Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62) Thome válasza Gergő_ (#59) üzenetére


Thome
addikt

Nem kell kiforgatni amit felhoztam példának. Ezt utálom a legjobban. Azt azért hoztam létre, hogy lefoglaljon (ha már az értékeknél tartunk, nem lehet folyamatosan dugni) és ha éppen úgy hozza, akkor még pénzt is termeljen. Tudod, közösségi cél. De ez csak is egy képlet.

(#60) adalbert1: Ezek szerint nekem nincs nagy igényem, mert egy teljesen normális családi ház (Amcsi stílusú) kijönne itt Esztergom környékén kishíján a legdrágább környéken 15-20 millióból (konkrétan van rá példa 18 millióból, szóval legyen 18 a könnyebb számolás végett), mellé egy autó mondjuk 4 millióért, 4 millióért bebútorozni a lakást olyanra amilyenre kívánjuk, minden elektronikai, háztartási kütyüvel. Maradt 4 millió. Abból lehet vállalkozást is indítani (Mi konkrétan most fogunk 1,5 millióból), tehát az tegyük fel 2 millió, és maradt 2 milliód, ami ott figyel. Tehát a 30 millióból is kilehet jönni, kényelmesen.

A rokonság szegény része. Na igen, az már más tészta. Bár, amilyen rokonaink vannak... Őszintén szólva... Mindenesetre ha rokonsegítők akarunk lenni, akkor kell 100 millió, hogy egyenesbe hozd más életét. És akkor jön az a rész, ami a fenti linken volt, hogy a csávónak maradt 175 ezer forintja, mert jótét lélek. Nem kell félreérteni, tudod mire gondolok.

Ja igen, vennék egy iPhonet. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.