Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Apollyon válasza Algieba (#99) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A környezetvédelem nemes cél, de ma már úgyis mindegy, Te egyedül nem tennél sok pluszt hozzá. Kéne még belőled egy olyan 80-100 hasonló gondolkodású ember, ugyanúgy rakás pénzzel és akkor lehet látnánk valamit belőle.

Ebook meg nem a legjövedelmezőbb forma. Még nem próbáltam Kindle-t, de biztos hogy papír formában sokkal jobb olvasni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#102) Kassadin válasza Lenry (#87) üzenetére


Kassadin
addikt

Örülök neki hogy te a jövőbe fektetnél, de valahogy nem tudom elképzelni hogy a gazdag embereket érdekelné az emberiség/Föld sorsa.

(#103) Lenry válasza Kassadin (#102) üzenetére


Lenry
félisten

ezért kell, hogy nekem egymagamnak legyen akkor valag pénzem, hogy le tudjam szarni, hogy a többi gazdag mit csinál

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#104) Kassadin válasza Lenry (#103) üzenetére


Kassadin
addikt

Aha. És hogyan fogod megvalósítani? Kérdezhetném úgyis hogy miből?
Gondolom nem keresel a pároddal együtt sem annyit, hogy milliomosok legyetek. Sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#105) Lenry válasza Kassadin (#104) üzenetére


Lenry
félisten

százfaszommillió eurós lottónyereményról van szó már mittomén hány hozzászólás óta. nem figyelsz?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#106) Kassadin válasza Lenry (#105) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem.

(#107) Lenry válasza Kassadin (#106) üzenetére


Lenry
félisten

veszem észre

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#108) Algieba válasza Apollyon (#101) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hosszú távon az ebook jobb, mert tartósabb. Nekem vannak olyan 15 éves fantasy könyveim, amiknek a lebontó mikroorganizmusok miatt zavaró szaga van. A lapjaik is megsárgultak, megpuhultak, "piszkos érzés" kézben tartani eme könyveket.
Egy ebook szagtalan, alkoholos ruhával áttörölhető műanyag, így mindig jó kézbe venni. Minden csak megszokás kérdése.
A papíripar az egyik legvízigényesebb iparág. Sokan aggódnak az édesvíz elfogyása miatt, mint ha a víz csak úgy eltűnne a szárazföldről. Egy lótücsköt! Az ipar és a mezőgazdaság nyakalja mérhetetlenül a drága édesvizet! Ami valódi agyrém. De még vannak agyrémek csodás modern világunkban, pl. az európai bioetanol befektetők ámokfutása Afrikában. Felvásárolják a törzsek földjeit, a törzseket elűzik, éhhalálra ítélik, mert nekik muszáj nagy haszonkulccsal az európai öko gondolkozású autósoknak bioetanol alapanyagot biztosító növényeket termeszteni. :Y
Oh, mennyi ostobaság és bűn... pokoli vége lesz az önzésünknek. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#109) Mr.Csizmás válasza Algieba (#108) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szerintem olvasd el a metro 2033 című könyvet, ott megkapja az emberiség a bűneiért :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110) Kassadin válasza Algieba (#108) üzenetére


Kassadin
addikt

És ez így van rendjén. Tönkre vágjuk a Földet, aztán majd az vág tönkre minket.

[ Szerkesztve ]

(#111) Mr.Csizmás válasza Kassadin (#110) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a metro2033-ban (amit előtted javasoltam) ez a helyzet. gyakorlatilag a föld alá van száműzve az emberiség, és az új fajoktól rettegve kell élnie (mutánsok), akik már a felszínt uralják.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#112) Kassadin válasza Mr.Csizmás (#111) üzenetére


Kassadin
addikt

Olvastam, nem kell bemutatni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#113) koxx


koxx
MODERÁTOR

Nyertem €11-t :) el is játszottam gyorsan.

(#114) darál0w válasza koxx (#113) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nyert pénzből nemszabad.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#115) koxx válasza darál0w (#114) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tudom, de nincs értelme visszautalgatni ekkora összeget.

(#116) Apollyon válasza koxx (#115) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez ilyen Betandwin féle megoldás?
Én még ezt is tuti kikértem volna:D
Főleg hogy régen egy haverom a szokásos kocsmai nyerőgépbe betolt egy ezrest, hogy ő most játszik. Kb a 2. vagy 3. pörgetés után 4500 lett az ezreséből... A lökött meg nyomta, nyomta tovább, hátha bejön megint, de nemjött be, lecsoffadt 500-ra, azt vette már csak ki. Az állat bukott ötszázat, nemhogy kivette volna a 4,5-szeres pénzt :U Én ha 1000-ből csinálok 1500-öt már azt is kivettem volna :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#117) koxx válasza Apollyon (#116) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Itt játszom [link] át is utaltathatod rendes bankszámlára a pénzt, de én most inkább a virtuális egyenlegemen hagytam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.