Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Köszönjük Magyarország, hogy ettől fosztasz meg minket :C
Gondolom normális hálózattal, normális versennyel nem okozna csalódást az árakban a digi, de hát nem kell ez nekünk

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) Narxis


Narxis
nagyúr

Megvédte a pénztárcámat a kormány saját magamtól.

Thanos was right.

(#3) ricsi99 válasza Narxis (#2) üzenetére


ricsi99
addikt

Igazad van!... Minden szavaddal egyetértek!

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Verseny van most is. Holtverseny. :) :(

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) nfsu17


nfsu17
veterán

bruttó 7Ft/perc, csakúgy, mint a magyarországi DIGI hálózatba, vagy bármely más magyar hálózat irányába indított hívás díja;

Ezt nem értem.
Most 5 ft, nem? Jövőre meg 4.
Akkor mi a 7?

(#6) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Írtam valami, aztán kitöröltem. A rohadék g.cik miatt még én lennék kitiltva...

[ Szerkesztve ]

(#7) domel


domel
tag

Nekem 10 giga vállalati net 3380 Ft, ebből 6 giga külföldön is mehet (és 180 perc bármilyen hálózatba, ha magyart hívok, akkor külföldről is).
ST Lacika ajánlotta a csatornáján egyszer, hogy havi 50 giga net teljes egészében külföldön is felhasználható, és az kb 6000 Ft (telefonálás nincs az árban).

(#8) janeszgol válasza domel (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Oké, de a lakossági sokkal drágább, a Digi pedig lakosságiban versenye(ne).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Bodesz9


Bodesz9
újonc

Kedvelem a Digit, régóta ügyfelük vagyok... de ez nem ellentétes ezzel?:
https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/internet-telecoms/mobile-roaming-costs/indexamp_hu.htm

(#10) Petya88 válasza Bodesz9 (#9) üzenetére


Petya88
tag

Ez bennem is felmerült!

(#11) Romvr


Romvr
őstag

Én pár napja váltottam Digi -ről Telekom-ra a mobil hotspot-omban és nem győzök csodálkozni. Digi-vel 1,5Mbps volt a le és feltöltés jobb napokon, ott ahol használni szoktam (Csömör határa), Telekommal néha van 50Mbps is, de 40 minimum.
Így minden Digi SIM kártyát vissza fogok adni még karácsony előtt. Végre nem kell várnom a 480p-s bufferingre ha youtube-ozni akarok, mert 1080p-ben is akadásmentes. Végre pik-pak betöltenek a weboldalak és ha le akarok tölteni egy programot, vagy frissíteni azt akkor nem kell félóra-órát várnom néhány megára is.
Ja és ugye Januártól a Digi ezt a sebességet 1000 HUF-ért ajánlaná 15Gb-os korláttal. Telekomnál ugyan 10.000 HUF a korlátlan, ami 10x-es ár, de cserébe 30x sebességet kapok korlátlanul.

Azért csak a net szempont nálam mert cégnek köszönhetően az korlátlan minden irányban.

Szóval ha ilyen a roaming is náluk, akkor köszi de nem.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#12) Narxis válasza Romvr (#11) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nyyilván lefedettségtől függ, azért a Telekom itt van már régóta, a Digi próbál belépni a piacra de ott akadályozzák ahol csak tudják. Igyekszik a Digi de türelemmel kell lenni mert állami ellenszélben nem egyszerű.

Thanos was right.

(#13) cskamacska válasza Romvr (#11) üzenetére


cskamacska
addikt

Nézd, ha továbbra is így áll a szénája itthon, akkor 1-2 év múlva az egész mobil részleg Telener érdekeltség lesz, és élvezheted a hipergyors 5G internetet 15000 forint méltányos havidíjért. Miközben az otthoni hálózat mondjuk Mutti Telekom ölébe pottyan, és akciós 10000 forintra rezsicsökkentik a számlád, feledtetve a szőröstalpú karvalytőke fémjelezte időszakot. :R :D

Igen, amúgy a letöltés gyalázat, 3,6Mbit volt a leggyorsabb amit mérni tudtam erős Digi lefedettséggel Pesten. Ugyanakkor a lefedettség nem vészes Pesten kívül sem, VoWiFi/VoLTE féle trükkök azonnal bekapcsolódtak és működnek, 2Mbit legtöbb helyen megvolt eddig ahol megfordultam.

Illetve maga az hogy a nagyok nem kínálnak jól összerakott mini csomagot. Nekem szinte csak statikus netezni kellene, némi csatolmány letöltéssel, erre nincs náluk mondjuk 5-10Mbit korlátos, de korlátlan adatú opció. Sőt, Trékom 3 hónapja a legkisebb választható net csomagjának árát is megduplázta, NAGYON szeretnék ha mindenki a drágább korlátlan csomagban lenne, ha kihasználják, ha nem. :W

Percdíjak a másik nyomor, évek alatt az inkább felment mint le. Kis csomagot nem érdemes választani, mert ha véletlen használod is, akkor sokkal több lesz a számla mint a havidíj. :U Nyilván itt is nyomnak a korlátlan felé, de akkor már megette a fene, havi 15000-ért lehet hogy minden korlátlan, és minden benne van amit tudnak nyújtani, de az mégis havi 15000! :Y
Diginél a Plusz csomagban 10 óra(!) duma 2000 forint lenne az 1000 forint havidíjon felül, és van 15GB net amit le lehet csurgatni a 2-3 megabites sebességükön. Ez nekem most simán elég, ha Telekom nyújtaná, ahelyett hogy páros lábbal rugdal a tízezres csomagjai felé, akkor oda mennék. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14) ricsi99 válasza Romvr (#11) üzenetére


ricsi99
addikt

Ez a lefedetség átka... ha nincs térerő ez van :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15) ricsi99 válasza cskamacska (#13) üzenetére


ricsi99
addikt

Nálad valami gáz van.
Mezei s6 edge teló+ csepel

Ugy hogy egy routerbe van most bedugva a teló ,hogy leossza itthonra a netet
Gyálon már ahol alig van térerő ott szokott 2mb lenni... fel/le
Viszont mivel csak lte-n megy a cucc ,kevés az adó igy ha kimozdulsz a városból akkor vége a világnak :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#16) Magnat


Magnat
veterán

Ahogy már írták, nekem sem világos a bejövő hÍvás 3.5ft-os díja 2021-től, változott volna az eu-s szabályozás? Ugyanez a helyzet az adatromainggal is és az már idén is volt ...

"mikor Ön hazájából egy másik uniós országba utazik , nem kell többletdíjat fizetnie azért, ha mobiltelefonját külföldön használja. Ez az úgynevezett „belföldi díjszabás szerinti barangolás". Telefonhívásaiért (függetlenül attól, hogy mobiltelefont vagy vezetékes telefont hív), SMS-üzeneteiért és az igénybe vett adatforgalmi szolgáltatásokért ugyanannyit fizet, mint saját hazájában." [link]

A kimenő hívások díja ugyanannyi mint a belföldieké, szóval az ok.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.