39) Kube válasza UnA (#38) üzenetére


Kube
senior tag

Én nem mondtam, hogy nem lehet, azt meg főleg nem, hogy ez pénz kérdése lenne. Nyugdíj után a kort értettem és nem a pénzt. A példa kevés rá sajnos, családból is egy embert látok az idősek közül aki lefoglalja magát mindennap valamivel a TV helyett (és nem a kocsmában ül, bár ha ha nem issza le magát és a spanokkal snapszerozik akkor mindjárt más). Az itthoni körülmények (vagy mentalitás.. ki tudja) viszont stagnál. Igaz nem lehet mindent az országra fogni, talán ez a mostani generáció kultúrájának része, én a saját jövőmet még nem látom előre, hogy megtudjam állapítani. A ledolgozott élet és annak következményei is kihatnak, ez is nagy faktor. Annyi idősen lehet, hogy nekem se lenne kedvem bicikli túrázni.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#40) tailor74


tailor74
őstag

A 404 percre szavaztam, mert borzasztóan érdekel, hogy mennyit tévéznek Szaud-arábiában. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#41) Sebaj Fóbiás válasza UnA (#9) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Aztaq!! Számológéppel kellett kiszámolnom, mert magamnak nem hittem. Napi ÖT ÓRÁT néz egy magyar tévét??? Mikor?!? Meg mi a szart?!? Siralmas.. :O

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#42) Mokó


Mokó
aktív tag

Jóból is megárt a sok,nemhogy a tévéből.277-re szavaztam,amolyan középutat érzek benne.

(#43) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Mirt nem tesztek bele olyan választási lehetősége, hogy "kit érdekel"? :DDD

Én tuti azt nyomnám. Ennyire nincs mit írni a prohardsveren, hogy ilyen hülye szavazásoikat találtok ki? :U

(#44) elefant válasza ForRedGlory (#43) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

szia!

akkor elmondom még egyszer: voltunk egy konferencián, ahol többek között a tévés trendekről tartottak előadást. szóba került, hogy mennyit tévéznek az emberek, hol a legtöbbet, és hogy ott konkrétan hány percet. Szerintem ez egy érdekes adat, de úgy gondoltam, hogy nem szimplán leírom hírbe, hanem csinálok belőle egy ilyen "játékot" . Így lehet okoskodni, hozzászólni, hüledezni + interaktívkodni.

Lehet hogy téged nem érdekel, akkor ne szavazz. Mintha felmennék a nők lapjára, és nekiállnék okoskodni ,hogy minek van fánk recept, amikor én a grillcsirkét szeretem.

(#45) ForRedGlory válasza elefant (#44) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Értem, tehát egy témából két cikket írsz. Ennyi erővel minden cikk előtt fel lehetne tenni egy szavazást, hogy pl mit vártok a VEGA csúcskártyától az Titan Xp viszonylatában. :U

0%
+5%
-10%
+15%
-15%

Amúgy jól toljátok, hogy inkább kiírtok egy szavazást, aztán majd 1 hét múlva meg is írjátok a végeredményt, amikor már a kutyát nem érdekli, mert ha érdekli, 100x elolvassa máshol, ahol szavazás helyett, inkább leírják informatívan azt, amivel itt is inkább foglalkoni kellene.

Szerintem ez nem "nem érdekel" kérdése, hanem pisztán felesleges kattintásvadász cikk. Ahelyett hogy leírtátok, itt szavazósdiztok helyette. Ez meg az én véleményem, ha nem tetszik nem kell elfogadni, de én így látom.

[ Szerkesztve ]

(#46) WhiteEagle77 válasza UnA (#9) üzenetére


WhiteEagle77
csendes tag

Hogy nem agyhalottak még ezek az emberek? :-)

(#47) ViZion válasza ForRedGlory (#45) üzenetére


ViZion
félisten

Van egy halom cikk itt (is), ami pl. engem nem érdekel. Nem kattintok, görgetek tovább. Ez érdekes volt, kattintottam. Téged meg nem érdekel. De ez kit érdekel? :U

Amúgy a +1 szavazati lehetőség érdekes lett volna, ill az is, h ki mennyit néz TV-t, mert itt a többség nem nézi sztem. Nappaliban vagyok a TV-től pár m-re, ami szinte örökké megy, a gyerek vagy asszony bekapcsolja, úgy marad, de ők is eloldalognak... szal nálunk is "nézzük" napi 2-4 órát, pedig nem. :F

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48) Mokó válasza elefant (#44) üzenetére


Mokó
aktív tag

Tűzre víz,jó a kommunikáció.

(#49) 7s26c válasza UnA (#9) üzenetére


7s26c
senior tag

Ilyen szép időben nem, hogy kint játszanának az udvaron...

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#50) elefant válasza Mokó (#48) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ja, nem vagyok normális

(#51) Fecogame válasza Locutus (#2) üzenetére


Fecogame
veterán

Elég menő lett :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#52) qantum


qantum
senior tag

Azért az sem mindegy, hogy nézik vagy csak be van kapcsolva háttérnek.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#53) M@cika válasza cinemazealot (#13) üzenetére


M@cika
őstag

Kár, hogy a 3 évesek is tudnak percenként IP-t váltani... :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#54) UnA válasza M@cika (#53) üzenetére


UnA
Korrektor

Ez nagyon OFF: de most őszintén, ki szokott ilyennel hülyéskedni? Főleg egy PH szavazás miatt? :)

(#55) TEK


TEK
csendes tag

Az a baj, hogy a "mennyit nez tv-t" mar elavult kerdes.
A "mennyit nezi a kijelzot" jobb lenne.
Itt a PH-n is osszejonne a 404 perc, nem csak a nyugdijasoknal. :)

(#56) tecsu válasza Cypresss (#27) üzenetére


tecsu
addikt

Opera ingyen VPN-nel nem jó?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#57) tecsu válasza dabadab (#21) üzenetére


tecsu
addikt

Pontosan. :C

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#58) tecsu válasza ForRedGlory (#43) üzenetére


tecsu
addikt

Szerintem ezzel a szavazással nincs probléma. Érdekes, illetve ha nem nem kattintasz rá, ugyanis pontosan elmondja a cím, mit várhatsz itt. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#59) 7s26c válasza TEK (#55) üzenetére


7s26c
senior tag

Ja, fórumozók nem tévéznek, itt lógnak :DD

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#60) M@cika válasza UnA (#54) üzenetére


M@cika
őstag

Egy ilyen szavazásnál nyilván elenyésző, de mondjuk egy Intel vs. Amd vagy Geforce vs. Radeon-nál már el tudom képzelni :-)

ForRedGlory: Én minimum +30%-ot várok:-)

[ Szerkesztve ]

Nasit a kis fehér medvének!

(#61) Magnat


Magnat
veterán

Nincs a cikkben, hogy milyen időtartamra, de gondolom naponta. Egyébként valszeg tényleg ezért ennyi, mert a nők gyakorlatilag mindig otthon ülnek, gondolom az áram ingyen van, valszeg ha ébren vannak, alap, h megy egy-két tv.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#62) kromatika válasza csabi63 (#23) üzenetére


kromatika
veterán

Így van.Arra felé jó világ van.

(#63) UnA válasza kromatika (#62) üzenetére


UnA
Korrektor

Remélem ezt iróniának szántad...

(#64) tecsu válasza UnA (#63) üzenetére


tecsu
addikt

Sok embernek kb. fingja sincs a valódi világról, csak a tévét bámulja egész nap. :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#65) Kube válasza UnA (#54) üzenetére


Kube
senior tag

Azt én se értem ki pazarolja az idejét ilyen szavazásoknál eredménytorzításra. Nem látom alapból sem a célt, hacsak nem a szavazás megkérdőjelezhetőségének a bizonyítása az. Azért talán nem 10 éves unatkozó gyerekek járnak ide olvasni. Aki idősebb és úgy érzi erre kell pazarolnia az idejét, neki csak gratulálni tudok. :DDD

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#66) #20691712 válasza MaxxDamage (#15) üzenetére


#20691712
törölt tag

En meg a gyerek is kulon gepen, tv-n jatszunk, mikozben az asszony egy harmadik gepen, tv-n kodizik. Akkor nalunk van, hogy 16 ora jon ki osszesen.
Az er? :U
Valos tv nezes nalam kb. fel ora amig valami jo kis dokun elalmosodok.

Bocs nem valasz akart lenni csaka tablet kcsi az ujam meg nagy... :D

[ Szerkesztve ]

(#67) dabadab válasza #20691712 (#66) üzenetére


dabadab
titán

Az idők nem családonként, hanem fejenként értendők.

DRM is theft

(#68) Alchemist válasza tecsu (#64) üzenetére


Alchemist
addikt

Isten hozta Mr..

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.